[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

[MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Moderator: Arhain

<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 11 czerwca 2018, 14:24

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Dzięki za turniej, fajnie było zobaczyć się z paroma starymi, ale przede wszystkim nowymi ludźmi (bo cosik tych starych to mało). Dzięki Fryta, za organizację, pizzę i grę :) dziękuję również pozostałym przeciwnikom, dodatkowo Dziekanowi za to, że nie musiałem pić "coli" sam :P

Szczególne dzięki za wspólnego afterka, dla ludzi, którzy przepłacili (zostawiliśmy tej lasce ponad stówe napiwku :lol: ), oraz za drugiego afterka, Dziekan telefon żyje ;) nawet po tym jak go próbowałem dobić. Ale 5 sekund ma się pewnie gorzej, PeterO następnym razem nie wybierasz gier XD.

Nie zobaczymy się za prędko, chyba, że u nas na lokalu ;)

To co pamiętam z gier wrzucę w topic poniżej (a po tym jak wyjdą na YT to pewnie skomentuje więcej)

viewtopic.php?f=30&t=1625&p=173474#p173474
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 11 czerwca 2018, 14:46

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Uff dobrze ,że telefon działa.
Afterek mistrz był, Arek masakrator szachowy najlepszy.
PakerO też dobry, 2x zalaliśmy gre piwem, a on oddaje i do typa "jak nowe".
<<

Musza

Avatar użytkownika

Posty: 1328

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2017, 19:48

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 11 czerwca 2018, 16:48

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Dzięki wszystkim za mega turniej! Fryta mistrzostwo świata pod względem organizacji, Simon sędziowania. Przeciwnikom dzięki za gry, śmiesznie było. Dziekan i Krawat gratulacje top3 w takim upale to nie łatwo :D

After party super, burgery extra klasa i wartościowo ponerdowaliśmy o strategiach i rozpiskach. Później after aftera, rozpusta na całego i Arek wszystkim pokazał kto tak na prawdę rządzi, szach mat. Ta druga gra to powinna się nazywać 5 sekund grania i 15 min scierania, a w temacie klocków to sorry, ale wciągam Was nosem 8-)

Dopiero wstałem po 10h podróży pociągiem, ale totalnie było warto! Jakby był termin kolejnego mastera w Szczecinie to już bym kupował bilet (i czapkę z wiatraczkiem).

Super w ogóle widzieć nowe twarze, nawet te stare :lol:

Do następnego!

#bananfightnight
Obrazek
<<

Arek_HE

Posty: 78

Dołączył(a): niedziela, 20 marca 2016, 21:50

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 11 czerwca 2018, 17:37

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Tez chcialem podziekować za świetny turniej, mnóstwo włożonej pracy i środków przez Fryte. Mamy nadzieję, że zachęci do do powrotu za rok oraz zmobilizuje jeszcze większą ekipę.

Dzieki za aftera bylo super, nawet nie wiecie jak się cieszyłem z możliwości popykania w szachy na żywo. Przynajmnej jedna gra z która mam Szanse z Muszą :).

Przeciwnikom dziekuję, za przyjemne gry bez spiny. Szczególnie w drugim dniu gdzie walczyłem z niewyspaniem po 3h snu :)

Hasherowi - Twinsy Vs Babcia (Grymkiny). Przyjemna czysta gra. Wykorzystalem bledy w ustawieniu i wybilem wszystkich Ney-slayerow przez co Hasher nie mial za bardzo jak zdjac tronu dopki ten nie zmielil calego oddzialu piechoty. z drugiej strony podobny wyczyn mial nak oncie Zuriel. Gra skonczyła się wygraną na czas.

Venowi - Abby1 Vs Thyra. Trudna gra zacięta do samego końca. Ven nie docenil Hexów, ktorzy po zjamowaniu przez Doughterki wybili je prawie smaodzielnie (na koniec zostało po jedenj z każdego oddziału).
W pewnej turze Proteus prawie sam wyczyscił strefe razem z Annysa co było dużym swingiem na attriyion. Nietety został jeden hurzysta które zablokowal mi scorowanie. Przgerywałem 5:1 I w drugiej strefie zostal mi zdrowy protector oraz Pasterka z incubem, Pasterka zamienila sie w Incuba i wystarczyl jeden nietrafiony atak. Ostatni jednak wykończł protectora i Ven dal rade i wyciagnac 6:1 na scenariusz. Pewnie i tak by ostatecznie wygral ale gdybym punktowal w lewej strefie Recon to moglem do contestu wrzucic zdrowego Proteusa.

Krawatowi- Abby1 Vs Skaar1. Krawat ponownie udowodnil, ze nie umiem grac na skarre1 ;). Zaczalem i wszysto na maxa do przodu. Krawat rozstrzelil stalkery i wybiegl jednym satyxami by zaczac wymiane z Hexami. Azrael toneshotowal stalkera slamujac go o murek, drugiego nie trafil, za to trafil innego bolex z KD (Ice Witche sa mega). Hexi wycieli wszystkie satyxy procz 3. I na tym koniec moich sukcesow ;).
Mialem wazny strzal by ubic solosa przy fladze z bolca (nic innego nie mogla go tknac) Kryt (ale solos steady i do tego zdal Tougha) Ten motyw kosztowal mnie scen jako ze potem bolec juz byl w wlace i nic nie moglem zrobic z tamtym solosem który punktował co ture. Przegrana na scen.

Zamliemu - abby 1 Vs Ksekrsis ? (Ten na nosorozcu) za 7min mojego spoznienia. Zagralismy przyjemna bitwe ( przynajmniej dla mnie ;)) gdzie rzuty nie rozpieszczaly Piotra. Zaczynalem i wszystko do przodu wszystkie upkeapy rzucone w 1 turze. Strailcem azraela w 2 turze, ale Piotr musial zuzyc Feata i prawie cala armie by go dorwac. Annysa Flankowala zlewej by wybijac beast handlersow, to samo Crealix z prawej. w 4 turze po obydwu stronach bylo tylko po jednym co utrudnialo ladowanie zolwi. Proteus wyczyscil jedna strefe, za co przyjal zolwia. Wystrzymal go na 7 kratkach i w swojej go zjadl . Drugo zolw ciagle uciekal przed hexami (Raz dostal Shadowbinda). Skończyło się na czas gdy miałem 1min30 na swoim zegarku i 8:3 na scenariusz.

Damianowi - Abby 1 vs Zaal. W 3 Turze juz pogodzilem sie z porazka myslac ze jednak Twinsy bylyby lepsze na spam construktów.
Damian wygrywal na atrtrition i scen oraz czas. Zauwazylem pewna mozliwosc i skupilem sie na jego battlegroupie zabijajac obydwa archidony (Annysa i crealix oraz drugioego spikujac baialem oraz 1 HH) a w kolejnej turze Cyklopa Annysa i Abby1. Krea sie spalila. Damian myslal ze zaal jest bezpieczny na 4 furiach ale bez targetu do transferow otrzymalem jedna jedyną szanśe. Musiałem czyscić Blifght Burstem przeszkadzajacego Beast Handlera i pociac sie by zwiekszyc Azraelowi P=S i Spd i udalo mi sie wpakowac 2 wlocznie w Zala zabojajac go. Najbardziej dramatyczne byl drugi damage roll gdyżm usialem rzucic zvboostowana 10 na 3 kostkach, rzucilem 2,2 a 3 kostkaspadla ze stolu. Podszedl Dziekan, powiedzialem do niego ze by wygrac musze rzucic 6. Dziekan powiedzial ze co za problem. No to rzucilem te 6 :). Sorry Damian - grałeś lepiej i tylko ten błąd zadecydował o grze. Asasynacja z doopy w stylu Lilo3 Petero ;).

Wiec Abby1 zostaje, tylko lekkie przetasowania w rozpie sie szykuja.

Edit: poprawki bełkotu.
Ostatnio edytowano wtorek, 12 czerwca 2018, 11:21 przez Arek_HE, łącznie edytowano 2 razy
<<

Maximus

Avatar użytkownika

Posty: 1149

Dołączył(a): piątek, 22 marca 2013, 09:51

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Grymkin

Post poniedziałek, 11 czerwca 2018, 18:53

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Zawsze chciałem być Królem Warzywniaka ;)
Fantastyczny turniej! Dzięki za bardo udany weekend. Szczególnie dziękuję przeciwnikom za cierpliwość.
Do następnego!
<<

Fryta

Avatar użytkownika

Posty: 116

Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2016, 15:28

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 09:34

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Dziękuje wszystkim za świetną zabawę i bardzo się cieszę że turniej wam się podobał :)

Podziękowania dla uczestników za przybycie na koniec świata do Szczecina (i pomoc w sprzątaniu sali), mam nadzieję że było warto :)

Dziękuję mojej ekipie wspierającej, Piotrowi M. za załatwienie szkoły, Piotrowi F. za pomoc w rozstawianiu, Martiniemu za pomoc w rozstawianiu i prowadzeniu turnieju, Marysi za ocenę malowania na turnieju oraz Simonowi, bo bez niego całość by się posypała a ja nie mógłbym zagrać :D

Dzięki dla sponsorów:
- Privateer Press - wiadomo, ich pacynkami gramy :)
- Wrota - http://centrumfantastyki.pl/ - nasz lokalny szczeciński sklep, zajrzyjcie, kupcie coś :)
- minimonsters.eu - stół "jesienny" wioska farrow była z budynków od tego producenta, również bardzo dużo obiektów było stworzonych z materiałów z minimonsters, bardzo fajne jakościowo budynki
- http://terrains4games.com - stoły Hi-tech/pustynia/bagna/elfi/khadorski były zrobione przez terrains4games. Po konsultacjach ze mną, i lekcjach z tego turnieju będą wprowadzać serię terenów i gadgetów do warmachiny. także warto odwiedzać ich stronę co jakiś czas.
- qualigeeks.pl - Simon zrobił mega tacki turniejowe XL które podbijają internet :) ludzie z Kanady chcą je zamawiać :)
- https://shop.army-case.com/ - zajrzyjcie jeśli chcecie magnetyczne walizki
- https://www.gamemat.eu/ - maty, tereny etc :D
- Warroom.pl - wiadomo, nasz portal się mocno postarał ;)

Nagrania filmów.
Dziękuję wszystkim za mówienie po angielsku na nagrywanych stołach. Naprawdę cieszę się że jesteście gotowi do takich poświęceń :) Niestety, część filmów jest ciężka w oglądaniu, ze względu na duży hałas tła turnieju. Jedna duża sala, z dużą ilością osób, generuje takie echo i tło, które nawet obróbką w postprodukcji trudno usunąć.
Dlatego mam propozycję, aby każdy kto chce spróbować swoich sił w komentowaniu gier (zwłaszcza swojej), dał mi znać, przygotuję wersję przyspieszoną x3 video z jego gry bez głosu. Wystarczy że nagracie do tego ścieżkę dźwiękowa ze swoim komentarzem i mi prześlecie, ja ją zmontuję z video. Pomysł jest Dziekana, który sam zaoferował się że skomentuje 5 swoich nagranych gier! Petero przyłaczył się już do akcji i naturalnie ja skomentuję swoje gry również :) Dzięki chłopaki!

Nie byłbym sobą, gdybym nie powiedział też: Nienawidzę Harbi (podobnie jak skary1), to osobista animozja już :D

A na koniec bomba, jak sprawdziło się +1 za pomalowaną armię? :D W moich 5 grach nie miało to żadnego znaczenia albo wyniki były o większej różnicy albo obie strony było pomalowane :)
<<

Musza

Avatar użytkownika

Posty: 1328

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2017, 19:48

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 10:23

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Obrazek
<<

Fryta

Avatar użytkownika

Posty: 116

Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2016, 15:28

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 10:37

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

<<

hasher

Avatar użytkownika

Posty: 230

Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 16:43

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Grymkin

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 10:44

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Siema Maszyniści, dzięki za super turniej!

Elegancko zorganizowana impreza z niemałym rozmachem, nie ma co na prawdę warto było jechać przez całą Polskę.
@Fryta - dzięiki za super stoły, nagrody, pizze i cierpliwośc do takich gagatków jak ja :D
@Simon - dzięki, że nawet jak przylatuje do ciebie z jakąś pierdołą to zawsze poświęcasz temy chwilę i dbasz o to by wszelkie wątpliwości były rozwiane.
@Zamli - dzięki za ogar miejscówki i odpalanie wentylatora. Szkoda, że był tylko jeden :P

Podziękowania dla moich przeciwników za 5 czyściutkich jak łza i przyjemniackich gier.
@Arek - żałuję, że nie wziąłem Heretyka, ciekawe jak ten matchup by się potoczył
@Zamli - Cholernie zwodnicza ta twoja lista. Jak oddałeś mi oba żółwie byłem przekonany, że jestem w domu. Myliłem się bardzo...
@Maximus - Tak szczerze, to myślę, że gdybyś mi nie wystawił castera na talerz, to mogłeś spokojnie wygrać. Byłem tak do tyłu z zegarem, zdążyłęś mnie już dość przetrzewić i jeszcze ci, te Benki wskoczyły. Szkoda, że się szarpnąłeś, bo końcówka mogłaby być bardzo ciekawa.
@Damian - ...kurwa :P Cóż mogę rzec, elegancko wykorzystałeś mój błąd taktyczny i ładnie rozegrałeś tą ostatnią turę. Ze spokojem, bez pośpiechu, planując bardzo dokładnie. Gratuluje.
@Asia - Nie wierzę, że złapałaś mnie na moją własną sztuczkę, z crabbitem :D Po takich zagraniach poznaje się prawdziwego Grymkina! Dzięki za super miłą i przyjemną grę.

Kolejne podziękowania za super after, mase śmiechu i wychlanego piwska.

Pozdro dla Campanile squadu.
@Dziekan - musimy jeszcze dopracować naszą recepturę na wódkę z cukierkami, ale wierzę, że jesteśmy już blisko.

PS. jakby ktoś miał wątpliwości, albo się zastanawiał to tak, ja zamknąłem się w kiblu. ha.ha.ha. Dzięki za interwencję Fryta
Ostatnio edytowano wtorek, 12 czerwca 2018, 12:28 przez hasher, łącznie edytowano 2 razy
<<

Fryta

Avatar użytkownika

Posty: 116

Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2016, 15:28

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 11:35

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 11:40

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Dziękuję Frycie za mega super turniej. Bawiłem się świetnie. Simonowi za ogarnięcie sędziowania :) Moim przeciwnikom za mega przyjemne gry. Aż wróciła mi chęć do grania Khadorem.

Specjalnie chciałbym pogratulować Asi, że obudziła mnie tylko raz w nocy a tak to uciszała moje chrapanie bardzo delikatnie :P

Następnym razem też będę :)
Obrazek
<<

Ven

Avatar użytkownika

Posty: 1289

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 10:03

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 12:44

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Dziękuję za turniej, ekpie przeciwnikom. Szczególne podziękowania dla Fryty i Simona ;)

Najpiękniejsze stoły na jakich grałem - utrzymana grywalność a jednocześnie klimat bitwy.

Za rok mam nadzieję też być :)
<<

Cień87

Avatar użytkownika

Posty: 119

Dołączył(a): czwartek, 18 maja 2017, 23:21

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 22:37

Re: [MASTER] Szczecin - Total Annihilation II 09-10.06.2018

Dzięki za turniej Fryta to były najlepsze stoły na jakich grałem a trochę już grałem. Grywalność i estetyka super się sprawdzają. Wszystkim przeciwnikom za to że przyjemnie się grało ( tak Zwierzak z Tobą też :P) ekipie pokojowej i samochodowej w obu stronach :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron