FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Xerxis vs eeLich

<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post piątek, 27 grudnia 2013, 19:41

Re: Xerxis vs eeLich

Dobra, były kolejne zmagania tą rospą z Lilo, tyle, że teraz rospa Legionu bardziej turniejowa, choć nadal nie do końca. Seba coś tam popłakiwał, bym jej nie pisał, to nie napisze :P O owych grach mam nadzieję szybko zapomnę, bo dla mnie to gry z których nic nie wyniosłem ciekawego :P A poza tym nudne jak flaki z olejem... W sumie to ta poprzednia też była nudna :P

Scarniusz w obu grach: nowe destruction.
Gra nr1:
Tura 1 Skone biegnie do przodu. Legion zresztą też. Tura 2 SKorne biegnie do przodu, Legion nie biegnie, bo jest zajęty wsadzaniem CK.
Gra nr2:
Tura 1 Skone biegnie do przodu. Legion zresztą też. Tura 2 Bestie robią full advance. Xerxis kampi 5 fury. Legion bez feata ściaga Gladiatora z DW. Tura 3 znouw full advance, Rhino z enrage wbija 9dmg w objective bez forcowania się. Xerxis kampi 5 fury i DW na sobie. Legion ściąga 3 Rhino do jednego wchodzi duszek. Tura 4 Skorne: Rhino ledwo zabija przejętego Rhino i Forsakena, Xerxis pałuje duszka dopiero 3 atakiem (Seba podpierdzielił wszystkie dobre rzuty) i dominuje strefe. Tura 4 Legion. Forsaken wybucha w Rhino z 4 fury i zadaje 2 obrażenia hahahahahahahahaha. Dwa chomiki zdają THR pomimo posiadania po 2 fury i trace kolejne 2 Rhino. Tura 5 Skorne. Xerxis pałuje Ravagore, która wylatuje ze strefy i zabija dwa chomiki. Ostatni Rhino nie zabija kolejnego chomika, który jako jedyny blokuje strefe. LOSS...
<<

SebaJ-bie

Posty: 124

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:04

Frakcja: Skorne

Post piątek, 27 grudnia 2013, 19:55

Re: Xerxis vs eeLich

Tak jest Panowie! Dzisiaj uzbrojony w plastry do depilacji , pozbawiłem batona chęci do gry z elylo :) . baton pozdro poćwicz !
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post piątek, 27 grudnia 2013, 20:03

Re: Xerxis vs eeLich

Cicho tam, na następną grę też wezmę piłowane kości!
Poprzednia strona

Powrót do Raporty z gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość