[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - SILESIAN Trenches ARENA 3 turnieje!
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

SILESIAN Trenches ARENA 3 turnieje!

Moderator: Arhain

<<

Arhain

Avatar użytkownika

Posty: 5234

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:59

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Grymkin

Post sobota, 25 maja 2013, 19:50

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Obrazek

na górze brakuje próbujących nie spać druidek :mrgreen:

Graty Chomik! Keep it up!
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post sobota, 25 maja 2013, 23:25

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Turniej zajefajny, szkoda, że nie mogłem zostać do jutra :P

Pojechałem znowu piratami mercowymi, bo cryxowi są w rozsypce :P Grałe mtylko Bartolo. Wszystkie gry zaczynałem.

Bitwa 1 vs Dzuki vs pKruger. Chemical Reaction.
Wszystko co miękkie siedziało ponad 4" od Galleonów, ale i tak się złapałem na jakieś elektroleapy gun magami :P W każdym bądź raze swoje w tym match-upie zdążyli zrobić. Oddział Tharnów utknął w jednym Galleonie. Drugi Galleon dziarsko wziął na klatę Megalitha uprzednio odstrzeliwując Ferala :) Bartolo kampił prawię całą grę (oprócz tury feata) niedaleko mojej krawędzi, więc z assasynacji raczej nici. Po usunięciu wszystkich zagrożeń dla Galleonów zaczynam powoli punktować wrogą strefę, by na końcu w sumie całkiem przypadkiem, rozwalić objective ostrzałem z galleona bez hot shota 5-1. Pod koniec Kruger zaczął osobiście ścigać Barta, ale nie udało mu się wsadzić CK chain ligtingami.

Bitwa 2 vs Imposter vs Borka Incursion.
Galleony podzieliły się na dwie grupy, by po znikniećiu flagi, blokować te dwie które zostaną. Był to dobry pomysł, bo zniknęła środkowa.
W drugiej turze zastrzeliłem Maulera pod wind wallem w ostatniej chwili przypominając sobie o broadside (była tura feata, więc mogłem zrezygnować z beatten down the hatches). Przy okazji z placków paru typków od kamienia, całkowicie przypadkiem solos co dawał feign death (akurat stał btb z Maulerem), jeden fenblade, Borka wyłapał z 5 dmg. Dzięki featowi trolle zostały niemal w miejscu, co wykorzystałem do zdobycia jednego punkta (drugiego się nie udało, gdzyż gun mage oblali terror). Powoli rozstrzeliwałęm kolejne trolle, 3 championów wpadło w Galleona, ale wbili ledwo parę dmg. Próbowałem dobrać się do Mulga, ale zredukowałem go możę nawet z mniej niż połowy życia. Ogólnie opcje zniszczenia galleonów zmalały niemal do jednego (Mulga, ale to przez conajmniej 2 tury) w związku z tym Borka obrał kierunek gdzie stał Bartolo. Złapał mnie idealnie z 13" połasiłem się by dawać nadal galleonom +3arma i skończyło się jak zawsze :( 3-0 w CPkach dla mnie.

Bitwa 3 vs Gobaj vs pBaldur. Proces of elimination.
Znowu Galleony dobiegły tam ze 2" od stref, jeden standardowo dostał Hot Shot i w 2 turze prujemy na pełnej ku****. Z blastów padła Nuala, połowę oddziału odstzrelili gun mage, ale sami stracili w odwecie 5 ziomków (2 ostatnich spierdzieliło do krawędzi mając na sobie preya). Megalith dziarsko zaczął okładac Galleona, Potem dołączył Woldguardian. Woldwarden z kissem został brutalnie zastrzelony. Potem padły pozostałe drzewa w melee. Wszystko było ładnie pięknie a tu bęc. Zapomniałem, że Bartolo stoi w lesie, a Baldur miał swój las pod sobą :D Na szczęście przeżyłem na 6. W odpowiedzi Galleon łapie Baldura za fraki i rzuca nim w drugiego Galleona. Ten się odwraca i wali do leżącego z gun portów. Bestii już nie było, wię cpo 1 strzale Baldur leży na 1 hp. W tym momencie można było zacząć grać na scenariusz, ale postanowiłem nie przedłużać i go dobiłem harpunem. 0-2CP (bo raz nie wszedłem do killboxa).

Bitwa 4 Elros i Kromaczek. Tu już bitwa for fun, bo turniej skonczył się po 3 rundzie. ZNowu proces of elimination, bo nie chciało nam się zmieniać scenariusza.
Znowu prawie dobiegam do stref. Hot shot siedzi. W 2 ostrzał ze wszystkich rur. Redukuje 2 oddziały plemników do sztuk 2 + 2 poganiacze :P Meg wysuwa się za bardzo do przodu, bo wplanach jest wywrócenie Pureblooda, niestety pale driva (no dobra Pureblood był za murkiem, trafiałem od 13-tek :P). Smutny Galleon nr 2 z przerzuconym hot shotem zabija gobliny, coś tam jeszcze, lekko rani pureblooda plackami.
Jako, ze zrąbałem z Meg, która posłużyła do odpalenia warpatha, dostaje Ghatorixa na jednego z Galleonów i tracę prawą połówkę+ trochę lewej. W odpowiedzi feat. Stalker wylazł z concealmentu, Pureblood wyszedł zza murka, więc obaj zbierają ostrzał, który ich porządnie rani. Na koniec pureblood dostał dragiem w ryj i został na 3. Dobił go Bartolo sprayką. Ghatorix frenzuje z animusa, więc mało co robi. Stalker dopada Aiyanę i się wycofuje, ale brakło mu trochę ruchu do concealmentu. Ghatorix został rzucony przez Galleona w kierunku drugiego Galleona. Drugi Galleon zastrzelił Stalkera i nieźle poturbował leżącego Ghatorixa (pewnie by go zabił jakby nie +2arma z czaru). Elros w miedzy czasie trzepie 4 punkty scenariuszowe (zniszczone oba objectivy i 2cp za nieprzebywanie w killboxie :D) Po śmierci Stalkera, Kormac zmienia postać, wpada miedzy gun magy (który oblewają cmg), zabija ich, niszczy drugi obj, featuje coś tam znowu bije i zostaje na jakiś 5 furiach tuż obok galleona z wyłączoną prawą ręką. Ghatorix z Primalem okłada zdrowego Galleona, ale nic mu nie wyłącza. Gorax, postanawia spierniczyć jak najdalej na tyły, by nic go nie zdragowało/nie zabiło i by Kromak mógł spokojnie w niego transferować. Plan z Goraxem byłby ok, gdy nie open fist na Galleonie :) Pierwszy raz cieszyłem się, ze zepsuta jest prawa a nie lewa. Kromax zostaje złapany za fraki, rzucony pod zdrowego Gallona. Ląduje parę milimetrów od niego. Sprawny Galleon oczywiście z Hot Shotem kończy sprawę.


Dzięki wszystkim za gry, polecam się na przyszłość! Dzięki Ice za organizaję kolejnego fajnego turnieju, szkoda, że znowu w tak małym gronie :)
<<

Dzuki

Avatar użytkownika

Posty: 1604

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:23

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post niedziela, 26 maja 2013, 22:09

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Dzienks za mega zajebisty turniej :) Wielki szacun dla organizatorów , Ice-T jesteś WIELKI!!!. Super miejscówa, ekstra jedzonko i mega , MEGA KLIMAT. Turniej bez spin i kłótni za to pełen emocji :)
Następnym razem proszę o mniej "pro Eartbornowe" stoły :P Czekam na nastepny Gnominoc :)
P.S.
Inni organizatorzy mogą brać z Was przykład
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 26 maja 2013, 22:12

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Na razie tak na krótko:

Dziękuje serdecznie wszystkim przybyłym za stworzenie możliwości rozegrania 9ciu ciekawych bitew :) z każdej z pewnością coś wyniosłem ( i nie mówie tego sarkastycznie )
Miałem okazje rozegrać gry z przeciwnikami z którym na codzien nie grywam, i nawet z rozpiskami ktore rzadziej przeciwko sobie spotykam;p ( no oprócz Maćka :) ).

Bardzo duże gratulacje dla Ice za to że się nie załamał po tym jak tyle osób na ostatni moment z róznych powodów się wypisało z turnieju.. stanąłes na wysokości zadania i jak zawsze wszystko było w porządku od strony organizacyjnej :).

Ogółem, dla marudzących na koszta: 200zl + ew dojazd : za 2 turnieje 2 noclegi 2 sniadania, 2obiad i 2 kolacje - to naprawde mało i optymalnie. I nie marudźcie bo to głupie, niektórzy jeżdza za granice - gdzie taniej nie jest, a miejscowka wcale nie musi byc lepsza (uwierzcie na słowo:) ), a juz pomijam ze batlowcom cena tez nie przeszkadza taki koszt a gra tam rózny przedział wiekowy - wielka szkoda. Może następnym razem się więcej chętnych hobbystów znajdzie :) - bo uwierzcie na słowo gdyby nie to ze troszke chłodno ( z racji gór i pory roku ) to byłoby wszystko idealnie :), jedzenia w opór nikt niczego Ci nie wyliczał, noclegi porządne i wygodne, alkohol dość tani na miejscu ( 4zł bodaj ), a jak ktos lubi mocneijsze rzeczy to mogl tez i drineczka/whisky kupic w barze :). Co kto lubil :)

dla zainteresowanych: w sobote gralem parą pKrueger, pBaldur a dziś parą eMorvahna i eBaldur :). Jakieś info na temta gier na dnaich pewnie i raczej skrótowe :)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Kamil

Posty: 181

Dołączył(a): środa, 20 lutego 2013, 23:34

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 26 maja 2013, 22:15

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

My byśmy z Wrocławia bardzo chętnie przyjechali na turniej w takich warunkach, ale jakoś termin nie podpasował.
<<

Ovitz

Avatar użytkownika

Posty: 343

Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 07:39

Lokalizacja: Bielsko Biała

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 26 maja 2013, 22:17

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Dzięki za mega dobre rozgrywki ;) to był mój pierwszy turniej póki co ;) i jestem BARDZO zachęcony !! dobrze było przyjechać chociaż na ten jeden dzień pozdro dla wszystkich i dzięki!
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 26 maja 2013, 22:18

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Rozumiem :) , ja tylko tak grzeczną uwagą do przemyślenia :), przecież rozumiem że są też sytuacje losowe które sa wazniejsze niz hobby :P
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

BeastieBrown

Avatar użytkownika

Posty: 650

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 03:51

Lokalizacja: Bielsko - Biała

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 00:03

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Ciesze się ze udało mi się wpaść choć na jeden dzień , zobaczyć wasze mordy i rozegrać chyba najfajniejszy i najbardziej emocjonujący turniej w jakim miałem okazje uczestniczyć :D Szacunek dla kolegów po drugiej stronie stołów , ICE !!! ;)
, Bobera :ugeek: jak i sędziego ze swoim emoticon dicem :)
"TROLL WRACA NA PEŁNYM BLIGHTCIE "
Prawdziwy chop nie pija miodu ino żuja pszczoły.
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 01:05

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Ten emoticon rice to mój był a Simon sie w nim zakochał. Ode mnie krótko. Nie zalowalem ani 1 minuty spędzonej w pociągu. Mega sycie było! Dziękuję wszystkim którzy przyjechali :) i pozdrowienia z pociągu :D
<<

KiAi

Avatar użytkownika

Posty: 271

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Lokalizacja: Bielsko - Biała

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 07:16

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Również dzięks wszystkim bo wyszło wypaśnie :) Ogólnie miło było zobaczyć coś nowego. Postaram się to wszystko zachować w pamięci ;]
ObrazekObrazekObrazek
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 08:01

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

TURNIEJ BYŁ MEGA !!!! Wszyscy, którzy nie mogli być niech żałują. Żarło było mega, sam hotel i miejsce do grania było mega. Nagrody jakie załatwił Ice na turniej - MEGA. Poza standardową kasą z wpisowego były mega statuetki trencherów, prime mk2 z podpisami autorów mk2, alternatywna haley i plakat z podpisami autorów mk2. No po prostu MEGA (chyba mam dość ubogie słownictwo bo cały czas powtarzam MEGA :P ).

Podziękowania :
Dla króla i władcy FB zwanego inaczej jako Ice-T za to że zrobił naprawdę super wydarzenie, podczas którego największym problemem było to że trzeba było sobie podejść po piwo :P

Elrosa - za to że przyjechał do nas z Niemiec (z cukierkami :P ) albo ze Szczecina (nie pamiętam :P ) i za przywiezienie emoticon dice'a, który bardzo ułatwia komentowanie meczy !

Dla lamy Chomika za to że zmiótł system :P

Dla Impostera za to że zabrał się z nami w samochodzie i możliwość poznania.

Dla Dzukiego za .... jeszcze muszę wymyślić za co, ale chyba zrobił coś wartego podziękowań :P Na pewno nie podziękuję Ci za słabą zdolność pilotowania :P

Dla Gobei'a za to że zrezygnował z grania w turnieju 40k i łoił z nami przez cały weekend (no i epicką próbę zabicia pDoomiego przez teleportującego się pBaldura :P )

Dla Klocka, Bestiego, i Łaty za to że przyjechali na turniej w niedzielę.

Dla D_W i Batona za to że przyjechali na challengera w sobotę (z drugiej strony Baton był trzeźwy, więc to nie to samo :P ).

Dla Bobera za to, że każdego kolejnego dnia po wielkiej popijawie wstawał i grał z nami w grę.

Dla Artura Szymały i całej ekipie Gnoma za organizację wielkiego wydarzenia i naprawdę wielką pomoc w organizacji wszystkich mniejszych pierdółek.

No i na końcu dla Tutajca za odpowiedź turnieju :
"XXXXXX - Tutaj, ile wypiłeś ?"
"Tutaj - 5 piw, 0.5 litra wódki ... i 3.5 bitwy battle'a" :P

Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam - event był naprawdę MEGA i nie pozostaje mi nic innego powiedzieć jak to że turnieje organizowane przez Ice'a nie mogą wypaść źle (przygotowane stoły, miejscówka, tereny, nagrody itp.).
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 08:43

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Jestem już w domu i wieczorem napiszę relację odnośnie całego turnieju.
Simon - obiecuję Ci, że na każdym turnieju gdzie będziesz grał/sędziował a ja będę, przywiozę emoticon dice'a :D
<<

BeastieBrown

Avatar użytkownika

Posty: 650

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 03:51

Lokalizacja: Bielsko - Biała

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 11:11

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Elros dobrze ze zdążyłeś na pociąg ;)
Pytanie mam , może ktoś wrzucić wyniki ze wszystkich 3 dni ? i czy ktoś robił jakieś zdjęcia ?
"TROLL WRACA NA PEŁNYM BLIGHTCIE "
Prawdziwy chop nie pija miodu ino żuja pszczoły.
<<

Dzuki

Avatar użytkownika

Posty: 1604

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:23

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 11:21

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3105

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 27 maja 2013, 12:30

Re: SILESIAN Trenches ARENA 3turnieje!!!!!!!!!!

Chciałem was przeprosić że nie dograłem bitwy z Icem, ja na maksa nie pamiętam jak się tak gra toczyła, wiem że na pewno Ice wygrywał i niech tak zostanie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron