FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

3cie podejście - nowe battle boxy dla 2

<<

DINOBOT

Posty: 11

Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 10:28

Post czwartek, 22 września 2016, 10:38

3cie podejście - nowe battle boxy dla 2

Trzeci raz rejestruje się na forum ( GRIMLOCK i SNARL można mi połączyć konta jeśli ktoś umie). Trzeci raz pytam właściwie o to samo :D Przez te 2 lata nic nie kupiłem ale teraz te battle boxy są wreszcie na tyle fajne, że powinniśmy wziąć.

http://privateerpress.com/warmachine/ga ... battle-box
http://privateerpress.com/hordes/galler ... battle-box

Mianowicie - proszę uszeregować siłą rozpiski z 2 player battle boxów frakcje. Są uszeregowane alfabetycznie a ułóżcie od najlepszej do najsłabszej. Idealnie by było w 2 wariantach - tylko tego co zawiera zestaw i w drugim tego jak armia całościowo wychodzi w rankingach turniejowych na 3 edycji.

1. Cryx
2. Cygnar
3. Skorne
4. Trollbloods

Dodatkowo proszę o komentarz , który z battle boxów 2016 ma lepszy match up.

Tytułem usprawiedliwienia - w WM&H żadna frakcja estetycznie nie porywa mnie tak jak w Warhammerze czy WarZone, nie mam też sentymentu do uniwersum. Dlatego też nigdy tego nie kupowałem. Wszystkie frakcje podobają mi się średnio i chciałbym zagrać tym co jest dobre. Zwłaszcza, że w Katowicach są gracze do WMH i miałbym szanse zagrać z kimś obcym.
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post czwartek, 22 września 2016, 12:41

Re: 3cie podejście - nowe battle boxy dla 2

Battleboxy a turnieje i "matchupy" to trochę inna bajka. Ocenianie siły rozpiski z 2 player boxa wobec innych boxów jest trochę bez sensu, bo zestawy po prostu umożliwiają uproszczoną grę, a na turniejach i tak wymyśla się coś innego na zupełnie inne formaty. Co najwyżej można ocenić czy modele są przydatne - co do tego raczej opinie są pozytywne.

Co do siły wymienionych frakcji ogólnie to ja bym ustawił je w kolejności: Cygnar, Cryx, Trollbloods, Skorne. Ale zobaczysz, że co gracz to różne opinie.

Powrót do Dyskusje o WM&H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości