FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Pytania świeżego gracza

<<

Sfetrovsky

Frakcja: Crucible Guard

Post czwartek, 2 czerwca 2016, 12:54

Re: Pytania świeżego gracza

IK Unleashed: Skorne Empire napisał(a):While planning attacks upon Cygnaran fortifications, Makeda learned Vinter's true plans: to weaken the skorne and Cygnar both in order to reclaim his former throne. Makeda rebelled against Vinter's rule, redirecting her army to march against him. She drove the Conqueror from the Abyssal Fortress and claimed the title of Supreme Archdomina of the Skorne Empire.

Tak rzecze pismo :P
Nie mniej jednak chętnie poznam inne źródła ;)
We have no gods, only battle. In war is the spirit forged.
Heavyhands napisał(a):Assembling the Skorne battlebox is a necessary part of the experience of playing Skorne. You gain power through pain and suffering.
<<

yaro

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 2 czerwca 2016, 13:04

nie chce mi sie szukac ktory to byl podrecznik, ale Makeda przybyla do AF juz PO tym jak Vinter skasowal cala hale tyrantow i po prostu odszedl :P
Pewnie w tym gdzie pojawia sie MAkeda3
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Eldritch

Post niedziela, 14 sierpnia 2016, 22:36

Jou,
Mam pytanie dotyczące Naaresha. Raniąc go własną jednostka, zadając np 5 obrażeń, od razu nabojem 5 blood tokenow? Czy muszę go zranić pięcioma różnymi atakami zeby nabic mu tokeny? Mogę wybrac, ze zadaje mu 1 dmg bloodrunnerem? Czy muszę rzucać niormalnie?
<<

Kruk

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 14 sierpnia 2016, 23:21

Jeden atak jeden token, niewazne ile dmg wbil. I tak, musisz rzucac. Anatomical zada tylko 1dmg jesli owy rzut sie nie powiedzie, a niestety mozna wbic wiecej niz 1.
<<

Jasif

Frakcja: Circle Orboros

Post piątek, 30 września 2016, 21:33

Ej, serio? :P

Obrazek
Kat napisał(a):Mozna cisnac beke z jasifa ale pewnego stopnia buractwo to buractwo
Kat napisał(a):To na wuj sie wogole odzywasz w tematach nie chwalacych pp?:)
Obrazek
<<

Sfetrovsky

Post piątek, 30 września 2016, 21:43

To co się dzieje w tej grupie przerasta ludzkie pojęcie. Nie wiem jak grają Ci ludzie, w jakiej mecie itp., no ale serio, nie da się tam ostatnio dogadać. Cały czas lecą hejty i jest płacz. Najlepszy jest jakiś ziomek, który na forum PP założył wątek ze swoimi zmianami i proponuje takie, że aż głowa mała (np. Molik +1 pow, +1 Fury) xD
Heavyhands napisał(a):Assembling the Skorne battlebox is a necessary part of the experience of playing Skorne. You gain power through pain and suffering.
<<

Kruk

Post sobota, 1 października 2016, 00:32

Śmiej sie śmiej. O strzałach caina2 też tak pewnie mówili :D
<<

edek

Post poniedziałek, 10 października 2016, 00:10

Soul Taker allows a model to gain souls due to the first sentence of the ability. When Direct Spirits is used, you can transfer the soul to any model capable of gaining soul tokens.

A model can gain souls it couldn't collect normally due to Direct Spirits. Soul Taker has its own specific restrictions on souls it can gather normally. Direct Spirits allows additional souls with its ability.

Na forum PP takie coś znalazłem. Dobrze kumam, że to np. adwokat immortali może zgarnąć duszę z karaxa jeśli wszystko sie odbywa w kontroli Zaala?
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Kruk

Post poniedziałek, 10 października 2016, 09:12

dokladnie do wczoraj tak. Wczoraj infernal uznal ze temat jednak zostal blednie zinterpretowany i zostalo wydane nowe wyjasnienie. W skrocie, direct spirit odnosi sie tylko do odleglosci nie legalnosci kto moze dusze otrzymac.
<<

edek

Post poniedziałek, 10 października 2016, 09:18

JADFJADFG;ADFVBADFNBJV;ABDFV;AVADJFV;ABJD;FKBJVADLKFBVASHDBFLVADHBFLV

TL;DR DAMN IT
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

galahar

Post poniedziałek, 10 października 2016, 15:34

I tak złożyłeś słabą rospiske, bo nie masz w niej Molika :)
<<

Sfetrovsky

Post wtorek, 11 października 2016, 12:53

Znalazlem ten zapis na forum:
DarkLegacy napisał(a):When Direct Spirits is used, it is only modifying the proximity requirements for gathering souls.

There are a few different Soul Taker abilities within Skorne.
Soul Taker: Soul Cage - Kovaas
Soul Taker: Cull Soul - Void Seer Mordikaar
Soul Taker: Gatekeeper - Ancestral Guardian, Extoller Soulward, Hakaar the Destroyer, Aptimus Marketh
Soul Taker: Reclaim - Zaal, the Ancestral Advocate (Zaal 2)
Soul Taker: Shepherd - Extoller Advocate

You can only move the soul token around to models that can accept the soul token as if they were all within equal proximity of the model to gather it. You must follow the requirements within each Soul Taker for what type of soul token that model can accept.

Examples:
- Zaal 2 is B2B with an Immortal trooper. The Immortal trooper is part of a unit with an Extoller Advocate. The Extoller Advocate is not in B2B with the Immortal. If that Immortal model was destroyed by an enemy attack, both Zaal 2 and the Extoller Advocate are eligible to gather the soul token. Proximity would force Zaal 2 to take the soul token over the Extoller Advocate. Direct Spirits would allow Zaal 2's controlling player to instead give the soul token to the Extoller Advocate.
- Zaal 2 is B2B with an Immortal trooper. The Immortal trooper is part of a unit with an Extoller Advocate. The Extoller Advocate is not in B2B with the Immortal. If that Immortal model was destroyed by a friendly attack, only the Extoller Advocate is eligible to gather the soul token. Direct Spirits does not allow Zaal 2's controlling player to give the soul token to Zaal 2.

You still cannot exceed the token limit specified by the different Soul Taker rules.

You can use Direct Spirits to give a soul token from within the control range to models outside the control range.

W mk2 też tak było? Ja grałem na huragan dusz latających według życzeń Zaala :p
<<

yaro

Post wtorek, 11 października 2016, 13:09

w MK2 tez bylo tak iz mogles tylko dostawac dusze ktore Ci sie nalezaly (niezaleznie od dystansu) ale tez bylo mniej problemow (np. Immortale nie generowaly dusz).
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Darkuu

Post niedziela, 6 listopada 2016, 17:27

Jako że też zacznam granie skornem to też bym prosił o pomoc. Obecnie mam xekaara, gladiatora, 2 cyklopy(savage i raider) i oddział pretorian z mieczami. t daje mi 13 punktów więc gry na15 już gram. Strasznie podobają mi się słoniki, więc pewnie kupię jeszcze sentry i cannonera oraz pretorianie wszyscy. Jak zbudować z tego dobrą rozpiskę? myślałem teżnad nihilatorami(oni są tylko metalowi?) i słyszałem dużo dobrego o beast handlers.
Obrazek
<<

Kruk

Post niedziela, 6 listopada 2016, 19:54

Ciężko powiedzieć jak złożyć z tego rozpiske tak byś był zadowolony. Jeśli lubisz słoniki, to xekaar polubi kanonierke i sentry. Jak zaczynasz budować rozpiske od słoni, to musi być gladiator, bo sam jest wporządku a i jego animus (Rush) jest na wage złota. Nihilatorzy są tylko metalowi. Poganiaczki (paingiver beast handlers) to taki auto include, bez tego na stół się nie wychodzi.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skorne