[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Nieumarłych przygód kilka
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Nieumarłych przygód kilka

<<

Orkish

Avatar użytkownika

Posty: 859

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 01:16

Lokalizacja: Ursynów

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 26 maja 2015, 09:46

Re: Nieumarłych przygód kilka

Na 3 bitwę trzeba było brać Coven, bez inflictorów mortenebra jest dość kiepska na Cygnar.

Szczerze nie branie harrowera pod Morti jest dziwaczne. właściwie jeżeli miałby wskazać jacka, który jest najlepszy do tego castera to właśnie bym wskazał harrowera.
Tak. Pozjadałem wszystkie rozumy.
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 26 maja 2015, 14:59

Re: Nieumarłych przygód kilka

Pytanie o harrowera mi też się cisnęło ale mi się nie ciało logować w nocy :) i jeszcze jedno - po diabła tam te witchki? bez nich z zamianą hagi na drugą syrenkę miałbyś 4 tier i wolne 7 pkt, akurat na... corruptora ;p albo scavengera i helldivera a jeszcze lepiej reapera i zamiast gryzącego kurczaka defilera ale to już moje wolne pomysły.

A jak leviathan się sprawdza? miałem pomysły żeby nim na morti grać ale jednak zbyt focusożerny mi się wydaje
<<

Orkish

Avatar użytkownika

Posty: 859

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 01:16

Lokalizacja: Ursynów

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 26 maja 2015, 15:28

Re: Nieumarłych przygód kilka

Witchki są po to żeby tough lub efekty typu martyrdom nie blokowały triggera overruna. Aczkolwiek szczerze ja raczej wolę Tiery, opcja z witchami jest zbyt zero-jedynkowa (jeżeli nie wyjdzie CK to jest słabo).
Mortenebrą można spokojnie wygrać na attrition na tierach.

Leviathan jest w porządku pod Morti. Zwykle stoi z tyłu
więc oprócz focusa z syreny może korzystać z focusa z Morti do strzelania (jak stoją w B2B). Plusem jest też to że istnieje realna szansa że inny jack przewróci cel.
Tak. Pozjadałem wszystkie rozumy.
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 26 maja 2015, 19:19

Re: Nieumarłych przygód kilka

Zamiast witchek wystarczy stalker chyba... A z leviathanem kiedys spróbuję ;) wolę też zamiast dj dwa inne helljacki, ale to detal
<<

sasha009

Posty: 414

Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2013, 23:08

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:47

Re: Nieumarłych przygód kilka

Siemka, co myślicie o eeAspym ?? Niby jest grywalny w USA (parę rozpisek na nich zbudowali z sukcesami, niby), ale tam się trochę inaczej gra cryxem (teraz tylko i wyłącznie nowe tiery eDenny ...). Graliście coś nim ??
Winter is coming. Buka !
<<

Puchacz

Avatar użytkownika

Posty: 360

Dołączył(a): poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 19:54

Frakcja: Grymkin

Post wtorek, 4 sierpnia 2015, 19:46

Re: Nieumarłych przygód kilka

Często nim grają na youtubowym 'advanced manuevers', ale tak jak piszesz to 'merykańska meta. Ale zawsze można podejrzeć jak ktoś patrzy na tę sprawę i jakie ma rozkminy.

Kwestia ode mnie:

35p
eSkarre +6
DJ -12
Nightmere -10
Defiler -5

Pistol wright (przy blackspocie jako takie czyszczenie piechoty ewentualnie może próbować opóźniać jakieś modele przeciwnika)
Necrosurgeon (nie grałem jeszcze eSkarr, więc fajnie by było mieć to skromne leczenie)

I zostaje 9p na wydanie. Nad czym się zastanawiam? Raider kapitanka: nieprzewracalnośc dla skarr, dodatkowe czyszczenie piechoty. Gorman: kolejna protekcja dla skarr bo chmura, zabawka antypiechotna, i na ciężkie cele też coś ma. Satyxis Raiderki: jakiś tam jam z wysokim def, połączenie cma i blackspota może pomóc z czyszczeniem wrogich ludzików z wysokim def, tylko tu by powstał dylemat kapitanka czy witcha (tak czy inaczej wtedy defiler musiał by skurczyś się do deathrippera). Bloodwitchek nie mam więc nie wchodzą w grę na teraz (choć wydają się całkiem spoczo).
Prosiłbym o podzielenie się doświadczeniem w robieniu rozpisek i jakie problemy natrafiacie grając eSkarrą :)
<<

Orkish

Avatar użytkownika

Posty: 859

Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2013, 01:16

Lokalizacja: Ursynów

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 11 sierpnia 2015, 10:47

Re: Nieumarłych przygód kilka

Grałem eSkarre kilka razy.

W skrócie plan na bitwę jest taki, żeby w kluczowej turze odpalić feata i z perdycji wbić się w coś wartego zabijania. Jeżeli użyjesz feata by wbiec w castera/jacka przeciwnika to jest to mało efektywny sposób wykorzystania jednego z lepszych featów w grze.

Co do rozpiski

Jak dla mnie dwa ciężkie jacki to za dużo na 35 pkt. Nie możesz sobie wtedy pozwolić na suport, który by udźwignął drugiego jacka ponieważ bardziej potrzebujesz elementów, które wyczyszczą drogę.

Dlatego bym wyrzucił nightmare'a.

Necrosurgeon jest niezbędny (można też rozważyć małe mcthralle w komplecie).
Tak. Pozjadałem wszystkie rozumy.
<<

Puchacz

Avatar użytkownika

Posty: 360

Dołączył(a): poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 19:54

Frakcja: Grymkin

Post wtorek, 11 sierpnia 2015, 12:34

Re: Nieumarłych przygód kilka

Dziękuję za odpowiedź.

Zagrałem sobotni turniej w PŃ czymś takim:

eSkarr
DJ
Nightmere
Deathripper
Satyxir raiderki + ua
peestol wright
necrosurgeonka

Muszę przyznać, że w obu grach drugi ciężki jack mi się przydał, bo za każdym razem jednego traciłem w głupi sposób (wynik mojego nieogrania). Poza tym, dwa mogą dawać więcej wektorów zagrażających zabawkom przeciwnika. Nie miałem problemów z focusem (no bo w kluczowych momentach miałem tylko jednego jacka :P), ale liczę na te 2 darmowe na deathjacku. Choć wedle porady spróbuję zagrać bez N.
Necruska to bez wątpliwości must have, bo hp leci jak woda przy 3 często używanych upkeepach, feacie i atakach z life trader.
Satyxiski to na pewno dobry jam w tej rozpisce. Choć gdybym miał bloodwitche i saxona to chętnie bym wypróbował tę opcję.
Niespecjalnie sprawdził mi się pistol wright, ale to pewnie przez to, że miałem dla niego słabe rzuty i to, że w grze z trollami zapomniałem odpalić feata(co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło mi wygrać). Rozważam zamianę na gerlaka, bo pomimo skornergii z BS (a z innego punktu widzenia braku konieczniści rzucania czaru), wydaje się ciekawą opcją, szczególnie, że po doczytaniu karty zauważyłem wydłużoną szarżę na żywe modele.
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 21 września 2015, 15:42

Re: Nieumarłych przygód kilka

Dobra ludziska zaniedbałem ostatnio swojego minibloga i pisanie glupot :P więc oto jest w końcu rozpiska którą chce grać:

System: Warmachine
Faction: Cryx
Casters: 1/1
Points: 50/50
Pirate Queen Skarre (*6pts)
* Deathripper (4pts)
* Helldiver (3pts)
* Skarlock Thrall (2pts)
Bane Knights (Leader and 9 Grunts) (10pts)
Blackbane's Ghost Raiders (Leader and 9 Grunts) (9pts)
Necrosurgeon & 3 Stitch Thralls (2pts)
Satyxis Blood Witches (Leader and 5 Grunts) (4pts)
* Satyxis Blood Hag (2pts)
Soulhunters (Leader and 4 Grunts) (9pts)
Bane Lord Tartarus (4pts)
Darragh Wrathe (4pts)
General Gerlak Slaughterborn (3pts)

Objective: Effigy of Valor.

Jest to coś czym od dawna chciałem pograć i w końcu zabrałem się za malowanie. Działa to jak widać, speed-skarre. Nie do końca widzę grania tym przeciwko cygnarowi (ostatnio nie widzę w ogóle grania przeciw cygnarowi) ale powinno dawać radę przeciw Hordom. Grałem już od jakiegoś czasu podobną skarrą, ale tu jest pare innych rozwiązań, które powinny zdać egzamin lepiej. Zastanawiam się, czy nie zbliżyć tej rozpiski do rozpiski trenta i nie wstawić mechanitralli, ale wpierw pogram tak. Do pary na razie będzie eLicz, czyli troche klasycznie, choć wciąż bez odpowiedzi na cygnar.

Ostatnimi czasy nie grywam Terminusem i trochę zaczynam za nim tęsknić, podobnie jak za pDenny (choć piraci też mi się pod nią znudzili).

Żałuje strasznie, że nie udało mi się pojechać na DTMy gdzie chciałem zagrać podobną rozpiską, no ale cóż potestujemy w Krakowie i może na MP :P
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 września 2015, 10:53

Re: Nieumarłych przygód kilka

Pograłem sobie wczoraj, ale o tym potem.
Zanim napisałem ten post wróciłem do czytania swoich pierwszych tym topicu i spojrzałem na rozpiski które kleiłem ponad rok temu. Dziś jak na nie patrze nie widzę jak miałbym grać z MU, które ostatnio spotykam. Pozmieniało się trochę. W naszym skromnym ostatnimi czasy trójmieście nie wpada już tyle osób co kiedyś. Wczoraj udało mi się zagrać dwie gry z czego pierwszą po raz kolejny z Legionem z Krystianem, który jako jeden z nielicznych wciąż wpada regularnie i drugą z dość świeżym graczem. Trochę narzekając powiem bieda panowie, bieda, gdzieście się ludzie podziali (no może jeszcze Domin i Szymon się pojawiają regularnie a wybitnie nie mogli :P). Co do MU lokalnego i sposobu grania przeciwników, stał się on strasznie defensywny (może trochę przeze mnie?) i strasznie mi się to nie podoba.
Ponadto, wracając do moich pierwszych postów w tym boardzie, rozpiski które konstruowałem kiedyś i które cieszyły się tak dużym zainteresowaniem ze strony twojej, drogi czytelniku, to rozpiski jednej sztuczki mimo wszystko (czyt Morti). Po tylu grach eGaspim, pSkarrą i pDenny stwierdziłem, że Ci casterzy nie tylko mają widoczny power ale też pewne niuanse, które pozwalają im być competitive nawet czasach mega nerfów i całego pp hate'u dla cryxu (gdzie inflictor i co zrobiliście nowej denny!!!). Ale wracając do gier które zagrałem i do testowanej Skarry.

Gra I Krystian eLilo

Faction: Legion of Everblight
Casters: 1/1
Points: 50/50
Lylyth, Shadow of Everblight (*5pts)
* Naga Nightlurker (5pts)
* Nephilim Bolt Thrower (6pts)
* Nephilim Bolt Thrower (6pts)
* Ravagore (10pts)
* Ravagore (10pts)
Blighted Nyss Archers (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Blighted Nyss Archers Officer & Standard (2pts)
Blighted Nyss Shepherd (1pts)
Blighted Nyss Shepherd (1pts)
Strider Deathstalker (2pts)
Strider Deathstalker (2pts)
Succubus (2pts)

Przeciwnik chce ją parować z Saeryn, ja powiedziałem, że moja rozpa średnio będzie sobie z tym radzić więc równie dobrze może przetestować to bo ja chętnie zagram słabe MU. Zaczynamy

Moja pierwsza wystawiam się na maxa tworząc flanki ciężka kawa i piraci, a z drugiej lekka kawa i wiedźmy. Wiem, że mini feat na wiedźmach ma średnio sens, co przeciwnik ma zabić to zabije i wiem, że nie za bardzo ma jak ruszyć lekką kawe. W swojej pierwszej przeciwnik rzuca feata i pudłuje chyba 3 razy z Lilo w blackbejnów co wystawia go dość nieprzyjemnie w szarży ciężkiej kawy, no ale... pod featem ginie 3 kawalerzystów od 2 ravagor i dość sporo blackbejnów, do czego przcyzynił się animus nagi. Gienie też trochę wiedźm, ale nie w strasznych ilościach.

Moja druga i failuje totalnei odpalając feata. źle oceniam wszystkie swoje zasięgi i nic nie doszarżowuje. Przynajmniej mam feat defensywanie. Okazuje się, ż eprzeciwnik bez feata i na średnio wysko armor... jest słaby, nie ma za bardzo co zabijać i jak zabijać. Trochę czyści, ale nie za dużo i idziemy w moją ture.

Nie ma feata ale jest dużo modeli ;) postanawiam szarżować w casterkę 2ma kucykami, 2 pozostałe mielą oddział i biją coś tam w bestie. Ataki w casterkę pudłuje nawet z Dark Guidance. Poza tym udaje mi się zniszczyc oba deathstalekry i jedna ravagorę a drugą pożądnie pocharatać. Coś tam jeszcze u przeciwnika ginie, coś chyba nawet umiera od ognia i przechodzimy w jego turę. Okazuje się, że przeciwnik ze związanym stuffem nie ma bardzo ma co zrobić a ja siedzę na fladze i scoruje od następnej. Idzie zatem próba CK, ja odwdzięczam się szarżą Skarry w lilo i zabijam ją bez problemu.

GRA II Trolle i Piotrek z pMadrakiem

Gram z typowem Trollowym klocem, Moja rozpa powinna sobie w czystej teorii radzić więc do boju. Wiem, że Mulg musi zginąć od od feata bo inaczej nie mam szansy go ruszyć. Zaczynam.

Zaczynam i biegne wszystkim na full. Przeciwnik stawia murek Janissą i się kitra. 2 oddziały wardersów biegną do przodu.
W odpowiedzi na ustawienie przeciwnika ustawiam sie na 10 calach. Bedę miał alfastrike. Przeciwnik kitra mulga za budynkiem co prowadzi do dwoch rzeczy po pierwsze nie mogę go zabić, więc go olewam, po drugie on nie będzie miał na nim tury feata bo stoi za daleko. Obaj popelnilismy blad w tym momencie. Ja powininem Ciezka kawa zabijac z featem wardersow ktorych zabijalem na srednich kosciach, on powinien mnie jamować i biec zebym nie mial szarzy. Gra koczy sie zamknieciem slepu. Gdyby był to turniej wygrałbym na czas jednak tak stwierdzilismy ze najpewniej bym przegral bo nie miałem czym zablokować Mulga zeby nie contestował mi flagi w kolejnej turze (miałem 3 punkty).

Najwiekszymi bledami tej gry było zuzycie feata na wyczyszczenie 1,5 oddzialu wardersow. Moja rozpa nie miala jak ugryzc Mulga w turach po feacie.

Ogolnie o rozpisce.

Wracajac do domu myslalem o tym co nie sprawdzilo sie prawie wcale, a mianowicie Bane Raiderach. Niestety nie profitują z feata tak jak Kucyki, czy Bane knighci, czy cokolwiek co wstawie na ich miejsce, są po prostu słabi ze Skarrą i kosztują za dużo. Strata 2 od strzlania to strata około 5 pkt (dokładnie 4,4) a zabija się ich niesamowicie łatwo. To nie trole nie mają dopałek do arma, ich def jest śmieszny, a 5 boxów to nie 8. Dodatkowo maja 5 ataków z powerem 15 i... to wszsytko. Muszę ich wymienić i myśle, że może warto na Raiderki. A może warto wstawić też BK, tylko, że w takim razie warto by było wrzucić Tartarusa. Wracając do domu myślałem tak sobie i zastanwiałem się czy nie bardzo to wszystko będzie przypominac rozpe Trenta Denisona. Dziś spojrzałem jak wyglądała jego Skarra na WTC...... damn it, nie jestem oryginalny za grosz. Poważnie myślę teraz o wzięciu dokładnie rozpy Tranta, tylko, że... nie mam za bardzo z czym tego parować. Zawsze chciałem brać skarrę bez Tartarusa, ale z BK Tartarus być musi. pDenny z piratami jest w miare, ale znów... piratów nie mam, musiałbym kupić oddział Sea Dogsów, Mr Willisa, Rockbotoma, DSM (master gunnera mam o dziwo) i to dopiero początek przecież jest jeszcze Hawk, Doktorek i ten troll z harpunem, a może nawet trzeba by kupić Boomhowlerów... ehhh. ALBO mogę wziąć Morti ;) Albo może Coven z Krakenem. Ale tu przykładowo chciałbym miec Kucyki, które chciałbym mieć z Darragiem (duh). Damn it. Szczególnie ciężka jest ta kmin, ze nie mam jak grać z pHaley... Skarra nei ma szans :/ chyba, że gracz Cygnaru popełnił by kilka głupich błędów. Jakieś sugestie pany?
<<

kondzioro

Posty: 1370

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:56

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 września 2015, 11:16

Re: Nieumarłych przygód kilka

Jeżeli chodzi o pSkarre to polecam swoją rozpę z WTC, jest naprawdę bardzo solidna, na samym turnieju wygrałem nią 3/3 gry i tak naprawdę ani razu nie miałem przez chwilę wrażenia, że mogę przegrać. Fabryka McThralli daje w moim mniemaniu możliwość walenia 15-tek w pysk po turze feata i daje tej rozpie staying power. Poza tym to mega to szybkie co wg. mnie jest kluczem pod Skarrą.

A z pHaley to bez Inflictorów nie da się zagrać gry jak równy z równym, ja to tak odczuwam. Trzeba chyba się pogodzić, że mamy tutaj dziurę i tyle. Zawsze można zagrać lepiej niż przeciwnik i te szanse jakoś wyrównać. Ja sam myślałem o pGoreshadzie, tylko problemem jest dość szybkie wyjęcie tego typa z B13 co wyłącza Stealtha.
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 września 2015, 11:28

Re: Nieumarłych przygód kilka

Różnica między listą twoja i Trenta są Jacki (on ma Cankerworma) i bierzesz minimialny oddział raiderek i dodatkową krawcową. Nie wiem czy to są tylko drobnostki czy duża różnica. Za to co mnie interesuje dlaczego bierzecie obaj małe kucyki?
<<

Puchacz

Avatar użytkownika

Posty: 360

Dołączył(a): poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 19:54

Frakcja: Grymkin

Post wtorek, 22 września 2015, 14:27

Re: Nieumarłych przygód kilka

@kondziorno, na discountgaming jest niezły bałagan w listach. Według ichniej stronki gracz cryxu jedzie na madraku i gryzeldzie... :P
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 22 września 2015, 14:53

Re: Nieumarłych przygód kilka

Od jakiegoś czasu już listy są tu ;) http://wmh-wtc.com/
<<

Puchacz

Avatar użytkownika

Posty: 360

Dołączył(a): poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 19:54

Frakcja: Grymkin

Post wtorek, 22 września 2015, 14:55

Re: Nieumarłych przygód kilka

Dzięksy :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cryx

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron