Strona 1 z 1

Project: Poland

PostNapisane: poniedziałek, 16 listopada 2015, 23:15
przez nieznajomywd
Jako że ruszyłem dwa ambitne projekty na raz (twitterowe konto Warmachine Poland i stronka na jakieś dłuższe raporty i tego typu rzeczy), chciałbym do Was się zwrócić o pomoc. Jeśli znajdziecie czas, wysyłajcie do mnie na maila nieznajomywd@gmail.com lub na PM Wasze historie związane z maszynami. W tym tygodniu zależałoby mi głównie na jakichś chorych/super giętych/fartownych zagrywkach na MPkach, jako że robię ciut większą relację z imprezy na stronkę.

Na twitterze od przyszłego tygodnia chciałbym rzucić Miniature Mondays, w trakcie których przez cały dzionek rzucałbym zdjęcia Waszych osiągnięć modelarskich. Zdjęcia również na maila, jeśli chcecie być "featurowani". W przyszłym roku w listopadzie odbędzie się głosowanie na podstawie MM a na zwycięzców będą czekać upominki.

Dodatkowo, na PM lub maila szukam ochotników do przeprowadzenia wywiadów z polskimi graczami. Ochotnicy dostaną x pytań w mailu zwrotnym i mogą sobie spokojnie pomyśleć i popisać. W każdą sobotę w cyklu "Satyrday Spotlight" jeden z wywiadów będzie pojawiał się na stronce wmh-poland.pl.

I jeszcze zachęcam organizatorów turniejów (nieważne jakich, może być lokal, może być nawet spotkanie klubu czy cuś) do robienia fotek i słania mi razem z wynikami rund również na maila (jeśli korzystacie z SRy to tam jest taki sprytny przycisk "print all", którym możecie sobie spokojnie w dowolnym momencie wywołać dotychczasowe wyniki, pairingi i tak dalej).

To taka propozycja tylko z mojej strony. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Wojciech

Re: Project: Poland

PostNapisane: wtorek, 17 listopada 2015, 10:35
przez Śliski
Totalnie prosze przeniesc do dyskusji o warmachinie, a nie trzymac takich dobrych ponyslow w dziale dla spamu...

Re: Project: Poland

PostNapisane: wtorek, 17 listopada 2015, 10:54
przez RiV
Bardzo słusznie. Przeniesiony i przyklejony.

Re: Project: Poland

PostNapisane: środa, 18 listopada 2015, 16:19
przez Miki
Ten projekt będzie realizowany w języku angielskim ? Zdjęcia muszą być w jakiś sposób opisane czy wystarczy jakiś prosty tytuł i komentarz ? Ten projekt modelarski, będzie odbywał się również na facebooku?

Re: Project: Poland

PostNapisane: środa, 18 listopada 2015, 18:17
przez nieznajomywd
Możemy go wrzucić też na fejsa. Zdjęcia- wystarczy mały komentarz. Bardziej mi się przyda krótki opis samego eventu. Projekt w języku angielskim, materiały możecie mi wysyłać po polsku i będę sobie tłumaczył. Na razie liczę na jakieś informacje dot. MPków bo chcę zrobić jakiś ładny spoof i mam już bazę, teraz jeszcze highlighty każdej tury potrzebuję (coś w stylu Tutaja gromiącego Warpwolfa za pomocą LotFa).

Re: Project: Poland

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2016, 22:10
przez SoziLord
Super pomysł :D A tych ochotników do wywiadów szacunkowo ilu potrzebujesz?

Re: Project: Poland

PostNapisane: sobota, 20 lutego 2016, 17:55
przez nieznajomywd
Na razie cały projekt musiałem odstawić, jako że studia i zdrowie nie pozwoliły mi na rozwój w kategorii hobby. Ale kiedy będę miał kilka chwil więcej, przeprowadzę wywiady z 3 dotychczasowymi ochotnikami. Jako że planowałem wstawiać 1 wywiad na tydzień, fajnie by było zebrać przynajmniej materiał na 2-3 miesiące, żeby w międzyczasie przeprowadzać wywiady z kolejnymi graczami. Prawdopodobnie cały projekt ruszy po Kuyavii, tak żeby stronka nie stała pusta i żeby cały czas się coś na niej działo.