[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - ROAD TO WTC 2018
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

ROAD TO WTC 2018

<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 5 października 2017, 10:04

ROAD TO WTC 2018

Po wyjściu tierów sporo pomysłów, zapodam na razie kilka z nich, jak coś zagram to zdam relacje :D W tym tyg turniej w Kato, planuje się pojawić, chociaż zapisano mnie do roboty w sobotę na 22, wiec możliwe, że zrezygnuje, ale to się jeszcze zobaczy :)

Mordicaar MASTERS OF WAR
-Archidon
-Despoiler

6 Cetratii + Vorkesh
10 Swordsman + UA
6 Arcuarii
6 Incirdiari
4 bóle
Tyrant & Standard

Ogrun Bokur

Niedawno namawiałem DW na pojedynek mistrzów i SZOK! udało się zagrać nam może z piątą grę na mk3 w domowym zaciszu! Mordicaar pojedynkował się z nowym Krayem, chociaż jeszcze bez tierów i po kiepskich rzutach ze strony Maćka niezabijalni Cetratii (w sumie to gięli jak szmaty, ale wskrzeszałem i czasem zdałem ten tough) przeszkadzali scorować a reszta armii powoli sama zaczynała zbierać punkciki dając 5 pkt przewagi :)

Wracając do rospiski w pojedynku z Maciejem miałem Kree, RIdera i Despoilera, ale jako, że nowy tier ma jedną malutką wadę - znowu ograniczyli wybór bestii do tych bez broni zasiegowej :/ to postanowiłem dalej pobawić się Despoilerem (może uda się jakieś duszki stworzyć?) i wrzucić po taniości Archidona (ogólnie nie przekonuje mnie taka bestia wolę dołożyć punkty na coś co robi cokolwiek podczas gry a nie ładnie wygląda) i resztę punkcików przeznaczyć w jak najwincyj piechoty :)
I znowu wcześniej miałem Cetratich, Swordsmanów i Venatorów, ale z racji tiera wylecieli CI ostatni, a w ich miejsce weszło to co lubię najbardziej pod Mordicaarem, czyli ciężka piechota :) W nagrodę pocieszenia dostałem Tyranta ze sztandarem za darmo, bo brakowało mi pathfindera oraz idzie przyspieszyć nieco Cetratich w shieldwallu (z Maciejem ani razu nie wydałem tego rozkazu, bo o dziwo lepiej było szarżować).
No koniec musiał wylecieć duch więc zostało parę punkcików na jakiegoś solosa i padło w sumie na Bokura, bo jeszcze nigdy go nie wystawiłem w Skornie a umożliwiono mi to już lata temu. Ah... jak ten czas leci :)

Myślałem jeszcze nad innymi wersjami MASTER OF WARS oprócz oczywiście oczywistej oczywistości Makedy2 na jednych kotach i Cetratich (nie, nie mam drugiego oddziału i nie zamierzam kupować).

Xerxis1 MASTERS OF WAR
-Agonizer
-Krea
-TIberion

6 Cetrati + UA
6 Arcuarii
6 Incirdiari
4 bóle
6 Swordsman + UA
Tyrant & Standard

Feralgeist

Rasketh MASTERS OF WAR
-Savage
-Savage
-Gladiator

6 Cetratii + UA
10 Karax + UA
10 Swordsman + UA
10 Swordsman + UA
Tyrant & Standard
4 bóle
Swamp Gobber Bellows Crew

Swamp Gobber RIver Riders

czyli takie tam na razie luźnie pomysły, może w ciągu roku czasu uda mi się coś z tego potestować :)

No i myślałem nad wzięciem Xerxisa2 na turniej w wersji Imperial Warhost (Makeda3 już mi się strasznie nudzi)
Xerxis2 Imperial Warhost
-Agon
-Agon
-Krea
-Rider
-Tiberion
-Gladiator
-Sentry
-Sentry

2*4bóle
Animantarax

Wcześniej grałem M3 i nie miałem żadnego strzelania co mnie strasznie wkur***** teraz wszedł rider i engine (czytałem, że Animantarax przegięty, nie mogę się doczekać tych łez na twarzach przeciwników, jak ich będzie masakrował :D) A reszta rospy w sumie mało zmieniona. 2Sentry + TIberion 23 arma, które czasem nie daje się zabić, czasem giną jak jakieś śmieci :P Na pewno jak Sentry nie zginie to potem słabo oddaje, ale tak naprawdę "oddawaniem" zajmowały się inne rzeczy :P Niestety w przeciwieństwie do M3 nie ma triku na piechotę w postaci overtake'ującego na feacie Molika, ale może jakoś sobie poradzę :)
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 5 października 2017, 10:07

Re: ROAD TO WTC 2018

fajnie ze wrociles:) powodzenia!
<<

Herudaio

Avatar użytkownika

Posty: 3097

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:39

Lokalizacja: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

Frakcja: Khador

Post czwartek, 5 października 2017, 21:49

Re: ROAD TO WTC 2018

+1 do Gifta.
Subscribed :)

Co do Xerxisa2 -> Nie myślałeś by np. wymienić jednego sentrego (+coś?) na 2x Drake? Albo nawet jeszcze Ridera na Drake'a zamienić?
Animantarax sam z siebie zabija ciężkie rzeczy na mega daleki zasięg, więc robi za heavika w sumie.
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 5 października 2017, 22:14

Re: ROAD TO WTC 2018

Z tym powrotem to jeszcze nic nie wiadomo (już chyba za stary jestem, by jeździć na 2-dniowe mastery), ale dzięki za miłe słowa :)

Co do 2*Drake to nie posiadam ich aż tylu (nie lubię spamów), Ridera wybrałem ze względu na spory zasięg strzału do ubijania jakiś wkurzających solosów ewentualnie do bab na koniach z PoMu (Simon lubi mnie nimi otaczać). Opcją 2*Sentry + Tiberion jeszcze nie grałem i chce to wypróbować -> 2 Sentry do przodu i Tiberion (Molik niestety tylko pod Makedami w tierach) wchodzi jako kontra na to co ich zabije i potem sam jest kolejną puszką do otwarcia :) Ogólnie taktyka na 2*Sentrych z 23 arma mi się do tej pory nieźle spisywała :)
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 8 października 2017, 19:24

Re: ROAD TO WTC 2018

Udało się wpaść do Katowic na kolejnego lokala :) Zabrałem moje nowe listy ze sobą i jestem pod wrażeniem szybkości jaką wyciskają tytany pod Xerxisem2 :)

Xerxis2 Imperial Warhost
-Agon
-Agon
-Krea
-Rider
-Tiberion
-Gladiator
-Sentry
-Sentry

2*4bóle
Animantarax

Był jeszcze Mordicaar z pierwszego posta, ale się nie pojawił. Ogólnie mam wrażenie, że meta zrobiło się strasznie beast/warjack heavy i lepiej brać jednak dużo tytanów:)

1 gra z Qc
Grubas
-Shaman
-Shaman
-Rider
-Krea

Venatorzy + UA
min Slingersi
max Beast Handlerów

Venator Dakar

2*Animantarax

1 tura:
Udało mi się zacząć, więc wszystko leci do przodu by móc w następnej turze szarżować jak najdalej
Qc idzie wszystkim nieco do przodu, Shamani rozpoczęli ostrzał, więc poszły pierwsze shield guardy. Grubas rzucił czary: carnivore i blood mark w Tiberiona i został na 2 furiach jakieś 15” od Tiberiona.

2tura:
Xerxis zabija czarem Slingersa, by zrobić miejsce Tiberionowi, odpala feata, Ignite na Tiberiona (po grze doszedłem do wniosku, że miał to być jednak raport i bez enraga w razie jakby Tiberion miał dostać transferem po aspekcie). Gladiator Rush. Rider strzałka w Grubego za jakieś 5 kratek, Animantarax poprawia 4 strzałami, Gruby transferuje 6 w Tiberiona (4 atak robił letal i poleciał 1 transfer w blodd marka, Qc mógł zaczekać aż mój napakowany niepotrzebnymi dopakami Tiberion sprzeda mu tube i sam sobie wyłączy spirit). Tiberion szarża, jeden atak chybił (tak z raportem by trafił), po 2 overtakach zostały 2 ataki w grubego i koniec.

2 gra Krabeczek i Legion
Vayl2
-Angelius
-Angelius
-Seraph
-Neraph?

Max hex hunterzy + UA
Trójca

2 pasterki
Helion
Spell martyr

Tron

1 Tura:
Legion ciśnie jako pierwszy do przodu, Angeliusy mają jakiś chory treat rng.
Animantarax zaczyna ostrzał w Angeliusa z admi i wbija sporo kratek, Rider próbuje poprawić , ale brakło oczka ;) Puszki do przodu ze wsparciem Agonizerów.

2 Tura:
Hex hunterzy ubijają jednego paingivera i Kreę za pomocą magicznych strzałek + ranią dość mocno Ridera. Jeden sentry dostaje shadow blind. Ciężkie bestie ostrzeliwują mnie z dystansu zadając trochę obrażeń. Tron próbuje zabić Sentrego, ale mu się nie udaje.
U mnie frenzuje Agonizer w Xerxisa :P Xerxis featuje daje raport na Sentrego, który trampluje do Angeliusa bez admo taranując po drodze 6 Hex hunterów i sprzedaje 1 tube w Angeliusa (miałem jeszcze furie za shake effect). Tiberion kończy resztę oddziału Hex Hunterów razem z Bayalem (forsując się do 2 furii). Sentry, który przeżył starcie z tronem próbuje się odwinąć, wbijając jakoś ponad połowę kratek. Tron dobija napełniony tokenami Animantarax przy okazji zabijając ogonem Helionke, która miała odpaloną aurę z zakazem strzelania i po zniknięciu owej aury BE strzela do rannego Angeliusa z Admo zostawiając go na 4 hp. Rider dobija Angeliusa rzucając idealnie 4 obrażenia. Gladiator standardowo rash i się paczy :P
Podsumowując miałem 3 furie na Xerxisie by przeżyć kontrę i wygenerowane jakieś 15 furii xD

3 tura:
Angelius dostaje Admo i bije Sentrego wbijając coś koło połowy kratek. Dobić go próbuje Seraph, ale słabe rzuty powodując, że Sentry stoi na paru hp bez body :) Neraph wpada w Animantaraxa, ale też coś kiepsko mu idzie i BE żyje :) W Animanatarxa wbijaja się jeszcze trójca, ale leci tylko parę dmg (mam 3 tokeny). Vayl wcześniej featowała ubiła Sentrego, który walczył z tronem i nie dobiła Ridera.
W mojej turze Sentry frenzuje w Serapha zadając 1 obrażenie. Rider na 3 furiach obstał razem z Tiberionem. Kolejny Agonizer też oszalał. Tiberion dostał Ignite, paingiverzy zdjęli z niego 2 furie (brakło zasięgu do enraga, więc Rider też pozbył się 1 fury). Tiberion szarża w Angeliusa, który ucieka z Admo, ale za to mam Serapha w melee, który pada po kilku atakach. Gladiator zabił Nerapha, boostując na trafienie wszystkie initiale. Animantarax zrobił trample zabijając całą trójcę, chybiając pasterkę i wrócił do strefy. Rider zastrzelił boostowanym strzałem spell maryta. Na stole zostałą Vayl, Angelius i 2 pasterki.

Tura 4:
Krabeczek poddaje po tym jak dowiedział się, ze Tiberion jest niepushowalny. Xerxis był na 3 fury miał w co transferować.

3 Bitwa i Tantal.
Strakhov1
-Marauder
-Marauder
-Prawdopodobnie Grolar?

2*Kayazi Eliminators
6 kozaków

Yuri
Sniper
Eiris1
2 Koldun co daje focusy i Behemot pod jednym z nich.

1 tura:
Udało mi się zacząć, więc wszystko leci na max do przodu, Tiberion nawet z rashem popyla 14” :P
Khador lekko do przodu tak idealnie w zasięgi z rashem Sentrego i Tiberiona i Animanataraxa.

2 tura Skorne:
Robie alfe (powiem szczerze, że nie wiedziałem, że Skorne w ogóle jakaś robi :P) Animantarax warzywi jednego Maraudera (zostaje 6 kratex cortex) i ze strzelania narusza Behemota.
Sentry bodajzę niszczy drugiego Maraudera? Tiberion z Ignitem niszczy Grolara? i sprzedaje jeszcze ze 2 tuby w Behemota, który przeżył na samym cortexie.
Sentry i Gladiator lecą do przodu na kontre. Rider odstzrelił 1 eliminatorke.
Xerxis został na 1 fury (mogłem sobie w sumie rzucić np. Ornery)
W odpowiedzi Tantal próbuje CK leje Tiberiona Behemotem z 2 focami od greylordów i Yurkiem, ten zostaje na 5hp. Strakhov rzuca Overrun, feat i pbóbuje dobić Tiberiona, ale nic nie wbija w szarży i poddaje gre. Jakby Tiberion umarł od 11 z 3 kostek to Jugernaut z czarem wpadłby w Xerxisa chronionego tylko aurą od Agonizera, bo Eiris zdjęła mi 1 fury :P
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 października 2017, 04:46 przez galahar, łącznie edytowano 2 razy
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 9 października 2017, 00:02

Re: ROAD TO WTC 2018

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 04:54

Re: ROAD TO WTC 2018

Dziękuję :)
Mógłby to być ciekawy mecz :P Musiałbym koniecznie jakieś duszki porobić by spróbować poczyścić takie ilości piechoty :P
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 9 października 2017, 10:58

Re: ROAD TO WTC 2018

Gratki!

Muszę pogadać z Tantalem, bo jak Strakov dostaje alfe to jest coś nie tak :P
Obrazek
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 11:09

Re: ROAD TO WTC 2018

baton czy ty pojechales tak z marszu i wygrales turniej?
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 9 października 2017, 12:28

Re: ROAD TO WTC 2018

Byl juz wczesniej i wtedu przegral tylko o sos ;) on w ogole tak malo nie gra i dobry jest ^^
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 12:36

Re: ROAD TO WTC 2018

wiem ze jest dobry gralem z nim
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 9 października 2017, 12:47

Re: ROAD TO WTC 2018

Ja mam do niego szczescie to chyba nasza 3 lub 4 gra turniejowa ;)
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 15:50

Re: ROAD TO WTC 2018

Nie no jeżdżę co jakiś czas na lokale do Katowic byłem nawet raz w Bielsku :P Z tego co patrze na TK to mam 8 lokali zaliczonych w sezonie 16/17 Mam na pewno więcej gier turniejowych niż w domowym zaciszu w mk3 (tych to łącznie nie przekroczyłem 10 sztuk). Oczywiście do sukcesu przyczyniło się na pewno doświadczenie zbierane przez prawie całe mk2 i trochę mk1 :P
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 15:59

Re: ROAD TO WTC 2018

niby tak ale zasady nieco sie zmieniaja wiec doswiadczenie az tak nie % jak kiedyś, tak czy tak graty, a co z reszta jak rafal, maciek i seba?

qc jakie winratio ?
<<

galahar

Avatar użytkownika

Posty: 469

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:43

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 9 października 2017, 16:07

Re: ROAD TO WTC 2018

Rafik chciałby grać... ale nie gra :P Sprzedał ostatnio trochę trolli, ale Cryx dalej trzyma w całości :) Jak już zagra to pewnie tylko u nas na grajcarni towarzyski mecz :)
Maciek jeździ ze mną, nawet raz sam pojechał, ale wyników nie robi twierdząc, ze gra dla zabawy :)
Seba podobnie jak Rafik: rodzina :) Twierdzi, ze jak jego syn wyrośnie nieco to może wróci do grania, ale raczej tylko planszówki, choć sentyment do Legionu pozostał :)

Mamy jeszcze parę nowych twarzy z zalążkami armii, ale na razie nie grają, stety niestety magic wygrywa :P
Następna strona

Powrót do Raporty z gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron