[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Trolle w MK III
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trolle w MK III

<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 13:20

Trolle w MK III

Nie mamy jeszcze takiego tematu, więc czemu by nie założyć :) W dziale trollowym i tak się za wiele nie dzieję, poza moim tematem, w którym sam piszę ze sobą, więc może się teraz trochę ożywi :)

Jak tam chłopaki wrażenia ze spoilerów z nowej edycji :?: :) Zwłaszcza po dużej ich dawce w dniu wczorajszym :)
Ja tam jestem umiarkowanie optymistycznie nastawiony. Typowałem dwa nerfy przy zmianie zasad charakterów w SR, Mulga i Jannise i oba dostały. Mulg IMO za dużego, czy będzie grywał często teraz zależy od kosztu punktowego. Ale pod eDoomim z overtakem i pod WA przy mega syto. Jannisa - to zależy od tego czy poza wymianą murka na górkę i 1' zasięgiem coś się w niej zmieniło - jeżeli nie, to dalej jest syta, ale to zależy od kosztu punktowego.

Ciężkie bestie:
Rok - jeżeli utrzyma swoje 5 furii to będzie naprawdę fajny z 32 kratkami życia, calowym zasięgiem i berserkiem. Znowu eDoomi się uśmiecha i wording feat'a eMadraka.
Mauler - wygląda na must have w większości rozpisek
Blizer - zobaczy ile raz strzeli, ale mat 6 i gorszy animus mu nie pomagają
Bomber - spoko - jeszcze bardziej ulubiony ziom pGrima, bo nie płacimy podatku za Impalera :) boli ROF 1 i reload, bo mniej wydajny Furiowo niż wcześniej
EBDT - Młody lamentuje, a ja nigdy nie kupiłem. Bardzo dobry do ADR'y, reszta zależy od tego jak meta odejdzie od wystawianie ciężkich rzeczy.
Mulg - bardzo mocno oberwał. Ale przy sensownej wycenie, z maulerem do pary, pod pDoomiego, eDoomiego, eMadraka dalej wydaje się być sensowny
Dozer - dalej IMO nie będzie grać :) Veteran Leader IMO był lepszy od Bulldoze'a, a Mat 6 u tej bestii za dużo nie zmieni - pytanie czy dostanie zasadę Bombard Khadoru, jak nie to IMO dalej na półkę

Lekkie:
Axer - bez zmian
Impaler - będzie zdecydowanie rzadziej widywany, mimo, że potanienie Far Strike i chyba P+S 14 na miotce
Swamp - zależy od animusa, z ratem 6 może się pojawić, zwłaszcza przy nowych zasadach back strike
Night - animus mocno sytuacyjny, ale 3 initiale za 7 punktów do rozważenia - pMadrak z Guided Hand wydaje się być jakąś opcją
elementalne - cieszy zwiększenie zasięgu pyry i rata, boli zmniejszenie ROF'a Slaga, ale dali mu Asalta, cholernie bolą self animusy, nawet jeżeli tańsze
Bouncer - Mat 6 zawsze cieszy

Garganty
MK - miodzo, lodzio - mam chwilowo wrażenie, że stał się najbardziej wszechstronną bestią trollową :) - poza kamieniem i ewentualnym supportem castera przestał potrzebować buffów, pod pMadrakiem może wyciągnąć 3 strzały w turę, jest IMO bardzo duży potencjał
GK - ciekawe jaki ROF i koszt, ale mam wrażenie, że mimo Mat'a 6, słabszy niż w MK2, przez skrócenie strzelania

Oddziały:
Champy - jeżeli Skaldi dalej będzie dawał overtake'a, a będą sensownie wykosztowani to muszę domalować oddział z min do maks :) pMadrak wydaje się bardzo tych panów polubi
Fenny - IMO set defance lepszy sytuacyjnie od Cleave'a. Jeżeli zachowają Vengeance i No Quter to bomba, jak nie to się zobaczy :)
Kriele - zależy od kosztu punktowego, ale póki co słabo to wygląda
Burrowersi - bardzo niemiła niespodzianka.
Sluggersi - wystawialność tego oddziału IMO zależy tylko i wyłącznie od tego co będą potrafili HWM
Kamień - raczej bez zmian
Wardersi - wydaję mi się, że minimalny jeden oddział ma potencjał pojawić się w każdej rozpisce. Jeżeli rzeczywiście eMadrak dostanie coś ala stary crusher to będzie to jego ulubiony oddział
Scout - zmarnowany potencjał naprawienia oddziału
NFE - mam nadzieje, że rzeczywiście się za bardzo nie zmienili - koszt w okolicach 9 punktów i pozostaną fajnym oddziałem :)

Solosi:
tutaj bez za dużych zmian - właściwie każdy solos cieszy się z zwiększenia zasięgu, najbardziej chyba kronikarz, bo wygląda na to, ze ma szanse użyć Charge of the trolls, którego użyłem raz w życiu :)
czy Ambush pomoże Skinnerowi - zależy od kosztów Hutchuka i innych ambushów do wypożyczenia w minionach. Póki co słabo :)

BE:
Wózek - zmiany na plus. Więcej HP'sów, reposition,bardzo fajny momentum na bizonach - ciekawe czy będzie działało z impactami i czy dalej ma zboostowany impactowe ataki, jak tak to bardzo ciekawe :)

Casterzy:
pMadrak to jedyny w całości poznany - zmienił zupełnie swój styl gry. Widzę potencjał.
Caladra - oj mocja się wydaję
pDoomi - lepsza Purifikacja, poza tym bez dużych zmian
eDoomi - zobaczymy czy mu coś pogmerają w czarach i w feat'cie, ale ma potencjał niesamowity patrząc z kąta MK2
3Doomi - bardzo mocno poleciał w dół zasadowo. Brak Goad'a bardzo dużo zmienia. Osłabienie feat'a spodziewane, ale teraz będzie go można najzwyczajniej olać, bo GW i Entropy wyłączają całą jego defensywną stronę
pGrim - jeżeli zostawili mu True Sighta i feat będzie zakazywał szarżować ponad minusami, to zmiany bardzo na plus
Gunny - obiecałem, że jak dostanie feat'a to nim zagram i będę musiał. Zobaczymy. Dostał feat'a, ale średnio wiem jaka jest jego fucha. Feat bardzo pomaga dostarczyć armie do przeciwnika, ale Gunny niczym nie wspiera combatu :) Explosivo wydaje się być rewelacyjne z MK :)
Jarl - jeżeli nie zmieniono mu feat'a to to Field Marshal i Dodge mu nie pomogą
pGrissel - hmm, niby polepszono, ale osłabienie kakofonii może wpłynąć na nią mocno
eGrissel - poczekam na feat'a, ale zrobił się z niej całkiem ciekawy caster :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Lenczek

Posty: 77

Dołączył(a): czwartek, 20 sierpnia 2015, 20:58

Lokalizacja: Giżycko

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 13:48

Re: Trolle w MK III

Panowie, krótka piłka z mojej strony :D lepiej brać GK czy MK teraz ? :D

Tak ogólnie to zmiany chyba takie w miarę rozważne... jako świeżak za dużo nawet tego nie odczuje chyba, jak nauka od początku systemu :)

mój ulubiony caster, czyli Madrak, wydaje się być spoko :d
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 13:50

Re: Trolle w MK III

Widać duuże zmiany
Odnośnie burrowerów to bym tak nie płakał bo one podobnie działy w MK1 i potrafiły swoje zrobić. Boli poświęcenie ruchu albo ataku przy wyjściu ale jakby one tego nie miały przy wyjściu to wyciągałyby 8 Rata na plecy casterów co byłoby szalone.
Czekam na pełne staty bestyjek.
Piechoty z 1" reachem się spodziewałem :)
Wardery są okey ale ich głównym zadaniem jest teraz blokowanie zestrzelenia Kamienia lub Castera. Pow 11 to mało 12/13 byłaby spoko
EBDT duża niewiadoma bo zależy od innych elementów i animusów a także pozostałych dopałek do powa bo przy tej 15 to prawie nie różni sie od blitzera.
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 13:53

Re: Trolle w MK III

Dawno nie pisałem to nabiję kolejnego posta.
MK wygląda baardzo dobrze i też sądzę że będzie często wystawiany
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

DaGreenBoy

Avatar użytkownika

Posty: 2377

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:09

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 14:33

Re: Trolle w MK III

Dużo ciekawiej wygląda teraz frakcja moim zdaniem.
Rok i eDommie bez Goada to trochę lipnie teraz.
Mauler lub MK dla animusa teraz obowiązkowy, ostatnio grałem spamem Maulerów było fajnie może teraz będzie jeszcze fajniej.
EBDT- zakupiłem 2 i już się ciesze, że będą grały.
Dozer- grałem nim z 2x Blitzer pod Gunnim- teraz raczej półka go czeka.
Mulg- Nie lubię gościa, bo zawsze chciałem go mieć w rozpisce, przed ogłoszeniem MK3, udawałem, że zdechł ,więc umie płaczu nie ma.

co do lekkich wstrzymam się do póki nie zobaczę całości.
MK- wygląda mega zobaczymy co zrobią GK.

Oddziały za mało nimi grałem, najważniejsze że kamyk zostanie bez zmian:)

Solosi czekam na całość, ale ciesze się, ze skiner doceniony bo fajny ma model.
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 14:56

Re: Trolle w MK III

"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

DaGreenBoy

Avatar użytkownika

Posty: 2377

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:09

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 16:30

Re: Trolle w MK III

Racja pominąłem Overtaka :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Jasif

Avatar użytkownika

Posty: 2792

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 01:25

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 12 maja 2016, 18:11

Re: Trolle w MK III

Trolle bardzo dobrze wyglądają IMHO. W końcu rozbili utarte do porzygu komba, nic, tylko się cieszyć. Tanie Dire Trolle to cud miód i orzeszki, jeśli tylko będzie szansa na sensowne kontrolowanie furii, to Trolle będą mogły naprawdę fajne rozpy na wielu bestiach budować.
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 12 maja 2016, 20:54

Re: Trolle w MK III

"...tylko będzie szansa na sensowne kontrolowanie furii..."

Obrazek
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Krychu

Posty: 346

Dołączył(a): piątek, 10 maja 2013, 23:05

Lokalizacja: Poznań-Komorniki

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 13 maja 2016, 10:20

Re: Trolle w MK III

Ja jestem całkiem sporym optymistą - generalnie mi się podoba. Sama idea MKIII i uproszczenie zasad to dla mnie - casualowego gracza, tylko miód i malina. Co do trolli - moje ulubione pamperki - Doomie2, Calandra i przekozak-Gunnbjorn - wyglądają całkiem spoko (największa niewiadoma z tej trójcy - Doomie2).


Na początek mam zamiar testować D2 na spamie DireTrolli plus eskorta z wardersów oraz Gunnbjorn z fennami i może longridersami - pod featem nie do zestrzelenia, a potem - huziaaaaa! w przeciwnika jak w masło. Nie widzę sensu bawić się nim w strzelającą armię :P

Smucą mnie burrowersy - ale przyznam, że były przegięte :) No i Dozer - to, że stracił veteran leadera do blitzerów to mega smutek. Trzeba będzie grać z Maulerem i EBDT... :/

Skinnera spróbuję raz czy drugi, bo akurat mam figurkę, ale jakoś dalej nie wygląda na łowcę bestii.

A Calandra z furią 8 - pojechali! :D
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 13 maja 2016, 11:01

Re: Trolle w MK III

Zacznę może od odrobiny miodu:
-podoba mi się podejście do obniżania kosztu standardowych bestii, w ten sposób mamy jakieś tanie i sensowne opcje w końcu na przyłożenie,
-nie mamy nadal drugiej bestii z reachem, ale 1' reach też jest dobry, bo już pozwala chociażby na bicie przez płotki,
-jeśli calandra jest bez większych zmian oprocz fury8, to już się cieszę, bo bardzo ją lubiłem,
-pDoomi wydaje się być sensowny znając jedynie jeden czar i goada, ale są to na tyle dobre rzeczy, że potrafią ustawić grę, więc spoczko,
-pGrim z nowym czarem aoe 4' i KD może być bardzo fajny, zwłaszcza, że Bombery będą samowystrczalne.
-Gunbjorn FTW! wysatwiajac go juz nie beda pytali sie mnie 'dlaczego?' :P
- wyzej wspomniany bomber, fajnie, ze nie trzba brac impalera, słabiej, ze mniej boostow, mialem nadzieje, na rof2, to wyszloby bez zmian w liczbie furii,
-eGrissel może być naszym super solosem, jeśli ma takie same strzałki jak miała, a nie ma już Play Listy, to może budzić strach i być niezłym asasynem,
-bałem się drastycznych cięć NFE, ale uspokoili mnie - jest to oddział silny, ale ryzykowny w użyciu. zakaz szarzowania na swoich już umniejsza ich taktyczne zastosowanie, ale cóż. Czekam nadal na ogólny nerf assoulta i zakaz strzału po spalonej szarży.
-garganty są super bez 2 zdań.
-wardersi znnowu się pojawią na stole, ale drugi oddział musze przerobić na kolejnych championów :P
-prz szczątkowych informacjach Fenni są spoko, ale czekam czy zabiorą im No Quater.
-sluggersi miły boost. przy dużej ilosci KD mogą grać. szczególnie pod Grimem.
-Tough zmieniony jest spoko - za dużo przykrych doświadczeń w czasie gry przez to, ale liczę, że trolle nadal będą trochę lepsze w toughie dzięki jakiś nieprzewracalności.

no to łyżka dziegciu teraz:
- najbardziej smuci mnie, że Borka2 zostaje bez większych zmian - umówmy się w realiach mk2 to warlock mocno przeciętny, któri robi wszystko co Doomie3, ale gorzej. Może w realiach mk3 ten zestaw jego zdolności okaże się silniejszy, kto wie. Boost mata bouncera, tańsze maulery czy mocniejszy Rok już jakoś porawiają go. Nadal trochę mi smutno.
-NIe podoba mi się design Madraka1- jest zwyczajnie nudny i płaski. 3 guided handy na turę są w porządku i z championami będzie prawdopodobnie mocny. ale nadal nuda.
-Mulg jaki jest każdy widzi. cięcia były oczywiste, nie sądziłem, że aż tak oberwie. jego 3 definiujące atuty zostaly zabrane. Brzmiało trochę jak 'zabraliśmy wam to i to, ale hej, nadal jest waszą jedyną ciężką bestią z reachem' - nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać :lol:
-Przy szczątkowych informacjach nie wiem jakie zdanie PP ma o naszej piechocie - kiedyś wydawało mi się, że trolle miały być tą piechotną armią Hord, o silnych bestiach supportujących, ale trudnych do ogarnięcia przez dużą Furię i brak managmentu. Mój obraz trochę się posypał patrząc na ogólne obniżenie Furii bestii, a piechota nie jest jakoś wybitna. Kriele w obecnej formie, jeśli nie odstały boostu Mata i PSa, to bez +2/+2 są mało użyteczni. Nie mają też steady, a wstawanie w maintanacie, co nie robi już z nich takiego tarpitu jakim byli, szczególnie przy nowej zasadzie tougha. Możliwe, że będą bardzo tani, lub dosatną jakiego dedykowanego solosa, ale to wszystko trzba zobaczyć, a inforamcji mało.
-burrowerzy- obawiam się, że to panowie, którzy będą zawsze spóźnieni na imprezę. przy ruchu tylko 3' i koniecznosci kompletnego wykopania sie w 4' moga miec problem zeby dosatwiac sie na plecy. point blank uciekl, wiec w walce wrecz tylko podrapia przeciwnika, a upchanie 10 modeli za plecami przeciwnika zeby nie wejsc w walke i strzlac bedzie graniczylo z cudem. nie podoba mi sie ten oddzial i raczej wole juz bushwackerow lub scoutow do flankowania i przeszkadzania.

bez zmian lub mam neutralny stosunek:
-elementale - z jednej strony cholernie mnie wkurza, ze frakcja, ktora była definiowana jako stakujaca buffy i ze zwyklego kriel warriora mogaca zrobic mega killera przestała istniec. 3 buffy do dmga w postaci acid toucha/flaming fistow/rage'a sa nie do rzucienia juz na tego kirela. Design frakcji sie zmienia mega przez to. No ale nie uslysze juz mega wkurzającego 'co z tego, ze warders ma 10/12 psa, przeciez mozesz go podbic o +3/+4' jakby to z mega kosztem furiowym i punktowym nigdy nie liczylo sie. No to teraz sytuacji takich juz nie ma, a same bestie skorzystją bardziej z aniumusów i może zaczną być bardziej samowystarczalne i mieć znaczenie większe na stole niż animus + strzlaka. Nerf slag trolla smuci, no ale skoro ma być tyle jackó, to nie mogli nam zostawić pogromce jackow - oczywiste :?
-wagonik bez zwiekszych zmian oprocz zwiekszenia zasiegu za zabranie snipea i zmian kawaleryjskich. ogolnie +, ale oczywiste zmiany. czy bedzie lepszy - możliwe jesli bank shot zostanie, a Gunbjorn dostaje boosty.
-earthborn - zupelnie inna bestia - nie bije juz mocno, ale nadal jest przezywalny - awet troche bardziej. Klocek do posatwienia w strefie, podejscia 5-9 cali i wyrzucania ze strefy. za 15 pinktow moze byc.
NIght troll - nie wiem co myslec, dostal 3 atak wrecz, odwrotne repulsion - czy to jest to czego potrzebowal? chyba nie. pathfinder i powiekszona controla do niego bardziej uceiszylyby mnie,
-swamp - +1 rata, ale nie ma czegos takiego jak kamuflaż- ciekawy jestem jego animusa i kosztu. Teraz tez nie byl zly, ale nigdy miejsca nie bylo dal niego, moze w koncu sie znajdzie.
-skinner- yay! weapon master! a nie... czekaj... ziomki z PP nie znaja swoich modeli, mega nius to zasda która zawsze miał. zmiana psa z 8 na 9 az takiej roznicy nie robi, ale ambush cieszy. mi zawsze brakowalo mata/drugiego ataku, ale z amushem chociaz backstrike bonus bedzie mial. no i koszt. za 3 punkty bedzie fajną opcją.
-brak zmian w scoutach malo zrozumialy, wiec pewnie jak nie bylo ich, tak nei bedzie, chyba, ze znowu kosztem zaskocza. kto nie lubi AD, apthfindera i assoulta.

Ogolnie to nie wiem jaki jest design trolli - frakcja twarda, ale czy najtwardsza? chya nie.. brtualna siła... też nie jestem pewnny. Chyba Trolle sa teraz najbardziej combined armią. Mamy dobre bestie z w porzadku lekka piechota, troche lepsza ciezka piechote, przyzwoite strzelanie. Niestety nie wiem za wiele o naszym supporcie, ktory definiowal te frakcję, wiec ogolne spojrzenia na trolle moze sie zmienic. licze mocno na fell callera +2 do również strzeleckich ataków.
<<

Lenczek

Posty: 77

Dołączył(a): czwartek, 20 sierpnia 2015, 20:58

Lokalizacja: Giżycko

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 13 maja 2016, 16:24

Re: Trolle w MK III

widzial ktos gdzies jakies przecieki odnośnie GK ?
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 13 maja 2016, 16:43

Re: Trolle w MK III

oprocz tego,ze dostal 6 mata i zwiekszona spirale taka jak MK to chyba nic wiecej nie wyszlo
<<

Lenczek

Posty: 77

Dołączył(a): czwartek, 20 sierpnia 2015, 20:58

Lokalizacja: Giżycko

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 13 maja 2016, 18:17

Re: Trolle w MK III

<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 13 maja 2016, 18:41

Re: Trolle w MK III

Napisali o kawalerii tylko tyle, że nadal jest jedyną kawelarią z 8 woundami.
Następna strona

Powrót do Trollbloods

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron