[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Armie Qc-a: DTM 2018
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Armie Qc-a: DTM 2018

<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post środa, 4 października 2017, 18:16

Armie Qc-a: DTM 2018

No to temat wspólny, dla wszystkich armii, moje blogi poznikają, zostanie jeden kompletny ; ) W 1 poście zostawie sobie statystyki casterów.

Skorne:

Naareesh vs irusk 1, w, ck
Naareesh vs butcher 3, w, ck
Naareesh vs wurmwood, l, 7 do 8 na cp po 7 turach

Makeda 1 vs Fyanna 2, w, scen

Zaadesh 2 vs Butcher 3, w, scen

Merce:

Gorten vs Vayl2, l, CK (zydziłem feata)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 stycznia 2018, 19:55 przez QcDWG, łącznie edytowano 1 raz
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post środa, 4 października 2017, 18:16

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Co do merców to kminie kilku casterów: MacBain, Ashlynn, Bartolo, Caine3, Gorten. Magnus2 i Ossrum czuje mogą być zajeci, Heru za bardzo lubię, żeby nie chciec jechać na WTC z nim ^^ Thexus jest na razie w strefie "nie chce, ale może będe musiał". Wszystko jest w malowaniu, więc gry będą za jakiś czas (na oko za 2 tygodnie)

Za to skorne będe musiał wyciagnąć na turniej w niedzielę, bo jw merce niepomalowane. Tutaj raczej bez kombinacji, mój Naaresh i do tego chomikowy Xerxis2 (modele wlasnie dotarły :D):

Naaresh, 3 archidony, 2 rhinodony, 2 cylop savage, cylop brute, 2 agonizery, krea, max + min handlersi, zadesh 1 + gladiator

Xerxis 2, Shaman, Rhinodon, 9 basilisk drake, 3 basilisk krea, 2 x min handlersi

Pierwsza lista to generalnie wszystko ma chwytac, zaleznie od tego na ile bedzie problem z gunlinemi to dam tam druga kree za agonizera. Za to Xerxis ma uderzać w piechotne spamy, GF i takie tam :D pytanie czy bicia dość będzie
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Sfetrovsky

Avatar użytkownika

Posty: 556

Dołączył(a): niedziela, 25 października 2015, 16:14

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Crucible Guard

Post środa, 4 października 2017, 22:37

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Bez theme'ów?
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post środa, 4 października 2017, 23:45

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Nie no, imperial warhost ;) nie ma rozpisek bez theme raczej.

Masters of war jest dosc fajny. Mam plan na zaala z 40 pretkami bokorem i spamic. Szkoda ze rfp psuje mu feata
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post czwartek, 5 października 2017, 10:15

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Jakbyś opisywał te gry bardziej byłoby spoko. Bo tak to nic prócz wyniku z tego nie wynika
Obrazek
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 5 października 2017, 10:41

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 8 października 2017, 17:30

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

4 gry zagrane, po raz pierwszy od niewiadomo kiedy ; )

W sobotę z Gmyrkiem na legion (twinsy). Tu poszło szybko, on wpadł we mnie, zabił archidona i savage'a. Niestety zbyt blisko wystawil Searyna ja pod rzad wrzuciłem 2 x crit kd i crit pitch na pierwszych atakach (pod starcrossed) - a leżących casterów zabija sie dośc łatwo ; )

Na turnieju zaczałem od Batona. Chciałem sprawdzić niemieckiego rasteha - niestety zwarzywiłem na 100% - wyłaczyłem sobie w głowie, że Tibs pod Xerxisem ma overtake. Efekt = martwy caster i kupa wolnego czasu. Kolejne dwie bitwy to Naaresh vs kaya2 i vs abby2 z przyjezdnymi graczami którzy z tego co pamietam wracają dopiero do maszynki po dłuższej przerwie ; ) 2-1 i miejsce w połowie stawki

Teraz czekam na merce, wyczuwam we wtorek grę MacBainem. Chyba, że Gmyrek złozy mi swoja Fionę, która obiecałem zagrać jeżeli lista bedzie fajna ; ) Myslę, że jak pojawią sie malowane modele i będzie widać co jest czym to moze dorzuce fotki. Chociaz raporty Chomika bezfotkowe bardziej mi nawet pasują więc głowy nie dam ; )

EDIT: Niespodzianka, jeszcze nie żegnam się ze skornem ; ) Simon + popułdnie = szalone decyzje :D Jedem do Brna ; )

Listy na kolenia, naaresh bo go lubie ; ) Makeda bo kiedys grałem i rfp ; )

Skorne Army - 75 / 75 points
[Theme] Masters of War

(Makeda 2) Supreme Archdomina Makeda [+27]
- Basilisk Krea [7]
- Tiberion [22]
Extoller Soulward [3]
Mortitheurge Willbreaker [4]
Mortitheurge Willbreaker [4]
Orin Midwinter, Rogue Inquisitor [5]
Tyrant Rhadeim [9]
Legends of Halaak [8]
Praetorian Ferox (max) [20]
Praetorian Ferox (max) [20]
Tyrant Commander & Standard Bearer [0(6)]
Tyrant Commander & Standard Bearer [0(6)]

Skorne Army - 75 / 75 points
[Theme] Imperial Warhost

(Naaresh 1) Master Ascetic Naaresh [+32]
- Agonizer [0(6)]
- Agonizer [0(6)]
- Archidon [10]
- Archidon [10]
- Archidon [10]
- Basilisk Krea [0(7)]
- Cyclops Brute [8]
- Cyclops Savage [7]
- Cyclops Savage [7]
- Rhinodon [12]
- Rhinodon [12]
Tyrant Zaadesh [4]
- Titan Gladiator [15]
Paingiver Beast Handlers (min) [5]
Paingiver Beast Handlers (max) [7]

Edit2:

Dzis bitwa skazana na stracenie ;) Naaresh vs reznik 2 na scenariuszu 2 kolka i prostokat. Gra potoczyla sie chyba zgodnie z przewidywaniami - bylem drugi co zawsze jest gorsze dla tej listy. Simon tura po turze eliminowal mi bestie az zostalem z 2 agonizerami ;)

Naaresh slabo sobie radzi z piechota, ale strzelajaco bijaca z blessed... neh. Na turnieju dam makede na to ^^

2 do 2 przed brnem, ale na widoku jeszcze czwartek

EDit3:

Dziś dwie gry testowe, Win makedy vs Una 2 na raptorze i gryfach - paring dobry dla mnie. A Gmyrek szybko mi pokazał, że abyy2 rozsmarowuje mi naresha ; / Nic to, teraz szykowac modele i na szalony wyjazd do Czech czas startowac! :)
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 16 października 2017, 07:17

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Koniec tego edytowania ;) na dzien dobry: Brno skonczylem 3 do 2, z czego opisze szerzej trzy gry bo w dwoch, vs issyria i vindictus, przeciwnicy pierwszy raz trafili makede2 i gry byly dosc niszczycielskie dla nich (w sumie oddalem 9 ap i zdobylem 17 cp). Chociaz issyria pod shadowsami nie jest przecieko m2 najgorsza

Nie zagralem zadnej gry naareshem bo okazuje sie, ze lista nie jest tak dobra na miedzynarodowa jak na slaska mete ;) dobry dla niej legion gra absy, ktora go niszczy, cyrkiel gra szybkimi gryfami/kolosami a kazdy inny pick ma spamy piechoty. Tyle dobrze ze czesc przeciwnikow nie chciala drobic ciezkich list "bo naaresh" - ale generalnie widac ze lepszy bylby z bokorem 7 archidonami i battleboarem bo 20 sily i 6 mata na 5 modelach to zbyt malo jezeli chce otwierac te puszki, ktore jeszcze sie w mocno piechotnej mecie obronily.

Skorne odkladam, we wtorek zagram cainem3. Frakcja jest mocna ale nasilniejsze wybory w niej (de facto niemiecka para m2 i raseth) mi nie odpowiadaja.

W planach w tym roku jeszcze kilka lokali i poznan, a to wszystko ma mnie przygotowac do Conquesta w Norwegii. Jak tam nie zrobie 4 winow to szukam kolegow i teamu na DTMy ^^
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 16 października 2017, 12:29

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

BTW, zajawka merców ; ) dla tych spoza Twittera - oczywiscie autorem malarstwa Da Red Brush, facebook i TT polecam ^^

Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 16 października 2017, 12:30 przez QcDWG, łącznie edytowano 1 raz
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Vampaj

Posty: 1309

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2014, 07:38

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 16 października 2017, 12:29

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

ladnie Ci go ktos wymalowal :)
ObrazekObrazekObrazek
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 19 października 2017, 11:38

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

A dzieki :D Pozostałe 3 gry z Brna:

druga bitwa, vs para Kozlov i Strakhov2 w ADR. Maestro powiedział "wexmie Kozlova, zabij Markova" - i tak się stało, chociaż Markova zabiłem ciut za późno ; ). Jak na całym turnieju wyciągnałem m2.

Ja zaczynałem, poszedłem dość wysoko żeby wyrzeć presję na lewej mojej okrągłej zonie (graliśmy 2 kólka 2 prostokąty z OBJ), on w zasadzie wszedł też tam i troche na środek, gdzie zaczeliśmy się wymieniać. Generalnie jego feat i generalnie wysoki ARM tych modeli przeszkodził mi robic na stole co chce - jednak nie zawsze kulnie sie z jumpa 9 na 3 kosciach i potem cięzko wyrywac modele z shieldwalla ; ). Scieraliśmy sie chyba z 3-4 tury, wyszedłem z tego marnie na attrition (Tibs na 5-6 kratkach i ze 3 koty + ostatnia legenda vs 4 kawalerzystów w bardzo dobrych jak sie okazało pozycjach i pełny hevik) ale 5-1 na scenerio (do wygranej brakło mi ćwierć ataku dosłownie, 1 kratki na jacku by wyczyścic zone bez interwencji castera). Niestety popełniłem bład o tyle, że uznałem ze kawaleria zza murku mi nie wszarzuje w Tibsa, oczywiscie ma relentless charge'a ; ) Przez co caster wystawiony na jednego uhlana nie miał szans (zwłaszcza po trafionym imapcie). Można było i sie bardziej schować i liczyc ze wyciagne to scenario (pewnosci nie ma bo miał dosc latwe puntkowanie u siebie) i np użyc stay deatha by legenda miala szanse wywalic uhlana freestrikiem. Gra na pewno do wyciagnięcia, generalnie obie przegrane na turnieju gry wynikały ze zbyt odwaznego grania Makedą i próbę zdobycia więcej niż mozna było ; )

Czwarta grę, z rana, powitała mnie parę Ossrum+Thexus. W zasadzie moją jedyna nadzieja w MU było to, że wexmie Thexusa i uda mi sie wbic mu CK/wypchnąć na scenerio. Kolega pomógł dobierając castera, jak sam twierdził bardziej jest ograny drożdzami a z paringiem Ossrum vs Makeda ma złe wspomnienia. Potem mówił, że pomylił Makedy, ale uważam, że mnie podpuszczal - był dość uważny, upierdliwy wręcz, i dobrze znał zasady poprawiając mnie i siebie od czasu do czasu.

Wygrałem i zacząłem. Pobiegłem przed siebie i potem jak mi opowiedział akurat na styk z pół cala brakło mu do wbicia mi CK, nie bede debatował bo brakło ^^ On sobie pobiegł do przodu screenując cutthroatsami, przygotował sie pod agresywna ture spreyek i ambusha. Ja stwierdziłem ze warto zabic 6 drożdzy z mind unitu i cytthrotsów i zachowac pozycje w srodku stołu, w zasadzie zagrażając Thexusowi ze 2-3 cale w Killbox. Potem weszła jego tura i troche się zbyt połasił. Stwierdził, że uzywając Feata wyciagnie mi prawie wszystkie koty w zasięg. Ale raz, musiał rzucic TK i rozdac trochę foców (został na 2), a dwa ze względu na moje łancuszki szczęscia (koty/solosy/tiberiony i takie tam ktore uniemozliwialy pushe) musiał featem sięgac modele bedące blisko mojego deploymentu. Stad mimo że tura była dość dobra (zabił 7 kotów kombinacja wszystkiego co miał, bestii ambushy i sprayek) to niestety zostawił bardzo słabo zasłoniętego castera. I to na tyle blisko, że makeda zdążyła go przewrócic i oczyścić jednego overlorda, przez to mogłem tam spokojnie zaparkować 2 pozostałe koty i rhadiema, co zaowocowało martwym kasterem juz po pierwszym feroxie z puppet masterem. Bitwa była krótka (1h) ale mocno intensywna.

Na koniec turnieju dostąłem Bernarda, który miał unę2 na dużym ptaku i Kromaca 1. Grałem to nawet z chomikiem, ale tam uznalismy, że na mój paring bedzie dropował gryfy i to ograłem. Okazało się, że mój przeciwnik ocenia to inaczej i po bitwie stwierdzam, że ocenił to prawidłowo :) Była to najdłuższa turowo gra na imprezie i mimo, że niewiele sie początkowo działo to bardzo na ostrzu noża.

Przegrałem rzut i byłem w związku z tym drugi. Przez pierwsze 5 tur grałem bardzo delikatnie starając się nie dawać za duzo modeli (blokujac Warpath) ale po drugiej stronie miałem castera z wildaggresion co w połaczeniu z dwoma Stalkerami było bardzo niebezpieczne dla kotów. Niestandardowym a imo bardzo skutecznym elementem listy okazały się 2 winterArgusy. Stationary które rozdawały za darmo oznaczały, że albo zaangazuje bardzo duzo (na co nie do końca mogłem sobie pozwolic bo zasięgi) albo niewiele, bo potem nie ucieknę (5 defa nie pomaga). Całość oczywiście zawdzięczmay tierowi z -1 kosztu animusów ; )

Wracając do gry, po 5 turach było 3-2 dla mnie na scenerio, ale ja oddałem ze 3 koty a on tylko solosy. Jako, że troche opadłem na zegarku stwierdziłem że czas na push, bo kończły mi się mozliwości kontestu jego flagi (gralismy rekon). Generalnie rzuty były ok bardziej dla mnie niż dla niego, tu nie mam co narzekać. Z epickich akcji to np. 2 legendy zdeptały Pureblooda do 2 kratek ;P Niestety w tym samym czasie ferox znerfił zabicie kamienia, który miał teleportować ferala, a i sam feral obronił sie przed 4 kotami (miał prawo no ale czemu tu mi rzuty nie zpurebloodowały :D). Po tej operacji niestety zostału mu tlyko wybaitowac mi staydeathami transfery (tbh blokowały one warpatha więc nie wiem czy to taki "bait" czy konieczność) i dostawic mi ferala do castera (tym razem na styku to pół cala było;) ) i podałem mu reke kiedy zabił mi w końcu rhadeima.

Generalnie na pewno Naaresh miałby tu lepiej, po prostu żyłem w przekonaniu, że kromaca nie zobacze, a na unę czułem się mocno tą makedą. Wyszło jak wyszło, na pewno był to jeden z ciekawszych graczy na turnieju (szkoda że maestro go nie zabił :( ) i wiele sie nauczyłem.

Sam turniej był fantastyczny, tak jedzonko i soczki bez limitu, jacuzzi na dachu no i polska ekipa ; ) Wieczni kibice moich 4 winów, nastepnym razem w Poznaniu! Teraz czas na wydebienie merców, pierwsze przymiarki juz były (Gmyro dośc bolesnie uczył mnie co robi lilo3) licze w piatek na 2 gry MacBainem vs Gmyro i Chomik/któs inny.
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 31 grudnia 2017, 11:00

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Miałem ładnego posta z moimi przygodami od ostatniego wpisu, ale mi sie usunął a Qc nie zapisywał :D Więc w skrócie telegraficznym:

1. Merce dały mi sporo frajdy, oraz 4-2 na masterze w parze Ash + Magnus. Ale że w mercach ciasno, i jakos na ten moment średnio czuje dublowanie casterów Heru (a do tego by się to raczej sprowadziło, bo thexus mnie nie kręci), to zrerollowałem się na Cygnar

2. Cygnar to raczej w power wybory idę. Grałem Cainem2, Maddox, Kraye i o ile pierwszy i ostatni na pewno nie są w C klasie, to raczej mocne B niż A. Ale to h3 i nemo3 dali wygraną ligę (pierwszy wygrany lokal de facto :D) chociaż tu ukłon w kierunku Vampaja i Chomika, ze dali mi pograc tym co chciałem ogrywac ; ) Po drodze jeszcze zaliczyłem 2-2 na lokalu, gdzie nauczyłem się respektu do Cryxu (nie ma tego u nas w mecie) oraz Karcheva, który nawet po wyrwaniu wszystkich prawie zębów jest groźny ; )

3. Jako, że format 3 list na masterze w KrK jest już pewny a ja oddaje pacyny do malowania w połowie stycznia, to zawęziłem moje poszukiwane listy do 4 casterów (Stryker 2 wczoraj nabił sobie dwa plusiki, chociaż w moim osobistym rankingu tak mi sie przyjemnie gra dziadkiem, że raczej nemo3 jest nietykalny :))

H2, Squire, 2 x ironclad, lancer, charger, JWC+Firefly, Ragman, Arlan, 2 x BE

S2, Squire, lancer, Ol Rowdy, 8 lanc, Katarzyna, Rhupert, Stormblade Captain, Acosta, JWC+ Firefly

N3, Squire, Thunderhead, Dynamo, 3 x firefly, JWC + Firefly, Jakes+Firefly, Arlan

H3, 2 x Grenadier, Thorn, 2x express team, 2xcannon, max trenchery, max precursory+UA, 2xmaster gunnery, 2xogry, tactcianboi, doge

Zapraszam do generowania opinii, a nawet jak nie to Najlepszego w Nowym Roku, grajmy dużo i niech kosci beda po naszej stronie ; )
Ostatnio edytowano niedziela, 31 grudnia 2017, 23:01 przez QcDWG, łącznie edytowano 1 raz
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post niedziela, 31 grudnia 2017, 21:15

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Kasia nie jest juz lepsza niz dwie lance :)
Ponadto pisz listy czytelniej bo ciezko sie to czyta:)
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 31 grudnia 2017, 23:06

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Duzo miejsca zajmuja jakbym dal wszystkie cztery ^^

w sumie to z enginem dodaje 3 rata lancom co jest git. Niezle tez gra z featem gdzie roznica w macie o 1 duzo daje. I generuje 2d3 leapow w szarzy. I jest mocnym solosem do lapania flag - na ten moment daje duzy i ciekawy toolbox. 2 lance psuja troche na sr no i pathfindera lapia tylko jedne, te trojke mozna jakos bez zalu rzucic w dziwne miejsca a piatka musi sie splacac.

Ale to jedna z tych zmian ktore mozna rozwazac, jakos bardziej by mi to nawet lezalo pod innym casterem np strykerem1 bo on chce duzo modeli
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post poniedziałek, 1 stycznia 2018, 02:14

Re: Armie Qc-a: WTC 2018

Prosze... rozpisz to dluzej ale bedzie czytelniej:) tak normalnie z punktami wtedy latwiej pomyslec nad listami:)
Następna strona

Powrót do Raporty z gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron