[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Wyniki Zielonogórskiego Mastera
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Moderator: Arhain

<<

kurka.z.podworka

Avatar użytkownika

Posty: 165

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 23:09

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 25 lutego 2013, 23:18

Wyniki Zielonogórskiego Mastera

1 Tutajec Protectorate of Menoth VP: 5 SoS: 24
2 Simon Protectorate of Menoth VP: 5 SoS: 23 FPA
3 Pyra Protectorate of Menoth VP: 5 SoS: 22 FPA
4 Yaro Retribution of Scyrah VP: 5 SoS: 19
5 Chomik Circle of Orboros VP: 4 SoS: 23
6 Slawek Cygnar VP: 4 SoS: 21 FPA
7 Jasio Protectorate of Menoth VP: 4 SoS: 21 FPA
8 Krzysiek Retribution of Scyrah VP: 4 SoS: 19
9 Arhain Trollbloods VP: 4 SoS: 18
10 Heru Cygnar VP: 4 SoS: 18
11 Gobos Circle of Orboros VP: 3 SoS: 21 FPA
12 Scull Skorne VP: 3 SoS: 20
13 Riv Legion of Everblight VP: 3 SoS: 19
14 Olaf Trollbloods VP: 3 SoS: 18
15 Kondzioro Cryx VP: 3 SoS: 17
16 D_W Cygnar VP: 3 SoS: 17
17 Konee Skorne VP: 3 SoS: 17
18 Petero Cygnar VP: 3 SoS: 17 FPA
19 Zacki Protectorate of Menoth VP: 2 SoS: 19
20 Marys Protectorate of Menoth VP: 2 SoS: 19
21 Gift Legion of Everblight VP: 2 SoS: 17 FPA
22 Krystian Retribution of Scyrah VP: 2 SoS: 16
23 Markov Mercenaries VP: 2 SoS: 15
24 Fafel Mercenaries VP: 2 SoS: 14
25 Baton Mercenaries VP: 2 SoS: 10
26 Ozlo Trollbloods VP: 1 SoS: 17 FPA
27 Raven Mercenaries VP: 1 SoS: 13
Ostatnio edytowano sobota, 2 marca 2013, 19:19 przez kurka.z.podworka, łącznie edytowano 1 raz
<<

RafiK

Avatar użytkownika

Posty: 385

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:50

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 25 lutego 2013, 23:40

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Pierwszy Cryx 15ty! Matko!
I do tego jedyny Cryx na imprezie?!

Ja tam swoją teorię na ten temat mam, ale nie chce mi się trollować.

Jedno jest pewne - już zaczęliśmy trenować, zeby nasz wynik się nie powtórzył :)
Baton głodny sukcesu ładnie mi dziś poślady oklepał!
<<

melfist

Avatar użytkownika

Posty: 1605

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:19

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 25 lutego 2013, 23:48

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Jade na nastepny Master ;D Cryx bedzie w top 3 XD
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post wtorek, 26 lutego 2013, 00:45

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

26 Ozlo Trollbloods VP: 1 SoS: 17

Oo a ile promili we krwi bo to jakieś nierealne ;)

brawo squll ;) zawsze jakaś dębica ;)
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post wtorek, 26 lutego 2013, 01:38

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

sos w wypadku Młodego = ilosć zawartego alko we krwi...
<<

Scull

Avatar użytkownika

Posty: 589

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:39

Lokalizacja: Rzeszów/Dębica

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 26 lutego 2013, 01:49

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

<<

Fafel

Avatar użytkownika

Posty: 1145

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:12

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 26 lutego 2013, 04:33

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

ZG jak zwykle trzyma poziom. Internet dzialal bez przerw. Biedra otwarta o czasie. Ponadto bonus w postaci tostow. Jedyne co mi sie nie podobalo to 'ta pani' co przyszla i powiedziala, ze nie mozna spac na korytarzu, bo mialem tam upatrzona taka przyjemna lezanke z zeszlego roku :)
Co do gry to cos poszlo straszliwie nie tak, nie chce tego komentowac, postaram sie wyciagnac jakies wnioski, poprawic, przezyc kasliwe uwagi Riva i Orkisha i liczyc, ze styl gry Galleonem lepiej sie bedzie sprawdzal przy DC.
Gralo sie przyjemnie bez spiec choc mam wrazenie, ze Raven cos na mnie krzywo zerkal, wiec jak cos zrobilem nie tak to przepraszam:). Podziekowania dla:
- Scull, za potwierdzenie teorii, ze system losowania w pierwszej rundzie srx odpalony w zielonej po prostu paruje nas razem, wiec nastepnym razem juz bede przygotowany :) ;
- Zackiemu, ze wreszcie ustawil Harbi cal za daleko przez co musialem zagrac pelnowymiarora gre co z pewnoscia przyczyni sie do zwalczania panicznego strachu przed tym casterem... Chyba, ze go wzmocni;
- Bataonowi za to, ze nie zostawil mnie samego na dwoch ostatnich stolach :);
- Petero, ze nie wystawil Stormwalla;
- Ravenowi, ze pokazal mi, ze mozna puscic redline'a w pierwszej turze i to nie zabija jacka jak bylem przekonany do tej pory;
- Olafowi za starcie colossali i, ze wykorzystal swoja psioniczna wladze na swoimi koscmi tylko raz jak nimi rzucalem. Ponadto graty dla Olafa epicki CK Haley MK podczas tury jej feata, jak o tym mysle to wciaz banan nie moze mi zejsc z facjaty.

Ponadto dzieki ekipie ocalalych apoklipse zombie, ze chcieli zagrac w porzadna planszowe a nie jakies nudne GoT :>. Przednie partie choc potem juz Pyra nieco zamulal, ale: K*** pi****** rodze to dziecko: epic. Macie ode mnie po strzykawce :D.
-
<<

Pyra

Avatar użytkownika

Posty: 815

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 08:47

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 26 lutego 2013, 08:47

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Riv i Gobos po 3VP już wiem kto mi tak sosa zaniżył :p


Dziękujemy bardzo za jak zwykle zajebisty turniej w ZG. Tosty-świetna sprawa.
<<

RiV

Avatar użytkownika

Posty: 2537

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:41

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post wtorek, 26 lutego 2013, 09:47

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Ty się ciesz że ci się tym turbofartem udało wygrać ze mną, a nie narzekasz na SoS ;P
Obrazek
Obrazek
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 26 lutego 2013, 10:29

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Turniej można zaliczyć do udanego i ciekawego doświadczenia
oprócz mojego polarka przerobionego na kocią ... kuwete ? albo sypialnie ( pozdrowienia dla dziewczyny Kurki :P )
oprócz ch..ej pogody w dniu dojazdu ( bo jakoś tak trafiło ze w największe zaspy tośmy się władowali :P , chłopaki godzinę po nas nie mieli aż tak źle podobno :P )

A co do samych gier ;-)
gra z Jasiem - dość wyrównana i w kluczowym dla gry momencie przerwana dice down`em. Plusem gry jest przede wszystkim to że zobaczyłem Judicatora na stole ( nie przejmuj się żartami o wylanej bejcy na niego :P )

gra z Krystianem - tutaj perfidnie wykorzystałem teren i garryth choć stawał na uszach nie wiedział jak mnie zobaczyć za lasem :-). Ostatecznie spróbował CK trochę na wariata, szarża w wilka by minimalnie zobaczyć kruegera i próba przyciągnięcia go gallowsem zakończyła się już przy nieudanym rzucie na trafienie, a jeszcze potrzebował Krystian dobrego rzutu na przyciągnięcie, nie zatrybiło i dostał w trąbę ;)

gra z Pyrą - eKreos tierowy. W sumie tak jak myślałem przemiał moich modeli rywal miał niezły, choć zaskakująco dobrze wyczyścilem lewą połowę stołu bo pyra totalnie zwarzywił i zapomniał o ambusherach na plecki kawalerii... W tej grze miałem dwie próby asasynacji na kresoei, pierwsze to tornado + 2 wolfriderki z preyem ( ostatnia od 11tek zabijała - niestety nie ), a potem gdy już nic innego nie zostało do roboty, to tornado zabijało od 12tek - tez nie wyszło :) [wszystko oczywiście 3 kostki]. Ale sama gra ciekawa i pouczająca. PS. Jasio, tak na marginesie tutaj Pyra pokazał że nie mam aż takiego przemiału modeli jak Ty się bałeś przeciwko Twojemu eKreosowi, choć może być też i tak że to kwestia do przećwiczenia w pozycjonowaniu ;)

gra ze Scullem - heh gra gdzie większość moich pomysłów zadziałała poprawnie. Raczej nie była to gra rzutów, bo nie zauważyłem bym przeginał ani w jedną ani w drugą stronę. Po prostu jakiś tam masterplan zadziałał i gra poszła strasznie w moją stronę 4:0 na punkty [dd przerywa grę], a trzeba zauważyć ze przeciwnikowi zostały 4 modele na stole ( 2 bone grinderów, eHexeris i jakiś cyklop ) a mi wszystkie bestie kamyki krueger ambusherzy gobbery chyba ;), może pendrake - nie pamiętam.

gra z Heru - cóż osobiście nie uważałem pHaley za optymalny wybór, choć trzeba przyznać ze stylem gry Heru skutecznie uniemożliwił nawet myślenie o asasynacji mojej na nim. Z drugiej zaś strony dobrowolnie odpuścił obie strefy w scenariuszu (pytałem go dla pewności czy robi to celowo). Przez co zascorowalem 3punkty w jednej turze. Potem jego próba CK na mnie - nieudana jednym kolosem ( trochę mało wyszło strzałów z małego działka ), a drugi kolos nie zauważył chmurki przed którą dobrowolnie sam podszedł. W kolejnej turze kolejne dwa punkty dla mnie i 5:0 wygrana.

gra z Tutajcem - [obiecałem] super cudowny przeciwnik ! ideał rywala o jakim można tylko śnić ! [/obiecałem] jedyna gra gdzie wziąłem pBaldura tierowego. Chyba dobry wybór... gra była dość `` pozornie równa `` ale nie zakładałem ze w turze feata aż tak będą siadały obrażenia tutajowi. Wg mnie rzucał lepiej niż statystycznie ( nie jakoś okropnie, ale lepiej ), i w skutek tego załatwił mi 3 ciężkie bestie, z tego dwie całe zdrowe, jedna z 8dmg wklepanego w jednej turze. Potem próba ``ck ostatniej szansy`` i nie pykło. Możliwe że po prostu źle wybrałem priorytety i mogłem nie pchać się aż tak blisko tutajca zmuszając go do podejścia do mnie i odpalenia feata tak by mniej na nim skorzystał. Ale jako że grałem pierwszy raz, to styl gry dopiero na taką rozpiskę sobie wyrabiam.

Z wszystkimi przeciwnikami grało się bardzo spokojnie i bez kłótni, za co serdecznie dziękuję :). Bardzo ciekawy dobór przeciwników pod tym względem że sporo nowych osób poznałem po drugiej stronie blatu :)

Kurka: bardzo fajnie że z nami wytrzymałeś ;p i czekamy na kolejne turnieje - następnym razem załatw większe grono reprezentantów ZG :P
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3105

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 26 lutego 2013, 12:23

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

No znalazłem chwilkę aby coś napisać:

Po pierwsze podziękowania jest ich troche:
-Faflowi że mi dał drugą szansę abym mógł się z nim zabrać samochodem
-Kurce za ogarnięcie tego bajzlu
-Wszystkim przeciwnikom za fajne bitwy, miło było zagrać aż 4 gry z kimś z kim nigdy nie grałem
-Ekipie samochodowej że dali mi pospać i obudzili mnie przed McDonaldem ;)
-Mamusi że pozwala mi grać w figórki

Grałem Reclaimerem jak zwykle i tym razem drugim casterem była Thyra z 3 ciężkimi jackami

1 Bitwa
Ozło: wygrałem mimo nie udanej asasynacji na której za mało kulałem na ashes to ashes i dwóch nie trafionych combinach z pow 15

2 Bitwa
Yaro: heru dosyć mnie zaskoczył biorąc Ravyn, ja i tak nie mogłem brać Reclaimera więc mój wybór był oczywisty, przebieg bitwy był dość prosty kluczowy oddział zelotów ze stealthem są dosyć trudni do zabicia, po feacie miałem dobre pozycje do bombardowania miekkich ciał elfów, potem jeszcze miałem ture minifeata więc dalej byli nie do zabicia i miałem jeszcze jedną turę bombardowania miekkich ciał elfików. Wygrałem przez scenariusz i caster killa sanctifire zabił wszystko co za twarde dla zelotów na lewej flance, avatar potankował na prawej i tyle

3 Bitwa
Krzysztof z Wrocławia który grał najładniejszym Rosem jaki widziałem: Ossyan i Hyperion hypnos halabardy i destorzy, bitwa bardzo fajna i dobrze rozegrana, kluczowy był dla mnie lasek przed deployem Rosu, ewidentnie podzielił bitwe na 2 cześci z jednej halabardy i hypnos, z drugiej desotrzy i hyperion. ja poleciałem flame guardami na halabardy, na środku był mój vanquisher i gorman i idrianie, na lewej wszystkie modele jakie miałem z weapon masterem :) kiedy zaczeła się wojna to się trochę przestrzaszyłem ale gorman uspokoił moje nerwy walnął w bitwie z 3 ważne blindy, idrianami pozbyłem się mechaników i straszyłem ossyana. trio i bastioni kilka strzałów jacka plus feat wygrali na lewej flance, zeloci okazali się lepsi od halabard po zabiciu dużego szefa który nie odpalił mini fearam hypnos raz zablokował mi jacka arcantrik boltem i tym śmiesznym strzałem, potem ja zablokowałem go distruptem i blindem. Skończyliśmy grać po tym jak jack dostał kolejnego blina ja zacząłem dostawać pkt w obu turach a caster uciekał przed indrianami na krawędzi stołu. 5:1 dla mnie

4 Bitwa
Pyra: E Feora, Jolka, vanquisher, reckoner i TFG Pyra zaczął ja się bardzo rozprzestrzeniłem, idrianie biegli totalnie przy krawędzi na około aby dobrać się do supportu, zaś na środku dzielnie przyjmowałem ogień i blasty, w odpowiednim momencie użyłem feata i zabiłem jolke, wygrałem na tie brakery miałem bastionów koło flagii

5 Bitwa
Simon z E Kreosem, wynikła troche dziwna sytuacja, ja nie ogarnałem scenariusza, myślałem że trzeba zniszczyć objectiv, tak czy siak, bitwa wyglądała tak że ja powoli zabijałem armie i jacki Simonowi, a potem dowiedziałem się że przegrałem. Bitwa zjebana poprzez brak komunikacji między graczami, tak czy siak i tak sobie przybilśmy pione, i dostałem browarka więc było warto :mrgreen:

6 Bitwa
Chomik już ją opisał, jedyne co moge dodać to ważna rola książki, która zgineła z ręki meghalita więc wydaje się że dobra wymiana dla mnie, ważne było ułożenie sobie armii chomik, pozbycie się po jednym kamieniu z każdego oddziału, tak czy siak rzuty miałem całkiem dobre i na styk zabiłem bestie, aczkolwiek wskrzesiłem tylko 4 modele, a jeden rycerzyk zwalił sprawe bo rzucił 2x 1 na trafianie.

Miło było zobaczyć tak wiele różnych armii i podejścia do nowego meta, szczególnie podoba mi się tak różne kombosy w Pomie.

Do zobaczenia na kolejnym turnieju, i jeszcze raz dzięki za gry
Ostatnio edytowano wtorek, 26 lutego 2013, 13:28 przez Tutajec, łącznie edytowano 1 raz
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 26 lutego 2013, 12:25

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Tutaj- yaro nie heru ;)
<<

Pyra

Avatar użytkownika

Posty: 815

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 08:47

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 26 lutego 2013, 12:49

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

I u mnie TFz UA a nie Zeloci :p
<<

Fafel

Avatar użytkownika

Posty: 1145

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:12

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 26 lutego 2013, 12:59

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Dajcie mu jeszcze chwile chlopaki. Pewnie wciaz nie wytrzezwial po swietowania za 6 zyli, ktore mu zostaly po oplaceniu autostrady :)
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 26 lutego 2013, 13:12

Re: Wyniki Zielonogórskiego Mastera

Fafel nie psuj mu dnia dziecka, gratulacje Tutaj, dozagrania w twierdzadeli gdzie znowu przyfarce i wygram :P
Następna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości