FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

jak najmniej figurek

<<

prozz

Posty: 28

Dołączył(a): czwartek, 6 marca 2014, 15:15

Post piątek, 7 marca 2014, 11:44

jak najmniej figurek

witam

chcialbym zaczac grac w WM&H, ale nie lubie proxow/braku farby na figurkach. talent malarski - troche mam, ale nie mam motywacji ;) zastanawiam sie, jaka armia warto grac, co by nie kupowac wielu figurek ilosciowo, ale zeby byl fun z gry. maksymalizuje w ten sposob szanse na granie ladna armia :)

czy moglibyscie wrzucic dzialajace rozpiski swoich armii na jak najmniejszej liczbie figurek?
punktowe progi to powiedzmy 15, 25, 35, 50 punktow.

fajnie byloby jakby te rozpiski sie uzupelnialy i z 15pkt moznaby latwo przejsc do 25 itp

pozdrawiam
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post piątek, 7 marca 2014, 11:48

Re: jak najmniej figurek

Wydaje mi się że w Convergence of Cyris nie trzeba za dużo namęczyć się nad malowaniem ;) gra się dużo na jackach. Moze być też Searyn z Legion of Everblight i do tego EVayl używają praktycznie tego samego parku besti więc można je omagnesować i nawet dorzucić Elilith
<<

Piter

Avatar użytkownika

Posty: 156

Dołączył(a): wtorek, 26 listopada 2013, 22:38

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 7 marca 2014, 13:05

Re: jak najmniej figurek

Co do rozpisek to polecam przejrzeć http://endgamegaming.net/ Wchodzisz w zakładkę Lists, wybierasz frakcje i możesz zobaczyć jakie rozpiski są popularne.

Chociaż z tego co widziałem to CoC gra mniejszą liczbą figurek z uwagi na popularność Axioma i dobre wsparcie Warjacków.

Powrót do Dyskusje o WM&H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości