[Katowice][Liga]Steam & Fury journeyman
Start 25.09. Liga trwa 9 tygodni i kończy się 27.11 turniejem na 50/75 punktów . Zaczynamy tydzień od niedzieli bo to dzień machinowy w klubie:D
Zwycięstwo 3
Remis/Przegrana 2
Po każdym meczu najeży zmienić przeciwnika - mecze pod rząd z tą samą osobą nie będą punktowane.
Wynik zgłaszamy w tym temacie z datą rozegranego meczu. Zapisywane będą jedynie punkty zgłoszone na forum!!!
Malowanie (zmniejszę nieco punkty przyznawane z uwagi na zbyt duży wpływ na punktację - zwycięstwa muszą być ważniejsze):
Warcasters, warlocks, warbeasts, warjacks, and solos: 2 punkty za model na dużej podstawce, 1 za model na średniej oraz na małej podstawce.
Battle engines: 5 punktów
Colossal/Gargantuan: 5 punktów
Unit składający się z 3-6 modeli: 3 punkty
Unit składający się z 7+ modeli: 4 punkty
Wrzucamy link do zdjęć w podkładzie i pomalowanego modelu.
Harmonogram:
Tydzień Kompozycja Armii Scenariusz
1 Battlebox Strefy rozstawienia mają po 12”, Featy nie działają Wygrana przez CK lub likwidację battlegroupy.
2 15 punktów, wymóg używania modeli z battleboxa scenariusz z SR 2016
3 15 punktów, wymóg używania castera z battleboxa scenariusz z SR 2016
4 25 punktów scenariusz z SR 2016
5 25 punktów scenariusz z SR 2016
6 35 punktów scenariusz z SR 2016
7 35 punktów scenariusz z SR 2016
8 50 Punktów scenariusz z SR 2016
9 50/75 Punktów scenariusz z SR 2016 Bitwy na 75pkt +1 pkt w tabeli bez względu na wynik
Obowiązują NOWE battleboxy ale jeśli ktoś ma dostęp tylko do startera MK2 też może zagrać ale oczywiście obowiązują karty MK3.
Dopuszczalne są POJEDYŃCZE proxy i proszę o uzgodnienie ich ze mną.
Wpisowe: 10 zt płatne u Roberta w klubie.
Nagrody - Napewno puchar dla zwycięzcy i jak Privateer Press raczy mi odpisać to pewnie nagrody od PP również:D
Zgłaszajcie się proszę w tym temacie z podaniem frakcji.
Zgłoszenia malowania wrzucamy tu: viewtopic.php?f=51&t=5295
Zgłoszenia wyników meczy: viewtopic.php?f=51&t=5296
Zapisani:
1.Czarny (Cygnar)
2.Asica (Khador)
3.VooDootech (Mercenaries)
4.Gniła (Legion)
5.MarcinK (Khador)
6.Dziadek (Cygnar)
7.Solo (Cryx)
8.Balshem (Menoth)
9.Obi (Retribution)
10.Rasti (Orboros)
11.Krabeczek (Legion)
12.Natan (Legion)
13.Qc (Trollbloods)
14.Pjerunek (Legion)
15. Homer (Trollbloods)
16. Angus (Trollbloods)
17. Yeti (Khador)