[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Shaysome na WTC
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Shaysome na WTC

<<

Shaysome

Avatar użytkownika

Posty: 498

Dołączył(a): sobota, 21 czerwca 2014, 18:54

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 3 grudnia 2018, 20:09

Shaysome na WTC

Hej :)
W związku z tym, że kandyduję do WTC 2019 chciałbym z Wami dzielić się raportami z gier :)
Niestety, ale nie będą one chronologicznie i nie zawsze będą opatrzone zdjęciami :(

Na start lecą raporty z lokala w Kaliszu.

Moje rozpiski:

Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Primal Terrors

[Anamag 1] Anamag the Doom Feaster [+27]
- Blightbringer [32]
- Harrier [3]
- Ammok the Truthbearer [4]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
Blighted Ogrun Warmongers (max) [13]
- Gorag Rotteneye [0(6)]
Blighted Ogrun Warspears (max) [15]
- Warspear Chieftain [5]
Blighted Rotwings (min) [7]
Chosen of Everblight (max) [20]
Hellmouth [0(6)]
Hellmouth [0(6)]



Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Children of the Dragon

[Lylyth 1] Lylyth, Herald of Everblight [+30]
- Azrael [21]
- Nephilim Bolt Thrower [11]
- Zuriel [18]
- Succubus [0(4)]
Annyssa Ryvaal [8]
Blighted Nyss Shepherd [1]
Blighted Nyss Shepherd [1]
Craelix, Fang of Everblight [0(6)]
Blackfrost Shard [9]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]


Gra1 Żbik (Krueger2 oraz Wurmwood1) - Anamag vs Krueger2 The Pit II
Co do parowanie - trochę chicken list - na Kruegera grałem Anamag i jest to 50/50 a Lilo przegrywa, natomiast na Wurmwooda wolałem grać Lilo. Ostatecznie biorę Anamag, a przeciwnik Kruegera2.
Wygrywając rzut na start, wybrałem zaczynanie, ponieważ teren był mało znaczący na stole.

Tura1: Ja biegnę na full, przeciwnik strzela BE do Hellmoutha i go ściąga, plemnik zabija 1 chosena.
0-0
Tura2: Jeden z Woldwardenów jest w zasięgu macki od Hellmoutha i zostaje przyciągnięty i rozmontowany przez BB. Kawaleria szarżuje w jedne setry stone'y zabijając je i engagując WoldWardena, Megalitha i plemnika. Rotwingi blokują drugie manekinny. W turze przeciwnika Krueger2 odpala feat uwalniając wszystko i zabija mi 2 Chosenów i 3 Warmongersów.
0-0
Tura3: Anamag odpala feat i rzuca Carnage, +2STR na Kawalerię i Warmongersów. Po szarżach na stole zostaje Krueger2, 1 plemnik, shifting stones'y i sentry stone. Przeciwnik nie ma co na to odpowiedzieć, więc poddaje grę.
5-0

Kluczowe w tej grze było zaczynanie (w tym match up'ie jest to niesłychanie ważne) oraz to że udało się wyciągnąć za darmo 1 WoldWardena.

Gra2 Flash (Magnus2 oraz McBain) - Anamag vs Magnus2 Recon II
Wiedziałem że na Magnusa nie mogę zagrać Lilo, więc automatycznie biorę Anamag. Paring zgodnie z oczekiwaniami, choć uważam że bardzo ciężki dla mnie.
Wygrywam rzut na zaczynanie i ponownie zaczynam.

Rozstawiam się trochę inaczej, niż zawsze - tym razem Rotwingi i Choseni na jednej flance (jak się okazało na przeciw Flash wystawił Steelheadów i Alexię z Risenami), Anamag i BB na środku (naprzeciw Idrianie, Battlegroup z Magnusem2) a na lewej Warmongerów i Warspearsy (przeciwko Kayazy Eliminators, Eyriss 2) a Hellmouthy jeden w strefie po prawo, drugi na środku.

Tura1: Bieg na maxa, jedynie trzymam Warmongerów z preyem od Idrian poza ich zasięgiem. Przeciwnik tak samo + strzela Idrianami nic nie robiąc
0-0
Tura2: BB pudłuje Alexię (boostowania 9 nei siadła), Macka przyciąga jednego Nomada a Warmongerzy nie dają rady go rozmontować -.- (pod aurą BB i +2STR od Anamag). Kawaleria i Rotwingi blokują przeciwnika na skraju strefy. Przeciwnik bije bez większych efektów - Renegade zostawia Goraga na 1 HP i nie rani reszty Warmongerów w AoE. Kluczowe jest to, że przeciwnik nie odpalił feata.
1-0
Tura3: Anamag odpala feata i w sumie zdejmuję 2 Nomady, Idrian, prawie całych Steelheadów i zdobywam 2 strefy. 3 Warmongerów szarżuje na Magnusa i zostawia go na 3HP. Przeciwnik nadal bez większych efektów próbuje zabijać modele i teraz feat.
4-0
Tura4: BB strzela do Magnusa i zabija go.
5-0

Gdyby w turze 2 Magnus odpalił feata, gra byłaby dużo cięższa- uważam, że jest to średni match-up dla Anamag jednak da się go wygrać przy poprawnym rozstawieniu.

Gra3: Utes (Xerxis2 i Makeda3) - Lylyth1 vs Makeda3 Spread the Net
Graliśmy już ten paring i będzie lepiej opisany przy screenach z Vassala :P Tutaj natomiast w swojej trzeciej turze po tym jak padł mi Zuriel a ja zabiłem 1 BE byłem w stanie strzelając wszystkim pod featem Lilo z parasite i Kissem zabić Makedę - Dlaczego nei Anamag? Miałem dosyć grania Anamag w Skorne, uważam że Lilo daje radę w Skorne, ze względu na wyciągnięcie dowolnego modelu na zasięg bez większych strat.


Mam nadzieję, że na dniach wrzucę kolejne raporty - albo ze screenami z Vassala albo z już z fotkami - trochę tego zalega :)
<<

Musza

Avatar użytkownika

Posty: 1328

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2017, 19:48

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:34

Re: Shaysome na WTC

Obrazek
<<

Shaysome

Avatar użytkownika

Posty: 498

Dołączył(a): sobota, 21 czerwca 2014, 18:54

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 3 grudnia 2018, 21:49

Re: Shaysome na WTC

W następnych raportach na pewno będzie co najmniej 1 fotografia :)

Co do zaczynania - ostrzał i tak muszę przyjąć i zaakceptować stratę średnio 2 chosenów lub 1 chosena i 2 warmongerów/spearsów - będąc pierwszym albo dasz mi alphę mocną, albo musisz też mocno przy The Pit skupić się na jednej stronie z featem mocno defensywnym w drugiej turze max, co zazwyczaj wychodziło mi na plus. Szczególnie, że lubię grać szeroko tą rozpiską :)
<<

Musza

Avatar użytkownika

Posty: 1328

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2017, 19:48

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 3 grudnia 2018, 22:01

Re: Shaysome na WTC

Obrazek
<<

Shaysome

Avatar użytkownika

Posty: 498

Dołączył(a): sobota, 21 czerwca 2014, 18:54

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 3 grudnia 2018, 22:04

Re: Shaysome na WTC

Może, jak się uda mi dostać do drużyny i być w piątek na pre-DTM, zagramy wieczorem po tych 2 grach. Z chęcią zobaczę jak to wygląda w grze z Tobą :)
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 4 grudnia 2018, 09:18

Re: Shaysome na WTC

Ja tam Anamag to prawie zawsze wolę być 2. Na Krugera też :D No ale jak już ustaliliśmy trochę mamy inne podejśćia a twoje ostatnio sprawdza się lepiej :D

Raporty pisaj a jak 1 zdjęcie ma być to głosuje na to po 1 rundzie :D
<<

Shaysome

Avatar użytkownika

Posty: 498

Dołączył(a): sobota, 21 czerwca 2014, 18:54

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 4 grudnia 2018, 09:22

Re: Shaysome na WTC

@Whydak - dokładnie :P Jak wynikało z wymiany doświadczeń na facebooku - obaj gramy zupełnie inaczej i jak u mnie Neraph w ogóle się nie sprawdza, tak u Ciebie ciska :P Zawsze fajnie jest jednak powymieniać się opiniami - może coś nowego któregoś z nas najdzie :)
<<

Shaysome

Avatar użytkownika

Posty: 498

Dołączył(a): sobota, 21 czerwca 2014, 18:54

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 9 grudnia 2018, 17:40

Re: Shaysome na WTC

Czas na raporty i przemyślenia ze zgrupowania 8.12.18 w Warszawie.
Moje rozpiski - dokładnie te same co ostatnio - niedługo zmienię Lilo1 na Kallusa któregoś.

Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Primal Terrors

[Anamag 1] Anamag the Doom Feaster [+27]
- Blightbringer [32]
- Harrier [3]
- Ammok the Truthbearer [4]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
Blighted Ogrun Warmongers (max) [13]
- Gorag Rotteneye [0(6)]
Blighted Ogrun Warspears (max) [15]
- Warspear Chieftain [5]
Blighted Rotwings (min) [7]
Chosen of Everblight (max) [20] (prox przez Cygnarską kawalerię)
Hellmouth [0(6)]
Hellmouth [0(6)]



Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Children of the Dragon

[Lylyth 1] Lylyth, Herald of Everblight [+30]
- Azrael [21]
- Nephilim Bolt Thrower [11]
- Zuriel [18]
- Succubus [0(4)]
Annyssa Ryvaal [8]
Blighted Nyss Shepherd [1]
Blighted Nyss Shepherd [1]
Craelix, Fang of Everblight [0(6)]
Blackfrost Shard [9]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]

Do drużyny trafiłem z Bladym, Kondzioro, Mefju i Quarem vs Tutajec, Utes, Cyel, Maximus i Arhain.
Po ustaleniach z drużyną chcieliśmy, żebym grał z Tutajcem (miałem największe szanse na jego Cephalyxy ze względu na brak celu Rampagera - Harriera by nie ruszał :P), Maximusem lub Utesem. Z Utesem nie chciałem grać, ponieważ za dużo razy się ogrywaliśmy. Przeciwnicy sparowali mnie do pary z Maximusem (Skarra1 i Deneghra1).

W sumie to oceniałem ten mecz 60-40 dla mnie. Rozpiski wybraliśmy bardzo na luzie - na Cryx nie mogłem grać Lilo1 bez Nagi, natomiast Maximus nie mógł wystawić Deneghry na moją Anamag.

Tak, więc Anamag vs Skarra1 (u Maximusa lekka kawaleria robi za ciężką)
Wygrałem rzut na zaczyanie, jednak wybrałem stronę - wiedziałem, że gra będzie długa i chciałem mieć decydujący głos o scorowanie (niestety na zdjęciach nie widać stref, poniważ były przezroczyste - nawet my mieliśmy problemy z tym w trakcie gry).

Rozstawienie
Obrazek

Tura 1: Maximus biegnie poza zasięgi, odsuwa swój BE od Warsperów (na nim był prey) i w sumie tyle :P Ja widzę, że jeden kawalerzysta jest w zasięgu jedej macki, przyciągam go i zabijam rotwingami - reszta biegnie i trzyma zasięgi - w szczególności BB, ponieważ bałem się 2 Stalkerów na feacie, które za darmo zabiłyby mi kolosa. Macka zdejmuje 1 Bane'a.
0-0
Obrazek

Tura 2: Maximus nadal mega defensywnie, poza kawalerzystą, który z vengance ma zasięg do prawej mother-macki - zadaje 1ptk. obrażeń. Dalej mega defensywnie.
Widzę, że 2 macki po lewo mają zasięg do stalkera, więc Anamag na nich rzuca +2STR i Carnage na siebie. Udało się go zabić 2 mackami - jednak nie deklarowałem kolejności macek, więc została jedna z zasięgiem do drugiego stalkera, ale od razu zaproponowałem, żeby nie było spin, że ona biła pierwsza. Warspearsy zabijają jednego kawalerzystę, drugiego zostawiają na 1HP. BB miał scorować moją strefę, ale wstawanie przed 5 mi nie służy - podszedł będąć poza strefą - strzelił w Tartarusa i zadał 1 obrażenie. Harrier leci do strefy Maximusa a Spell martyr do mojej flagi.
2-0
Obrazek

Tura 3: Maximus musi wejść mocno w scenariusz i blokować mnie, bo wygram w następnej. Rzuca feata na wszystkie jacki, 2 kawalerzystów, Skarrę, Tartarusa i 2xBE. Tartarus zabija rotwinga, kawalerzysta mojego Chosena.
BE po lewo biegnie contestując flagę. Shrike'i tramplują zabijając ogruny i czyszcząc swoją strefę. środek contestuje Stalker i Shrike. Drugi BE niestety - jeżeli chce coś robić poza contestowaniem swojej flagi będzie zmuszony wejść w zasięg aury Ammoka, więc Maximus to odpuszcza.
3-1
Moja tura była prosta - zabić na feacie jak najwięcej się da. Ammok podchodzi i zdejmuje incorpa z BE po lewo, Anamag rzuca carnage,feat i +2STR na warmongerów. Warspeary i Warmongerzy szarżują BE po lewo zabijając go i wszystko co contestowało flagę. Nie miałem czym contestować jego strefy. Na prawej flance bez zmian, poza tym że od tyłu lecą rotwingi. Zauważamy, że w jego turze zostawił Skarrę w Killboxie ale gramy dalej.
5-2
Obrazek

Tura 4: Maximus w sumie nie bardzo ma jak grać teraz już na scenariusz i na czas (zostały mu 2-3minuty). Próbuje zrobić CK Shrike - nie miało prawa się udać. Contestuje wszystko poza środkową strefą i moją strefą.
6-3
Wystarczą mi 2CPki, więc wchodzę Anamag do środkowej strefy i kończę grę
8-3
Obrazek

Mecz nie jest mega trudny, ale wymaga dobrego rozstawienia i atakowania falami - all in skończyłoby się dla mnei tragicznie. Niestety Skarra ma problem z tak dużą ilością ataków o dużej sile a rozpiska Maximusa nie generowała tylu ataków. Ogólnie pomimo, że nie trafiłem na Tutajca, na którego miałem grać dałem radę i wygraliśmy po mojej grze trening (było po mojej grze 3-1).
Rozpiska Anamag nadal działa, nadal jest cholernie mocna w tej kompozycji.
<<

Shaysome

Avatar użytkownika

Posty: 498

Dołączył(a): sobota, 21 czerwca 2014, 18:54

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 9 grudnia 2018, 19:34

Re: Shaysome na WTC

Gra druga na zgrupowaniu - Cyel (Harbringerka i High Reclaimer).
Menoth - jak ja tego nienawidzę :)
Z Cyelem bez zbędnych tańców wybraliśmy rozpiski - Anamag vs HR. Chciałem sprawdzić ten paring bez Golaba.
Przegrałem rzut na zaczynanie, jednak teren był dla mnie średnio korzystny (bez dużego wpływu na grę) i z lenistwa wybrałem stronę bez przenoszenia modeli :)

Rozstawienie
Niestety nie miałęm jak rozstawić Hellmouthów żeby nei stracić ich w pierwszej turze, dlatego zdecydowałem się rozstawić je na jednej flance, bardzo blisko siebie. Przez to musiałem drugą stronę zrobić dużo silniejszą niż lewą - dlatego Warmongerzy z Chosenami i Harrierem są razem (docelowo w tą stronę miał iść BB).
Obrazek

Tura1: Erranci strzelają i zabijają 5 macek, reszta podchodzi. U mnie niestety już pojawiły się problemy z manewrowaniem BB - nie było jak go rozstawić bezpiecznie, więc pobiegłem wszystkim mocno do przodu pogodzony ze stratą BB w 2 turze.

Obrazek

Tura 2: Zgodnie z oczekiwaniami, erranci szarżują i robią trochę DMG, zabijają dalej macki. BB pada pod ostrzałem wszystkich jacków.
2 Chosenów szarżuje w jacki razem z 2 Warmongerami, Gorag i pozostali Choseni biją errantów. Macki tak samo - czyszczą errantów + udaje mi się wyciągnąć 1 kawalerzystę. Spell martyr zdobywa moją flagę, rotwingi blokują dojście do Warspearsów.
1-0
Obrazek

Tura 3: Anamag na 2 furiach i z harrierem (gdyby Cyel nie zwrócił uwagi że chcę go nafurować do pełna to byłby koniec gry) na 1 furii. Cyel podejmuje isę zrobienia CK. Zasięg do Anamag ma 2 Redeemerów z czego obaj nie mają losa. Reclaimer szarżuje na Chosena i zużywa wszystkie furie aby go zabić - w ten sposób 1 redeemer z HoF ma LOS bezpośrednio do Anamag. Trafia 2 z 3 strzałów, zabijam Harriera z transferów i zostaję na 8 kraktach. Blasty z drugiego strzelającego w objective nie dają rady zabić Anamag i kończymy grę, ponieważ za dużo rzeczy ma zasięg do HR'a.
Obrazek


Niestety, uważam że Anamag średnio może grać w Menoth, dlatego czas wymienić Lilo na jednego z Kallusów. Błędem moim było niewymierzenie blastów od obj - kwestia moim zdaniem zaspania i tego że nie zabrałem wszystkich swoich miarek - ale błąd to błąd. Wydaje mi się, że gdyby Cyel bił wszystko inne poza BB miałby dużo większe szanse - jednak BB z pow 20 na feacie daje radę. Dla Menothu na tym terenie ten match-up jest jakieś 70/30.
Hellmouthy które rozstawiłem tak blisko siebie i uważałem to za błąd okazały się zbawienne - trzymały cały czas kawalerię na dystans i nie pozwoliły na mocną alphę :) Co zrobiłbym innego? Raczej mało jest tu do zrobienia - na pewno tak jak napisałem - zmieniłbym parę do Anamag :)

Następny raport będzie już z gry całkowicie towarzyskiej z Utesem :)

Powrót do Legion of Everblight

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość