FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Celestial Fulcrum

<<

gobei

Avatar użytkownika

Posty: 675

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2013, 17:18

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 24 grudnia 2013, 10:10

Celestial Fulcrum

Jak w temacie, jak i z czym to działa? Jak najlepiej wykorzystywać? Triki i taktyki. Zapraszam do wyrażania opinii osoby które testowały. Młodzi gracze może się czegoś nauczą:)
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 24 grudnia 2013, 10:38

Re: Celestial Fulcrum

Działa to tak: duzo strzela, niezle młoci piechotke ( lzeja i ciut cięższą też ). Ma przyzwoitą trafialność i przyzwoitą wytrzymalosc (Bez szału ale nie zdycha samo zz siebie :P). I jest dość samowystarczalny ( a i tak w orborosie samego strzelania jako takiego nie wspierasz ).

O czym musisz pamiętać ? Jest to raczej kategoria wsparciowa dla armii, służy dla straszenia wrogiej piechoty, czasami fuksem zamrozisz cos istotnego, mozesz troche dmg wbic bestiom o mniejszym pancerzu... Więc jak armia ma duzo piechoty, lub mało wygaru to dorzucanie do niej BE jest problemem :>

Z czym? hmmmmmmmm
eBaldur - działał, eBaldurowi w wersjach ktore testowal gobos i ja, a nawet w tierowce - potrzebne fajne koszenie piechoty.
eKrueger - działa jako tako, ale często wolisz mieć coś innego do wsparcia u niego
pKrueger - bardzo działał, ale masz tyle wyborów ze nie jest obowiazkowy ;)
pBaldur - nie gralem tutaj nim, ale przez analogie powinien działać i robić swoje.
------ pozostali ---------
eKaya,pKaya,Kromac, Grayle - raczej bym niie bral, ciagle bedzie robil to co chcesz, ale niekoniecznie potrzebujesz go tutaj
p i e Morvahna - wolisz piechote, bestie czesto tniesz do minimum a co dopiero wrzucanie BE :)
-----------------------------
Cassius i Mohsar - nie grałem nim tutaj ale zwlaszcza pod staruszkiem dostrzegam sens i potencjał :)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)

Powrót do Circle Orboros

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron