FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Gracze Pruszków i okolice

<<

PoMek

Avatar użytkownika

Posty: 3945

Dołączył(a): środa, 20 lutego 2013, 13:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 25 listopada 2016, 11:17

Re: Gracze Pruszków i okolice

Jeżeli jadę z domu, nie z pracy, to do Was mam szybciej, więc chętnie podjadę od czasu do czasu ;) .
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 25 listopada 2016, 11:46

Re: Gracze Pruszków i okolice

miód malina ! ;)
<<

Celedor

Avatar użytkownika

Posty: 72

Dołączył(a): niedziela, 3 sierpnia 2014, 19:34

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Skorne

Post piątek, 25 listopada 2016, 17:18

Re: Gracze Pruszków i okolice

Może i ja odkurzę figurki jak już tak prężnie działamy ;) przed świętami powinienem mieć więcej czasu.
<<

Zenek

Posty: 50

Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 22:37

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 6 grudnia 2016, 22:55

Re: Gracze Pruszków i okolice

/Cześć,
Ja dopiero zbieram armię. Oglądałem wcześniej drugą edycję i wybrałem krasnoludy. Możecie mi powiedzieć czy army booki z drugiej edycji wciąż obowiązują czy będą nowe czy też nie?
<<

Legenda

Avatar użytkownika

Posty: 344

Dołączył(a): niedziela, 4 października 2015, 13:45

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 6 grudnia 2016, 23:22

Re: Gracze Pruszków i okolice

Jeśli chodzi Ci o statystyki które masz podane w army bookach to niestety nie. Musisz kupić karty do mk3, albo w war roomie 2 albo pozyskać je w jakiś inny sposób ;)
<<

Zenek

Posty: 50

Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 22:37

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 6 grudnia 2016, 23:28

Re: Gracze Pruszków i okolice

Pytałem w kontekście rozpisek i bonusów np. za wystawienie samych jacków krasnoludów itp. Chyba z tego korzystacie czy tylko z tego co jest na kartach?
<<

Krawat

Avatar użytkownika

Posty: 634

Dołączył(a): sobota, 31 października 2015, 16:38

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 6 grudnia 2016, 23:40

Re: Gracze Pruszków i okolice

W życiu jest tylko jeden uniwersalny język - siła.
<<

Legenda

Avatar użytkownika

Posty: 344

Dołączył(a): niedziela, 4 października 2015, 13:45

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 7 grudnia 2016, 00:02

Re: Gracze Pruszków i okolice

A tych bonusów za dana formacje jeszcze nie ma w tej edycji. Mają być ale nie wiem czy wiadomo dokładnie kiedy.
<<

Legenda

Avatar użytkownika

Posty: 344

Dołączył(a): niedziela, 4 października 2015, 13:45

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 23 stycznia 2017, 14:29

Re: Gracze Pruszków i okolice

Hej! Żyjecie ?!?!
Chciałbym wyjść do Was z pewną inicjatywą częstszego grania w naszą ulubioną grę która jest WARMACHINa ! :) Pomysł jest taki aby wybrać jeden dzień w tygodniu w którym to będziemy się spotykać i grać w grę (przykładowo wtorek, czwartek ale termin jest jeszcze do ustalenia). Wydaje mi się o tyle fajny ten pomysł, że większość z nas odkurzyłaby swoje piękne figurki stojące na półce :P Jeśli zbierze się nas wystarczająca liczba osób na pewno dostaniemy poparcie od sklepu który by ogłaszał to, że danego dnia schodzą się ludzie od Maszynki. Jeśli to się uda na pewno zainteresuje się naszym hobby więcej osób co wprowadzi nowe twarze do gry. Ja przykładowo z chęcią mogę grać na każde formaty (15/25/50/75 pkt) Więc jeśli są też jacyś nowi gracze na tym forum to zapraszam i zachęcam do GRY! :)
Piszcie co o tym pomyśle sądzicie. jeśli przynajmniej 10 przychylnych mi osób który by znalazły taki czas na grę co tydzień/drugi tydzień to zrobię ankietę z dniem który najbardziej będzie nam pasował na grę, a później złożymy Naszym Pruszkowskim sklepom ofertę nie do odrzucenia ! ;)

EDIT:
Sklep już mamy. Brakuje tylko osób chętnych do grania ;)
<<

Legenda

Avatar użytkownika

Posty: 344

Dołączył(a): niedziela, 4 października 2015, 13:45

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 30 stycznia 2017, 11:54

Re: Gracze Pruszków i okolice

Hej!
W każdy wtorek 3 stoły w Melforku mają być zarezerwowane dla nas Warmachinowców :) Pierwszy dzień cyklicznego grania w Maszynę czas zacząć! Kto jutro chętny na granie ? :D
<<

Zenek

Posty: 50

Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 22:37

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 7 lutego 2017, 22:23

Re: Gracze Pruszków i okolice

W Grodzisku jest nas póki co trzech do grania w WMH - ja, mój syn i kolega. Zwerbowałem też kolegę z Pruszkowa :)
Gramy też w inne systemy - DBA, Malifaux, Ogniem i Mieczem, Warhammer 40 000, 9-th AGE, AOS (nie wszyscy we wszystko ale jeszcze ze 3 systemy by się znalazły). Próbujemy też szukać nowych ludzi i działać trochę społecznie oraz reanimować klub bitewniaków. W związku z powyższym, po tym przydługim wstępie, pytanie czy któryś z Was miałby czas wpaść do nas i pokazać, pograć pokazowo w WMH?
W najbliższym czasie jesteśmy umówieni w Pawilonie Kultury (filia biblioteki miejskiej):

http://biblioteka.grodzisk.pl/filia-nr- ... iecki.html

na kilka spotkań podczas których będziemy pokazywać gry i próbować rekrutować nowych młodych adeptów (to będzie raczej końcówka podstawówki i gimnazjum, choć dokładnie nie wiem):
- najbliższa sobota w godz 9.00-15.00 - tak wiem, że jest turniej w Merfolk
- w przyszłym tygodniu we wtorek, środę i czwartek w godz. 15.00-17.00
- sobota 18.02. w godz 9.00-15.00 (wtedy nawet mógłbym zagrać z kimś ligę)

jak ktoś miałby czas to prośba o info - wyślę na PM namiar na kolegę który będzie tam we wszystkich ww terminach (ja tylko w soboty).
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 7 lutego 2017, 22:56

super inicjatywa! na bank do Was wpadniemy ;)

w ten weekend mamy turniej wmki, ale wprzyszlosci bardzo chetnie wpadniemy

w kontakcie!
<<

Zenek

Posty: 50

Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 22:37

Frakcja: Mercenaries

Post piątek, 10 lutego 2017, 22:09

Re: Gracze Pruszków i okolice

Zapraszamy serdecznie. Nie trzeba się specjalnie zapowiadać, wystarczy przyjechać :) . Na miejscu kolega Piotrek (znany też jako Zefir) będzie ogarniał logistykę. Mamy nawet plakat okolicznościowy
http://biblioteka.grodzisk.pl/news/show/608.html
Następna strona

Powrót do Pruszków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron