[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - WoldWrath - wstępna dyskusja :)
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

WoldWrath - wstępna dyskusja :)

<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 14 marca 2013, 01:51

WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Coraz więcej "druidów" kupuje naszego Gargantuana, Elros swojego popackał, ja swojego paćkam, pewnie gobos też się dorobi w tym roku swojego :), wypadałoby pomyśleć i podzielić się tymi przemyśleniami :>

Temat: Co z tym modelem zrobić ?

Wstęp:
1) Synergia między modelem a armią - sam model z racji "mini feta rahna;p" ( animusa ) może skutecznie wspierać PEWNE rozwiązania w armii ( druidów, blackclady, i spell-casterów których troszkę mamy ). Pozostałe jego cechy niespecjalnie sa synergiczne. Wymusza dziwne pozycjonowanie kamieni gdyby mieć ochote zapewni wyleczenie aspektu, przez co albo poświęcamy unit i pilnujemy drzewka, albo ustawiamy 2 kamyki ( 1 zawsze moze byc zan im ale chcac dać sposobność użycia unitu w inny sposob inny kamien musi być na widoku ) w jakiejś dizwnej formacji ( ale wykonalnej ) choić ryzykujemy że rywal widząc to zlikwiduje po prostu te kamyki - nie mówiąc o tym ze coś z 5tką defa w 1calu od garganta bardzo ułatwia celowanie dziwnymi aoe koło drzewka ( Time Bomb ? :P )

2) Synergia między Armią a modelem - sama armia wg mnie daje niewiele dla Garganta. KILKA animusów ( Argusa, GnarlHorna, Pureblooda ) to max co możemy zaoferować ;). Oprócz tego możemy go zasłaniać (tarpitować). Kilka featów utrudnia dotarcie do niego. Jest to bardzo specyficzne bo wiele innych armii ma mnóstwo potencjalnego wsparcia dla swojego olbrzyma, w zasadzie wszystkie mogą wspierac prócz nas :P

3) Ogólna charakterystyka modelu - niski def( norma ) wysoki arm ( fajna rzecz ), dużo kratek. Przyzwoity MAT i RAT , mocne uderzenie na łapkach i ciekawy efekt na nich.

4) Najczęściej znajdowałęm rozpiski dla niego pokroju : małpka, heavy warbeast, light warbeast, 1 unit + support. Wariant B: Małpka, Heavy/light, 2unity +support - był rzadszy. ( typowe warianty to gorax, stalker małpka + coś dla wsparcia )

Warlocy:
1) pBaldur - jeden z dwóch warlocków który może ew. naprawić aspekt modelowi. Feat i jego czary jako tako go nie wspierają (bo i jak), ale pozwalają troche przeżyć więcej - w końcu mniej modei dobiegnie ;). NAdaje się do tiera pBaldura, ale nie miałem okazji tego przetestować, w wersji nietierowej też mógłby być ciekawy, na zasadzie opisanej wyżej gorax, stalker, małpka + druidzi ( dla animusa i ogólnej grywalności ) - warlock cudów z animusem nie zdziała ale realna opcja na CK by była ( od biedy:P )

2) eBaldur - drugi co może leczyć, i jeden z ciekawszych featów wspierających (jedyny dający istotnego buffa dla niego), murek utrudnia dojście do niego i ogółem idzie ciekawe cegłówki kombinować - szkoda ze warlock aż tyle na animusie nie skorzysta ( tutaj raczje na spell asasynacje bym nei stawial z racji zasiegu, kosztu, nizszej sily niz w przypadku czaru pBaldura )

3) eKrueger - feat + storm wall - dają dużą przeżywalność, spell lista kruegera powoduje ze jest duzo potencjalnych opcji na wykorzystanie animusa, można nawet kombinować liste której głównym celem jest asasynacja - ogólem jakiś potencjał to ma...

4) pMorvahna - niektórzy zastanawiaja sie nad kombem harvest + eruption of life - moze byc ciekawe, choc dosc sytuacyjne ( aż tak ciasno mało rywali się ustawi by z tego naprawde skorzystać ). Bonusów specjalnych to nie daje ;) - ale zabawne jest działanie feata + rączek przewracajacych.

5) Mohsar - paradoksalnie nawet widze tu zastosowanie. Pilary są strasznie zabawne ;) raz ze zaslaniaja innym modelom drogę, to blokuja losa. I trzeba czyms to rozpaprac. Sam Mohsar daje lekki buff w postaci debuffa dla przeciwników... jakiś sens to ma głównie anty-hordowy (choć antykolosalowy tez by mogl byc... blokowanie innych kolosow, wymuszanie klopotliwych aktywacji by pozbyc sie pilarow, + obnizenia im arma jest tu oczywista korzyscią )

6) Cassius - synergii... nie ma, feat i gargant w ogole sie nie kombią tak naprawde - niby ranisz przewrocone modele. I niby wspierasz spell liste. ALE jak uzywasz feata to chcesz sie schowac ;) zablokowac szarze, trample i wszystko inne bo Cie nie widać. Małpke widać zawsze - idzie nawet strzelać w ego strone i blastami robić kuku. Oczywisty wsparcie w postaci CoS na modele wroga.

7) pKrueger - tutaj sie zastanawiam. Sam pKrueger nie obraiz się za boosty do spelli ( tornada czy piorunow ) wcale nie jest to aż tak głupie jak myslalem poczatkowo :P

8) Grayle - raczej cięzko sensowną współprace między panami ( oprocz 1 gallowsa :P )
9) Kromac - niestety też ani on na małpce, ani małpka na nim specjalnie nie skorzysta
10) pKaya - ciekawa wizja spell asasynacji ale bez przesady;) nie uważam by porywała razem z nim tłumy
11) eKaya - raczej to samo co punkt wyżej choć może a jestem skrzywiony :P

12) eMorvahna - humm i tu mam dylemat, jej budowa jest RACZEJ niezbyt synergiczna dla kolosa [bezpośrednio] ( bo przepraszam bardzo wspiera piechote ) ale z drugiej strony przerzuty na Małpce poprawiają jej skuteczność, feat gwarantuje że tarpit będize dłużej na stole + dłużej będzie dostęp do arc nodów. Animus może fajnie działać ze strzałkami morvahny ( doliczająć jeszcze przerzuty - to bardzo może zabawne próby CK dawać ) ... Nie wiem - ale może warto ? Zwłaszcza że zawsze będizemy wstanie tak wskrzezsać modele by blokować ew. linie szarż do garganta lub samej morvahny - ktora przeciez nie musi być BARDZO blisko podchodzic - wystarczy na tyle co by arcnode spozycjonować odpowiednio do modelu przeciwnika - a na dodatek ma odejście 5calowe po nieudanej próbie ;)

Osobiście testowałem Mohsara i eKruegera jak do tej pory na stole.
Grało się zabawnie, jakaś fajna odmiana, ale za cholere nie umiem się etym dobrze pozycjonować i wzg warlocka i wzg kamieni i wzg np. druidów - wymaga to kilkunastu gier treningu tak żeby żadnego z aspektów nieświadomie nie zawalić w kluczowych turach :).

A jakie wy macie wnioski lub przemyślenia ?
Ostatnio edytowano czwartek, 14 marca 2013, 11:00 przez Chomik, łącznie edytowano 1 raz
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Herudaio

Avatar użytkownika

Posty: 3097

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:39

Lokalizacja: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

Frakcja: Khador

Post czwartek, 14 marca 2013, 10:07

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 14 marca 2013, 10:55

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

ehhhh pisanie po polnocy zaciera wording :< shame on me
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Koza

Avatar użytkownika

Posty: 1781

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 20:32

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 14 marca 2013, 11:03

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Inni majo to my tyż? :D

Co prawda nie gralem nim jeszcze ale z tego kminilem to: z Cassiusem synergii nie ma? Moze Cassius mu nic nie daje ale on Cassiusowi? Boostowane czary na casterze ktory... tylko czaruje a ma problemy z celnoscia? 2 razy zboostowany hellmouth i dalej 3 transfery? Imo niezle. Zaslanianie drzewa ktore zawsze jakos ginie? Ok no feat mu nie pomaga ale rownie dobrze moze nikomu nie pomagac jak match up nie podpasuje :p. Moim zdaniem daje mu wiecej niz eKruegerowi ( u ktorego za te same punkty wiecej zrobia dwa geomancery).
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 14 marca 2013, 11:58

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

1) problemy z celnoscia - ok jakoś może rozwiązywać
2) drzeow ktore zawsze jakos ginie - przesada i to gruba , widywalem i znam graczy co sobie z nim radzili i od "ck nie przegrywali :P
3) Zaslananie jest ok - ale jak postawisz drzewo za modelem o prawie 5'' podstawce, to to oznacza ze ~5 cali od woldwratha oczekujesz zbieranie dusz ;p ( bardzo blisko rywala prawda ? nie zawsze chcesz zeby on tam byl ;p
4) Po prostu uwazam ze same boosty dla hellmoutha niekoniecznei czynią drzewo i cassiusa parą idealną :) , jasne że jakoś będą dizałac - i nie neguje tego w żadnym etapie - ale wg mnie inni mogą skorzystać więcej/lepiej na małpce :)
5) ekrueger bardziej zwieksza przezywalność , a dwa geomancery nie zrobia wiecej bo i nie przezyja wiecej i nie są szybsze ;p i nie biją mocniej :P Dwa geomancery nie zezlomuja czegos co ma 20arma ( bo bija na -5 / -4 ) a drzewko juz moze :). Generalnie jakby porownywac tego typu wybor to zawsze na + wyjdzie małpka. Bije mocniej, animusem moze dac duzo wiecej, i przewraca ;) i czasem strzeli we wczesnej fazie gry ;)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post czwartek, 14 marca 2013, 12:04

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Okej, czas abym wrzucił swoje 2 grosze do dyskusji.

Woldwrath jest bardzo, ale to bardzo specyficznym Gargiem. Grałem nim już dobre kilka meczy i uważam że jest świetny.
Co do Cassiusa - Chomiku, mylisz się. WW daje Cassiuisowi mnóstwo rzeczy a i sam Cassius daje mu 2 DUŻE boosty.
1. Co daje Cassius:
a) Feat. Wbrew pozorom, feat. Po pierwsze jest to forest wiec wymusza na przeciwniku, który chciałby szarżować na niego, by uzyskać w jakiś sposób pathfinder/ghostly/flight - niby nie jest to dużo, ale zawsze wymusza chociaż minimalną zmianę podejścia do tego jak się za WW zabrać. Po drugie część ofensywna feata - dzięki temu, że na piąstkach WW ma 4''aoe knockdown łatwo jest mu pozbyć się serii upierdliwych piechociarzy którzy do niego dojdą. Fakt, że przez jedną turę, ale to wystarczy.
b) Curse of Shadows - nie zapominajmy, że przez Spell Warda nie mamy poza CoS żadnego DMG buffu dla WW - a tutaj dostajemy nawet 3 sposoby wykorzystywania go! 1. Melee - wiadomka. 2. Rng - nagle dostanie na twarz heaviego boostwany pow 17 z odległości 14 cali? Boli. 3. Upierdliwy jack stoi na drodze WW-> caster/lock i jest możliwość przejścia przez niego? Well, hello!

Natomiast co daje WW Cassiusowi?
1. ANIMUS. Ten Animus dla Cassiusa jest cudowny. Nie musisz boostować hellmouthów i CoS. Szczerze? Moim zdaniem to już wystarcza. Dla mnie największą bolączką w nim jest kolejność aktywacji - z jednej strony chciaoby się wpierw aktywować Cassiusa by rzucić CoS z drugiej wpierw musimy użyć WW. Ale to tylko pomniejsza niedogodność.
2. AOE knockdown - patrz feat ;)
3. MNÓSTWO kratek i huge base za którym można kitrać drzewo.

Naprawdę, uważam że niedoceniasz WW z Cassiusem. Nie wiem, Chomiku, czy grałeś Drzewem przed WW i już z WW. Ja tak i muszę powiedzieć że jest o niebo przyjemniej z nim grać. Synergii między nimi jest mnóstwo ;)


Co do samego WW - dla mnie top 5 Warlocków najlepiej z nim działających to: 1. eBaldur 2. pBaldur 3.Cassius 4. pMorvahna 5. pKrueger
eKrueger aż tak bardzo nie potrzebuje WW bo jak Koza napisał - w jego przypadku o wiele lepsze jest wzięcie geomancera (ale jednego, nie dwóch)
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 14 marca 2013, 12:16

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Akurat Elrosie mi pod eKruegerem podobał się okrutnie i strasznie zwiększał potencjał na ew. CK :P

Myslales o eMorvahnie ?

Kwestia cassiusa a mnie bawi całe gadanie o tym jaki to feat jest fajny bo Małpka wywraca modele i je rani :P ... jest to casualowe wyjscie, nie da sie w oparciu oto budowac gry jako takiej... I nie rozumiem jak wy chcecie to jako staly element taktyki stosowac ;)kto normalny bedzie Ci na dzien dobry wrzucał pod nos nisko-woundowa piechote zebys featem ją spacyfikowal ? ;p.

Zgodze sie ze POTENCJALNIE - daje to ciekawe opcje zabijanai piechote robiącej za tarpit - tu pełna zgoda. Ale ten aspekt - mi - nie imponuje.
CoS - pełna zgoda :) - sam od poczatku mowilem ze to jest pasujacy czar wspierajacy dla Małpki
Kwestia problemów aktywacji - taki problem jest pod wieloma warlockami z nim ;) Mohsarem czy eKruegerem też :P
Kwestia feata... Nie zapominaj że zakladasz kitranie drzewa ZA woldwrathem ;). Obcinasz zasieg tego feata wowczas ( jesli chcesz na ture feata dac drzewo przed woldwratha to juz sie boje jak to wyjdzie i aktywacjami i szansami na za dupo-ck na Tobie :P )... Osobiscie akurat aspekt trudnego terenu nie jest to cos rzadkiego w tej grze ten pathfinder - bardzo dobrze to dziala przeciw PoMowi :P ale cala reszta nie ma super trudnego dostepu do pathfindera :)

Zebys mnie zle nie zrozumial nie mowie ze cassius z drzewem jest "slaby". I nie mowie ze w ogole nie dziala. Ale osobiscie nie mam takiego przekonania ze ja chce cassiusa z malpka bardziej niz bez malpki..

No i ja dopiero kilka gier małpką rozegrałem więc ostatecznie wnioski to dopiero nastąpią ;)

Anyway ja ostatnio mam coraz mniej ochoty do geomancerów pod eKreugerem i innymi warlockami ;). W dobie duzej ilosci twardego syfu pod nosem geomancerzy mnei raczej zasmucają niż cieszą :P
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post czwartek, 14 marca 2013, 13:00

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Nie mówię że rozwiązanie feat+łapy jest idealnym rozwiązaniem, ale jest dość niezłą opcją dla nas. I tak, wiem, że największy problem z tym ma PoM ;p A drzewo oczywiście że jest za WW. Z boków mamy eleganckie 10'' lasu, z przodu mamy 5'' ;p

eKRueger mi się nie podoba ze drzewem, no chyba że idziemy w stronę Wake of Destruction ;)
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 14 marca 2013, 23:57

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

ode mnie - WW pewnie kupie, ale raczej z potrzeby kolekcjonerskiej :) brak mozliwosci leczenia oraz sensownego wygaru w strzelaniu sprawia ze nie mam pomyslu co moglby zrobic lepiej niz inne rzeczy, a placenie 20pkt za fajny animus to przesada. :)
Pobawie sie nim w Wake of Destruction pewnie.

inna sprawa ze ogolnie konstrukty zrobily sie jakies takie malo pociagajace (w graniu turniejowym). Megalith jest mega (wyjatek potwierdza regule), poza nim gram tylko Woldwatcherem u eBaldura a reszta to dlugo stolu nie widzala (Wyrda mialem w reinforcach na MP). Szkoda bo lubie te kamulce.
<<

Dawid

Posty: 370

Dołączył(a): sobota, 18 maja 2013, 16:47

Post wtorek, 30 lipca 2013, 16:57

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Witam,

Wiadomo jestem zielony, ale przywracając dyskusję do życia wydaje mi się, że WoldWrath ma ogromną synergię Celestial Fulcrum. Z takim eBaldurem z dołączonym 1-2 woldwatcherami + innymi jednostkami posiadającymi magiczne ataki całość wychodzi całkiem obiecująco - wtedy fajny animus woldwratha to aż nadto ;P. Ktoś może testował te połączenie "duzych baz". Sam niedawno stałem się posiadaczem Celestiala i go testuję i rozmyślam jak tu by całość wychodziła w połączeniu z WoldWrathem ;P
<<

nieznajomywd

Avatar użytkownika

Posty: 793

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 00:29

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 30 lipca 2013, 17:20

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Magiczne ataki strzeleckie są atakami strzeleckimi (czyli mają ranged attack rolls), a nie czarami (Magic attack rolls), więc nie podlegają działaniu animusa Wratha. Co więcej, Wrath jest chyba jedyną bestią w grze, która nie korzysta sama ze swojego animusa :P.
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 30 lipca 2013, 17:22

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Animus Wratha nie dziala na ataki Fulcrum.
Ataki Fulcrum sa magiczne, ale nie sa czarami a tylko na czary dziala animus. To samo z Woldwatcherami itp.

Ja swojego wlasnie skleilem i niedlugo zaczne testowac :D
<<

Dawid

Posty: 370

Dołączył(a): sobota, 18 maja 2013, 16:47

Post wtorek, 30 lipca 2013, 17:34

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Ehhhh...i wielki plan podboju świata rozsypał się jak domek z kart...jesteście okrutni ;P

Wychodzi brak obycia z zasadami gry - chyba trzeba pojechać na jakiś turniej nawet jako chłopiec do bicia, aby się czegoś nauczyć ;P. Przynajmniej tak to działało w WFB - póki nie pojechało się na kilka turniejów nie było mowy o "nauczeniu sie zasad" ;P, a ta gra jest dużo bardziej "rozbudowana" pod względem "wszystkiego".

Gobos skleiłeś Kolosa czy Engina? ;P
Ostatnio edytowano wtorek, 30 lipca 2013, 18:59 przez Dawid, łącznie edytowano 1 raz
<<

Koza

Avatar użytkownika

Posty: 1781

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 20:32

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 30 lipca 2013, 17:44

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Ja ostatnio kombinowałem gdzie by tu użyć kolosa i nie mogę się doczekać aż go przetestuję w Wake of Destruction. W połączeniu z pEiriss grając przeciwko warmachinie będzie się dało wyprowadzać ranged caster kille na poziomie chamstwa Ravyn czy pKreossa :D Mrrrrr.
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post wtorek, 30 lipca 2013, 19:48

Re: WoldWrath - wstępna dyskusja :)

Następna strona

Powrót do Circle Orboros

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron