FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trolle w Exigence

<<

czarny_mj

Avatar użytkownika

Posty: 809

Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 15:48

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 9 października 2014, 09:52

Trolle w Exigence

Mimo ze sporo bylo juz powiedziane w temacie nowosci, stwierdzilem ze idąc drogą wytyczoną przez Yaro fajnie bylo by zaloż temat podsumowujacy, nasz nowy podręcznik ;) Zwlacza ze dostalismy tu sporo fajnych opcji. Moim skromnym zadniem:

Warlock
eBorka - o ile nie kryje sie w nim jakiś bardzo dobrze ukryty potencjal, to nadaje sie tylko do postawienia na półce ;) Wszystko co robi inni robią lepiej i jakoś ciężko jest usprawiedliwić wybór jego jako castera, ogolnie najgorszy caster w podreczniku.

Warbeasty
Dostalsimy tylko Dozera i Smiga o ktorym juz sporo pisalismy, mysle ze Gunnbjorn go z checia przygarnie, całkeim niezle niweluje wady Bliztera, fajny animus dla Bombera. Prawdopodobnie nic co diametralnie zmieni scene turniejowa, ale ogłonie fajna zabawka.

Unity:
Trolkin Highwayman - Chyba najlepsza nowosc jaka dostalismy, wydają sie wprost rewelacyjnie pod eGrimma i Gunnbjorna ktory w koncu zaczyna być warty grubszego testowania ;) 2 oddzialy ich pod eGrimmem wydaja sie doskonala odpowiedzia na spam piechoty, chociaz pod pGrimma nadal nie wiem czy nie wolę scattergunnerow.

Northkin fireeaters: Mega klimatyczni, mega smieszni prawdopodobnie nie az tak użyteczni :P Bardzo fajna zabawka, pobawie sie nimi napewno jednak bardzo mała przyzwyalnosc moze sprawic ze nie będą warci tych 4 punktów... Co nie zmienia faktu ze poloącznie assaulta i podpalacjacego spreja moze wcale nie być takie zle :)

Solos:
Braylen Wanderheart - solos do Highwaymanow, mnie nie zachyca, znaczy moze i fajna jest, ale mamy zbyt duzo dobrych solosów za 3 punkty by bylo latwo znalezc dla niej miejsce. Oportunist wydaje sie fajniejszy niż pierwotnie sądzilem, i znalezienie sie za plecami moze nie być aż takie trudne, ale gdyby to chociaż był elite cadre :( No nic moze jeszcze sie przekonam.

Lesser:
Horgle - o nim juz tez pisalem tyle razy ze nie chce mi sie powtarzac :) Dla niektorych warlocków sama mzoliwosc odciazenia warlocka z koniecznosci rzucania animusa pyry/slaga warta jest tych dodatkowych 2 punktow.

To tyle z mojego niewiele nowego wnoszacego podsumowania ;)
Z checia wysłucham opini bardziej doswiadczonych graczy ktorzy wytkną mi moje błedy i ignorancje :P
Ostatnio edytowano piątek, 7 listopada 2014, 16:50 przez czarny_mj, łącznie edytowano 1 raz
<<

czarny_mj

Avatar użytkownika

Posty: 809

Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 15:48

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 7 listopada 2014, 12:15

Re: Trolle w Exigence

Takie pytanie czy widzicie miejsce dla Efreeti scouts w naszej armii? Bardzo mi się podobają, podoba mi sie sam ich pomysl ale jakoś Ciezko mi go gdzies upchnąć? :D

Planuje ktoś grać nimi pod jakimś warlockiem? :)
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 7 listopada 2014, 12:29

Re: Trolle w Exigence

Bardzo się zastanawiam czy nie brać go pod swoim grimem.

Uważam go za dobrego solosa w armii która może mu dać jeszcze Snipa. szkoda że nie da się go boostować bo wtedy byłby lepszy od Huntera :P

Za jakiś czas go przetestuję i dam znać jak to wygląda w grze.
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Ghoul

Avatar użytkownika

Posty: 151

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2014, 14:45

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 11 września 2015, 23:42

Re: Trolle w Exigence

Mam takie pytanie. ludzie mówią ze glacier king będzie dobrze grał z trollkin highwayman. Co o tym myślicie?
Obrazek
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 12 września 2015, 00:11

Re: Trolle w Exigence

jeżeli chcesz model triggerujacy kamuflaż to wystaw kronikarza:) 18 punktów albo 2:)
Akurat highwaye są jedną z ostatnich rzeczy jakie pod glacier kinga bym rozważał. Zdecydowanie bardziej podoba mi się kocepcja pod pMadrakiem warderow z d16 na magie i strzelanie:)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Artein

Avatar użytkownika

Posty: 2641

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:17

Lokalizacja: City of Sirens

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 12 września 2015, 00:21

Re: Trolle w Exigence

Ale zauważ, że te 18 punktów robi dużo więcej niż tylko rozdaje concealment.
Obrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 13 września 2015, 01:24

Re: Trolle w Exigence

z highwaymanami srednio,ale i tak bedzie gral w tej konfiguracji z gunnbjornem ;)

Powrót do Trollbloods

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron