FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

WarrRoom 2 Must Have or Not?

Moderator: Sędziowie

<<

Hakakken

Avatar użytkownika

Posty: 216

Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2016, 19:27

Frakcja: Cygnar

Post środa, 6 lipca 2016, 10:14

WarrRoom 2 Must Have or Not?

Witam
Jako człowiek świeży mam noobowskie pytanie.

WarRoom 2 użyteczne to jest?
Bo na każdym kroku łapę po kasę wyciąga.
Jeszcze nie kupowałem talii ani nic innego. Jestem na etapie wygrania sobie Armii (Na razie skłaniam się ku Cygnarowi)

Gdy człowiek zakupi talię w papierze to dostaje jakiś kod odblokowujący ją w WarRoom 2?

Do czego ta apka zasadniczo służy?

Jest opcja "Go To War" co sugerowałoby możliwość pogrania sobie na smarkfonie na ten przykład jakieś malej bitewki... Dobrze kombinuję?

Konkludując:
Czy warto się nad tym pochylać?
Czy warto wydawać w tym pieniądze?
Jak to się ma do wersji papierowej?

Pozdrawiam i polecam się cierpliwości ;>
<<

kashper

Avatar użytkownika

Posty: 655

Dołączył(a): wtorek, 1 kwietnia 2014, 12:52

Lokalizacja: Gdańsk

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 6 lipca 2016, 10:16

Re: WarrRoom 2 Must Have or Not?

Kupienie fizycznej talii nie powoduje odblokowania talii w programie.
Apka służy do budowania list i potem rozgrywania nią bitwy - jednak nie faktycznie grania jako minigierka, tylko pokazuje się rozpiska z HPkami i linkami do zasad/statów, gdzie mozesz zaznaczać obrażenia jakie ktoś oberwał.

Czy warto? Podobno tak, dla mnie to za dużo kasy za coś co można mieć za darmo.
Jest aplikacja WHAC, totalnie za darmo do pobrania z appstore, dane jako "nielegalne" można pobrać z forum WHACa, nie są bazowo w programie, trzeba je zaimportować - na razie apka jest nadal w MK2, powstała już baza danych pod mk3, ale jeszcz jej twórca nie zgrał jednego z drugim.
Obrazek
<<

Kruker

Avatar użytkownika

Posty: 993

Dołączył(a): poniedziałek, 4 marca 2013, 00:01

Lokalizacja: Rzeszów

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 6 lipca 2016, 11:44

Re: WarrRoom 2 Must Have or Not?

Jak dla mnie warroom 2 jest dobry jeśli chodzi o robienie list, bo jest to wygodne i masz wszystko w jednym miejscu. Jeśli chodzi o granie, to zdecydowanie wolę papierowe karty, bo szybciej zaznacza się obrażenia i sprawdza statystyki. Ponadto karty ci się nie wyłączą w trakcie turnieju, ani nie rozładują. Karty są ciut droższe od warrooma, ale jakbym miał wybrać tylko jedno z dwóch, to brałbym papierowe karty.
<<

murin

Avatar użytkownika

Posty: 104

Dołączył(a): czwartek, 24 października 2013, 09:01

Lokalizacja: Rzeszów

Frakcja: Legion of Everblight

Post sobota, 9 lipca 2016, 21:40

Re: WarrRoom 2 Must Have or Not?

Jeśli ktoś kupi karty i zrobi je sobie w PDF może mieć coś w stylu warrRooma takim sposobem. Robimy PDFa z kartami jakie nam potrzeba. Robimy zakładki rzeczy, które mamy w rozpie (szybkie przeskakiwanie, bez przewijania). AdobeReader ma opcje pisania tekstu na stronach. Wybieramy ta opcję jak chcemy zaznaczyć coś, ustawiamy dość grube pisanie. Kropkujemy sobie DM na kartach. W każdej chwili można każde zaznaczenie usunąć. Taka rozpa możne nam służyć do czasu uszkodzenia telefonu/tabletu :D

Powrót do Pytania o zasady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron