FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Grymkin - warto?

<<

doctorkoza

Frakcja: Khador

Post wtorek, 1 sierpnia 2017, 21:57

Re: Grymkin - warto?

Jasif guzik prawda. Chcesz armie do gabloty czy do grania. Jak do grania to kupuj coc, a ja Ci go pomaluje - umowa :D
Jak do gabloty to gadaj z Icem ;)
Czy grymkiny dostaną nerfa - możliwe, czy ludzie nauczą się na to grać - na pewno, czy kupienie ich sprawi, że staniesz się lepszym graczem - JZ ile my się znamy :D
ObrazekObrazek
Ice-T napisał(a):...ale spoko będziemy się z Koza zabijać przy stole.

Musza napisał(a):
Karpiu napisał(a):Ehhh Musza jak zwykle gra trzeci rok trzema Casterami w Circlu na krzyz :D
Zagraj Cygnar Zobaczysz :D

skargi, zażalenia oraz dziwne propozycje prosimy podsyłać na adres: jestem@zazdrosny.pl
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 1 sierpnia 2017, 22:00

Kup, kup ;)
Ktoś się na targowisku niedługo ucieszy ;)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

doctorkoza

Frakcja: Khador

Post wtorek, 1 sierpnia 2017, 22:04

Kevin to i tak nieważne co my tutaj napiszemy i tak przyjdzie dzień, kiedy na tym forum pojawi się temat - sprzedam CoO, z nickiem Jasifa obok ;)
Na grymkiny też przyjdzie pora - ach ta nowa armia co rok...
ObrazekObrazek
Ice-T napisał(a):...ale spoko będziemy się z Koza zabijać przy stole.

Musza napisał(a):
Karpiu napisał(a):Ehhh Musza jak zwykle gra trzeci rok trzema Casterami w Circlu na krzyz :D
Zagraj Cygnar Zobaczysz :D

skargi, zażalenia oraz dziwne propozycje prosimy podsyłać na adres: jestem@zazdrosny.pl
<<

Jasif

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 1 sierpnia 2017, 22:15

doctorkoza napisał(a):Czy grymkiny dostaną nerfa - możliwe, czy ludzie nauczą się na to grać - na pewno, czy kupienie ich sprawi, że staniesz się lepszym graczem - JZ ile my się znamy :D

Nie gadam z tobą :(
Kat napisał(a):Mozna cisnac beke z jasifa ale pewnego stopnia buractwo to buractwo
Kat napisał(a):To na wuj sie wogole odzywasz w tematach nie chwalacych pp?:)
Obrazek
<<

Simon99

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 1 sierpnia 2017, 22:24

Grymkiny z tego co słyszałem i czytałem to mega skomplikowana frakcja w której jest tak naprawdę sporo interakcji i kombinacji. Są mocne turniejowo i mają również mega wymagających casterów (takich jak king of nothing) i nie oczywistych. Czy poleciłbym ludzkom w Twojej pozycji tego typu frakcje? Tak. Czy poleciłbym Tobie? Nie koniecznie ze względu na złożoność :P
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post środa, 2 sierpnia 2017, 06:57

srogi cytat koza:D
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

Gift

MultiTroll

Post środa, 2 sierpnia 2017, 12:37

Simon99 napisał(a):Grymkiny z tego co słyszałem i czytałem to mega skomplikowana frakcja w której jest tak naprawdę sporo interakcji i kombinacji. Są mocne turniejowo i mają również mega wymagających casterów (takich jak king of nothing) i nie oczywistych. Czy poleciłbym ludzkom w Twojej pozycji tego typu frakcje? Tak. Czy poleciłbym Tobie? Nie koniecznie ze względu na złożoność :P

dwa pytanie zlozonosc grania nimi mozna porownac do jakiejs obecnej frakcji wm/h wg ciebie?
z cieakwosci ludzi w cidzie nie plakali ze sa za mocni ?
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

<<

yaro

Post środa, 2 sierpnia 2017, 13:00

maja mocna mechanike z arcanami, ale wcale nie jest tak prosto je dobrze wykorzystac. Trzeba nauczyc sie tym grac w obie strony (tym i przeciwko temu)
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Ven

Post środa, 2 sierpnia 2017, 16:56

Ja też uważam, że są fajną frakcją ale w żadnym stopniu jakimś bezmózgiem czy autowinem. Jakoś nie widzę problemu by je zjeść, czy nimi wygrywać. Po prostu jest ok.
ObrazekObrazek
<<

Kat

Post środa, 2 sierpnia 2017, 17:46

Na chwile obecna nawet wyglada jakby mialo tam nie byc jakiegos babola:) ale to sie jeszcze okaze :)

ale zdecydowanie jasif nie pomalujesz tego przed sniercia:)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Gift

MultiTroll

Post środa, 2 sierpnia 2017, 17:48

moze zalozmy ankiete jaka armie powinien kupic jasif

<<

Kat

Post środa, 2 sierpnia 2017, 17:51

Wlasciwie nie wiem co nowego chcialbym skladac:) ale chyba cryx:)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

QcDWG

Frakcja: Cygnar

Post środa, 2 sierpnia 2017, 23:26

Gift napisał(a):moze zalozmy ankiete jaka armie powinien kupic jasif

Zrobcie tako do mnie :( POM, Legion, skorne ;( tyle opcji jak wybrac nijak zyc

Jasif bier GMYREKKINY
<<

Simon99

Post czwartek, 3 sierpnia 2017, 05:04

Gift: poza Polską CO jest uważana za słabą frakcję w aktualnej mecie, a my w Polsce mamy Bladego, Chomika, Arhaina i Krukera z mega wynikami tą frakcją. To że ktoś coś pisze na forum nie zawsze jest wyznacznikiem. Tym bardziej, że główny gamestyl grymkinów daje mnóstwo negatywnej interakcji dla przeciwnika przez arkkhany, dziwne tech defensywne itp. Zagrałem na razie tylko jedną grę przeciw old witch2, ale moje doświadczenie na razie kończy się na tym, że mają dużo technik wkurzających z którymi trzeba nauczyć się grać. Jest to mocna frakcja, ale do momentu zagrania przeciw niej 10+ gier nie będę mówił że jest za mocna- ona po prostu jest inna niż wszystkie ;)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Gift

MultiTroll

Post czwartek, 3 sierpnia 2017, 06:59

Bladego to mamy chyba z wyniikami tez poza Polska,
reasumujac chyba jest wiec jak myslalem niekoniecznie teraz mowie o grymkinach,

Następna strona

Powrót do Dyskusje o WM&H