[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Whydak kaleczy Legionem
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Whydak kaleczy Legionem

<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 30 maja 2017, 09:15

Re: Whydak kaleczy Legionem

No trzeba będzie przetestować czy stridersów czy blightblades. Z blightblades może warto jeszcze helion wrzucić żeby było to AOE5 auto woundów. Ale stridersi u niej jak najbardziej spoko.

Co do darmowej karty to blight wasps się liczą do limitu. A jeden oddział myślę, że tu pasuje jak najbardziej.

Czyli coś w tym stylu?

https://conflictchamber.com/#ca201b_-0l ... b9aYbhb3b4

Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Ravens of War

(Bethayne 1) Bethayne, Voice of Everblight [+20]
- Angelius [17]
- Angelius [17]
- Blight Wasps [8]
- Nephilim Soldier [9]
Spell Martyr [1]
Strider Deathstalker [0(4)]
The Forsaken [0(4)]
The Forsaken [4]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]
Grotesque Raiders (min) [8]
Strider Scouts [9]
- Strider Scout Officer & Musician [4]

2x Forsaken bo mi się bardzo podoba jego potencjał z flankiem


EDIT: chyba znalazłem: viewtopic.php?f=25&t=5012&start=140

EDIT2:
Jakbym miał coś ułożyć wg twoich wskazówek:

https://conflictchamber.com/#ca201bbmep ... b9b9a_b3b4

Legion Army - 71 / 75 points

(Bethayne 1) Bethayne, Voice of Everblight [+20]
- Blight Wasps [8]
- Carnivean [19]
- Nephilim Bloodseer [8]
- Raek [8]
Blighted Nyss Warlord [5]
Blighted Nyss Warlord [5]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
The Forsaken [4]
The Forsaken [4]
Blighted Nyss Swordsmen (max) [15]
Strider Scouts [9]
- Strider Scout Officer & Musician [4]

W zasadzie tylko drugiego warlorda i pszczółek mi brakuje więc nie jest zle. Seraph nie wydaje mi się niezbędny i brakowało bestii pod feat. Pszczółki padają od byle czego a Carni ma 1" reacha, jest powolny a jak już do czegoś dojdzie to po co mi ten flank wtedy? Bloodseer pod feata i spiny growth, szkoda, że Despoilera nie może rzucać :/
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 30 maja 2017, 14:36

Re: Whydak kaleczy Legionem

no i spoko to wygląda, daj znać koniecznie jak już zagrasz czy działa.
Tierowa wersja na raptorach też jest spoko.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 30 maja 2017, 14:42

Re: Whydak kaleczy Legionem

No skrobnę raport jak zagram ale to najwcześniej w przyszły czwartek się zdarzy bo w tym tygodniu ciśniemy na 0 punktów mini turniej :D
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 30 maja 2017, 14:51

Re: Whydak kaleczy Legionem

Oki ! Trzymam za słowo
<<

sikor

Avatar użytkownika

Posty: 90

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:23

Lokalizacja: Dębica

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 30 maja 2017, 15:47

Re: Whydak kaleczy Legionem

Napisz koniecznie.
Wg mnie theme'y zbyt mocno ją ograniczają. Składając ją na coś cięższego aż prosi się o mackiczy warlordów za to skejci z thornem będą się raczej marnowali. Chociaż ta lista z RoW wygląda całkiem ciekawie.

Sam bardziej coś takiego myślałem:
https://conflictchamber.com/#ca201bbmaP ... b9a_fTb3b4

Legion Army - 67 / 75 points

(Bethayne 1) Bethayne, Voice of Everblight [+20]
- Angelius [17]
- Blight Wasps [8]
- Raek [8]
Blighted Nyss Warlord [5]
Blighted Nyss Warlord [5]
Spell Martyr [1]
Spell Martyr [1]
The Forsaken [4]
The Forsaken [4]
Blighted Nyss Swordsmen (max) [15]
Hellmouth [6]
Strider Scouts [9]
- Strider Scout Officer & Musician [4]

I 8 pkt na co kto chce (afflictor i gobbery, 2x deathstalker, jakiś nefilim, albo coś wywalić i raptorków 3) Albo zamiana anioła na karnisza skoro jest raek i 6 zostaje.
Kruker:
"Będziemy sobie asymilować kulki."


R.I.P. [*]

Rulebook - "Page5", "Thou Shalt Not Whine":
"[..]If you’ve ever whined the words, “That’s too powerful,” then put down the book and slowly walk away. Now."
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 18 czerwca 2017, 11:58

Re: Whydak kaleczy Legionem

To tak, nie wyrabiam się z pisaniem wszystkiego więc:

W dniu ostatniej gry z Tadkiem dostałem Fyanną srogi oklep od Shepta z Axisem. Nie wiem jak to ruszyć.

Na turnieju na 0p grałem Bliźniaczki, protector 2x shredder i 2x harrier. Polecam, bywa wesoło :D

8.06. Grałem z Encaitarem bo chciał przestesować Seviego2 na Fyanne czego przy chwilowej parze z Thagroshem by raczej nie zobaczył.
Umarłem mając 4 punkty na scenariusz na recoonie więc lepiej niż sądziłem. Będę miał czas to do tego wrócę bo ciekawa bitwa.


Druga gra z 8.06. ligowa vs cainus_lupus

Ja wziąłem Thagrosha1 w oraclach żeby nie grać non stop Fyanną plus nie byłem pewny co na niego lepsze.
Thagrosh1:
-Typhon
-3xCarnivean
-BFS
-min HH z Bayalem
-2 x forsaken
-2x shephard i 1 spell martyr

vs
Absylonia2(Oracles): Proteus, Carnivean, Scythean, Seraph, Neraph, Shredder, 2xblight wasps, helion, 2x forsaken i jakies pasterki.

Wygrałem rzut wiec uznałem, że warto skorzystać z jedynej okazji bezpiecznego wyjścia ze strefy :D
Draconic blessing z tiera na HH i Fog of War. U niego Bracer na Proteusie.

Fotka przed moim advance deployem.

Obrazek

Tura 1 ten dobry Legion
Apparition na BFS, podchodzą i wrzucają stealh na siebie. Wszystko biegnie poza zasięgi.

Tura 1 ten zły Legion
Też wszystko biegnie.

Tura 2 ten dobry Legion
Miałem dość poważną kminę uciec Hex hunterami do tyłu żeby nie miał jak kogoś zabić Abby. Ale uznałem, że nie będę takich dziwnych akcji robić, przecież nie będzie tak źle, nie?
Hexi szarżują, po 1 ma zasięg w Proteusa, Carniego i Scytheana. Tylko 1 trafia... Reszta trample i Animusy. Furie ściągam forsakenami i resztą. Thagrosh ma spiny growth i campi z 5-6.

Obrazek

Tura 2 ten zły Legion
cainus_lupus trochę innymi słowy stwierdza, że jestem lama i będzie CK. No to próbujemy.
Abyy odpala feata i czyści paru hexów. Helion i jedne pszczółki pozostałych. Drugie pszczółki wbijają w Typhona i wbijają chyba z 15 kratek.
Neraph wbija się w Typhona i go dobija. Thagrosh zbiera furie i jest na 7. Proteus szarżuje Thagrosha. Trochę go przyciąga ale tylko do jakiś 2 cali bo są pszczółki po drodze.
Po wszystkich dokupionych atakach Thagrosh żyje i ma jeszcze pare transferów. Shredder w Thagrosha, żyje. Serpaph slipstream i przesuwa Caniego tak żeby miał na styk LOS do thagrosha. Szczerze to myslalem, że on już nie da rad ale jakoś na styk wyszło.
Seraph szarża w Carniego i wiele nie robi. Jego Carni szarża w Thagrosha. Przeżył. Pare kratek i chyba od 0 do 1 transferów zostało.
Niestety po całej tej eskapadzie bestie mają po około 10 kratek każda. Scythean szarżuje i zabija oba Carnisie z lewej. Forsakeni czyszczą furię z Carniego i Proteusa.

Obrazek

Tura 3 ten dobry Legion
BFS aparycja, 2x ice cage i kiss w Scytheana bo reszta w walce. Forsaken z trzema furiami go szarżuje i nawet sporo robi. Drugi wybucha i rani Nerapha.
Thagrosh wraca Typhona za nim z feata( nie chciałem Scytheana na plecy). Leczy Carniego za 2, zabija 4 pszczółki jednym pacnięciem miecza, łapką dobija shreddera. Wrzuca Draconic blessing na carniego, spiny na siebie i campi 4.
Carni zabija Proteusa.


Tura 3 ten zły Legion
Seraph i Scythean frenzują. Nie mam pojęcia co robił Neraph ale coś dobija Carniego i Thagrosh bierze furie do full.
Abby szarżuje Thagrosha. Wiele nie robi ale ściąga większość furii ogonkiem. Carni podchodzi i w końcu udaje mu się zabić Thagrosha.

Obrazek

Wygrana zły Legion.
Jakby ktoś się zastanawiał jak nie grać na Absylonię to chyba właśnie tak. Dałem łatwo odpalić killa Abby i wstawiłem wszystko na raz w zasięg.
No ale to moja pierwsza gra na nią więc rzadko się takie gry dobrze kończą.

Chya sensowniej byłoby wstawić z 2 Carnisie w zasięgi, reszta z tyłu. Tymi hex hunterami uciec tak jak mówiłem. Wtedy jedna bestia pada, Proteus ma pewnie zasięg co castera.
Z transferów kasuje drugą z przodu i zostaje z dwoma bestiami a nie jedną. Tylko, że wtedy by pewnie nie poszedł feat.
I chyba jednak wrzucę tu serapha spowrotem.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 18 czerwca 2017, 12:14

Re: Whydak kaleczy Legionem

No i obiecany raport Bethayne.
Ostrzeżenie: Zagrałem jak skończona lama więc jakoś wiele z tego nie wynika

Wziąłem w końcu wersję bez tiera z lekką modyfikacją.
Bethayne:
Carnivean, Raek, Bloodseer
Swordsmani max
Striders scouts z ua
Kociołek max
2x warlord
2x forsaken
Hellmouth

Grałem z Musza
Baldur 1
Woldwrath
Megalith
2x sentry stone
shifting stones
blodtrackerki
druidzi z CA
1 blacklad i chyba tyle

Jakiś kilkunasty raz z rzędu przegrałem rzut z tym Panem także standardowo drugi. Taktycznie wybrałem stronę gdzie stałem bo zostało poniżej 2 godzin do zamknięcia a listy mocno nie ogarniam

Rozstawienie jak na fotkach. Mam tylko 1 warlorda więc drugiego udaje champion z swordsmanów. Bloodtrackerki prey na paszcze.

Obrazek

Obrazek

1 tura Circle
Wszystko podchodzi, druidzi się chmurkują na górce.

1 tura Legion
Bloodseer daje radę zabić tylko 1 mackę. Wiec aktywuje Hellmoutha i podstawiam drugą, trzecia biegnie za las. Carni trampluje do niej, zabija i wrzuca spiny growth.
Belphagor podchodzi, wrzuca despoiler. Bethayne wchodzi do Belphagora i wrzuca ashen veil na swordsmanow. Kociołek podchodzi, zabijają jedną swoją i robi hariera.
Swordsmani biegną. Raek podchodzi, skacze za las i wrzuca kontrszarżę. Stridersi ściągają wszystkie patyki z prawej.
#ihavenotideawhatimdoing

Obrazek


2 tura Circle
Stone skin na trackerki(albo już miały). Patyk z prawej szarżuje i zabija macke.Bloodtrackerki podchodzą na 3 do paszczy i po 3 dzidach nie żyje. Pozostałe męczą swrodsmanów ale bardzo dużo pudeł.
Patyki z lewej ranią raeka i ściągają z 2-3 swordsmanów. Druidzi przewracają Carniego i zabijają z 1 stridersa.
Woldwrath strzela w kociołek, zostawia go na 2 kratkach i kasuje 4 panie z załogi.

2 tura Legion
Trackerki stoją w pięknej lini po spraykę tylko zapomniałem, że pójdzie tylko 3 w las więc tam nie poszaleje. No ale Carni już podszedł, wrzcił spiny i spray w druidów zabijając aż 1.
Belhpagor pobiegł do lasu. Bethayne rzuciła przez niego z 2 venomy i skasowała z 4-5 trackerek. Kociołek wypluwa Shreddera poczym umiera od placka Woldwratha.
Raek skacze i zabija sentry stone i wrzuca kontr szarże.

Obrazek

3 tura Circle
Blacklad szarżuje Raeka ale nie trafia. Baldur go szarżuje i zabija.Stone skin na woldwratha. Megalitha teleportują kamienie i składa Belphagora. Woldwrath zabija Carniveana a druidzi męczą stridersów.

Obrazek

3 tura Legion
Jakoś tak bez sensu mam to wszystko ustawione ale chciałem feata bo potem może nie być okazji. Forsaken wybucha i ściąga 3 trackerki.
Leci feat.Shredder szarżuje Megalitha, Warlord wbija się w Megalitha i wbija z 20 dmg :D Dwóch swodsmanów go kończy(1 nie szarżował)
Bloodseer szarżuje woldwratha i wbija dupo dmg. Stridersi szarżują woldwratha i paru druidów bo czemu nie. Niezbyt imponujący dmg.

Obrazek

4 tura Circle
Woldwrath zabija bloodseera. Trackerkom udaje się ściągnąć jakiegoś swordsmana ale warlorda nie. Druidzi nic specjalnego a Baldur biegnie do flagi.

4 tura Legion
Dwóch warlordów i forsaken wbija się w woldwratha. W miarę sensowny dmg ale do zabicia go daleko. Uznałem, że z mojej strony tyle i możemy kończyć.

Obrazek

Musza chciał dograć. Woldwrath trample, czyści strefe i zabija objectiv. Plus ta flaga więc w sumie wygrywa na scenariusz.

Niby jest potencjał. Na razie nie czuje się urzeczony ale może coś z tego będzie. Troche nie podoba mi się powierzania wiary w sukces w piechocie i solosach o zasięgach do maks 10" i padających od byle czego.
Jakbym wyciągnął garganta do przodu na Carniego i dobrze ustawił kontrę to może udałoby się go ściągnąć z featem. Ale szczerze nawet nie byłem świadom, że on tam będzie za turę. Za dużo nowych rzeczy na raz i warzywiłem mocno.

Belphagora też bez sensu wyrzuciłem, może bym mógł poszaleć Bethayne na feacie bo ona jako jedyna tutaj ma chyba spoko zasięg. Jeszcze będę musiał ograć ale może sie skończyć na Ravens jednak. I obawiam się, że dalsze wnioski będą, że ta sama lista będzi leszpa pod Fyanna.
Potestuje jeszcze ale chyba nie odrazu.

No i jak Musza się przestanie bawić w druidów i weźmie 2 woldwyrdy to będzie mniej ciekawie. A tak chyba od następnego razu zrobi.
<<

Musza

Avatar użytkownika

Posty: 1328

Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2017, 19:48

Frakcja: Circle Orboros

Post niedziela, 18 czerwca 2017, 22:45

Re: Whydak kaleczy Legionem

Stone Skin poszedł w pierwszej turze, dlatego trackerki biegały z 6 SPD.

Jajków jeszcze nie będzie, zamiast Drutów wcisnąłem Dzikiego Piesa z małymi tweakami, bo w drugiej rozpisce jest już zestaw trzech plemniorów na apkipowiczów ;)
Obrazek
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 25 czerwca 2017, 11:45

Re: Whydak kaleczy Legionem

W czwartek 22.06 testowałem bliźniaczki w Ravens of War. Miałem 2 fajne listy na przeciwko i lista działała ładnie. Szkoda, że mając je w parze z Fyanna nikt by tego na mnie nie rzucił na turnieju.


Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Ravens of War

(Saeryn 2 & Rhyas 2) Saeryn & Rhyas, Talons of Everblight [+24]
- Angelius [17]
- Nephilim Protector [10]
- Seraph [14]
- Zuriel [18]
Strider Deathstalker [0(4)]
Strider Deathstalker [0(4)]
Blighted Nyss Raptors (max) [18]
Grotesque Raiders (max) [12]
Strider Blightblades [10]

Pierwsza bitwa z Vampajem który chciał potestować Scaverousa.

Cryx Army - 75 / 75 points

(Scaverous 1) Lord Exhumator Scaverous [+27]
- Deathripper [6]
- Deathripper [6]
- Erebus [16]
- The Withershadow Combine [9]
Ragman [4]
Soul Trapper [1]
Wrong Eye [17]
Cephalyx Overlords [8]
Croe's Cutthroats (max) [16]
Satyxis Raiders (max) [16]
- Satyxis Raider Sea Witch [3]
Effigy of Valor (Objective) [0]

Wygrałem zaczynanie.
Moje rozstawienie:

Obrazek

Rozstawienie Vampaja: (Croesi bez AD <3 )

Obrazek

1 tura Legion
Okultacja na Raptory, Banishig ward na Zuriela i większość ciśnie do przodu ile może.

Obrazek

1 tura Cryx
Death Ward na Erebusa. Soul Harvester na Riderki. Oba krokodyle Submerge bez Starcrossed. Erebus poza zasięgiem czegokolwiek.

Obrazek

2 tura Legion
Blightblades wychodzą z lewej a Grotesque Riders z prawej (oba oddziały proxowane)
Okultacja podtrzymana. Rhyas podchodzi na 8" do Riderki, wrzuca Onery i campi 3, Saeryn channeluje przez Rhyas Marked for Death na riderki i wrzuca Banishing Ward na bliźniaczki. Deathstalkerki z Raptorami zabijają prawie wszystkie Satyxis. Blightblades w zasięgu została jedna i reszta biegnie. Mogłem nimi nie wychodzić jeszcze.
Zuriel wychodzi z zasięgów od telekinezy i szarż. Groteski zabijają z 3-4 Croesów.

Obrazek

2 tura Cryx
Icy grip przez Arc noda w blightblades i Satyxis gunslingers zabijają 5 albo 6. Ragman dostaje telekineze, z przerzutem z Scaverusa trafia Deathstalkerkę jakas dominacją, trafiona podchodzi i zabija drugą.. Z prawej pada pare grotesek. Erebus i Snapjaw podchodzą, leci starcrossed.

Obrazek

3 tura legion
Okultacja spada. Ward zostaje.
1 raptor biegnie żeby blokować odepchnięcie od erebusa, reszta męczy objectiv i arc noda bez większych sukcesów. Seraph flara w Erebusa. Rhyas szarża w Wrong eye plus flashing blades x3 po obu. Sensowny DMG ale obaj żyją. Coś tam spudłowałem przez starcrossed ale w obu od 4 więc nie było źle. Zuriel szarża w Erebusa, boost combo strike i jack pada. Vampaj kazał przerzucać dmg ale i tak się udało. Pozostałe 2 ataki w Snapjawa i chyba pudło i 3 kratki drugim atakiem. Groteski męczą Croesow.

Obrazek

3 tura Cryx
Był Feat. Telekineza Protektora od Rhyas. Telekineza Snapjawa w tył, Zuriela w bok i obrót tyłem. Paru croesów rani Zuriela.Wrong eye leczy za 1 bestie i starcrossed. Snapjaw trafia krytykiem Rhyas i zjada, nie transferuje jak jest przewrócona.

Obrazek

4 tura Legion
Podtrzymuje Ward.
2 raptory próbują zastrzelić wrong eye. Ale Vampaj mi każe 2 razy przerzucać DMG i dziad żyje. Seraph chyba podobnie, bez sukcesó. Saeryn boostowany Razor wind i nawet z przerzutem wchodzą wszystkie kratki z Wrong Eye ale tough... Angelius szarża w Scaverusa, trafia go Armor piercingiem i wbija z 11 po redukcji fociem. Dokupuje w Wrong Eye i zabija, w końcu. Protektor w 1" od Saeryn i licze, że nie umre.

Obrazek

4 tura Cryx
Vampaj nie miał ogranej tej listy i ma bardzo mało czasu. Rzuca chyba boostowane fest of worms w Serapha i wbija z blasta z 9 w saeryn, transfer. Został 1. Nie trafia telekinezy w Angeliusa i plan na CK poszedł się ekhem i kończymy grę bo już nie zdąży nic mądrego zrobić.

Lista bardzo fajna. Niezbyt sobie radzi na heavy spam ale w paringu może się zmieścić bo kosi piechotę, straszy CK i fajnie gra na scenariusz. Z głupich rzeczy:
-1 abmush by wystarczył w 2 turze, ten z prawej
- Protektor powinien być 1 od Rhyas a nie w 3. O ile by dobiegł bo było dość daleko.
- Trzeba było zabić Snapjawa a nie Erebusa. Z tym statioary Rhyas by raczej nie przeżyła ale przynajmniej by było bez RFP.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 26 czerwca 2017, 17:46

Re: Whydak kaleczy Legionem

Drugra gra z bliźnaczkami z Encaitarem. Był taki miły i nie wyciągnął Papieża na jack spamie tylko coś w tym stylu:

https://conflictchamber.com/#c2201b_-0E ... fV2jfV2j2j

Protectorate Army - 73 / 75 points
[Theme] Exemplar Interdiction

(High Reclaimer 2) Testament of Menoth [+27]
- Devout [9]
- Devout [9]
- Devout [9]
- Devout [9]
- Devout [9]
Wrack [1]
Choir of Menoth (min) [4]
Knights Exemplar [9]
- Knights Exemplar Officer [0(5)]
Knights Exemplar [9]
- Knights Exemplar Officer [0(5)]
Knights Exemplar [9]
- Knights Exemplar Officer [5]
Knights Exemplar [9]
Knights Exemplar [9]

Przegrałem rzut

Nie moje rozstawienie:
(Każdy jack to devout chociaż nie każdy na to wygląda)

Obrazek

Moje rozstawienie:

Obrazek

Tura 1 Protektorat
Gdzieś idzie Cloak of ash, gdzies hallowed avenger. Generalnie cała horda do przodu.

Obrazek

Tura 1 Legion
Banishing ward na bliźniaczki i okultacja na raptory. Bardziej treningowo niż ma to jakiś sens. Jakieś dupo strzelanie ale 1 deathstalkerka sie nadziała na shield guard, druga pudło. Z 4 padło generalnie.

Obrazek

Tura 2 Protektorat
Nie zrobiłem fotki ale generalnie to co zabiłem wraca i wszystko uparcie biegnie dalej gdzieś do 20" od mojej krawędzi stołu. I seaph chyba dostał trochę od Devouta.

Tura 2 Legion
Ward podtrzymany. blightblades wychodzą z lewej. Seraph slipsteam Rhyas do przodu i strzela po piechocie. Rhyas flashing blade na 1 albo 2 rycerzach, advace i flashing blades po piechocie i jednym jacku. Jack przeżył. Campie z 1-2. Saeryn chyba Razor wind raz w jakiegoś piechociarza. Zuriel i Raptory strzelają po rycerzach. Dość sporo się udało ich wyczyścić i reposition 3mm poza strefę.. Angelius chyba dobija jakiegoś jacka albo czyści piechotę koło Rhyas, albo oba po trochu, nie pamiętam. Blightblades szarża i zabijają kilku.
1 CP dla Protektoratu...

Obrazek

Tura 3 Protektorat
Leci feat, z 6 Exemplarów wraca? Devout slamuje protektora który wpada w deathstalkere i ją zabija. Exemplarzy z minifeatem szarżują Rhyas, pierwszy trafia, jakiś chory dmg to nie transferuje bo szkodza bestii. Podobnie kończy Angelius. Spada 2 blightblades.
2 CP dla Protektoratu

Obrazek

Tura 3 Legion
Protektor zdaje threshold z 1 furią i wstaje za 2. Za 2 razem udaje mu się zabić Exemplara przed Saeryn. Saeryn szarza w Exemplara z lewej, wraca Rhyas która kroi 2 rycerzy i jacka. Zurel sprayka po 2 rycerzah i ua. UA przeżywa, Seraph odsuwa Zuriela i bez sukcesu strzela do UA. Blightblades czyszczą paru rycerzy. Deathstalkerka i raptory nadal zawzięcie strzelają. Udaje się oczyścić lewą strefę.
2:1 w CP

Obrazek

Tura 4 Protektorat
Knights Exemplar Officer nadal uparcie nie chce umrzeć i nie spala się, przynajmniej nie gaśnie. Znowu wracają rycerze. Zuriel chyba dosteje Devouta ale żyje a Seraph przeżywa na 1 kratce ten nie chcący umrzeć attachmet( głupio go ustawiłem bo ona ma 9" zasiegu a ja strzelam na 10") Z lewej przeżywa pojedyńczy Blightblade.
Chyba bez punktów.

Tura 4 Legion
Teoretycznie Rhyas ma z zasięgu castera. Praktycznie będzie bić przez murek i musze zabić Jacka żeby mieć gdzie ją ustawić. Zabić tego jacka może Zuriel ale ma devouta po drodze i free strike może się źle skończyć. Rozważałem headbut Seraphem ale nie ma go jak wyleczyć wcześniej. Cieżko ogarnąc a czasu coraz mniej więc miana planów na scenariusz.
Groteusque riders wychodzą z lewej. Zuriel bije Jacka, Raptory jakaś szarża ale nie udało się zabić z impactów po drodzę i się poblokowałem. Cała reszta czyści lewą strefę i bliźniaczki dominują.
3:2 w CP dla Legionu

Obrazek

Tura 5 Protektorat.
Rycerze zabijają kilka grotesek.Kilku rycerzy wraca i wchodzi do lewej strefy. Jack wbiega do strefy. Reszta nieistotna.

Tura 5 Legion
Deathstalkerka, Ridersi i Bliźniaczki czyszczą strefę. W jacka chyba wszedł krytyk na 2 czy 3 ataku więc ładnie się złożył.
5:2 Legion

Obrazek

Tak się przejąłem tą hordą weaponmasterów, że olałem jacki i z 2 razy byłem niepotrzebnie z zasięgach i oddałem strefę za darmo. Ale czasu na koniec zostało ledwo co więc raczej kwestia ogrania bo grać wolniej i staranniej nie mogłem. Fajniej mieć świadomość, że jednak taki przeciwnik do ogarnięcia bo z rozpisek jakimi zazwyczaj grałem do tej pory pewnie nie byłoby co zbierać. No ale Encaitar grał nim dla zabawy + na turnieju dostał bym papieża. vindictus z podobną rozpiską jednak brzmi straszniej.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post poniedziałek, 26 czerwca 2017, 20:15

Re: Whydak kaleczy Legionem

Zuriel i Azrael są legalni w Children of the dragon :D
Jeszcze nie wiem co z tym zrobię ale baardzo mi się ten fakt podoba.

https://conflictchamber.com/#ca201baCg_aReKbja_

Legion Army - 59 / 75 points

!!! Your army must contain at least 98 total points.

(Thagrosh 1) Thagrosh, Prophet of Everblight [+28]
- Azrael [21]
- Typhon [24]
- Zuriel [18]
Blighted Nyss Hex Hunters (min) [9]
Blighted Nyss Swordsmen (max) [15]

Zaczynając od czegoś takiego mamy CA do Hexów i swordsmanów darmowe. A Azrael i Zuriel mają unielding.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 27 czerwca 2017, 16:44

Re: Whydak kaleczy Legionem

No i czas na turniej
[Krakow][Lokal] Rhytms of War - 24.06.2017
Wziąłem Fyannę i Bliźniaczki. Listy identyczne jak w ostatnich raportach więc już sobie podaruje

Pierwsza gra z Simon_99(Severius2/Durst1)
Na Dursta bliźnaczki spoko, Fyanna tak sobie. Na Severiusa Fyanna średnio, bliźniaczki jeszcze gorzej. Uznałem, że zaryzykuje i poszły twinsy. Simon na szczęście Durst.
Gra w pełnym słońcu i więcej warzywienia bo mózg średnio działał.
Rozpiska coś w tym stylu:

https://conflictchamber.com/#c2201b_-0c ... 3B2_2MdSdS

Protectorate Army - 75 / 75 points
[Theme] Guardians of the Temple

(Durst 1) Anson Durst, Rock of the Faith [+28]
- Crusader [10]
- Crusader [10]
- Dervish [7]
- Devout [9]
- Reckoner [16]
Nicia, Tear of Vengeance [0(5)]
Vassal Mechanik [1]
Vassal of Menoth [0(3)]
Wrack [1]
Wrack [1]
Choir of Menoth (min) [4]
Daughters of the Flame [10]
Flame Bringers (max) [17]
Flame Bringers (max) [17]


Na rozstawieniu brakuje Crusadera bo się zapomniał. Na szczęście wygrałem rzut.
Moje rozstawienie:

Obrazek

Nie moje rozstawienie:

Obrazek

Tura 1 Legion
Okultacja na Raptory, Ward na Zuriela. Wszystko do przodu, raptory ostrożnie poza zasięg biegu koników.

Obrazek

Tura 1 Protektorat
Leci Bulwark i Deceleracja. Wszystko poza zasięgami szarż.

Obrazek

Tura 2 Legion
Blightblades wychodzą z prawej. Zuriel pudłuje sprayke w Konika w trenchu. Rhyas wrzuca Onery i podchodzi, Saeryn pudłuje boostowane marked for death w konika w trenchu. Blightblades biegną przeszkadzać. Raptory nie dają rady zabić nawet 1 konika. Deathstalkerka go kończy. Angelius strzela do konika w lesie i pudło.
Armia zaczęła jakby nie było porannej kawy xD

Obrazek

Tura 2 Protektorat
Dervish i Koniki bez większej spiny mordują blightblades i ładują się na flagę z prawej. Po lewej 3 koniki i jack robią bunkier, leci feat. 1 konik biegnie przeszkadzać.

Obrazek

Tura 3 Legion
Angelius zabija przeszkadzającego konika. 3 raptory szarżują, reszta zostaje z tyłu. Jak się można było domyślić bez przesadnych efektów. Seraph próbuje sprzedać flarę Konikom z prawej ale przekierowane w jacka, potem się ogarniam i strzelam w niego. Nawet trochę dmg weszło. Saeryn boostowany Razor wind,Rhyas dochodzi do flagi i klepie flashing blady. Simon dość późno ogarnął, że nie opłaca mu się przekierowywać ataków z koników w jacka i pomimo dużego arma dostał tyle ataków, że się złożył. Rhyas campi 2. Zuriel tym razem trafia konika w trenchu i wrzuca dodge. Protektor biegnie do Rhyas.
Rhyas dominuje flagę, 2:0 Legion

Obrazek

Tura 3 Protektorat
Ambush wychodzi z lewej i zabija 1 raptora. Koniki z prawej czyszczą raptory przed sobą. Crusadery biegną? Recokner z boundles charge wbija się w Zuriela. Boostuje szarżowy, spory dmg i nie trafia drugiego ataku - dodge. Woli nie bić w Rhyas. Rhyas dostaje szarże konika, wypłaca tylko szarżowy atak, wbija 9 i transfer w protektora.
Nicia szarżuje raptora i go nie zabija o.O
Bez CP bo jakiś raptor contestuje.

Tura 4 Legion
Zapominam o groteskach.
Rhyas składa konika w zasięgu i mocno rani Reconera, chyba był 1 kryt. Zostaje na 2 transferach i Zuriel go kończy combo strikiem. Ostatni raptor składa Nicie i repo do przodu. Angelius szarża w Crusadera, armor piercing i repulsion. Rhyas znowu dominuje flagę.
4:0 Legion

Obrazek

Tura 4 Protektorat
Pada Raptor, wszystko co może biegnie do flagi.
Konik wbija punkta z lewej.
4:1 Legion

Obrazek

Tura 5
Groteski wychodzą, jakby coś poszło nie tak. Rhyas szarżuje w objectiv, Saeryn biegnie. Poszło ok.
5:1 Legion, że niby groteski pobiegły contestować ale chcieliśmy szybciej do cienia xD

Pierwszy raz z taką listą i tym casterem więc nie jestem pewny jak to powinno wyglądać. W każdym bądź razie przyjemna gra bez jakiś totalnych wtop (chyba) oprócz zapomnieniu o ambushu.
W każdym bądź razie fajnie mieć 2. I można je przetrzymywać na później bo są dużo mniej przeżywalne od reszty armii i nie robią nic na dystans.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 28 czerwca 2017, 11:22

Re: Whydak kaleczy Legionem

https://conflictchamber.com/#ca201b_-0u ... bjbla_b0b2

Legion Army - 75 / 75 points
[Theme] Children of the Dragon

(Thagrosh 1) Thagrosh, Prophet of Everblight [+28]
- Azrael [21]
- Typhon [24]
- Zuriel [18]
Blackfrost Shard [9]
Blighted Nyss Hex Hunters (min) [9]
- Bayal, Hound of Everblight [0(6)]
Blighted Nyss Swordsmen (max) [15]
- Blighted Nyss Swordsman Abbot & Champion [0(6)]
Spawning Vessel (max) [7]

Będzie?
Wszystkie bestie stosunkowo ciężko zabić wręcz, jest fog of war. Hex hunterzy mają stealth z prowla i są fajni na jacki i spam piechoty + nie pozwalają bezczelnie stać 12" od reszty i strzelać. Można wywalić kociołek i dać warlorda i 2x spell martyr/pasterka.

Albo wywalić Hexów, BFS i kociołek i dać małe Raptory z Annysą. Będzie coś szybszego i strzelającego. I chyba całkiem fajny moduł do scorowania flag na SR17
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post sobota, 1 lipca 2017, 15:43

Re: Whydak kaleczy Legionem

[Krakow][Lokal] Rhytms of War - 24.06.2017

Bitwa druga.
Vs Herudaino z Lucant/Axis. I Linebreaker. Yey..

Rozpiska coś w tym stylu +duużo min za darmo
https://conflictchamber.com/#cc201b_-0idjdBd4d9dbdFdF

Convergence Army - 75 / 75 points
[Theme] Destruction Initiative

(Lucant 1) Father Lucant, Divinity Architect [+28]
- Corollary [6]
- Diffuser [6]
- Inverter [15]
- Prime Axiom [38]
Transfinite Emergence Projector [19]
Transfinite Emergence Projector [19]

Wziąłem Fyanne. Wygrałem rzut więc zaczynam.

Nie zrobiłem zdjęć z rozstawienia ale deploy Heru widać w mojej pierwszej turze. Czary przed grą standardowo. Admo- agelius, fury- neraph, IF- Hexi.

Tura 1 Legion
Wszystko biegnie tak żeby mi nie strzelał po bestiach.

Obrazek

Tura 1 Convergence
Wszystko podchodzi poza zasięgi czyli nie za wiele. TEP'y chyba kasują pojedyńczych hex hunterów. Wrzucony watcher i deflection? Brak zdjęcia.

Tura 2 Legion
Aparycje, i wychodzi, że paru Hex hunterów ma zasięg szarży. Fyanna podchodzi i feat tak żeby złapać Nerapha po szarży w kontrolę, Fury na hexów.. Neraph z prawej czyści 2 kulki z kontr szarżą i sprint do tyłu. Hexi próbuje te szarża ale Watcher + miny i udaje się wrzucić Shadow bind tylko na prawy Tep (+5 dmg) i ciężkiego jacka.
Mogłem coś odstrzelić Seraphem i zostawić Iron flesh ale po co.. xD Neraph z lewej za murek, helion za nim i włącza zakaz strzelania.

Obrazek

Tura 2 Convergence
Watcher znowu wrzucony + feat. Dzięki Helionowi nie udaje się wrzucić flary w Nerapha za murkiem. Helion przeżywa na 1 kratce a potem jakiś dodge więc fart. . Prawy TEP sobie stoi bo ma shadow bind.

Obrazek

Tura 3 Legion
Naga z angeliusem strzelają do kulek, Fyanna fury na Nerapha z prawej na farcie ściąga TEPa i sprint do tyłu. Lewy Neraph zabija jakieś kulki i wraca za murek. Helion za nim z zakazem strzelania, Scythean podchodzi jakby Axiom chciał poszarżować.

Obrazek

Tura 3 Convergence
Odstrzeliwuje Heliona, Neraph dostaje sporo kratek od TEPa, poza zasiegami w miarę.

Obrazek

Tura 4 Legion
Zapomniałem akywować Forsakenów i Angelius frenzuje w kulkę.
Średnio mam pomysł jak to pozabijać a Heru już zużył zdecydowanie więcej czasu niż powinien więc uznałem, że spróbuje na czas czyli plan przeżyć i nie oddawać scenariusza.
Neraph ma szarże na wszystko ale pewnie nie przeżyje ciosu z watchera więc niszczy objectiv jako jedyny bezpieczny cel i wraca za las. Naga strzela do kulek. Po prawej też walka z kulkami.
1:0 Legion w CP

Obrazek

Tura 4 Convergence
Flara w Nagę, Axiom ją przyciąga i składa. TEP chyba męczy Nerapha z prawej.
Kulka scoruje flagę i 1:1 w CP.

Obrazek

Tura 5 Legion
Heru przyśpiesza a mi czas ucieka bo nie mam pomysłu co robić.
Neraph szarża w kulkę i sprint do lewej flagi. Seraph biegnie contestować, Scytean idzie na kontrę. Neraph z prawej zabija kulkę i sprint, jest poza kotrolą to nie poszaleje.

Obrazek

Tura 5 Convergence
Axiom zabija Nerapha wręcz, na szczęście nie trafia Serapa z harpuna a stanął więcej niż 10" ale mniej niż 12 od Scytheana.
Bez puntków

Tura 6 Legion
Fyanna Fury na Scytheana, Forsaken ją zasłania przed dragiem bo jest w zasięgu. Seraph podsuwa Scytheana ale nie da rady contestować. Scythean szarża w axioma i chyba ściąga z połowę, na pewno mu zepsuło 1 rękę.
Mam już chyba poniżej minuty.

Tura 6 Convergence
Lucant biegnie w stronę flagi, Axiom składa Scytheana i wbija punkt. I Heru kończy się czas.
3:2 w CP dla Convergence.

Ciężka bitwa wygrana raczej prze nieogranie CoC'em Heru niż moją dobrą grę plus miałem trochę szczęścia gdzie trzeba. Heru w zasadzie brakło minuty, żeby zabić Serapha i dobiec Lucantem do flagi. Z dużej przewagi w czasie zostało mi poniżej minuty na koniec gry. Dziwny ten scenariusz i nie będę za nim tęsknił. Na innym chyba zagrałbym ofensywniej w turze feata. W tej bitwie chyba też by się przydało. Idealnie byłoby wrzucić shadow bind na oba TEPy i stanąć jakieś 10.5 od nich ale pewnie za często się nie uda.
Gdzieś po drodze wpadł mi 1 CP na prawej fladze ale nie jestem pewny kiedy.
<<

Whydak

Avatar użytkownika

Posty: 1210

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2016, 08:55

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 2 lipca 2017, 12:42

Re: Whydak kaleczy Legionem

No i 3 bitwa turnieju
Spoiler: I ostatnia bo Heru wygrał z sparowanym w dół Chomikiem

Vs Musza z Baldur1/Baldur2
Fun fact: Rozmawialiśmy o jego wyborze casterów i rzuciłem dla śmiechu, że jak mu dobrze pójdzie to następny turniej gram Thagrosh1/Thagrosh2.

Jak się można było spodziewać Baldur2 vs Fyanna2.

Baldur2
Woldwrath
Megalith (proxowany wold guardianem bo zapomniał spakować)
3xwoldwyrd
2xsentry stone
shiftingi z UA
2x Blacklad, 3x stoneshaper

Wygrałem rzut to uznałem, że zacznę.
Bez upkeepów bo woldwyrdy.

Rozstawienie Legion

Obrazek

Rozstawienie Circle

Obrazek

Tura 1 Legion
Hexi próbują przeżyć turę i mocno się rozpraszają.
Bestie biegną, slipstream Scytheana.

Obrazek

Tura 1 Circle
Wolwrath i wyrd wbijają niepokojąco dużo dmg w angeliusa strzelaniem. Hex hunterów zostało niewiele. Rootsy na Megalicie i małpie, murek blokuje szarżę na Wyrdy z prawej.

Obrazek

Tura 2 Legion
Hexi zabijają parę patyków. Bayal tego między Scytheanem a Megalihem. Seraph slipstream Scytheana i zabija Bayala bo teraz on jest po drodze xD Naga Wraithbane na Scytheana. Fyanna Fury na scytheana, feat i wchodzi na górkę.
Scyhean z dźwiękiem japońskiego kamikaze szarżuje, składa Megalitha, sentry stone i jednego shiftinga.
Neraph z prawej zabija blacklada i sprint. Neraph z lewej to samo. Angelius standardowo pudłuje boostowany armor piercing wold wyrda, dokupuje do pełna i nadal bez szału.

Obrazek

Tura 2 Circle
1 Wyrd chyba strzela po Scytheanie. Małpa bez większej spiny konczy Scytheana i wrzuca druids wrath. Sprayki z druidów po angeliusie + wolwyrd go kończą...Neraph z prawej też dość obity. Leci feat i murek przed małpę.

Obrazek

Tura 3 Legion
Neraph z prawej dostaje Wraitbane od Fyanny i zabija Wyrda + sprint do tyłu. Ostatni Hex hunter i neraph z lewej czyszczą flagę i spell martyr scoruje.
Forsaken biegnie na flagę z lewej a Helion dzielnie szażuje Małpę.
1:0 Legion

Obrazek

Tura 3 Circle
Środkowa i prawa flaga sprzątnięte, brak zainteresowania lewą stroną.
2:2 w CP

Obrazek

Tura 4 Legion
W tym momencie przestał mi działać mózg. Coś źle klikaliśmy z zegarem i miałem mniej czasu niż powinienem i zacząłem się spinać, że się zclokuje. Musza mówił, że spoko bo powinienem mieć parę minut więcej ale jednak głupawo na turnieju.
Neraph z lewej frenzuje bo jest po za kontrolą.
Fyanna wrzuca Fury na Nerapha z prawej i admonition na siebie. Jakoś się bardzo obawiałem CK i Neraph zamiast szarżować z prawej to wbił się na Małpę od strony Fyanny przez co nie scontestował flagi co miał początkowo zrobić. Wbija jakiś średnio istotny dmg w małpę. Seraph zamiast cisnąć na środkową flagę odsuwa Fyannę od małpy.
Po fakcie się orientuje, że nic innego nie dojdzie na prawą flagę. Pasterka biegnie na środkową.
3:3 w CP

Tura 5
Wyrd z małpą ściągają pasterkę i Nerapha i jest 5:4 dla circle.

Derp, bardzo derp. Seraph na środkową flagę, Neraph na prawą. Cokolwiek co może tam pobiec w mojej turze i mogło by pyknąć. A z CK nie było tak strasznie. Małpa wręcz nie da rady bo admo, jak pójdzie admo to wyrd już nie ma purgacji więc trochę ogranicza kolejność a jak czegokolwiek nie trafi to dodge i 2 transfery. Najsensowniej byłoby druids wrath i strzelać wszystkim. A w ogóle to to Fury na Nerpahie nie było potrzebne i mógł bić woldwyrda bo spora szansa, że zabije i ograniczy kontrę.
No ale po pierwszej grze na ostrym słońcu i dość ciężkiej grze z Heru już nie myślałem zbyt jasno.

Także szukam fajnych pomysłów na paring Thagrosh1/Thagrosh2 bo była to ostatnia bitwa i Musza wygrał turniej.

PS Circle OP
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Legion of Everblight

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron