FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

CiD BE

<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post środa, 17 maja 2017, 22:44

Re: CiD BE

wzruszylem sie nad kleszczem
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

kashper

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post czwartek, 18 maja 2017, 07:05

Mam go od kilku lat i na razie grałem 1-2 razy. Teraz wreszcie chcę go znowu testować :D.
Obrazek
<<

Kruker

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post czwartek, 18 maja 2017, 10:53

Orborosowy dostał parę nerfów po pierwszej wersji CIDowej, ale dalej jest raczej sensowną opcją. Model kupiony, więc będzie można testować pod eBaldurem. Fajnie by było, żeby dostał znowu te choć 30 kratek, ale z 28 też nie powinno być tragedii.
<<

Markow

Frakcja: Cricle Orboros

Post czwartek, 18 maja 2017, 12:07

Orborosowy jest bardzo fajny! Tylko szkoda że znowu kosztuje 19p. Ja testuje pod pBaldurem z Woldwrathem i megalitem. W tierze to robi niezłą robotę. :D
<<

Elros

Press Ganger

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post czwartek, 18 maja 2017, 12:12

NOWY ŚWIERSZCZ ! <3
Dziekan WTC2016 napisał(a):To nie ma prawa się nie udać
<<

Krychu

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 18 maja 2017, 13:46

United Kriels Theme Force: [...] Warrior models in this army can ignore other friendly warrior models when determining LOS.

Spoko bonus do highwaymenów :) No i można za nimi kampić Braylen, a ta dalej sobie postrzela.
<<

Kevin

Post czwartek, 18 maja 2017, 13:57

Chyba wolałem jednak repo. Ale co ja tam wiem bo i tak tym nigdy nie zagram. Pp naprawia błędy które nie są jej największym problemem.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 18 maja 2017, 15:37

Myśle ze PP chce aby największym problem rozwiązał sam tzn zmień frakcje :)

Co do skali problemu Trolli to imo każdy buff jest spory. Cieżko naprawić wadę dużych podstawek na mobilnych jednostkach a wiec widzenie przez nie to juz cos.
<<

Artein

Post czwartek, 18 maja 2017, 15:43

Krychu napisał(a):
United Kriels Theme Force: [...] Warrior models in this army can ignore other friendly warrior models when determining LOS.

Spoko bonus do highwaymenów :) No i można za nimi kampić Braylen, a ta dalej sobie postrzela.

Te 8" zasięgu i tak niczego nie sięgnie.
Obrazek
<<

Kevin

Post czwartek, 18 maja 2017, 15:55

Tutajec napisał(a):Myśle ze PP chce aby największym problem rozwiązał sam tzn zmień frakcje :)

Co do skali problemu Trolli to imo każdy buff jest spory. Cieżko naprawić wadę dużych podstawek na mobilnych jednostkach a wiec widzenie przez nie to juz cos.

No niestety Warrior modele i to i tak w wersji biedo, bo nie true tactican. Nie wiem, tier ssie i tak i to nie z powodu problemów z medium base'mi. Wózek można było przy aktualnych jego zasadach bardzo łatwo zrobić kompetytywny - wrzucić go do Band of Heroes i dawać za niego punkty. A tak wrzucili do narzędzia losującego bonusy z tiera większość chujowych modeli do trolli, wcisnęli wirowanie i dodali płyn do bawełny piorąc syntetyki i wyszło im. Ale nie mam do nich żalu. Kilku graczy trollowych od jakiegoś czasu robi kampanie na forum Łormahordes i CiD'owym jakie to trolle są fajne i reszta nie umie nimi grać, więc właściwie na jakiej podstawie PP ma wiedzieć, że jest problem.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Community Integrated Development