FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Northkin i inne

<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post sobota, 6 stycznia 2018, 21:12

Re: Northkin i inne

Finecast byl tak dobry ze rowno z nim wydali liquid green stuff ^^

No a wymiana lub dosylka czesci to jeden z hitow consumenckich korzystalem czesto i bardzo uczciwie rozegrane
<<

cainus_lupus

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 7 stycznia 2018, 15:34

Firen napisał(a):
squalu napisał(a):Z modelami żywicznymi od pp,fw i gw to jest loteria, mam modele od wszystkich i od każdego mam modele zarówno świetne jak i tragiczne. Tu macie na przykład jak pp potrafi spierd... sprawę, głośno nie powiem który użytkownik z forum mi go sprzedał.
https://imgur.com/a/drkJE

Ja w sumie też, u mnie odlewy żywiczne były OK, tylko brakowało metali.

taki model mozna bylo reklamować do PP, przy tym MK sporo pracy trzeba wlozyc,ale naprawic sie da, tylko tak nie powinno byc. jak patrze na te fotki to ciesze sie,ze w mojej loterii na garganty trafilem tylko fatalne spasowanie czesci

Ja też się cieszę że u mnie brakowało tylko metalowych elementów, za to żywicę nawet OK odlali. Fatalnie spasowane to są wszystkie żywice od nich, zawsze tona GS-u idzie na luki i trzeba czasem przycinać nadmiar.
Artur Szyndler;Kryształy Czasu-Saga o Katanie napisał(a):50 tysięcy wielotonowych, megapancernych, półdinozaurów oczekiwało na bitwę
<<

Karpiu

Frakcja: Khador

Post niedziela, 14 stycznia 2018, 18:55

QcDWG napisał(a):Finecast byl tak dobry ze rowno z nim wydali liquid green stuff ^^

No a wymiana lub dosylka czesci to jeden z hitow consumenckich korzystalem czesto i bardzo uczciwie rozegrane

Doobry Troll Doobry Troll Milordzie. Jedno i drugie to dwa Babole i wybryki chorej wyobrazni porownywalne do pizzy z ananasem :P
Myśle ze z oboma produktami powinni zrobić to samo co ze slawetna gra ET czyli zakopac calość nakladu na pustyni.

Tyle co pracowalem przytych modelach z finecastu i tyle co sie naklnalem by to wygladalo i sie nie gielo to moje. Przypomne mangler squigi do goblinow. dwie duze kulku tenisowe stojace jedna na drugiej a bedace polaczone przez 0,5 cm kwadratowy spoiny. Jak sie to mialo nie giac nawet bez upalu ????
<<

Brushlicker

Post niedziela, 14 stycznia 2018, 23:49

najlepsze że jak wydawali finecast to wiedzieli że to będzie wujnia.

Był wtedy taki daily wpis na stronie GW, i z dwa-trzy dni przed rzutem finecasta na rynek był odcinek jak uzupełniać bąble wlewając do nich cyjanoakryl , liquid green stuff wyszedł później

Na zdjęciach oczywiście bąbelki były maleńkie.
<<

Gift

MultiTroll

Post poniedziałek, 15 stycznia 2018, 08:34

a w rzeczywistosci jak duze mogly byc?
bo nigdy nie kupiłem niczego slyszalem tylko legendy i zlych odlewach i roztapiajacych sie modelach
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

Herudaio

Post poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:33

Na przykład
Obrazek
Dieta Sosnowiecka napisał(a):Pyry i wyngiel.

"I ask only for an enemy worth fighting,
and a cause worth fighting for."
- Spartan prayer
<<

QcDWG

Post poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:57

To jeszcze jest spoko model :D
<<

Artein

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 17 stycznia 2018, 07:26

W pierwszym poście przykład. Niżej na stronie pokazane ile green stuffu poszło na zalepienie tego wszystkiego.
https://www.dakkadakka.com/dakkaforum/p ... 72070.page
Finecast to była loteria. Raz się trafiło super a raz potworka, który się nie nadawał do niczego.
Obrazek
<<

Karpiu

Post środa, 17 stycznia 2018, 18:17

Dlatego dokladnie nie bralem modeli z Finecastu w zamowieniach na malowanie. Wiedzialem ze ilość pracy do wyceny jest nieproporcjonalna.
Poprzednia strona

Powrót do Nowości