[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - WTC 2014 - Propozycja wyboru składu
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Moderator: Arhain

<<

Orkish

Avatar użytkownika

Posty: 859

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 01:16

Lokalizacja: Ursynów

Frakcja: Cryx

Post środa, 17 lipca 2013, 11:09

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Mi się bardzo podobał pomysł dzikiej karty wstępu na WTC poprzez wygranie MP.

Argumenty przeciw
-osoba wybrana w ten sposób może mieć za mało ogrania
-osoba wybrana w ten sposób może nie mieć chęci/czasu na wyjazd na WTC (bo rzadko jeździ na turnieje)
-większość osób wybierana na WTC dostaje się poprzez stałe pojawianie się na turniejach i zaangażowanie w uczestniczeniu w eventach organizowanych przez środowisko, w tym wypadku wystarczy wygrać tylko jeden turniej by się dostać do teamu na WTC (co dla osob które włożyły dużo pracy w dostanie się do drużyny może się okazać niesprawiedliwe)

Argumenty za:
-MP stają się jedynym masterem z taką nagrodą,
-ciężko jest wygrać 5-6 bitew samym fartem (chociażby przy paringach, wymaga to od osoby dużych zdolności i włożonej pracy w ogranie i przygotowanie do turnieju. btw. "luck is also skill" ;)
-opcja wejścia na WTC motywuje do wzięcia udziału w MPkach takich domatorskich leni jak ja :D
-zdobycie miejsca na WTC faworyzuje "ciułaczy", którzy są regularnie w top 10 ale niekoniecznie są osobami które wygrywają turnieje i rzadko są w top 3. (to nie zarzut ale uważam, że już i tak miejsce w lidze bardzo mocno oddziałuje na to czy ktoś będzie w teamie na WTC czy nie).

Osobiście, proponuję zamiast wprowadzać już zmiany i kminić nad nowymi sposobami wyboru teamu, poczekać na to jak sprawdził się obecny sposób wyboru. Zarówno teamu 1 jak i 2.
Tak. Pozjadałem wszystkie rozumy.
<<

eWest

Avatar użytkownika

Posty: 488

Dołączył(a): czwartek, 13 czerwca 2013, 10:55

Lokalizacja: Pisary

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 17 lipca 2013, 14:06

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Searforge: 54/55 - 98% painted
Gorten - 3 : 3
Durgen - 2 : 1 : 1
Ossrum - 4 : 3

Trollbloods: 7/63 - 11% painted
edoomy - 3 : 1
pdoomy - 0 : 0


<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 17 lipca 2013, 15:36

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

coraz ciekawsze są tu argumenty, niby ludzie nie grają nie mają czasu a chcieli by tak bardzo chociaż raz spotkać sie ze starymi kumplami i pograć w figurki i niezbędna jest do tego rywalizacja o wejscie do skłądu WTC na tym turnieju, wręcz niezbędna bo inaczej po co przyjeżdzać i pograć z kumplami. CIekawe czemu ludzie nie traktują tak reszty turniejów przecież to logiczne że jeżdząc na turnieje staję się coraz lepszy przez co moje szanse w wyjezdzie rosną bo rosnę w lidze. Moge się założyć o Jaśka że nie ma takiej osoby w Polsce grajacej w warmachine która nie gra cały rok przyjeżdza na MP i wygrywa.

Aczkolwiek nie twierdzę ze takie jednostki nie istnieją w innych systemach. Patrz Artur Szymała gra tylko 5 bitew rocznie w wfb na DMŚ (od kilku lat BB wygrywa) i co roku przyjeżdzają największe rozpierdalacze ligi największe cwaniaki i dostają oklep od noname'a grającego orkami tak że aż przykro się im robi.

I bądźmy realistami ktoś kto wygra MPnapewno jest z topu ligi może nie koniecznie 5 ale w top 10 bym obstawiał (po wygranej za MP dostaje taki boost punktowy że może wbić do czołówki)
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 17 lipca 2013, 15:47

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Nie dostanie :) bo MP liczą się na nowy sezon a nie na stary.

MP kończąc ( z chwilą rozpoczęcia ) stary sezon i od razu zaczynajją nowy ( są pierwszym turniejem w sezonie ). I dobrze o tym wszyscy wiemy.

Ice wydaje mi sie ze klotnia jest o pietruche, w sensie : i tak NIC NIE STRACI NA TYM WTC jesli pojedize mistrz + 4 lebkow z ligi + 1 losowy pupil ludu. Skoro i tak mowicie ze bedize to osoba z czolowki - to po co sie o to sprzeczacie ? skoro wiecie doskonale ze przypadkowa osoba prawie na pewno nie wygra. Nie rozumiem całego tego sporu :P .
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 17 lipca 2013, 15:51

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

jesli ma byc MP w skladzie, to IMO lepiej zeby byl zamiast 'pupilka ludu'.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 17 lipca 2013, 15:59

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

mistrz polski to nie losowy pupil (nie był losowany tylko wygrał turniej) tak czy siak to dyskusja nie ustalenie więc jak ludziska stwierdzą ze chcą nad tym głosować niech bedize głosowanie.

A co do argumentów po co lista ligowa się tym zajmuje odpowiadam zwięźle: Inni maja na to wyjebane. (tak naprawdę zainteresowani regulaminem są ci którzy maja jakieś szanse, a i tak nie wykazuja żadnej inicjatywy tylko krytykują, nie twierdze że ta krytyka jest zła)

Tak naprawdę nawet ja mam wyjebkę na to kto pojedzie bo mnie tam nie bedzie ale zdaję sobie sprawę że skoro reprezentuję w tym roku BB to musze się jakoś przyczynić żeby powstał jakis zarys wyboru skłądu na WTC gdybym był zwykłym graczem to nie głosowałbym wcale albo zagłosował tak jak mi kumple powiedza bo moze mojemu ziomkowi to jakoś pomoże.

Prosty przykład mój ziom Beastie jest na 5 miejscu ligi a Jurand ze Spychowa wygrywa MP to głosuję tak zeby mój ziomek się dostał, jeśli Beastie wygrałby MP to głosuje żeby był w teamie nie ważne kto byłby na 5 miejscu jak bardzo przejebany gracz. Mam wrażenie ze tak właśnie bedzie wyglądać głosowanie :D

tak z tymi punktami MY bad :D (ale bedize miał boosta do ligi tak czy siak :D)
<<

Orkish

Avatar użytkownika

Posty: 859

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 01:16

Lokalizacja: Ursynów

Frakcja: Cryx

Post środa, 17 lipca 2013, 16:26

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Chomik:

Wydaje mi się, że ta dyskusja toczy się o to jaki wpływ będzie miała liga na wybór reprezentantów na WTC. Dla mnie jest to zrozumiałe, że twórcom ligi zależy żeby jak najwięcej od niej zależało. To, że skład w przyszłym roku prawdopodobnie będzie złożony z podobnej grupy osób nie ma w tym wypadku znaczenia.
Tak. Pozjadałem wszystkie rozumy.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 17 lipca 2013, 17:03

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

jak nie twórcy ligi zajeli by się dyskusją nad WTC squadami i doborem ludzi to kto?? jakoś nie widziałem żeby ktokolwiek rozpoczął dyskusje poza ludźmi w LL

Nie widziałem zadnej propozycji rozwiązania tej sprawy wśród teraz tak bardzo zainteresowanych, dla mnie nie ma problemu zeby utworzyć osobną komisję która bedzie co roku ogłaszać na jakich warunkach ludzie jadą na WTC i nie mogą to być organizatorzy turniejów ani top 10ligi ani nikt z LL żeby nie było mowy o ustawianiu regulaminu pod siebie... co wy na to brzmi bardzo logicznie?
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post środa, 17 lipca 2013, 17:09

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Ice ostudz trochę głowę, ok? Głosowanie logicznie musi być przed mpkami więc argumentację z beasiem i jurandem można wrzucić między bajki. Problemem na chwilę obecną jest to że ustalając system walczymy z kalendarzem. Tak naprawdę gdy będziemy mieli wyniki działań obecnego systemu musimy mieć gotowy nowy. Może się okazać że system jest dobry.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 17 lipca 2013, 17:34

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Słusznie Yaro glosować nie można znając już kto wygrał MP

ale dalej wkurzają mnie wszelkie głosy że LL ustawia wszystko pod siebie i Ligę. Zaproponowałem rozwiązanie i czekam na kandydatów. Wtedy każdy bedzie miał pewnosć że ustalający regulamin są poza wszelkimi wpływami na wyniki jak może się potoczyć przyszły sezon bo: Nie maja wpływ na zasady ligi, nie organizują turniejów i sami nie jadą na WTC
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 17 lipca 2013, 17:37

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Yaro : tak co do studzenia głowy - a co by było gdyby to Jurand miał wielkie szansę na top5, Beastie nie miał by żadnych i głosowanie odbyło się przed MPkami ? Wtedy Ice mógłby zagłosować na to by do teamu dostał się koleś z MPków, przez co daje większe szanse Beastiemu na znalezienie się w teamie (jedna opcja mu odpadła, ale ma drugą, a przy okazji Jurand właśnie stracił wielkie szansę na dostanie się kosztem małych).

Orkisz : i tutaj jest problem - czy chcemy nagradzać tego co prawcował na swój wynik przez cały rok, jeżdżąc po turniejach i poznając meta na własnej skórze, czy też wolimy nagrodzić kolesia, który jest dobrym graczem, ale przez cały rok się opierdalał, ale koniec końców udało mu się wygrać "turniej ostatniej szansy" ? Ja wolę żeby dostała miejsce osoba, która pokazała, że na tym miejscu jej zależy. A MP ma jeszcze 5 możliwych slotów by się dostać - jak jest dobry to i tak się dostanie.

Co do osoby wygrywającej MPki : niech mi ktoś udowodni, że koleś grający w MPkach koniecznie musiał wygrać z Orkiszem, RiVem, Heru, Gobosem i Chomikiem pod rząd to ma moje bogosławieństwo. Paringi na turnieju mogą się ułożyć tak, że nie będzie musiał zagrać z żadnym z nich, co wtedy ?

Co w przypadku gdy będziemy mieli na MP 40 osób i w ostatniej rundzie koleś z 5:0 zostanie sparowany z kolesiem mający 4:1 i przegra? Mamy kilka osób z 5:1 i o tytule MP decyduje SoS. Powiecie kolesiowi - Ty jesteś słabym MP, bo zostałeś wybrany przez SoS i weźmiecie kolesia z pierwszej piątki ligi ?

Pisarczyk : już teraz mogę Ci powiedzieć, że ludzie w Top 5 nie znajdują się z przypadku. Jeden wygrany turniej daje takiego zapasu punktowego by się tam dostać.

Swoją drogą gadanie o MPkach jako o turnieju ostatniej szansy to trochę padaka. Jeżeli w Polsce ma wyglądać tak, że "nie jeżdżę na turniej, bo mam jeszcze szansę dostać się przez MP" lub "a odwołam sobie turniej i za chwilę rozpromuje nowy" to jak my kurde możemy w ogóle gadać o prestiżu ? Przecież to po prostu nie ma sensu imo.
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Herudaio

Avatar użytkownika

Posty: 3097

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:39

Lokalizacja: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

Frakcja: Khador

Post środa, 17 lipca 2013, 17:57

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Ice: nikt NIGDZIE nie mówił, że "liga ustawia pod siebie" - mowa było tylko o pierwszeństwie ligi w sensie instytucji rankingowej, nie osobowej.

Jednej tylko nie rozumiem w tej dyskusji - co jest złego w opcji 5+1+1? Arguemnty dlaczego Top 5 ligi są dla mnie zrozumiałe i być w top 1-3 ligi JEST trudno. Oczywiście, że da się prześlizgnąć przez turniej i wygrać na SoSie - tylko ktoś kto wygrał na SoSie musiał mieć jednak ten wynik 5-1 oraz musiał mieć grać z innymi wysokimi wynikami by tego SoSa mieć. Tak działa system szwajcarski tak działa SR i jakoś na turniejach nikt z tym nie ma problemu a nagle jak mowa o konkretnym turnieju to ludzie dyskredytują jego wygranie. Turniej jest bardzo trudno wygrać przez przypadek nawet jak jest "tylko na 40 osób". A jeśli nawet to co? Simon w tym roku sam z Faflem zaproponowaliście (notabene fajne) rozwiazanie z zupełnym losowanie jednej osoby do drużyny, a teraz jak ma być to osoba "losowa wygrywająca MPki" to jest już fuj i be. Nie rozumiem tego.

Opcja z łapaniem się do składu za wygranie MP była fajną tradycją. Szkoda, żeby się zmarnowała. Czy 6ka ludowo-ligowa będzie musiała dobrać 3 czy 4 - myślę że różnicy nie odczują. A MP-ki trochę prestiżu na tym zyskają.
<<

eWest

Avatar użytkownika

Posty: 488

Dołączył(a): czwartek, 13 czerwca 2013, 10:55

Lokalizacja: Pisary

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 17 lipca 2013, 18:24

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Searforge: 54/55 - 98% painted
Gorten - 3 : 3
Durgen - 2 : 1 : 1
Ossrum - 4 : 3

Trollbloods: 7/63 - 11% painted
edoomy - 3 : 1
pdoomy - 0 : 0


<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 17 lipca 2013, 19:33

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

Ice_t : Panie - puknij się w głowę i to przeczytaj :

Zabierałem głos od początku tych dyskusji o WTC i dobieraniu składu. I czynnie w każdej takiej jdyskusji uczestniczyłem, zarzucanie mi - że nie powiedziałem nic w ogóle a teraz pyskuje - jest po prostu obraźliwe. Przeczytaj jeszcze raz tmaten temat a potem się odezwij znowu w tej kwestii. [ Czy inni tak robią nie wiem, przeczytaj go dokładnie i zobacz kto się wypowiadał, wg mnie z grubsza te same osoby ]

Ja generalnie nie czaje jednego... podsumuje

1) "Część osób optuje twardo za tym żeby top 5 ligi było w skłądzie" + 1 osoba prawdopodobnie o losowym skillu ( nie wiem kto wybrany by byl )
2) "druga czesc osob" optuje za tym ze liga to dobry pomysl, ale wezmy tez mistrza kraju! + 1 osoba o losowym skillu

I zamiast powiedziec "ok bedzie X osob z ligi , 1 mistrz, 1 losowy pupil" to my sie klocimy o tego jednego slota ? czy to jest "kurwa" warte tego ? Czy naprawde prestiż ligi osłabnie ? czy poziom drużyn spadnie ? Zwróce uwage na coś jeszcze... MIĘDZY NAMI ->
a) kazdy mistrz ostatnich 3 lat , jest rownoczesnie w top 10 ligi
b) 7 na 10 osob z top 10 ligi jest w kadrze WTC
------------------------

Czy naprawde zrobi to wg Was duża róznice jak się na tego zakichanego mistrza kraju zgodzicie ? Czy ucierpi na tym COKOLWIEK ? W JAKIKOLWIEK sposob ? kłócimy ( dyskutuemy ? ) się oto tak jakbyscie naprawde zakladali ze pojadą przypadkowe osoby z podwórka i nagle "nasza kadra" się zblamuje. Zauważcie ze pisze to z perspektywy osoby która w poprzedniej edycji byla w top5, i w aktualnej (póki co) też jest w top5 ligi - więc osoby która i tak czy siak by się wg Waszych zasad dostała. Nie sądzicie że nie kieruje mną "chęć dania sobie szansy" "chęc pieniactwa" ? Chce zaproponować rozsądny kompromis od którego NIKT I NIC nie ucierpi. A wy się obrażacie ( ice ), albo zaperzacie ( simon ). Ja szanuje i ciesze się że znowu ruszyliście temat ! Super ! Tylko nie obrażajcie się że ktoś taki jak ja - który KILKA RAZY poruszał ten temat w luznych rozmowach i uczestniczy w wielu głosowaniach/dyskusjach na forum związanych z WTC - ma czelność - wam coś zarzucać.

Pax międzychrzescijany, klepnijmy wariant 5 + mp + 1los i z głowy ;)

Nie przeklinamy
A
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 17 lipca 2013, 21:10

Re: WTC 2014 - Propozycja wyboru składu

raczej nikt nie jest za losowaniem osoby do teamu na 2014
nie twierdzę ze osoba która jest MP jest farciarzem i mu się pykło poprostu z matematycznego punktu widzenia osoba z top5 jest lepszym wyborem niż jednorazowy zwyciezca od tyle. Przecież chcemy wybrać najlesze teamy, nie mówie że ma nie jechać.

Nie obrażąm się staram się poprostu czasem zwolnić do waszego toku rozumowania od tyle.

Chomik przejrzałem sobie ten temat na bieżąco i mam nieco inne zdanie na temat co tam wypracowano, co wypracowało LL a o czym rozmawiamy tutaj.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje na świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron