FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

COC CID

<<

Karpiu

Frakcja: Khador

Post wtorek, 16 października 2018, 11:27

Re: COC CID

QcDWG napisał(a):Void Generator - At any time during its activation, this model can spend a power token to give a friendly Faction model/unit within 5˝ of it Mage Static for one round. (Enemy magic attacks targeting a model with Mage Static suffer –5 RNG. Model lose Mage Static while out of formation.)

i teraz mozemy rozmawiac ; )

Ok ale to dziala tylko na magiczne strzelanie a normalne bedzie brutalnie trafiac. Mehhhh dla mnie ok :D
<<

Torres

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 16 października 2018, 11:33

Magic Attacks to nie jest strzelanie.
Obrazek Obrazek
Caine zrobi to lepiej.
<<

Kruker

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post wtorek, 16 października 2018, 12:04

Zmiana jest ok, zamiast chronić castera i battlegroupę teraz chroni lepiej piechotę. Nie jest to jakaś wielka ochrona, ale czasem powstrzyma jakiegoś rebuke'a. Problem jest taki, że trzeba rzucić 3 czary, żeby chronić 3 oddziały, a wtedy locus nie strzela praktycznie. Dalej pewnie przynajmniej jeden będzie grany w większość list.
<<

Herudaio

Post wtorek, 16 października 2018, 12:35

Kruker napisał(a):Problem jest taki, że trzeba rzucić 3 czary, żeby chronić 3 oddziały, a wtedy locus nie strzela praktycznie.

To brzmi jak chciwość w optymalizacji, a nie faktyczny problem z grywalnością modelu :)
Dieta Sosnowiecka napisał(a):Pyry i wyngiel.

"I ask only for an enemy worth fighting,
and a cause worth fighting for."
- Spartan prayer
<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 16 października 2018, 12:48

Herudaio napisał(a):
Kruker napisał(a):Problem jest taki, że trzeba rzucić 3 czary, żeby chronić 3 oddziały, a wtedy locus nie strzela praktycznie.

To brzmi jak chciwość w optymalizacji, a nie faktyczny problem z grywalnością modelu :)

no wreszcie, ja was jak czytam shept/kruk to nie wiem wygladacie jak nad garnkiek zlota i marudujo, ze garnek nie pelny, ze uszy pordzewiale :P
<<

Karpiu

Post wtorek, 16 października 2018, 12:51

Graja COC-em U nich wszystko musi byc matematycznie wyliczone i uptymalizowane. Ochrona magiczna ochrona magiczna. Dla mnie to lepiej :D Co ja bede Oblity rzucał w piechote ?? :D
<<

sHEPT

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post wtorek, 16 października 2018, 12:58

piechotę przed rebiukiem to chroni strzelając jednemu w plecy z dispelem :D a enigma obok zbiera i dokłada
bo
7" to ja się ruszam grając z kolegami
8" jak szanuje przeciwnika
9" jak wałuje
a 6" gdy za bardzo spinasz poślady
<<

Kruker

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post czwartek, 18 października 2018, 11:04

Kolejny update CIDu który wyjdzie dzisiaj ma znosić wymóg wskrzeszania w 3" od modelu z oddziały, a tylko w formacji i completely 2 od enigmy. Fajna zmiana, dzięki czemu będzie łatwiej wskrzeszać z dowolnego oddziału. Szczególnie pomocne przy aniołkach. No razem z poprawą bonusów tierowych daje całkiem wymierny powód, żeby brać UA do średniej piechoty. Podoba mi się to.
Poprzednia strona

Powrót do Nowości