FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

12 factions of christmas CiD

<<

Simon99

Press Ganger

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 12:58

Re: 12 factions of christmas CiD

Chomik napisał(a):Z grubsza sie z Toba Musza zgodze, ale ja definiuje problem od innej strony (choc wniosek jest podobny) w oborze brak all arounderow "latwych do ogrania", "o niskim pulapie wejscia" - w sensie takich ze biore i od razu trudno spieprzyc mi turniej tym. Bez urazy Ghost Fleet, czy HM z Haley2 maja duzo latwiej byc grane na takim poziomie by dawac stabilne wyniki. A u nas masz cassiusa ktorego ciezko wziasc w dobrym theme (mysle ze czeka na nowe releasy themow), Kruegera2 z podobnym problemem, baldura1 ktory mimo wszystko wolalby miec raczej zywe modele a te theme nie do konca leza pod niego. Mysle ze nowe releasy themow sporo w tym zmienia. A na razie albo ograsz super listy / masz bardzo bogate doswiadczenia to obora da sie ugrac duzo, ale niestety nie kazdy to ma ;)

Jeszcze tylko dodam od siebie do tego, że ludziom z bogatszych krajów zdecydowanie łatwiej jest zmienić frakcję niż polskim graczom, więc często się zdarza, że jak ktoś po prostu nie ma pomysłu na frakcję to ją zmienia zamiast szukać nowych rozwiązań ;)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Encaitar

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 13:24

@Chomiku Baldur2 to jest właśnie taki warlock, że początkujący weźmie i będzie cisnął kolegów tak, że z nim grać przestaną. Nie mówię, że na masterach nie znajdzie się przeciwnik, który z tym wygra, ale właśnie na poziomie początkującym i średnim jest to caster/lista, która jest większym samograjem niż GF, a już na pewno haley2 HM. Takie moje skromne zdanie.
<<

Musza

Frakcja: Cricle Orboros

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 13:33

Chomik napisał(a):A u nas masz cassiusa ktorego ciezko wziasc w dobrym theme (mysle ze czeka na nowe releasy themow)

Wracając do kamiennych ludków z CiD i przy okazji ww. Wurmwood'a. Według mnie i statystyk mniej znaczących turniejów jest całkiem przyzwoity w The Wild Hunt, a jeśli zmiany z CiD wejdą w życie to i w Bones of Orboros zagra. Mnie się robi mokro ma myśl o drzewie z armią Woldwardenów, którego animus ma piękną synergię z drzewem i może rzucać Stranglehold z geomancy. Do tego Megalith wchodzi wreszcie do Bonesów, więc robi to samo tylko lepiej i daje możliwość obniżania DEFa. Plemniki uśmiechają się do upkeepów i animusów, a stoneshaper sprawia, że Wardeny biją z siłą 18 (20 z CoS), a Megalith 19 (21 z CoS). Źle? Problemem będzie tylko pozyskanie dusz. Jakby nowy theme nie ograniczał casterów do Blackladów, albo wzięli pod uwagę to, że Cassius nim jest to mielibyśmy idealny theme dla niego (fluffowo? i funkcjonalnie).
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 13:42

Encaitar zgoda, ale dla mnie B2 nie jest az takim allarounderem za jakiegso chcianoby go uwazac ;-) zwlaszcza na nowym SR teraz.
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 13:45

Ja uwazam ze jednym z problemow baldura 2 bylo niskue bicie. Dodanie tu pseudo enrage czyni z niego wlasnie takiego niemalze allroundera. A na jego braku cis se tam we frakcji znajdziecie ;)

Skoro efekty z solosow dodajace sile w teorii licza sie przy projektowaniu bestii (skorne, ros trolle i kamien) to za czyms takim powinny isc koszty w gore. Albo usuniecie z malpy sacred warda ^^

Chomik to ze jest kilka szerszy scenariuszy to nie wszystko. Chyba ostatnio z nim przegrales na outlast czyz nie ;)?
<<

Chomik

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 13:58

A co to zmienia ze z nim przegralem ? I w ogole co to za argument, mam nie dostrzegac wad danego builda bo z nim przegralem ? :P

Poza tym to nie jest rozmowa na temat tego czy baldur2 bedzie zajebsity za 3 miesiace. A rozmowa dlaczego teraz obory jest mniej (a przynajmniej do tego ja nawiazywalem).
I tak masz racje ze jednym z ograniczen baldura w kontekscie dnai dzisiejszego tez jest limitowany wygar.
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

QcDWG

Post piątek, 25 sierpnia 2017, 14:34

Chodzi mi o to, ze mowienie ze b2 bedzie mial slabo na sr17 bo jest szeroko imonjest chybione. Dopoki jest czym contestowac i sa defensywne techy - i murek i rootsy robia tu robote - to b2 nie powinien przegrywac na scenerio inaczej niz po tym jak go ktos rozniesie imo
<<

Musza

Frakcja: Cricle Orboros

Post sobota, 26 sierpnia 2017, 01:13

<<

Artein

Post środa, 13 września 2017, 03:35

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
<<

Gift

MultiTroll

Post środa, 13 września 2017, 06:47

czym jest laska z butelki ?

ten strach z latarniami super kupil bym na bramke do gb

laski jesli do legionu to tez wporzo chociaz klimat witchek z de cos wyczuwam po pozie tej srodkowej panny co srednio mi pasuje

caster do cocu dalej dramat.... i poza i malowanie
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości