FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Northkin i inne

<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post piątek, 5 stycznia 2018, 18:46

Re: Northkin i inne

No no zlodziejstwa nie promujemy

Poza tym z calym szacunkiem ale na nowe GUo ktore ejst wielkie jak szafa i piekne i jest za 320 zeta tez narzekaja ludzie wiec czasem nie dogodzisz :D (mimo ze trollowy engine ma cene z sufitu :P)
<<

dogrizz

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 5 stycznia 2018, 20:01

Obrazek
Nie to żebym miał kupować ale 100 razy bardziej wolę ich żywice niż ich pseudoplastik czy jakąkolwiek żywicę od gw.
RoS: 290/298 Trollbloods: 99/153
Moje mazianie
<<

Gift

MultiTroll

Post piątek, 5 stycznia 2018, 20:08

akurat to zly przyklad bo imo to najgorszy gargant, nie pod wzgledem zasadowym ale wykonania modelu,
Na samym starcie mowili ze beda sie pochylac nad detalami zeby to nie byly heviki tylko wieksze i jak do tej pory to sie udawalo z seaking to juz w ogole kosmos a potem ten kasztan
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

Shonsu

Frakcja: Khador

Post piątek, 5 stycznia 2018, 20:27

Beczkowóz też koszmarny. Te biedne bobry muszą mieć pięty i tyłki nieźle obtarte. Jak podstawka jest za mała na dyszel to po co wymyślać na siłę kretynskie modele. E po co ma być sensowny model, byle był wieeeeelkiiii i droooogiiii a ktoś kupi. :/

Ceny wielkich modeli (nie tylko od PP) to każdy siedzący w tym hobby powinien wiedzieć że najłatwiej nadmuchać i nawet te 300 zeta za (kiczowatą) zabawkę trudno uzasadnić. Najmniej opłacalna jest produkcja małych modeli. No ale PP również w tym wypadku dał radę zrobić w ciągu roku po wejściu mkiii podwyżki rzędu 60-80% więc w tym kontekście tlumaczenie kolejnych podwyżek czegokolwiek to albo naiwność albo mocny palantyno-trolling (ta wiem - na targu w mozambiku kurs dolara o tyle skoczył - wyższa ekonomia w obronie PP).

Dla pociechy - znam co najmniej jeden system gdzie narzekanie i kupowanie zamienników prawdopodobnie "zachęciło" producenta do polepszenia oferty (jakościowo - cenowej). Przydałby się i PP zimny prysznic ale nie wiem czy lemingi z USA się przekonają skoro nawet w biednych krajach ludzie łykają jak leci...
Ostatnio edytowano piątek, 5 stycznia 2018, 21:57 przez Shonsu, łącznie edytowano 2 razy
<<

QcDWG

Post piątek, 5 stycznia 2018, 20:30

pokaz modele z PP ze stycznia 2017 tansze o 80% niz te same modele dzis :P

Takie kolosy np nie dosc ze sa multikitami to wszystkie tansze o jakies 5-6 dyszek :P
<<

Shonsu

Post piątek, 5 stycznia 2018, 20:39

Nie mówię o tym roku. Podwyżki były już krótko po wejściu mkIII.

Kupowałem np. średniej wielkości modele po 30zł a potem po 60 a ostatnio 89. Ja wiem że niektóre to "nowa technologia" ale produkcja plastikożywicy nie jest 300% droższa od metalu. Zresztą są przykłady tego samego materiału - mały solos po 15zł., parę miesięcy później 39zł. Ponad 100%. Oddziały po 100+ zł. rok później po 200+. Jak na targu w Afryce. A propo ekonomii to jak ceny transportu i produkcji szły w dół to PP nie obniżał z tego powodu cen. Warto o tym pamiętać.
<<

QcDWG

Post piątek, 5 stycznia 2018, 20:48

Ale mozesz podac konkretne pacyny? Ja tam nie jestem na bieżąco, popatrze porownam :P
<<

Shonsu

Post piątek, 5 stycznia 2018, 21:26

QcDWG napisał(a):Ale mozesz podac konkretne pacyny? Ja tam nie jestem na bieżąco, popatrze porownam :P

"Nie jestem na bierząco ale w kryształowej kuli porównam ceny sprzed roku z cenami sprzed półtora roku". Skoro nie śledzisz cen i wątpię żebyś miał listę cen z przeszłości to jaki sens ma ta dyskusja?

Porownywałem jak robiłem poważne zakupy w pierwszych miesiącach mkiii - teraz nie mam dla ciebie raportu co dokładnie kupiłem. Po podwyzkach zacząłem glosować portfelem, zrezygnowałem z drugiej frakcji i kupuję tylko pojedyncze modele do modyfikacji rozpy. Zeby był jakiś przykład to ostatnio kupiłem artillery captaina - ceny 39-42 (chyba od premiery tyle kosztuje czyli od paru miesięcy) - jeszcze pod koniec 2016 tej wielkości metal kosztował mnie 15-20. Drugi to greylord forgeseer za 80-90. Wiem że fajny plaszcz i żywica ale jeden "MoW" za tyle to żart. Pamiętam też jak skakała cena Drakhuna - od mkii jakieś 80%? Nawet jeśli to było półtora - dwa lata temu to niezła inflacja...
<<

dogrizz

Post piątek, 5 stycznia 2018, 23:16

Gift napisał(a):akurat to zly przyklad bo imo to najgorszy gargant, nie pod wzgledem zasadowym ale wykonania modelu, (...)

Zdjęcie nie związane z wypowiedzią. Akurat wrzucili na twittera to podrzuciłem.
Ale nadal podtrzymuje, że ludzie narzekający na żywice pp powinni składać modele z finecastu aż zrozumieją różnicę.
RoS: 290/298 Trollbloods: 99/153
Moje mazianie
<<

Firen

Post piątek, 5 stycznia 2018, 23:21

QcDWG napisał(a):Ale mozesz podac konkretne pacyny? Ja tam nie jestem na bieżąco, popatrze porownam :P

Swojego Glaciera kupilem zaraz jak wyszedł w tej chwili jest o te 5-6 dyszek, ale droższy ;p
Chodzi o to,ze przy takich cenach zaraz zacznie brakowac graczy których i tak została garstka, to jest najwiekszy problem, calej tej sytuacji.

Pseudogodzilla bardzo załosna w porownaniu do innych huge modeli,kompletnie się też nie wyroznia poza tym,ze jest wieksza od innych gadów...
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości