FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

ROAD TO WTC 2018

<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 12:36

Re: ROAD TO WTC 2018

wiem ze jest dobry gralem z nim
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

doctorkoza napisał(a):Czy grymkiny dostaną nerfa - możliwe, czy ludzie nauczą się na to grać - na pewno, czy kupienie ich sprawi, że staniesz się lepszym graczem - JZ ile my się znamy :D

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

QcDWG

Post poniedziałek, 9 października 2017, 12:47

Ja mam do niego szczescie to chyba nasza 3 lub 4 gra turniejowa ;)
<<

galahar

Post poniedziałek, 9 października 2017, 15:50

Nie no jeżdżę co jakiś czas na lokale do Katowic byłem nawet raz w Bielsku :P Z tego co patrze na TK to mam 8 lokali zaliczonych w sezonie 16/17 Mam na pewno więcej gier turniejowych niż w domowym zaciszu w mk3 (tych to łącznie nie przekroczyłem 10 sztuk). Oczywiście do sukcesu przyczyniło się na pewno doświadczenie zbierane przez prawie całe mk2 i trochę mk1 :P
<<

Gift

MultiTroll

Post poniedziałek, 9 października 2017, 15:59

niby tak ale zasady nieco sie zmieniaja wiec doswiadczenie az tak nie % jak kiedyś, tak czy tak graty, a co z reszta jak rafal, maciek i seba?

qc jakie winratio ?
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

doctorkoza napisał(a):Czy grymkiny dostaną nerfa - możliwe, czy ludzie nauczą się na to grać - na pewno, czy kupienie ich sprawi, że staniesz się lepszym graczem - JZ ile my się znamy :D

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

galahar

Post poniedziałek, 9 października 2017, 16:07

Rafik chciałby grać... ale nie gra :P Sprzedał ostatnio trochę trolli, ale Cryx dalej trzyma w całości :) Jak już zagra to pewnie tylko u nas na grajcarni towarzyski mecz :)
Maciek jeździ ze mną, nawet raz sam pojechał, ale wyników nie robi twierdząc, ze gra dla zabawy :)
Seba podobnie jak Rafik: rodzina :) Twierdzi, ze jak jego syn wyrośnie nieco to może wróci do grania, ale raczej tylko planszówki, choć sentyment do Legionu pozostał :)

Mamy jeszcze parę nowych twarzy z zalążkami armii, ale na razie nie grają, stety niestety magic wygrywa :P
<<

Kat

Post poniedziałek, 9 października 2017, 16:33

Jak ktos chce calkiem spory menoth z nowych graczy daj znac tanio puszcze:)

A DW to ty cosnij by zaczal geac bo on umie :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
Poprzednia strona

Powrót do Raporty z gier