FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

[Master][Kraków] Primal Arc 17-18.03.2018 -> Polski IGQ !!!

Moderator: Arhain

<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 18 marca 2018, 17:17

Re: [Master][Kraków] Primal Arc 17-18.03.2018 -> Polski IGQ

Sam siebie przepraszał że grał skara i juz nigdy jedynka nie zagra... ;)

Gratulacje dla organizatorów, chyba lepsza impreza niż rok temu a akademiki jako nocleg były fenomenalna ; )
<<

Musza

Frakcja: Cricle Orboros

Post niedziela, 18 marca 2018, 17:34

melfist napisał(a):
melfist napisał(a):Pamietaj co ustalilismy

Musza , chyba się udało xD

no idealnie wyszło :D

Dzięki za turniej, było epicko! Wszystkim należą się podziękowania razem i z osobna, ale nie chce mi się kopiować listy uczestników i organizatorów. Before i after party najlepsze na świecie, pozdro dla ekipy i dzięki za dużo śmiacia i obłędne historie :D
<<

Dziekan

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 11:17

Było super!

2 godziny z Wawy do Krakowa to tyle co nic.
Chętnie wpadnę jesczze w tym roku na lokala lub dwa do Was.

Chciałbym podziękować wszystkim za świetny weekend, a w szczególności :

Melfist - dzięki za nieustanne picie przez 35 godzin i wspólną podróż + gratki, mega wynik!
Musza - piątkowy b4, gościnę, grę i oczywiście wynik ;) kolejny master wygrany, serdeczne gratulacje.
Hasher - za piątkową grę, integracje i sam wiesz za co :)

Wszystkim przeciwnikom za gry, było extra.

Blady tu special thanks dla Ciebie, że wgl miałeś chęć zagrać - dzięki, wyszła nam dobra gra z tego co pamiętam.

Yaro + ekipa z Krakowa - super organizacja, dobre tereny na stołach, wszytko jak należy.

Turniej zaliczam mega do udanych, jedynej rzeczy której nie mogę odżałować to gra z rosem...
tyle pecha nie miałem przez ostatnie 50 gier razem wziętych, niż w tej jednej..

Do zobaczenia!

Jak zapomniałem komuś podziękować, to dziękuje teraz!
Obrazek
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 11:30

Ogloszenie: Zostala mi zgloszona sytuacja iz gra Maybuga z Krukerem zostala zle podliczona - po wysluchaniu obu stron oraz Simona jako sedziego gra zostala zweryfikowana jako wygrana Maybuga co owocuje iz to on zastapil Sverre na 3-cim miejscu. Nie bede weryfikowal rozdanych nagrod. Przepraszam Krzyska za zaistniala sytuacje.

I chcialbym wam podziekowac za przyjechanie do nas a do tego za wasza, mam nadzieje, swietna zabawe.
O tym jak wielcy jestescie jako srodowisko niech swiadcza slowa Wegrow iz ciesza sie ze przyjezdzajac na takiej klasy turniej slyszeli glownie smiechy i widzieli usmiechy, a nie rzucanie modelami i kostkami po sali jak to podobno ma miejsce na Wegrzech przy turniejach tej klasy. Jeszcze raz dziekuje wam za uczestnictwo i stworzenie atmosfery ktora sprawia iz Wegrzy na pewno chca przyjechac za rok :)
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

hasher

Frakcja: -

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 11:31

Super imprezka!

Przede wszystkim dzieki za organizacje panowie organizatorzy. Wszystko bylo na prawde kontent: super miejscowka, dobra szamka, tanie browary i czadowe koszulki, a wszystko zamkniete w 100PLN - CZAD!

Sedziowie - dziekuje za assistance przy grach !

Nastepnie pragne podziekowac moim przeciwnikom za rozegrane mecze. Trafilem tym razem na naprawde wybitnych rywali i kazda z gier byla dla mnie nie tylko ogromna przyjemnoscia ale i na prawde cennym treningiem - mam nadzieje, ze przyjdzie nam zagrac przy nastepnych okazjach.

Chomik - wszystko wyjasnione i ja rowniez przepraszam za moje darcie mordy. Tak samo przepraszam osoby postronne, ktore mogly oberwac decybelami - niestety tak juz mam, ze sie latwo podkuriwam. Na przyszlosc postaram sie trzymac nerwy na wodzy.

Ziomale z Warszawy, super ze przyjechaliscie takim licznym skladem, dobrze bylo wszytskich poznac i sie skumac. Slyszalem, ze zaraz po waszym wyjezdzie Moniczka zapadla w gleboka depresje, haha :D

Peace.
#
Watch me pooping my Arcanas bi*ch!

yyy... popping I mean!
<<

Dziekan

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 11:36

No Moniczka była biedna :(
Ale nawet miła
Obrazek
<<

Kruker

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 12:21

yaro napisał(a):Ogloszenie: Zostala mi zgloszona sytuacja iz gra Maybuga z Krukerem zostala zle podliczona - po wysluchaniu obu stron oraz Simona jako sedziego gra zostala zweryfikowana jako wygrana Maybuga co owocuje iz to on zastapil Sverre na 3-cim miejscu. Nie bede weryfikowal rozdanych nagrod. Przepraszam Krzyska za zaistniala sytuacje.

Też chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację. Byłem przekonany, że jeśli jest to ostatnia tura, to może być ona rozegrana poniżej 15 sekund. Jak się okazuje jest jednak inaczej. Tak czy tak, była to bardzo fajna gra i mam nadzieje, że jeszcze coś zagramy w najbliższym czasie.
<<

Dziekan

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 12:26

Czyli podsumowując :

w mniej niż 15 sekund można wygrać tylko na ck lub na scenariusz przewagą 5 punktów.
Zgadza się?
Obrazek
<<

Encaitar

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 12:29

Tak, zgadza się.
<<

maybug

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post poniedziałek, 19 marca 2018, 13:06

Kruker napisał(a):
yaro napisał(a):Ogloszenie: Zostala mi zgloszona sytuacja iz gra Maybuga z Krukerem zostala zle podliczona - po wysluchaniu obu stron oraz Simona jako sedziego gra zostala zweryfikowana jako wygrana Maybuga co owocuje iz to on zastapil Sverre na 3-cim miejscu. Nie bede weryfikowal rozdanych nagrod. Przepraszam Krzyska za zaistniala sytuacje.

Też chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację. Byłem przekonany, że jeśli jest to ostatnia tura, to może być ona rozegrana poniżej 15 sekund. Jak się okazuje jest jednak inaczej. Tak czy tak, była to bardzo fajna gra i mam nadzieje, że jeszcze coś zagramy w najbliższym czasie.

Tak. Pralka MVP. Świetne zagranie + pociśnięcie Eiryski.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce