FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

WM&H dla dzieciaka

<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post sobota, 8 lutego 2014, 22:32

Re: WM&H dla dzieciaka

Tak pierwsza figurka metalowa gratis. Wiec moze ja meczyc kilka razy nawet. Tez mi sie wydaje ze na poczatek najfajniejsze jest malowanie. Z grami wiadomo tez sie podstawia takim dzieciakom albo sie je cisnie i mowi ze jak teraz pomysli dobrze to wygra i to tez duzo daje bo wydaje mu sie ze jest w krytycznej sytuacji a jednak znalazl rozwiazanie i wygral
<<

Artein

Avatar użytkownika

Posty: 2641

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:17

Lokalizacja: City of Sirens

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 8 lutego 2014, 22:45

Re: WM&H dla dzieciaka

Można w jakiejś bitwie celowo popełnić błąd i pod koniec tury powiedzieć "Oh, nie! Taki błąd zrobiłem! Jak teraz pomyślisz to możesz wygrać grę.", jak wykombinuje to super, jak nie to pokazać mu po bitwie co mógł zrobić a w jakiejś następnej zrobić celowo taki sam błąd i sprawdzić czy się czegoś nauczył.
Obrazek
<<

Markow

Avatar użytkownika

Posty: 428

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:12

Lokalizacja: Wrocław

Frakcja: Circle Orboros

Post sobota, 8 lutego 2014, 22:54

Re: WM&H dla dzieciaka

Bardzo fajne jest analizowanie danej bitwy - tuż po tym jak się skończyła omówić co zrobiono dobrze, a co źle i jak to poprawić.
Można też po każdej turze omawiać co się działo, i co będzie się działo. U mnie, jak ostatnio tłumaczyłem nowemu graczowi ruchy i co lepiej zrobić (uczyłem go grać krasiami) to kompletnie zapomniałem o swoim feacie (e vyros) no i wyrżną mi prawie wszytko...
Sądzę, że to będzie lepsze niż specjalne robienie błędów, bo ktoś może nam wypomnieć, że robimy mu fory (są i tacy ludzie).
Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o WM&H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości