FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Gracze Pruszków i okolice

<<

Zenek

Posty: 50

Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 22:37

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 7 lutego 2017, 22:23

Re: Gracze Pruszków i okolice

W Grodzisku jest nas póki co trzech do grania w WMH - ja, mój syn i kolega. Zwerbowałem też kolegę z Pruszkowa :)
Gramy też w inne systemy - DBA, Malifaux, Ogniem i Mieczem, Warhammer 40 000, 9-th AGE, AOS (nie wszyscy we wszystko ale jeszcze ze 3 systemy by się znalazły). Próbujemy też szukać nowych ludzi i działać trochę społecznie oraz reanimować klub bitewniaków. W związku z powyższym, po tym przydługim wstępie, pytanie czy któryś z Was miałby czas wpaść do nas i pokazać, pograć pokazowo w WMH?
W najbliższym czasie jesteśmy umówieni w Pawilonie Kultury (filia biblioteki miejskiej):

http://biblioteka.grodzisk.pl/filia-nr- ... iecki.html

na kilka spotkań podczas których będziemy pokazywać gry i próbować rekrutować nowych młodych adeptów (to będzie raczej końcówka podstawówki i gimnazjum, choć dokładnie nie wiem):
- najbliższa sobota w godz 9.00-15.00 - tak wiem, że jest turniej w Merfolk
- w przyszłym tygodniu we wtorek, środę i czwartek w godz. 15.00-17.00
- sobota 18.02. w godz 9.00-15.00 (wtedy nawet mógłbym zagrać z kimś ligę)

jak ktoś miałby czas to prośba o info - wyślę na PM namiar na kolegę który będzie tam we wszystkich ww terminach (ja tylko w soboty).
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 7 lutego 2017, 22:56

super inicjatywa! na bank do Was wpadniemy ;)

w ten weekend mamy turniej wmki, ale wprzyszlosci bardzo chetnie wpadniemy

w kontakcie!
<<

Zenek

Posty: 50

Dołączył(a): poniedziałek, 5 grudnia 2016, 22:37

Frakcja: Mercenaries

Post piątek, 10 lutego 2017, 22:09

Re: Gracze Pruszków i okolice

Zapraszamy serdecznie. Nie trzeba się specjalnie zapowiadać, wystarczy przyjechać :) . Na miejscu kolega Piotrek (znany też jako Zefir) będzie ogarniał logistykę. Mamy nawet plakat okolicznościowy
http://biblioteka.grodzisk.pl/news/show/608.html
Poprzednia strona

Powrót do Pruszków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron