FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Ogrun CiD

<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 11 stycznia 2018, 09:45

Re: Ogrun CiD

Gift napisał(a):model ma koslawy trzeba bylo by konwertowac ze zwyklego na powoziu terpaha albo raeka

Gusty guściki, ja tam uwielbiam ten model i to jedyna z legionowych pacynek której nigdy nie ogram (bo on i choseny beda mi grały jako dragon ogry do wfb xD)
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 12 stycznia 2018, 11:45

Poszedł Update Thaggiego2 i Theme Force'a.
Thaggiemu przywrócono starego feata, dodano +1 armour + dostał sack pawna na lessery.
Theme Force'a daje darmowe pkt za oddziały warrior modeli - jedyna szansa na zobaczenie Waspów właśnie znikła, ale w sumie nie będę narzekał, bo 25+ darmowych pkt to spora przesada :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Whydak

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 12 stycznia 2018, 11:46

Kevin napisał(a):Poszedł Update Thaggiego2 i Theme Force'a.
Thaggiemu przywrócono starego feata, dodano +1 armour + dostał sack pawna na lessery.
Theme Force'a daje darmowe pkt za oddziały warrior modeli - jedyna szansa na zobaczenie Waspów właśnie znikła, ale w sumie nie będę narzekał, bo 25+ darmowych pkt to spora przesada :)

Theme force chyba tak od początku CID wygląda.

BTW średnio +1 do statystyk na Thagroshu dziennie brzmi obiecujaco :D
Blak napisał(a):Naszą scenę trzymają nie zasady, nie modele, tylko forumowy flejm. xD
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 12 stycznia 2018, 11:48

Dzisiaj to wrzucono ;) - na prośbę graczy ;)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

cainus_lupus

Frakcja: Legion of Everblight

Post sobota, 13 stycznia 2018, 01:30

Kevin napisał(a):Dzisiaj to wrzucono ;) - na prośbę graczy ;)

Było już w czwartek na forum zasad.

Thags2 wygląda teraz bardzo dobrze, Sac pawn na lesserach powinien mocno zwiększyć jego przeżywalność.
Artur Szyndler;Kryształy Czasu-Saga o Katanie napisał(a):50 tysięcy wielotonowych, megapancernych, półdinozaurów oczekiwało na bitwę
Poprzednia strona

Powrót do Community Integrated Development