FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Starcie w Gnomie 50pts 26.04.2014

Moderator: Arhain

<<

maybug

Avatar użytkownika

Posty: 435

Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2013, 00:47

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post sobota, 26 kwietnia 2014, 23:22

Re: Starcie w Gnomie 50pts 26.04.2014

gratulacje dla sędziego, pierwszy turniej który skończył się o planowanej godzinie!
I rewelacyjny robota Ice z tą dioramką na marmurze, bardzo mi się podoba , przeszło mi przez myśl, żeby ją pomalować ;)
Póki co moja służba się nią zaopiekowała.
<<

gobei

Avatar użytkownika

Posty: 675

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2013, 17:18

Frakcja: Circle Orboros

Post sobota, 26 kwietnia 2014, 23:22

Re: Starcie w Gnomie 50pts 26.04.2014

Sędzia mega. Mimo poślizgu ze startem skończyliśmy zgodnie z rozkładem. Ice-T ócz siem:P A ze swojej strony chciałem podziekować swoim przeciwnikom za miłe gry i wyrozumiałość dla jeszcze mojego średniego ogarniania. Cieszę się że coraz bardziej ogarniam rozpe na gnomicon i solomastera. W zasadzie to jedyny prawdziwy wpierdol to dostałem tylko od Maybuga, w reszcie już jakoś (przynajmniej tak mi się wydaje) lepiej lub gorzej dawałem radę (gra z Konee była jeszcze trochę dziwna, ale z mercami jeszcze nie grałem i na tą grę pomysłu nie miałem). I jeszcze za miłą grę Magdzie dziękuję:P Proszę o nie zmienianie kości w grach ze mną.... te co masz są dobre:D
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post niedziela, 27 kwietnia 2014, 20:26

Re: Starcie w Gnomie 50pts 26.04.2014

Dzięki Tomku za ogarniecie turnieju zostanie ci to wynagrodzone.

Wyniki zgłosze jeszcze dziś.
Dodam że to czy turniej kończy się planowo zalezy tylko od graczy jeśli 5ludzi sie spóźnia godzinę na bitwe to powinni dostać z automatu przegrane narazie na lokalach nikt sie na to nie zdobył.

Gratuluje Maybugowi za wygraną no i Gackowi wielkiego powrotu!
Poprzednia strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości