[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

<<

nieznajomywd

Avatar użytkownika

Posty: 793

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:29

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 28 lipca 2015, 14:28

Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Witajcie

Od czasu pamiętnego tematu Tadeusza na temat dużego turnieju międzynarodowego w Polsce, Bydgoszcz nie siedziała w miejscu i postanowiła rozpytać, rozpatrzeć i rozważyć turniej większego kalibru. I stało się tak, że znaleźliśmy wypaśne miejsce, a także możliwość zdobycia go za niewielkie pieniądze. Ale żeby turniej się odbył, potrzeba organizacji. Jako że kilka dużych turniejów w Bydgoszczy zorganizowaliśmy, wiemy że samemu można śmigać lokale, a nie wyczesane imprezy. Toteż w poniższym wątku zapraszam osoby chętne z całej Polski do pomocy. Nie będzie to duży bydgoski turniej. Nie, to będzie Wielki Turniej Ogólnopolski. Chciałbym, żeby każdy ośrodek mógł mieć w niego swój wkład i każdy poczuł się organizatorem. Robimy tutaj coś większego, niż tylko turniej. Chcielibyśmy w słusznej sprawie zjednoczyć się i pokazać światu że Polak potrafi. Na WTC było super, teraz też damy radę!

A teraz do konkretów. Sala o której wspomniałem to . Znajduje się w ścisłym centrum, w budynku Miejskiego Centrum Kultury, 10 minut piechotą a 3 tramwajem od dworca PKP. Około 15 minut autobusem jest z lotniska na rzeczony dworzec, więc tutaj mamy również możliwość dotarcia do 20 minut. Sala kosztuje krocie (600 zł/h), ale gdyby na tym miało stanąć to byśmy oczywiście nie gadali. Jest opcja zostania na stałe partnerami MCKu. W grudniu MCK wybiera swoich partnerów spośród projektów nadsyłanych na dany rok. Jako że imprezę podaje się przynajmniej z półrocznym wyprzedzeniem, mówimy tutaj o terminie turnieju od czerwca w górę. Jaki jest bonus z zostania partnerem MCK? Otóż, salę dostaniemy za darmo lub w kosztach eksploatacji.

I tutaj pojawia się pierwsza rzecz do zrobienia. Należy wypisać wniosek o współpracę. Potrzebujemy osoby które umieją napisać i ogarnąć wszelkie aspekty biurokracji. Do wniosku potrzeba formy finansowania. Do tej może należeć finansowanie z miasta. Bydgoszcz jest dość otwarta na propozycje, więc grant lub dofinansowanie zdobyć można. Ale to już drugi wniosek. Możemy pisać jako Bydgoska Szkoła Maszynki, gdyż jako taki podmiot jesteśmy grupą z ramienia MDKu nr 2 do którego klub należy. W tym układzie, do którego działu piszemy? Oświata, kultura, sport i rekreacja? Miasto ma plan do roku 2030, przynajmniej w kategorii kultury. Musimy wpisać się w któryś z jego punktów żeby mieć w ogóle szanse. Tak czy inaczej możemy dostać całkiem niezłe fundusze. Jednakże do tego musimy mieć z kolei podstawy. Oczywiście wszelka dokumentacja z organizacji DTMów i ostatnich masterów będzie się tam znajdowała, jednak to co będziemy robić będzie imprezą bezprecedensową.

Sprawa druga, strona turnieju. Arhain pochwalił się posiadaniem domeny, na której taka strona mogłaby stanąć. Potrzeba jest jednak osoby umiejętnej w tworzeniu takich stron. Na stronie wszystko, zapisy, pseudo-blog z postępów tego turnieju i relacje z turniejów po drodze, opcja wybierania sobie wersji wejściówki. Wersje proponuję: Wejściówka, Wejściówka+wyżywienie, Zestaw full, czyli wejściówka+wyżywienie+noclegi.

Sprawa związana- hype. Musi być, musimy zaszaleć z informacjami na forach, na twitterze, facebooku, wszędzie. Osoby chętne do pomocy jeżdżące za granicę na turnieje będą otrzymywać ulotki informacyjne do rozdawania.

Kolejna rzecz, sponsorzy. Taka impreza bez sponsorów się nie obejdzie. Wszystkie propozycje mile widziane.

Wszystkie propozycje przyjmiemy i rozpatrzymy, poniżej będę umieszczał osoby+rzeczy które będą chciały zrobić.

Hype- Kondzioro, ...
Strona- Chomik, ...
Ostatnio edytowano wtorek, 28 lipca 2015, 19:17 przez nieznajomywd, łącznie edytowano 1 raz
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 28 lipca 2015, 16:35

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Jeżeli chodzi o hype, to macie mój miecz, na Clogconie na pewno będę to mogę tam ulotki porozdawać, albo nawet chodzić w koszulce reklamie ;) Jeżeli chodzi o inne rzeczy, to się na tym nie znam totalnie, ale moje ręce do pomocy zawsze macie :)
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 28 lipca 2015, 19:10

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Hej Wojtek

Jeśli chodzi o strone. To jakoś od połowy września raczej miałbym czas by coś podziałać ;), na codzień moja praca mniej więcej jest z tym powiązana. Problem może stanowić ew. szata graficzna, bo to nie jest mój atut (nie jestem frontendowcem), choć z drugiej strony zawsze można zdecydowac się na jakąs gotową skórkę gdyby korzystac z open source'owego projektu.

Ja aktualnie dysponuje serwerem na 1&1 na którym mam hosting + możliwość ew. dokupienia domeny dodatkowej jakbyś potrzebował.

Tak czy owak - zapraszam na jakiegoś skype'a lub telefon to możemy pogadać o stronie, o terminie w którym taka strona musi powstać i dokładne Twoje oczekiwania co do niej.

Pozdrawiam
Artur "Chomik" Rietz
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

nieznajomywd

Avatar użytkownika

Posty: 793

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:29

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 28 lipca 2015, 19:21

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Myślę, że najsensowniejsze byłoby ruszenie hype'u i strony przed WTC, tak żeby na WTC można było coś podziałać. Od połowy września do WTC jest nie za dużo czasu... Ale myślę, że dogadamy jakoś. Najważniejsze żeby wszystkie elementy szły równocześnie bo bez dofinansowania nie ma sali, bez sali nie ma ludzi a bez ludzi nie ma dofinansowania. Tak czy inaczej ze wszystkimi chętnymi jestem w kontakcie pod numerem telefonu 508 304 527 aczkolwiek wystarczająco często wchodzę na forum że można tutaj mi pisać.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 29 lipca 2015, 09:11

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Nieznajony sorki ze dodam szczypte pesymizmu do tego tematu ale od roku rozmawiamy juz na poludniu jak zrobic dupny turniej wizytowke polski. Niestety (wiem ze powtarzam jak mantre) nie doceniamy potencjalu Szczyrku
Tanio
Swietne warunki na sali nie ma nikt jak ditad lepszych
Wszystko jest na miejscu spanie jedzenie imprezownia
Mamy po wtc najlepsza baze terenowa zegary duze stoly strefy doslownie wszystko co trzeba.
Mamy ogromne doswiadczenie.

Ale mimo to ludzie nie korzystaja z tej okazji. Nie poszlismy za ciosem jako wspolne srodowisko i nie zorganizowalismy razem takiego turnieju to juz musztarfa po obiedzie.
Ktos musi byc glosem rozumu w tej sprawie i wydaje mi sie ze to bede wlasnie ja.
Temat walkowany byl juz kilka razy w roznych tematach ape prawda jest jaka jest jestesmy rozbici... Nie jestesmy wspolna familia na forum to widac naprawde. Ja daze praktycznie wszystkich duza sympatia wiadomo jednych znam juz kilka lat i jestesmy ziomkami a innych Widuje tylko na turniejach. Niestety ogolny beef jest tak widoczny i kazdy ciagnie w swoja strone ze rece opadaja. Teraz znowu do sedna nasza uspiona uwage i zamotanie wynikle z klotni w srodowisku wykorzystaly inne kraje ktore tak wzmocnily swoje pozycje ze moim zdaniem mamy straty nie do odrobienia... Nawet Czesi ... Czesi...beda organizowac ETC! Do czego zmierzam dalej jako kraj jestesmy nierozpoznawalni turniejowo inne kraje maja jedna dupna impreze i robia z niej towar eksportowy a my sie rozdrabniamy jak zalosne polaczki ale mamy to we krwi chyba. Zeby zapewnic Frekwencje zagranicznych i zrobic turniej na pelnym rapie trzeba miec frekwencje krajowa a my mamy tragiczna frekwencje bo sie rozdrabniamy. Taka frekwencje mamy tylko i wylacznie na MP i DTM i nie oszukujmy sie ze nowa impreza przyciagnie mase ludzi. Jak juz ktos wspominal w innym temacie frekwenvje u jas robi jakis 15 graczy turniejowych no pozal sie boze... Ale i tak chwala im za to przy takim natloku turniejow zarowno polskich jak i uber dobrych turniejow za granica znowu jeszcze bardziej sie rozdrabniamy i jeszcze bardzuej liczymy na tych 15 wspanialych ze przyjada bedzie 5 lokalsow i juz mamy dupny master. No ludzie czy naprawde na tyle nas stac. Teraz w wielkim skrocie jak ja to widze (sory nie moge sie skoncentrowac tez za bardzo bo zdycham w szpitalu) mamy 2 opcje klocimy sie dalej robimy szopki jak dzieci i patrzymy jak nasi sasiedzi robia L&L WTC ETC smogcon clogcon steam storm itp umacniaja tylko swoja pozycje i pokazuja ze nie warto jechac gdzies indziej a tymbardziej na jakas nowa niszowa imprezke ktorych jest cala masa tak naprawde ( no nie oszukujmy sie w samych Niemczech sa ze 4 imprezy takie o jakich my mazymy zrobic) a jednak forsuja tylko jedna zeby byla uber dupna. Opcja dwa albo robimy wspolnie ze szczyrku turbo dojebany turniej wspolnie razem i cale srodowisko sie na nim pokazuje a mamy juz zaplecze do tego albo stawiamy na jedna bardzo ryzykowna karte (i moze przewrotnie zabrzmi co powiem) uskuteczniamy RAZEM plan Nieznajomego z tym ze przenosimy MP do bydgoszczy i robimy z MPkow najwieksza impreze turniej eksportowy z fajerwerkami i koksem. O tym ze MP musza byc turniejem eksportowym pisalem juz kilka razy i nie bede sie juz powtarzal o zaletach tego zabiegu. Do bydzi jednak ludzia z polnocy latwiej dojechac (do szczyrku latwiej jednak dojechac slowacji czechom austryjakom ktorym my robimy co roku tez frekwencje a na nich trzeba liczyc w pierwszej kolejnosci jako wizytatorow z zagranicy nie oszukujmy sie na poczatek przyjada ludzie z innych krajow jak beda miec w miare blisko) to juz jakis krok ku frekwencji krajowej. Jezeli zagraniczni ludzie zobacza 40ludzi na liscie to stwierdza ze to musi byc duza polska impreza i moze warto zobaczyc co to. Opamietajmy sie w pore puki jest szansa za teraz przy nawalnicy tak swietnych turniejow za granica obawiam sie ze jeszcze rok zwlekania i mozemy zapomniec o turnieju eksportowym polski. Boje sie tylko ze juz jest tak w nas zaszczepiony ten hejt ze sie nie dogadamy a pewne animozje miedzy wplywowymi ludzmi sa na tyle duze ze nie pozwola na wypracowanie dialogu. Jesli mam byc szczery to ja zaryzykowalbym MP turniej eksportowy z mega przytupem w Bydzi. Zwalniamy z nuego wymog malowania i kazdy ale to kazdy spina poslady i atakuje bydzie i pokazujemy ze 50 polakow na jednej Imprezie to wixa dla ktorej warto przyleciec z innego kraju. Nawet jesli mialo by sie nie udac sciagnac zagranicznych to i tak mielibysmy zajebisty turniej z ktorego kazdy bylby zadowolony i znowu moglibysmy probowac majac znowu wiecej doswiadczenia i mam nadzieje jeszcze wieksza frekwencje krajowa.

Jedna rzecz jeszcze mi bardzo przeszkadza w pomysle nieznajomego ogromne koszta i przebicie sie przez biurokracje podczas gdy my wchodzimy do szczyrku mowimy ze bierzemy sale i przyjada ludzie to oni nie maja problemow. Trzeba ta kwestie bardzo dobrze przemyslec czy szczyrk czy bydzia bo moi zdaniem bydgosz moze ugrzeznac w kosztach i urzedasach

Sory ze taki dupny post i z bledami i malo czytelny ale pisze ze szpitala na telefonie
Ostatnio edytowano środa, 29 lipca 2015, 09:41 przez Ice-T, łącznie edytowano 1 raz
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post środa, 29 lipca 2015, 09:29

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Nieznajomy, masz moj miecz, bede zachwalal i zachecal ludzi do przyjazdu do was, jednak wiekszej pomocy nie jestem w stanie obecnie zaoferowac- powod jest prosty - Poligon. Podejmujemy jeszcze jedna probe do zrobienia naprawde duzego turnieju i odpalenia z tym konwentem. Dlatego tez prosilbym aby twoj turniej byl oddzielony w czasie od Poligonu, abysmy nie walczyli o frekwencje ze soba. Decyzja u nas zapadla iz Poligon bedzie organizowany w pierwszy weekend lipca 2016 roku. Prosze Cie o uwzglednienie tego w swojej organizacji. Dodatkowo moze jestesmy w stanie nawiazac promocyjna jakas wspolprace- do wygrania np. jakies darmowe wejsciowki na twoja impreze na Poligonie i vice versa. Moge tez pogadac z Vanaheim czy nie chca jakos wesprzec cie z tytulu sponsoringu. Dodatkowo jesli chcesz i pozwolisz moge poprosic Boba o naglosnienie tej imprezy.

Trzymam kciuki za powodzenie twojej inicjatywy,
Yaro.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 29 lipca 2015, 09:46

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Imo trzeba sie juz teraz zdecydowac tylko i wylacznie na jeden turniej jesli bedziemy forsowac bydzie i krk to znowu nic z tego nie bedzie...bo sie rozdrabniamy
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post środa, 29 lipca 2015, 09:59

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Ice, mysle ze 38,5 milionowy kraj stac na jedna impreze na pol roku aby sie zmobilizowac i zaprosic innych. Kwestia tak naprawde tego aby Bydzia i Krakow wypracowaly kompromis w tej kwestii. Ja jestem gotow usiasc do rozmow tak aby wspolpracowac i przy imprezie w bydgoszczy i w Krakowie, tak abysmy sie nawzajem promowali - niestety ze wzgledu na ustalenia organizatorskie wewnetrzne w roku 2016 z organizacja Poligonu nie moge sie juz zatrzymac. Jesli Ty Ice lub nieznajomy chca poznac szczegoly to zapraszam na pm, tu nie bede mowil o pewnych rzeczach.
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post środa, 29 lipca 2015, 10:37

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Ja przy samej organizacji niewiele moge wam pomoc bo nie ma mnie przy was wiecie o co mi chodzi co innego jak lokalne srodowisko cis zalatwia a inaczej przez telefon ogarniac. Tak czy siak dysponuje duzym zapleczem turniejowego sprzetu ktorym moge wesprzec kazda impreze. Wiec na tyle na ile moge wesprzec was to to zrobie.
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 29 lipca 2015, 10:58

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Yaro padł pomysł żeby zrobić coś wspólnie a Ty już wylatujesz z hasłem że okey ale moje też musi być. Uja z poligonu znowu będzie kupa co najwyżej dobry lokal, lepiej na prawdę ogarnąć jedną imprezę ale do tego potrzebna kilku środowisk żeby coś takiego wypracować. Tak więc lepiej będzie Yaro jak będziesz pracował teraz nad swoim poligonem i niczym więcej [pomysł z wejściówkami jest spoko ale nie wciskaj się na siłę]
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Jasif

Avatar użytkownika

Posty: 2792

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 01:25

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 29 lipca 2015, 11:02

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Bez urazy, Yaro, to nie jest post ad personam.

Po wtopie Poligonu w tym roku, wydaje mi się, że zagraniczni będą bardzo zniechęceni do przyjazdu do Polski na turniej. Nie można ich winić, wszyscy wiemy, jak wyszło z Polish Qualifier. Ice-T ma rację, wyrosła nam konkurencja, turnieje typu SteamStorm już sobie wyrobiły międzynarodową markę, my, jako kraj i środowisko, przegapiliśmy dobry moment, tak jak Nokia przegapiła wejście smartphone'ów. Innymi słowy, zaczynamy z 'handicapem', trzeba to wziąć pod uwagę i faktycznie skupić się na zrobieniu jednego, ale wypaśnego turnieju, wyciągając wnioski zarówno z naszych porażek, jak i sukcesów innych. Nikt nikomu nie zabrania zapraszać zagranicznych na swój turniej, ale jeśli mamy się odbić od dna, to skupmy wszystko na jednym turnieju, ale dopiętym na ostatni guzik, ponad animozjami.
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post środa, 29 lipca 2015, 11:06

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Ozlo, nie wiem czy zauwazyles ale pisze to tylko po to aby nawiazac wspolprace i aby nie bylo zgrzytow, a ty mnie atakujesz ze cos narzucam- nie, informuje ze bedzie, mysle ze taka informacja tez powinna byc. Pierwszenstwo ma Bydzia dla srodowiska i z tym sie nie kloce, ale wydaje mi sie ze z pozytkiem bedzie sie dogadac tak aby sie wspierac a nie konkurowac. Natomiast jesli ktos mnie zapyta ze znajomych z zagranicy czy warto, to odpowiem, ze tak warto pojecha do Bydgoszczy wiec o co Ci chodzi?
Peace.

@ Jasif- jak wyzej. Po to pisze o tym aby sie dogadac i by bylo to brane pod uwage a nie bylo problemow.
<<

Jasif

Avatar użytkownika

Posty: 2792

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 01:25

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 29 lipca 2015, 11:28

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Yaro, niby jest tak jak piszesz, ale z drugiej strony Ozło nie jest odosobniony w takim odbiorze Twojego zachowania. Niby chcesz się dogadać, ale dyktujesz swoje warunki... Nie chcę wszczynać kłótni, nie rzucam kamieniami, tylko obserwuję.

Jeśli chcesz robić Poligon - chwała Ci za to, bo masz inicjatywę i bez takich ludzi środowisko zaraz padnie, ale... Może jednak trochę pokory, zwłaszcza po tegorocznej wtopie? Wybacz, że ciągle do tego wracam, na pewno masz tego dość, ale nie wygląda na to, żebyś wyciągnął wnioski. Nie ma co liczyć, że nagle, magicznie, Poligon się wyhype'uje na super turniej. Zaufanie graczy trzeba odbudować, inaczej jest to po prostu 'myślenie życzeniowe'. Tak jak naiwnością było liczenie, że Age of Sigmar będzie spoko (bo jak ma być spoko, skoro GW od ~8 lat robiło coraz koszmarniejsze kodexy i edycje), tak ciężko zaufać, że tym razem Poligon będzie super-kosmicznym międzynarodowym turniejem. Do czego zmierzam - rób Poligon, ja chętnie się na nim pojawię jeśli będę wtedy w Polsce, ale nie domagaj się, żeby Bydgoszcz (czy gdziekolwiek w końcu ustalimy, że robimy ten Polski turniej-wizytówkę), się dostosowywała. Zacznij od zrobienia wypaśnego lokala, to za rok ludzie na pewno będą chcieli wrócić, ale także namówią kumpli, i tak dalej, efekt kuli śnieżnej.

Nieznajomy na chwilę obecną ma nieporównywalnie większy kredyt zaufania niż Ty, więc dobrze byłoby to wykorzystać i pozwolić mu pracować. O tym właśnie mówię - on zaczął od DTM, potem spontanicznie wykreował dobrego Mastera... Widać, że można na nim polegać przy realizacji dużych imprez. Schowajmy wszyscy dumę do kieszeni i pomóżmy mu, to wszyscy zyskamy, jako środowisko.
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post środa, 29 lipca 2015, 11:39

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

Jasif - jestem w pelni swiadomy wtopy tegorocznej i wyciagam wnioski, nawet jesli ty tego nei widzisz. Nie mam gigantyczny planow o mega skok jakosciowy, ale tez nie zamierzam sie poddawac. Pisze po to aby nagle nie powstalo konkurowanie- bo pewnie nieznajomy ma wiekszy kredyt zaufania i wogole (i te punkty ligowe, ktora sa wrecz zbyt duzym motywatorem). Ale wiem ze poligon bedzie. I bedzie info dla osob z zagranicy. Juz mam nagranych slowakow za zeszly rok (3 wejsciowki na przyszly rok zaplacone z mojej kieszeni jako rekompesata) i bede to naglasnial dalej. IMO konkurowanie jest bezsensu, przegrywa Krakow, przegrywa Bydgoszcz. Moze nie bede mial nagle 50+ zagranicznych, ale planuje czechow, wspomianych slowakow, austryjakow ktorych znam sciagnac. Moze znajomych holendrow i anglikow tez zachece. Dodatkowo na 90% Poligon bedzie masterem krakowskim- jak widzisz wyciagam wnioski.
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post środa, 29 lipca 2015, 12:21

Re: Duży międzynarodowy turniej w Bydgoszczy- pomysły

To forsowanie Szczyrku mnie zaskakuje, bez obrazy dla ludzi bo orgowie z toba na czele daliscie rade na WTC i solo ale... pokoje straszne, zarcie dupne, a nawet ludzie z tego osrodka dziwni. Z jednej strony góry zarabiste ale w Bydzi jest port lotniczy praktycznie w centrum miasta, nie jest daleko z dwoch innych duzych portow lotniczych czyt gdansk i wawa. Fajnie by bylo zrobic to w duzym miejscu z wyzywieniem i noclegiem ale zadbajmy tez o jakosc.
Następna strona

Powrót do Dyskusje o WM&H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości