FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Kroxy

<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 8 listopada 2017, 21:13

Kroxy

Obrazek
Obrazek
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Kat

Post środa, 8 listopada 2017, 21:32

Re: Kroxy

Po raz pierwszy zaluje ze sprzedalem gady i rzucilem machinke. Nowe gadysa extra

Ale coz... czekalem na nie 6lat do sprzedania a to za dlugo
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post środa, 8 listopada 2017, 22:02

nie wiem jak dla was ale dla mnie malowanie np tego kociolka jest dramatycznie zle

ale sam model wyglada spoko
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

yaro

Press Ganger

Post środa, 8 listopada 2017, 22:04

gift a to dzis sie obudziles ze PP nie umie pomalowac wlasnych modeli na odpowiednim poziomie?
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Gift

MultiTroll

Post środa, 8 listopada 2017, 22:34

wczesniej jako tako im szlo i zdjecia mieli koslawe, ale to jest koszmarek na miare tych swordsmenow rosu
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

<<

cainus_lupus

Frakcja: Legion of Everblight

Post czwartek, 9 listopada 2017, 00:03

Gift napisał(a):nie wiem jak dla was ale dla mnie malowanie np tego kociolka jest dramatycznie zle

ale sam model wyglada spoko

Może nie mam gustu ale sam kociołek mi się podoba.
Artur Szyndler;Kryształy Czasu-Saga o Katanie napisał(a):50 tysięcy wielotonowych, megapancernych, półdinozaurów oczekiwało na bitwę
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 10 listopada 2017, 11:12

Obrazek
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Gift

MultiTroll

Post piątek, 10 listopada 2017, 11:57

o kutwa...
moje oczy, model spoko szalo nie ma ale stabilny

Powrót do Nowości