Delta Fight, 4 liga krakowska
Ile rund? zgodnie ze steamrollerem, minimum 4 rundy (1 runda= 2 tygodnie)
Rozpiski : obowiazkowe rozpiski na 25 punktow, opcjonalne 50.
Jesli obaj gracze maja rozpiski opcjonalne, bitwe toczymy na 50 punktow, inaczej 25
Wpisowe: 10 zl (jak zwykle w sklepie)
Co gramy? Scenariusze z bety sr 2014- beda oglaszane, jeszcze pomysle jak.
Jesli bedzie nieparzyscie to bede gral.
Rozpiski nadsylamy na yaro86ster@gmail.com
1.Sliski -4 -8 -17 indyk cainus scull kubal
2.Jampel -4 -6 -12 Marek Doctor cainus tadeusz
3.Kuba L -3 -9 -11 heru encaitar tadeusz sliski
4.Herudaio -3 -7 -18 kuba wizchom zorg doctor
5.BodPud -3 -5 -5 yaro lelek pomurnik espoo
6.CainusLupus -2 -11 -4 Pomurnik Sliski Jampel yaro
7.Tadeuszcz -2 -9 -14 gobos espoo kuba L Jampel
8.Encaitar -2 -8 -1 zorg kuba L yaro scull
8.Doctor -2 -8 -0 Wizchom Jampel Espoo Herudaio
10.Scull -2 -7 -6 DGB yaro sliski Encaitar
10Zorg -2 -7 -5 Encaitar Gobos Herudaio Lelek
12.Pomurnik -2 -5 -11 cainus DGB BodPud WizChom
13.Yaro -1 -9 -11 BodPud Scull Encaitar Cainus
14.Espoo -1 -8 -7 Lelek Tadeuszcz Doctor BodPud
15.Lelek -1 -6 -1 Espoo BodPud Marek Zorg
16.Gobos -1 -5 -5 Tadeuszcz Zorg Wizchom Indyk
16.Indyk -1 -5 -2 Sliski Marek DGB Gobos
18.WizChom -0 -8 -3 Doctor Herudaio Gobos Pomurnik
19.Marek L -0 -6 -0 Jampel Indyk Lelek DGB
2.DGB -0 -5 -0 Scull Pomurnik Indyk Marek
I runda
2.12 - 22.12
Scenariusz: Incursion
Indyk - Sliski 0:2 CP win by CK
Kuba L - Herudaio 2:3 win by CK
Yaro - BodPud 5:0 CP win by scenario
Scull - DGB 0:0 CP win by CK
Espoo - eWest 5:0 CP win by drop
Pomurnik - CainusLupus 4:2 CP win by CK
Doctor - WizChom 0:2 CP win by CK
Marek L - Jampel 0:2 CP win by CK
Encaitar - Zorg 1:0 win by CK
Tadeuszcz - Gobos 5:0 CP win by scenario
II runda
27.12.13 - 19.01.14
Scenario: Rally Point
Jampel - Doctor 0:0 win by Death Clock.
Scull - Yaro 5:4 CP by Scenario
Tadeuszcz- Espoo 5:0 CP by Scenario
Sliski - CainusLupus 5:0 CP by Casterkill
Encaitar - Kuba L 0:0 CP by Casterkill
Marek L - Indyk 0:0 CP draw
DGB - Pomurnik 0:2 CP by Casterkill
WizChom - Herudaio 1:5 CP by Scenario
eWest - BodPud 0:0 CP by Casterkill
Gobos - Zorg 4:0 CP by Casterkill
III runda
27.01 - 14.02
Scenario: Into the Breach
Kuba L - Tadeuszcz 5:0 win by Scenario
Scull - Sliski 1:5 win by Casterkill
Jampel - CainusLupus win by Drop
Encaitar - Yaro 0:0 win by Casterkill
Espoo - Doctor 0:0 win by DeathClock
Herudaio - Zorg 5:0 win by Scenario
Indyk - DGB 2:0 win by Casterkill
Pomurnik - BodPud 0:0 win by Casterkill
Lelek - Marek L 1:0 win by Casterkill
WizChom - Gobos 0:1 win by Casterkill
IV runda
3.03- 17.03
Scenario: Outflank
Kuba L - Sliski 4:5 win by Scenario
Jampel - Tadeuszcz 5:4 win by Scenario
Encaitar - Scull 0:0 Draw
Herudaio - Doctor 5:0 win by Scenario
BodPud - Espoo 5:2 win by Scenario
Yaro - CainusLupus 2:2 win by DeathClock
Zorg - Pisarczyk 5:0 win by Drop
Indyk - Gobos 0:0 Draw
Pomurnik - WizChom 5:0 win by Drop
Marek L - DGB 0:0 Draw
V runda
26.03 - 12.04
Scenario: Close Quaters
Sliski - Jampel 3:3 win by Casterkill
Kuba L - BodPud 5:0 win by Drop
Herudaio - CainusLupus 0:0 win by Casterkill
Tadeuszcz - Encaitar 0:0 win by Casterkill
Doctor - Scull 0:0 win by Casterkill
Zorg - Pomurnik 0:0 Draw
Yaro - Espoo 5:0 win by Scenario
Lelek - Indyk 0:5 by Drop
Gobos - Marek L 0:0 Draw
WizChom - DGB 5:0 win by Drop