FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Bane Riders

<<

Vrakius

Posty: 264

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 18:36

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Legion of Everblight

Post czwartek, 26 listopada 2015, 14:12

Bane Riders

Mam do Was pytanie, a głównie do właścicieli tego unitu. Zdarzyło Wam się, że twarze Waszych jeźdźców w ogóle ich nie przypominały :( ??
<<

Vampaj

Posty: 1309

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2014, 07:38

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 26 listopada 2015, 14:14

Re: Bane Riders

hmm - od czego by tu zaczac - jakosc odlewow tej jednostki pozostawia duzo do zyczenia. U mnie konie mialy ponad 2mm szpary na laczeniach, nie wspomianajac o strasznych nadlewkach.
ObrazekObrazekObrazek
<<

Vrakius

Posty: 264

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 18:36

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Legion of Everblight

Post czwartek, 26 listopada 2015, 14:45

Re: Bane Riders

Reklamowałeś to?? Bo przyznam szczerze, że 160 zł za unit z plastiku przy takiej jakości odlewu to troszkę słaby interes :P
<<

necromanter

Avatar użytkownika

Posty: 185

Dołączył(a): sobota, 18 lipca 2015, 15:35

Lokalizacja: Gdańsk

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 26 listopada 2015, 21:14

Re: Bane Riders

Jeszcze nie zabrałem się za ich malowanie, ale po sklejeniu również mam strasznie duże szpary na łączeniach. Widać po prostu formy muszą być słabo wykonane i elementy po prostu do siebie nie pasują. Nie wiem jak u Was, ale ja nie mogę nawet posadzić banów na konie fizycznie koniki są za szerokie. Jeszcze nie wiem jak rozwiążę ten problem.
<<

Vampaj

Posty: 1309

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2014, 07:38

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 26 listopada 2015, 23:10

Re: Bane Riders

Nie, nie reklamowalem bo potrzebawlem ich na szybko na turnieje ;) a co do sadzania ich na koniach to ja moich zamontowalem na pinach -co do za szerokich konikow to polecam brutalnie scierac nadmiar :/
ObrazekObrazekObrazek

Powrót do Dyskusje o WM&H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości