FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Reznik - jak z nim żyć ?

<<

Miki

Avatar użytkownika

Posty: 26

Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2015, 12:11

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 20 lutego 2016, 19:55

Reznik - jak z nim żyć ?

Witam wszystkich serdecznie ostatnio gram High Executionerem Reznikiem i wydaje mi się , że zbytnio nie czuję jego stylu gry a bardzo ten caster mi się podoba, dlatego chciałbym wyjaśnić kilka kwestii związanych z grą tym casterem na forum.

Dzisiaj rozegrałem dwie gry (obie z nich wygrałem) ale czuję lekki niedosyt i uważam, że jednak pomimo wygranych nie udało mi się wykrzesać całego potencjału z naszego koleżki. Oto rozpiska którą grałem :

High Exexutioner Reznik ( +6P)
Reckoner (-8P)
Vanquisher (-8p)

Choir of Menoth ( min) (-2P)
Examplar Basrions (max) (-8P)
Examplar Errants (max) (-8P) + UA (-2P)

Examplar Bastions Seneschal (-3P)
Vassal of Menoth (-2P)

I teraz chciałbym zadać kilka pytań, żeby forumowi wyjadacze pomogli mi ogarnąć grę :

:arrow: Gdzie najlepiej go ustawiać ? Czy mam go kryć za Bastionami ( zazwyczaj tak robię) Reznik biega z nimi, ale mam problem bo jakoś nigdy nie zdecydowałem się rzucić go do walki.
:arrow: Jakie cele są najlepsze dla tego typu Castera ? Pozwalać mu zjadać mniejszych żołnierzy z oddziałów po to by robić z nich wracki ? Atakować solosów ?
:arrow: Czy coś jest nie tak z moją rozpiską, czy powinienem dodać coś co waszym zdaniem lepiej działa z Reznikiem ?
:arrow: Jak najlepiej doprowadzić do tego by Reznik stanął oko w oko z innym casterem ? Jak najlepiej wykonać nim assasination run ?
:arrow: Czy jego feat jest rzeczywiście przydatny ?

Zapraszam do dyskusji :)
<<

Horus

Avatar użytkownika

Posty: 204

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 13:39

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 21 lutego 2016, 01:43

Re: Reznik - jak z nim żyć ?

ja też uwielbiam tego castera,
rozpiska jest ok, niewielkie zmainy można porobić,
Reznik jest dobry na hordy, na WM nie strzelającą, mi sie cięzko z cygnarem grało z innymi frakcjami całkiem, całkiem,
Feata używasz jak chcesz zrobic np CK zdejmujesz foci/furry i szarża z EoD ;]
witch hound jest spoko wydłuża ruch znacznie BG,
ja pod nim zawsze używam Madelyn Corbeau dla 3 cali zasiegu,
Gorman dla chmurki aby go zasłonić,
Hierophant
no i Wracki
musisz kilka bitew pograc z roznymi rozpiskami zeby zobaczyc w czym jest dobry a gdzie szybko pada,
powodzenia

Powrót do Protectorate of Menoth

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron