[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Dojo Simona
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Dojo Simona

<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 30 kwietnia 2014, 20:06

Dojo Simona

Jako, że mam coraz mniej czasu na granie to postaram się przynajmniej rozruszać to forum z moimi dziwnymi rozpiskami, których nie mam czasu przetestować ;)

Zacznę od pomysłu, który siedzi mi w głowie od momentu spoilerów lekkiej kawalerii. Niestety Flamebringerki są jedną z słabszych lekkich kawalerii w grze, z powodu braku jakiejkolwiek broni strzeleckiej, reacha, mają dość małego mata i nie mają aż tak mocnej siły uderzeniowej. Za to są dość mobilne oraz posiadają dużą ilość ataków. Więc postanowiłem się skupić na tych plusach (mobilność, duża ilość ataków) i minusach (mały mat, mały pow) wrzucając do je do rozpiski.
Z drugiej strony myślałem też kiedyś o jakiejś rozpisce z Kreossem2, która nie będzie się opierała na tierach (bo po kij mi 3219073120873012387 exemplarów :P ). Flamebringerki oferują temu casterowi mobilność, której dotąd nie miał, a Kreoss daje Flambringerką możliwość przejeżdżania po piechocie jak się tylko chce.

Koniec końców wyszło mi takie coś :
System: Warmachine
Faction: Protectorate of Menoth
Casters: 1/1
Points: 50/50
Grand Exemplar Kreoss (*6pts)
* Reckoner (8pts)
Vessel of Judgement (9pts)
Choir of Menoth (Leader and 3 Grunts) (2pts)
Exemplar Vengers (Leader and 4 Grunts) (11pts)
Flamebringers (Leader and 4 Grunts) (10pts)
Lady Aiyana & Master Holt (4pts)
Temple Flameguard (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Temple Flameguard Officer & Standard (2pts)
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)
Vassal of Menoth (2pts)


No i argumentacja wyboru modeli :
Grand Exemplar Kreoss (*6pts) – rozpiska na tym casterze, więc raczej musi być ;)
Flamebringers (Leader and 4 Grunts) (10pts) – chodzi o to by ich użyć ;)
Exemplar Vengers (Leader and 4 Grunts) (11pts) – jak już trochę punktów jest zainwestowanych w jedną kawalerią to druga nie zaczyna już być aż tak złym pomysłem. Będą służyć jako główna siła uderzenia na ciężkie cele.

* Reckoner (8pts)
Choir of Menoth (Leader and 3 Grunts) (2pts)
Vassal of Menoth (2pts)
Vessel of Judgement (9pts)
Rzeczą, której bardzo mi brakuje w tierach Kreossa jest jakakolwiek możliwość gry zasięgowej. Po to właśnie też wepchałem tutaj te elementy i powinno to się dość dobrze komponować z dwoma kawaleriami, które już posiadam (jeżeli przeciwnik do mnie nie podejdzie to sukcesywnie będę te kilka modeli na turę odstrzeliwywał, a jak już wejdzie w zasięg szarży kawalerii to reckonera zawsze mogę przerobić na element uderzeniowy).

Temple Flameguard (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Temple Flameguard Officer & Standard (2pts)
Jako, że większość modeli, które mam w tej rozpie są warte dość dużo punktów to musi być jakiś tapit. Wybrałem akurat TFG, bo w połączeniu z featem Kreossa mogą posłużyć dość dobrze do czyszczenia piechoty (reach, 2 ataki i każdy z nich podpala) .

Lady Aiyana & Master Holt (4pts) – mają poprawić grę z rozpiskami z większym armorem oraz zawsze dodaje dwa strzały z hand Canonów do gry zasięgowej.
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts) – support dla trzech oddziałów, które mam no i pewny pathfinder co dla Kreossa może być dość ważne.
Podsumowując, chciałem by było coś innego i by miało możliwości większej zabawy casterem, a niżeli wyrzucanie wszystkiego do przodu i sprawdzenie ile z tego przeżyje ;) Rozpiska niestety nie ujrzała ani razu stołu, więc ciężko powiedzieć ile w tej teorii będzie praktyki, ale na razie wygląda imo dość ciekawie. Potencjalnymi miejscami do zmian są : VoJ, A&H oraz Rupert. Można się skupić bardziej na uderzeniu rozpiski lub bardziej supportować niektóre z wybranych jej elementów. Jak widać rdzeń tej rozpy nie ma żadnych charakterów, więc daje to duże możliwości do dobierania drugiej (jak i trzeciej) rozpiski, zapewniając przy tym rozpiskę mobilną w dobrymi elementami czyszczącymi piechotę.

No i tutaj jest pytanie do Was : z czym rozpiska może wg Was sobie nie radzić? Na razie nie mam za bardzo czasu na testowanie, więc wszelkiego rodzaju większe testy jej mogą nadejść dopiero jak rozpiska skończy roczek, ale może kogoś już teraz takie rozwiązanie zainteresuje ;)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Dzuki

Avatar użytkownika

Posty: 1604

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:23

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post środa, 30 kwietnia 2014, 20:09

Re: Dojo Simona

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 1 maja 2014, 13:26

Re: Dojo Simona

Mi się Simon wydaje, że brakuje Ci troszkę mięśni w tej rozpie. Bo masz tylko kawalerię i reckonera. A jednocześnie nie jest to caster, który nie wiem zagraża jakoś kontrolnie czy assasynacją żeby obejść grę na attrition i możesz się od wielu rzeczy, które np. grane są u nas w Wawie, odbić z tego względu, że nawet uderzysz pierwszy, ale zostanie wystarczająco dużo żeby zabić i kawalerię i reckonera (co zbyt dużym wyzwaniem nie jest). Z drugiej strony piechoty też jakoś kozacko nie czyścisz, bo w turze feata jak zdejmiesz 30 modeli to będzie czad, a nawet te 30 modeli to z punktu widzenia spamu piechoty Cryxowej nie jest na tyle dużo, żeby ona się potem w Ciebie nie wbiła i nie zabiła. Wg. mnie ta rozpa może być spoko na zbalansowane listy, ale jakikolwiek skew w którąkolwiek ze stron (plus jeszcze mocne strzelanie) udupia Cię całkiem mocno.
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 1 maja 2014, 22:06

Re: Dojo Simona

Dzuki : mam kilka innych pomysłów do potestowania i ogrania przed DTMami, więc ta rozpiska będzie musiała jeszcze poczekać na swój czas :P

Kondzioro : Możesz podać jakieś przykłady, bo de facto na razie podałeś parę haseł na które nie mam jak nawet odpowiedzieć :) Gunline'y są problematyczne, pDenny na piratach jest problematyczna, eLich imo może być problematyczny. Reszta Cryxu ? Niekoniecznie :) Piechota Cryxowa ma nie koniecznie duże threat range, a ja kawalerię w matchupach z piechotą raczej wykorzystwałbym jak jojo (flambringerki z sidestepem i ruchem lekkiej kawalerii cofają się 7 cali, więc spokojnie mogą wyjść z threat range'y większości piechoty). Rozpiska może mieć też problemy z jakimiś dziwnymi eBaldurami lub innymi tego typu ciężkimi rzeczami, ale od tego raczej by była druga rozpiska (na chwilę obecną mogła by to być eFeora z Judim), więc raczej aż tak bardzo bym się nie przejmował tym, że nie każde skew w tym kierunku jest w stanie przejeść. Tym bardziej, że nie na wszystko jest się człowiek w stanie przygotować rozpiską i niektóre rzeczy trzeba załatwić dobrym pozycjonowaniem (które ma tutaj zdecydowanie większy czynnik niż w tierach Kreossa).
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 1 maja 2014, 22:46

Re: Dojo Simona

No ale to o czym napisałeś sprawia Ci problemy i to jest to samo co ja napisałem.
Na szybko:
Cryx: piraci, Strzelecka pDenny, eAspxyxious, eDeneghra (wydaje mi sie ze mocno zaboli zabranie Ci first strike'a poprzez feata)
Cygnar: strzelecka pHaley i nara
Khador: blady ostatnio grywa buildem na dwóch Conquestach, poza tem to wydaje mi sie, ze Butcher3 będzie groźny.
PoM, RoS i Merce to sie nie znam.
Obora: eBaldur i Morvahna na kolosie i tarnach i skinwalkerach
Trolle: cegły to trollowa specjalnosc, Runesy albo podwójni Wardersi
Legion: nie znam sie, ale cegła pThagrosha może chyba Cie zabolec, poza tem ravagory chyba Cie boleja.
Skorne: tutaj to ja sie totalnie nie znam, ale tak sobie wyobrażam ze fists of Halaak, czy jakaś titan cegła na Rashetcie może być groźna.
Miniony: Maelok w wersji Rickarda, a i ja bym sie tego jakoś bardzo nie bal swoim Carvierem.

Simon po prostu wydaje mi sie, ze meta poszło w dużo bardziej skrajne złożenia teraz, przynajmniej ja to obserwuje w Warszawie, bo gdzie indziej nie mam doświadczenia. A te buildy, które wymienilem sie u nas przewijają.
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post piątek, 2 maja 2014, 18:59

Re: Dojo Simona

<<

maybug

Avatar użytkownika

Posty: 435

Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2013, 00:47

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post piątek, 2 maja 2014, 19:25

Re: Dojo Simona

Mi się bardzo podoba. I sprawia wrażenie bardziej przebiegłej niż się wydaje.

Mobilność rozpiski to duża i mam wrażenie często niedoceniana zaleta. I mam na myśli nie tylko zasięg szarży, ale też elastyczne przemieszczanie się po stole, flankowanie, dostosowywanie się do scenariusza.

Wada jest taka, że sprawia wrażenie mało wy7specjalizowanej, niekoniecznie na spam piechoty, niekoniecznie na cegłę, niekoniecznie na mocno strzelającą armię
Sądzę, że Simon mimo to wyciągnie z niej całkiem sporo :D
Szczególnie podobają mi się flamebringersi pod eKreosem. Będę je testował pod pSeveriusem też.
<<

Koza

Avatar użytkownika

Posty: 1781

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 20:32

Frakcja: Circle Orboros

Post piątek, 2 maja 2014, 21:10

Re: Dojo Simona

Rozpiska wydaje mi się bardzo odmienna, mobilna i fajna do swobodnego grania, problem pojawia się z graniem turniejowym. Przez swoją "uczciwość" ma wiele luk które musi wypełnić druga rozpiska i może się okazać, że druga rozpa musi być na bricki, gunline'y i spamy piechoty a to już trochę za dużo w jednym koszyku.
A co do flamebringerek: myślałeś o nich pod ToMem? Zwykle się bierze pod niego zwykłą kawę, ale myślę że mając 3 ataki i side step mogą być jeszcze lepszym celem do wskrzeszania.
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 3 maja 2014, 02:51

Re: Dojo Simona

Maybug : ogólnie mamy podobny styl myślenia, co albo dobrze o nas świadczy, albo wręcz przeciwnie :P A co do kawalerii : niby bardzo pasuję pod pSeviego (z drugiej strony co nie pasuje ? :P ), ale pod nim wolałbym chyba większą ilość modeli, które może korzystać z D_W (erranci FTW :P ). Nie zmienia faktu, że bardzo chętnie przeczytam jak Ci wyszły test, bo jestem dość ciekawy.

Reszta : rozpiska była bardziej zrobiona na to żeby zaskoczyć przeciwnika. Wiem, że w najbliższym czasie będę miał raczej bardzo mało możliwości na testowanie zupełnie nowych buildów, więc postanowiłem podzielić się paroma, które wydają się dość ciekawe (z drugiej strony jak ludzie bardziej zaczęli iść w skew to rozpiski takie jak ta mogą ludzi nie za bardzo ciekawić :) ). Na chwilę obecną rozpiski i tak nie zamierzałem brać na turnieje, bo jednak ona będzie wymagała dość dobrego ogrania żeby z nią grać nawet te trudniejsze MU. Np. dużo rozp ze spamem piechoty ma problemy z poradzeniem sobie z TFG, którzy jeżeli potrzeba to mają 14defa (16 na szarżę) i 19/23 armora. Tak samo jak z flamebringerkami, które mają 16 defa jeśli trzeba. Moim zdaniem rozpiska jest na poziomie rozpiski tierowej, ale wymaga zdecydowanie więcej ogrania. No i co najważniejsze nie cierpi tak bardzo na jakikolwiek element terenu jak rozpiska tierowa. Tiery mają większy wygar, ale niestety z powodu dość schematycznego grania mogą zostać rozjechane jeszcze bardziej niż wcześniej wymieniona rozpiska :)

Gobos : wszystko zależy od buildów eBaldura i eFeory. Rozpiska na eKreossie nie potrzebuje trio, więc spokojnie może wejść do eFeory co pozwala mi wyłączyć podwójny teleport ghatorixa. W takim wypadku jest dość ciężko dopchać tą bestie do judiego, przez co mamy de facto sytuację, że kto zaszarużuje jeden z tych modeli to raczej wygrywa (poza ghatorixem zazwyczaj ciężko jest znaleźć w standardowych eBaldurach drugą bestię, która wbija masę dmg w judiego.
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post sobota, 3 maja 2014, 12:10

Re: Dojo Simona

<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post sobota, 3 maja 2014, 13:03

Re: Dojo Simona

W jaki sposób jack z 4 Focami, 24 P+S i 8 Mata nie zabija bestii, która ma 14/22? No... Powiedzmy 16/22.
Pytam bo nie wiem :) Wydaje mi się, że szanse zabicia wilczka są dosyć spore.
<<

maybug

Avatar użytkownika

Posty: 435

Dołączył(a): wtorek, 5 marca 2013, 00:47

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post sobota, 3 maja 2014, 13:07

Re: Dojo Simona

W moim odczuciu największym problemem flamebringerek jest 6 mata. Zbyt drogi oddział zbyt wyspecjalizowany by polegać na takim trafianiu. Stąd propozycja pSeveriusa czy eKreosa jest taka oczywista.
U eKreosa bije godniej i mniej zawodnie. Znacznie lepiej. Z mojego doświadczenia grania kawaleriami jest jednak tak, że kawaleria, aby 'się spłacić' nie może łatwo zginąć po tym jak zabije modele. Defenders ward i piper robi z 14/15 17/17. To tyle, że eirysce ciężko trafić a dużo rozpisek ma z tym problem, tym bardziej że zasada lekkiej kawalerii to taki reform na bogato i można się ustawiać w bardzo irytujący sposób.
Oczywiście że erranci, rozpy pseveriusa któe testuję zaczynaą się od 30 errantów :D , errrant senechal i piper. Próbowałem 30 flameguardów dodatkowo, działą dobrze, ale mam potrzebę oddziału flankującego, albo przynajmniej takiego który szybko się przemieszcza i może wyprzedzić rycerzy, a nie tylko czeka, aż zginą, żeby zrobić mu miejsce :D
<<

Gobos

Avatar użytkownika

Posty: 3027

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 23:58

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Circle Orboros

Post sobota, 3 maja 2014, 13:32

Re: Dojo Simona

<<

Encaitar

Avatar użytkownika

Posty: 2411

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 12:50

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 3 maja 2014, 13:50

Re: Dojo Simona

<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 393

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 3 maja 2014, 13:57

Re: Dojo Simona

Szansa rzucenia 8+ na 2 kostkach to 41,67%, nie jestem najlepszy w takich obliczeniach, ale wydaje mi się, że przy P+S 24 to bardziej opłaca się wypłacić 5 nieboostowanych ataków, niż 2 boostowane i jeden nie.
Następna strona

Powrót do Protectorate of Menoth

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron