FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

[MASTER] Szczecin - dyskusje o fpa

<<

Encaitar

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 5 kwietnia 2018, 12:05

Re: [MASTER] Szczecin - dyskusje o fpa

Simon99 napisał(a):Wasze argumenty w tej dyskusji są przerysowane (można wręcz powiedzieć "przemalowane" ;) ). Jest nowe rozwiązanie, które zostało zastosowane już na niejednym turnieju i znajduje się ono imo w granicach rozsądku itp. Imo warto przetestować i zobaczyć ile osób z tego powodu pomaluje modele, ile osób zagra na turnieju na który normalnie miało by dostęp itp. Narzekanie teraz na tą przedstawioną zasadę to tak jakbym ja zaczął narzekać, że na turnieju jest losowana nagroda za FPA - no bo przecież gdybym nie zapłacił wejściówki na turniej to mógłby się on nie odbyć, więc powinienem mieć takie same szanse na tą nagrodę jak ktoś kto miał czas lub pieniądze by pomalować swoje modele :)

Wiedziałem, że jak się zacznie z alegoriami to będzie bieda. Simon chodzi o to, że to rozwiązanie nie jest złe z dlatego, że jest skuteczne lub nieskuteczne. Ono jest złe bo na niewłaściwej zasadzie się opiera - przyznawania bonusów w grze za zasługę nie związaną z tym jak dana osoba gra. Twoje porównanie nie jest adekwatne. Mówisz o wejściówkach i nagrodach, ale nie ma tu elementu dodawania do gry niczego.
<<

DaGreenBoy

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 5 kwietnia 2018, 12:10

ja nie neguje intencji, nie oceniam czy jest to dobre czy złe pod kątem FPA.
Odnoszę się tylko do aspektu zasad gry.
Osobiście uważam,że turniej z FPA lub turniej bez FPA lub turniej gdzie FPA bedzie nagradzane/ bonusowane w inny sposób niż ingerencją w zasady np( chcesz być nagrywany musisz mieć FPA) nie to będziesz miał stół bez video :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Fluffy

Frakcja: Mercenaries

Post środa, 11 kwietnia 2018, 16:05

Nie bardzo rozumiem clue tego sporu. Przeciez wystarczy tez pomalowac armie zeby zniwelowac przeciwnikowi bonus +1. Wiec o co te boje?
Panowie, moze rpzekierujcie te energie na malowanie modeli zamiast flejma na forum? :mrgreen:

(no dobra, nie robcie tego, fajnie sie czyta jak sie klocicie) :mrgreen:
Stańmy jako upiorów gromada,
We krwi wrogów nasycim pragnienie....
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 17 kwietnia 2018, 21:26

Ja tam przyjadę bez fpa.
Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o WM&H