[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Whydak kaleczy Legionem
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Whydak kaleczy Legionem

<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 26 listopada 2017, 11:43

Re: Whydak kaleczy Legionem

W dzień ostatniej gry z Cainus_lupus zagrałem jeszcze na Cryx DGB. Venethrax w black industries i dużo slayerow, 2 infclitory itd. Nie dograliśmy ale było całkiem spoko na attrition. Dużo ataków ale nie przekraczały POW16 więc moje heaviki raczej dobrze to znoszą a rzuty na przeciwko były bez szaleństw.

Uznaliśmy, że zagramy za tydzień. Wyszło ciekawiej więc opiszę tą drugą.

Moja lista była trochę za bardzo nastawiona na żywe cele więc uznałem, że trochę pozmieniam:

https://conflictchamber.com/#ca201b_-0u ... aSaUaXa-b0

Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Children of the Dragon

(Thagrosh 1) Thagrosh, Prophet of Everblight [+28]
- Azrael [21]
- Typhon [24]
- Zuriel [18]
Blighted Nyss Shepherd [1]
Blighted Nyss Shepherd [1]
Bog Trog Mist Speaker [4]
Craelix, Fang of Everblight [0(6)]
Spell Martyr [1]
Blighted Nyss Archers (min) [8]
- Blighted Nyss Archer Officer & Ammo Porter [5]
Blighted Nyss Raptors (min) [11]
Blighted Nyss Swordsmen (min) [9]
- Blighted Nyss Swordsman Abbot & Champion [0(6)]


Sprawdzałem sobie mist speakera z CID z Guidance na friendly.

DGB miał coś takiego:

https://conflictchamber.com/#c4201b_-0U ... 1h1h2kf0f0

Cryx Army - 75 / 75 points
[Theme] Black Industries

(Asphyxious 3) Asphyxious the Hellbringer [+24]
- Deathjack [23]
- Inflictor [13]
- Inflictor [13]
- Ripjaw [0(7)]
- Ripjaw [0(7)]
- Scavenger [0(7)]
- Slayer [10]
- Slayer [10]
- Slayer [10]
- Stalker [8]
- Stalker [8]
Machine Wraith [2]
Soul Trapper [1]
Soul Trapper [1]

Wygrałem rzut i wybrałem zaczynanie. U mnie Wilderka udaje Mist speakera. U DGB Slayer udaje DJ, nóżki slayerów udają całych slayerow i jakiś randomowy ziom udaje 2giego soul trappera.

Deploy:

Obrazek

Tura 1 Legion
Zaskakująco Draconic Blessing na Azraela, Fog of War i biegam poza zasięgi. Podstawilem po swordsmanie w zasięgi stalkera z championem w gotowości ale chyba po 1 to za mało na podpuchę.

Obrazek

Tura 1 Cryx
Asphyxious odpala mobility, feat, ashen veil na DJ i podchodzi. Jacki biegną poza zasięgi szarż.

Obrazek

Tura 2 Legion
Podtrzymuje oba czary. Archerzy robią 2 duże CRA po slayerze najbliżej bez specjelnych efektów. Zuriel próbuje wyslamować slayera ale boostowana 7 go przerasta 2 razy... Thagrsoh przerzuca draconic blessing na Typhona i staje poza LOS większości jackow i SPD+reach i przeruca Draconic Blessing na Typhona i Excessive healing na siebie. Typhon podchodzi do slayera i składa go na 5 ataków i wrzuca animus. Zuriel z dodge trample przed Thagrosha blokować. Nie jestem specjlane przekonany ze jestesm bezpieczny wiec raptory biegną przeszkadzać.

Obrazek

Tura 2 Cryx
Mierzymy i DJ chyba ma zasięg na bicie Thagrosha po tramplu. Ma 2 transfery i animus. Fog of War trochę zniechęca do Calamity itd. Z feata ma szalone 3 dusze. Sporo alokacji. Plan na CK porzucony. 2 raptory z przodu sprzątnięte. Leci mobility. Arc nody, inflictor i stalker czyszczą drogę do Azraela. Slayer na full focu szarżuje. W ostatniej chwili DGB pyta o kontrszarżę i dostawia Machine wrighta tak żeby champion się nie dostawił. Slayer wbija marny dmg, 1 aspekt poszedł. Inflictor z prawej szarża w typhona i chyba pudło na szarżowym+ takie sobie rzuty. DJ trample i bije Tyhpona ale nie skończył. Shrike/scanveger szarża w raptora ale nie trafia bez boosta.

1:0 w CP dla Cryxu

Obrazek

Tura 3 Legion
Upkeepy zostają. Zuriel wchodzi na plecy DJ i wali combo strike na czysto, boost dmg i wchodzi jakieś 7.. dokupuje, boost dmg + Elusive. Miał pojsc movement ale nie siadło. Typhon bije DJ, nie trafia pierszych 2 ale potem mocno kula i go ściąga plus obija Inflictora. 3 archerow podchodzi z kołczanowym i strzela 2 razy po Vociferonie i go zabija. 3 innych i lider z Guidance strzelają po stalkerze. Abbot i sworsman szarżują stalkera, champion slayera i jakis random inflictora. STalker pada, reszta sensowny dmg. Pasterka leczy Azraela który dobija Slayera. Spell martyr contest lewej za domkiem. Raptor obija lighta ale bez rewelacji.

2:0 Cryx

Obrazek

Tura 3 Cryx
Obgadujemy sytuację i wychodzi, że wystarczy jego strefa, objectiv i któreś kółko i jest 5:0. Lewe kółko wygląda lepiej ale Lich by musiał biec a bez mobilty ciężko dorwać objectiv. Mógły szarżować w swrodsmana ale musi do tego ruszyć najpierw Infclitora a nie chce. Więc zmiana planów na prawe kółko. Seether i Slayer dostają full foca. Licha ma z 5 gratis z dusz. Inflictor bije Typhona, crit włóczni i dobry dmg potem, biednie. Slayer szarż w Tyhpon i z rogów składa archera ale znowu lipny dmg. Stalker ciśnie, zabija raptora na plecy i przez murek plus archera? Gaspy wrzuca mobility i szarzuje, nie trafia szarżowego w Tyhpona + cos dokupuje ale zostawia go na 3 kratkach. Inclitor czyści sworsmanów, ripjaw podchodzi do objectiva, boost trafienia, hit i crit armor piercing. Boost dmg i chory rzut. Przeżywa na 2 kratkach tylko dzięki aurze Thagrosha. Machine wraith podchodzi i dobija objectiv bez szarży na -8 xD Shrike idzie na plecy Tyhpona. Trafia, wbija mu te 3 kratki o.O i ostatnim atakiem brakuje 1 oczka żeby trafić ostatniego archera w strefie i wygrać na scenariusz xD

4:0 Cryx

Obrazek

Tura 4 Legion
Zuriel z Draconic Blessing wchodzi na plecy Licha i robi co trzeba.

Obrazek

Fart bardzo fart. List wyglądała dużo groźniej niż pod Venethraxem w której wg mnie powinno być cokolwiek co by pozwoliło bić mocniej niż z POW16. Stalker z Grevious woundami w Tyhpona i by było po grze a i tak mało brakło. Za bardzo oddałem scenariusz ale ciężko nie oddać scenariusza jak ma +2" deploya i jacki biegają po 16.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 3 grudnia 2017, 20:53

Re: Whydak kaleczy Legionem

Czas na trzecią rundę ligi w Krakowie. Gram z Muszą. Jakoś specjalnie mi się techować nie chciało plus do końca nie miałem pomysłu jak. Za dużo opcji na które można się natknąć. Uznałem, że Abby2 i Bliźniaczki będę spoko. Byłyby. Ale jako leniwa buła spakowałem tylko bliźniackzi. Stanęło na:

Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Ravens of War

(Twins 2) Saeryn & Rhyas, Talons of Everblight [+24]
- Naga Nightlurker [8]
- Seraph [14]
- Zuriel [18]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
Strider Deathstalker [0(4)]
Strider Deathstalker [0(4)]
Wrong Eye [17]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]
Hellmouth [6]
Hellmouth [6]
Strider Blightblades [10]


Circle Army - 75 / 75 points
[Theme] Call of the Wild

(Wurmwood 1) Wurmwood, Tree of Fate [+27]
- Feral Warpwolf [18]
- Pureblood Warpwolf [17]
- Warpwolf Stalker [19]
- Warpwolf Stalker [19]
- Wild Argus [7]
Blackclad Wayfarer [0(4)]
Blackclad Wayfarer [0(4)]
Gallows Grove [2]
Gallows Grove [2]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [4]
Lord of the Feast [0(6)]
Farrow Bone Grinders (max) [8]
Shifting Stones [3]
Shifting Stones [3]


Scenariusz recon II, teren scather method, wszystko losowane, serious stuff.

Przegrałem rzut przez bonus z CotW. I Musza niestety wziął pół stołu które mi bardzo odpowiadało oddając mi zaczynanie.

Deploy

Obrazek
Obrazek

Legion tura 1
Krokodyle cisną z submergem. Banishing ward poszedł na hellmoutha z lewej. Okultacja na Raptory i reszta sobie biega.

Obrazek

Circle tura 1
Gallovs grove na flagę, wild argus i feral się czają za murkiem. LoTF za skałą. Cassius biegnie, Wurmwood rzuca curse of shaows w helmmoutha za lasem, Las koło flagi i wraca Cassiusa. Świnki się mordują dla dusz.

Obrazek

Legion tura 2
Podtrzymuje tylko oklutację. Wrzucam mackę, ambush wychodzi z prawej. Ambush składa LotF, kamienia się nie udaje a dalej nie dobiegną. Ostatni łape w mele blacklada. Saeryn ściąga Curse of Shadow banishig wardem i wrzuca go jeszcze raz na bliźniaczi. Rhyas wrzuca Elusive i stoi przy fladze. Zuriel wrzuca Elusive i stoi ponad 12" od Ferala. Snapjaw wchodzi do strefy, Wrong Eye podchodzi i wrzuca Starcrossed, obaj submerge. Seraph derpi. Naga odstrzeliwuje Gallows Grove. Macki biegają a Raptory odstrzeliwują 2 Bone Grinders.

Obrazek

Circle tura 2
Pureblood robi assault po paszczy macce i raptorze. Przeżywa tylko Paszcza na 1 kratce. Stalker na środku ściąga jakieś macki i sprint. Z prawej kamienie teleportują się do przodu. Wurmwood puszcza hellmouth w kamień tak, że wyciąga Rhyas przez flagę i przyciąga Snapjawa, biedo rzuty na dmg. Potem rzuca las. Blacklad styłu zabija 5/6 Blighbladow sparyem bo czemu nie :D Wild argus szarżuje Rhyas, rzuca doppels bark. Jakiś biedo DMG na szarży więc uznałem, że spróbuje go przeżyć na tranferach żeby musiał wrzucić heavika. Niestety Musza uznał, że się nie opłaca ale Rhyas żyje.

bez punktów

Obrazek

Legion tura 3
Wrzucam macki, podtrzymuje tylko Banishing Ward. Seraph wrzuca Saeryn żeby Rhyas była w formacji. Snapjaw trafia boostowany kryt z ogona w Argusa i składa go na luzie + Sumberge. Rhyas nie może szarżować przez Dopples bark więc się kręci bez sensu bo na początku to planowałem. Saeryn robi slispream Zuriela i nie trafia boostowanego marked for death w Ferala za murkiem. Powinienem to już odpuścić ale Zuriel chce być fajny i prawie nic nie trafia+ Elusive. Z lewej próbuje ściągnąć pureblooda. Naga wbija crit shadowbind, jest dobry początek ale żeby go łapnąć macką muszę zabić 1 kamień. Hellmouth z prawej z tylko 1 macką szarżuje kamień i wbija z 3. Drugi hellmouth i 1 macka w pureblooda, druga w kamień. Kamień przeżywa :( Pureblooda i tak ciągnę żeby wyczyścić drogę. Deathstalkerka czyści mackę z drogi i 3 raptory szarzują w Pureblooda a ostatni w Farrowa. Pureblood przeżywa na jakiś 5 a świnka tough.

1:0 za moją flagę

Obrazek

Circle tura 3
Stalker czyści raptora i 3 macki + sprint. Pureblood składa 2 ratory. Farrow wstaje i podchodzi conestować flagę. Wurmwood Feral ściąga Zuriela. Wurwmood wyciąga Snapjawa i Rhyas z starcosse, Rhyas transfer. Stalker z Primalem szarżue w Snapjawa i Rhyas, rzuca marnie i na Rhyas zostaje mu tylko 1 atak bez boosta więc nie próbuje.

2:1 dla Circle

Obrazek

Legion tura 4
Wrzucam po macce. Seraph znowu wrzuca Saeryn żeby był command. Rhyas przez feat nie sięgnie 2 wilków koło siebie więc ściaga blacklada, kamień i stalkera. Na 2 ataku wilka crit, boost i 20 dmg :D Macki znowu Purelooda ale nie trafiają. Dobija go raptor. Naga ściąga Lanysse z flagi. Deathstalkera radośnie odstrzeliiła contestującego farrowa a potem się okazało, że przez feat go nie widzę więc jednak pobiegła.
3:2 dla Legionu

Obrazek

Circle tura 4
Stalker ściąga mackę i sprint contestować. Wurmwood rzuca Hellmouth w kamień, przyciąga Rhyas, tranfer składa Serapha. Drugi Helmmouth RFPuje Rhyas. Feral z pathfinderem i primalem ściąga Wrong Eye.
3:3 w CP

Obrazek

Legion tura 5
Mam tylko kilka minut więc trzeba się streszczać. Spell martyr odpucza contest żeby skorzystać z Prmiala i wymusić szarżę mocno w prawo na Feralu. Fajnie by było wyczyścić jego flagę, Naga strzela w stalkera ale bez cryta. Hellmouth nie trafia :( Raptor szarżuje Cassiusa ale impact pudłuje a szarżowym nie zabija. Saeryn obija Ferala razor windem.

3:4 dla Circle

Obrazek

Circle tura 5
Feral frenzy w spell martyra. Stalker czyści macki i sprint na skraj strefy i engangowac deathstalkerke. Wurmoow rzuca las żeby Saeryn nie mogła scorować flagi, strefy i widzieć obu kamieni.

Nadal 4:3 dla Circle

Obrazek

Legion tura 6
Naga liczy na farta i strzela z boostem w Stalkera w mele, jego się nie udało ale Deathstalkerkę zabija :D Macka standardowo nie trafia wilka. Saeryn się cieszy, że jest jakiś magiczny las i Feral do niej nie dojdzie. Bije po kamieniu ale większością ataków nie ściąga nawet jednego więc odpuszcam.

Bez zmian w punktach

Obrazek

Circle tura 6
Jak się pewnie niektórzy z was już spodziewali magiczny las zniknał i feral zjadł Saeryn. Drobne czystki przed
i 6:3 dla Cyrkla

Obrazek


Ciekawa gra. Nie umiem grać na drzewo, trzeba by się w końcu nauczyć :D Hellmouth baardzo boli bliźniaczki ale oprócz tego nawet da się grać. Z obawy, że bedę znowu trzymał Zuriela w deployu całą grę wyrzuciłem bo bez sensu. Ze skrajności w skrajność. Tym razem akurat powinien być w kontrze i brać na klatę transfery hellmouthów.
Miałem superowy plan na grę więdząc jaką listą gram i jaki będzie scenariusz. Tereny ten plan zrujnowały i nie do końca dobrze się zaadaptowałem. Może i dobrze, dłużej się nie znudzi. Hellmouthy mimo wszystko powinny trzymać strefę z moją flagą i mieć jakąś nagę + solosy a cała reszta skroić drugą strefę w całości. Przy tej konfiguracji chyba drua paszcza z prawej byłaby lepsza. Wtedy w zasadznie nie ruszyłby jej bez wysłania heavika i resztę mógłbym trzymać bezpieczniej.
Miałem dużo wahań z kolejnością aktywacji i co ma co robić. Thagroshem i Abyy gra się kilka razy łatwiej :D

Także standardowo Circle OP. Musza też.
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 3 grudnia 2017, 22:59

Re: Whydak kaleczy Legionem

Fajny raport.

Abb2 miałbyś lepiej na bank.
Z ciekawości, 2x paszcza w lewej strefie to jakiś sekretny tech?
Ja bym dał po jednej do każdej strefy chyba.

EDIT : dopiero teraz zobaczyłem ten murek w prawej strefie - nvm.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 08:16

Re: Whydak kaleczy Legionem

<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 09:12

Re: Whydak kaleczy Legionem

Ogolem Whydak imo bardziej wyszlo Twoje nieogranie match-upu niz zajebistosc drzewa na legion. Grałem na legion drzewem i innymi casterami naprawde sporo gier (glownie dzieki Mateuszowi) i z tego co zaobserwowalem to "wyciaganie besti i rhyas hellmouthem od kamieni" jest absurdalnie teoretyczne. Po pierwsze oznacza ze pozbawiasz sporej mobilnosci samego castera (bo to duzy problem drzewa), po drugie same kamienie ciezko ustawic 11 cali od bestii i to tak zeby ta bestia ich nie zabila :P

W zasadzie mysle ze jakbys wiedzial ze ten hellmouth jest - to bys w jego liscie nie dal go sobie tak latwo wcisnac. Akurat on ma malo modeli na poswiecenie od ktorych chce tego hellmoutha odbijac. Pamietaj tez ze modele musza byc w cmd zeby mogl je celowac hellmouthem. Anyway - fakt absy jest duzo lepsza. Ta rhyas z racji inwestycji w hellmouthy troche chyba traci z zagrozenia. Glowna zaleta legion w s tarciu z drzewem jest to ze sie nie da powstrzymac calej agresji na dluzej niz ture na ogol (chyba ze ktos se daje 3 lasy przez srodek stolu to co innego :P)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Musza

Avatar użytkownika

Posty: 1328

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2017, 19:48

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:46

Re: Whydak kaleczy Legionem

Ostatnio edytowano poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:42 przez Musza, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 12:38

Re: Whydak kaleczy Legionem

Musza ja nie twierdze ze cassius jest "zly na legion". Wiem ze cassius na ogol z topowymi i dobrze zlozonymi listami legionu nie ma latwo. W sensie ani nie jest mega latwo na lylyth3 ani na abby2. Twinsy sa akurat jedne z przyjemniejszych w zestawie casterow ktore ma legion na nas. Poza tym jak zwykle jest problem co w danym wurmwoodzie jest, bo jego wersji znajdziesz pewnie fefnaście w internecie.
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:36

Re: Whydak kaleczy Legionem

No tak, głównie nieogranie, zgodzę się i tak w sumie pisałem.

Myślę, że da się tym na takie drzewo grać. Chętnie spradzę jeszcze parę razy. Co do hellmoutha to wiem jak działa ale co innego znać zasady a mieć ograne w praktyce taką niezbyt oczywstią mechanikę. Zwłaszcza, że moja lista jeszcze dla mnie jest nieoczywista w pozycjonowaniu. Bo od paszcz i mininow w tierze w prowadzeniu zmieniła się znacznie.

Abby byłoby łatwiej. Pytanie jaki ktoś ma parinig bo np jakiś spam tharnow albo wolf sworn to zdecydowanie wolę bliźnaczki. Ale na Bones chyba odpadają. Chociaż też do testowania. A Lyllyth3 to mam ochotę grać mniej więcej tak bardzo jak Cygnarem :D

Z drugiej strony nie chce mi się przesadnie doktoryzować jak CID Legionu tak blisko xD
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 14:07

Re: Whydak kaleczy Legionem

Ogry mozesz juz grac ; ) Ja zachęcam chłopaków żeby wyprzedzili CIDa!
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:28

Re: Whydak kaleczy Legionem

<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 17:50

Re: Whydak kaleczy Legionem

Ja bym pograł na poczatek kolosa, 3 x warspeary, 2 x macki plus solos za free i pod thagroshem to :P tak na start :D
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:13

Re: Whydak kaleczy Legionem

<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:17

Re: Whydak kaleczy Legionem

Featy są przesadzone ; ) Jak chcemy grac z featem to Kolos moze byc zbyt duża inwestycją :P może oddział waspó z thypoonem i mamy 4 darmowe solosy? 24 punkty :D
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Gift

Avatar użytkownika

MultiTroll

Posty: 7266

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 08:01

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 20:26

Re: Whydak kaleczy Legionem

Choseni ? jakis arcik czy cos?
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:41

Re: Whydak kaleczy Legionem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Legion of Everblight

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron