FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Supreme Guardian

<<

QcDWG

Frakcja: Cygnar

Post środa, 22 sierpnia 2018, 12:07

Re: Supreme Guardian

Encaitar napisał(a):
Herudaio napisał(a):I murek coraz lepszy ^^

true :)

No cena tych modeli to już strach się nawet wypowiadać. Black Anchor może jeszcze popsuć PP, ale to czas pokaże.

gdzies czytalen ze warmaszyna miala bardzo dobre wyniki sprzedazy w tym roku, po prostu rynek pozaamerykanski chyba nie jest PP niezbednie potrzebny

Cygnar gra kolos 2 enginy dosyc czesto na tym wtc, ale gravediggery cisna ;)
Super gra k***
<<

Dziekan

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 22 sierpnia 2018, 12:28

Cygnar żyje i ma się dobrze.
W Szwecji chyba trafiłem na 6 Cygnarów
Obrazek
<<

PeterO

Post środa, 22 sierpnia 2018, 13:07

Jak miałby się dobrze, to byś z nimi przegrał xdd a tak serio to w Skandynawii cygnar zawsze był bardzo popularny.
Żbik napisał(a): Lepiej się przypierdolić i przeprosić, niż się nie przypierdolić i potem żałować.
<<

Shonsu

Frakcja: Khador

Post środa, 22 sierpnia 2018, 13:37

Niedługo będzie tam dozwolony tylko Skorne (sorry słaby żart "polytyczny" ;) ).
<<

QcDWG

Post środa, 22 sierpnia 2018, 13:37

Dziekan napisał(a):Cygnar żyje i ma się dobrze.
W Szwecji chyba trafiłem na 6 Cygnarów

No nawet 4 wzieli na WTC, zobaczymy co im z tego wyjdzie ; )
Super gra k***
<<

cainus_lupus

Frakcja: Legion of Everblight

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 00:51

Kevin napisał(a):Ja to jestem po dziś pod wrażeniem, że PP przepuściło zasady z CiD. Impressive. Skorn ma słabe zółwiki :)

No właśnie, nie jestem na bieżąco ale czy czasem troszkę nie przegięli pały z tymi zasadami za 16 punktów?
Druga rzecz to ile osób w Europie szarpnie się na sprowadzanie go z bieda-Forge Worldu. Ile to wyjdzie - z cłem i wysyłką 600 zł? Strzelam, nie chce mi się dokładnie liczyć.
Jaki ja jestem szczęśliwy że Legion nie dostał BE w CiD i wszystkie duże podstawki już mam.
Artur Szyndler;Kryształy Czasu-Saga o Katanie napisał(a):50 tysięcy wielotonowych, megapancernych, półdinozaurów oczekiwało na bitwę
<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 07:22

a pamietasz giganty z battla z posazków Chrobrego ? To wydaje mi się ze masz odpowiedź, :D
albo ludzie beda na chinczyków patrzyć łaskawszym okiem
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 08:18

cainus_lupus napisał(a):
Kevin napisał(a):Ja to jestem po dziś pod wrażeniem, że PP przepuściło zasady z CiD. Impressive. Skorn ma słabe zółwiki :)

No właśnie, nie jestem na bieżąco ale czy czasem troszkę nie przegięli pały z tymi zasadami za 16 punktów?

IMO tak ;)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

QcDWG

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 08:41

Uważam, że mega przesadzacie z ocena skilli tego modelu. Jest ok daje fajne utility ale żeby brac 2 wszedzie - ne ne. Fajnie ze jest w mastersach bo tam się przyda
Super gra k***
<<

Kruker

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:38

Supreme guardian jest słabszy od żółwia ofensywnie i zasięgowo, więc aż tak bym nie panikował. Trudniej też się go 'zasila'. Będzie spoko w tierze z ancestralami, no i pod Zaalem2. W próżni, nadal żółwie są zdecydowanie lepsze i nie zostaną wyparte przez guardianów. Potencjalnie mogą być listy 2x żółw + jeden guardian, raczej w drugą stronę niekoniecznie.
<<

cainus_lupus

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 16:59

Gift napisał(a):a pamietasz giganty z battla z posazków Chrobrego ? To wydaje mi się ze masz odpowiedź, :D
albo ludzie beda na chinczyków patrzyć łaskawszym okiem

Ja wiem że zaraz jakiś pomysłowy Dobromir zrobi sobie dwa Ancestrale z Transformersów (i nawet będą mówiły i lampkami świeciły jak naciśniesz przycisk), ale dotąd udawało się raczej takiego wiejskiego tuningu w rodzimej maszynce unikać.
Jest paru gości co sami zrobią konwersje które rozwalą system, ale oni i tak by je pewnie zrobili.
Wersja optymistyczna to konwersje z Nagasha, w sumie nawet klimatycznie z duszami pasuje.

Kruker - ja nie panikuję, dla mnie po prostu ten BE za 16 punktów strasznie wygląda w porównaniu z tymi które znam. To jest poziom Derp-Żółwi, bo TEP już chyba nie ma startu...
Ale może wyjdzie w praniu że nie ma tragedii. Nie udaję eksperta.
Artur Szyndler;Kryształy Czasu-Saga o Katanie napisał(a):50 tysięcy wielotonowych, megapancernych, półdinozaurów oczekiwało na bitwę
<<

Gift

MultiTroll

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 18:46

udawało się bo ludzie nie musili kombinować (kombinować bo jak mam sie bawic w sciaganie modelu z us i zabawy z urzedem celnym to by mi sie lampka zapalila)
zawsze jest jeszcze opcja HIEROTITAN TOMB KINGS
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 18:53

[quote="Gift" HIEROTITAN TOMB KINGS[/quote]
Ale wiemy, że takiego modelu nie ma :?: :)
Ludzie wydawali własne"nogi", żeby je połączyć z górą sfinksa, bo ostatecznie model w końcu nie wyszedł(nie mówię o tym starym metalu z okolic 2003 roku, bo on za SG nie przejdzie )
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

cainus_lupus

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 19:02

Gift napisał(a):udawało się bo ludzie nie musili kombinować (kombinować bo jak mam sie bawic w sciaganie modelu z us i zabawy z urzedem celnym to by mi sie lampka zapalila)
zawsze jest jeszcze opcja HIEROTITAN TOMB KINGS

To jest bardzo krótkowzroczne że próbują tę samą usługę przepychać w USA i na starym kontynencie.
<<

Gift

MultiTroll

Post czwartek, 23 sierpnia 2018, 21:43

Kevin napisał(a):[quote="Gift" HIEROTITAN TOMB KINGS

Ale wiemy, że takiego modelu nie ma :?: :)
Ludzie wydawali własne"nogi", żeby je połączyć z górą sfinksa, bo ostatecznie model w końcu nie wyszedł(nie mówię o tym starym metalu z okolic 2003 roku, bo on za SG nie przejdzie )[/quote]

Nogi 90 pln od Roothanda + sfinx z ktorego mozna zlożyc jeszcze ludka, tak wiemy taka wieśc gołębiem też zawitała do stolicy

cainus_lupus
No jest, zobaczymy jak długo to tak będzie działać póki co model może być potrzebny tu i teraz , od zawsze w WMce im szybciej sie mialo jakis model tym lepiej czasami kosztem $$

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości