FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Cryx kontra reszta świata ;)

<<

melfist

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 21 marca 2013, 00:25

Cryx kontra reszta świata ;)

Gift napisał(a):"kiedy nie chce mi sie za duzo myslec "
a zawsze myślałem że od tego jest cryx albo nie wiem legion czy coś a tu merce, no proszę

Dzieki gift... moje morale spadly jeszcze nizej ;p
Melfist napisał(a):Ty Dziekan, może cygnar kupisz ?

Dziekan napisał(a):NIGDY,Wolałbym umrzeć i srać non-stop rzadką sraką
<<

RafiK

Post piątek, 22 marca 2013, 07:46

Re: UK Nationals i pierwszy Iron Gauntlet Qualifier

melfist napisał(a):
Gift napisał(a):"kiedy nie chce mi sie za duzo myslec "
a zawsze myślałem że od tego jest cryx albo nie wiem legion czy coś a tu merce, no proszę

Dzieki gift... moje morale spadly jeszcze nizej ;p

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?

To się - niestety - przyzwyczaj :/ Grasz frakcją taką samą jak każda inna, na obecnej scenie turniejowej widać wyraźnie, że nawet o nieco niższym power levelu (albo zbyt wyraźnych kontrach) niż kilka innych. Ale i tak będzie słychać ciągle to samo pieprzenie ;) Taki nasz folklor.

Pozdrawiam

ps: ale akurat w przypadku Gifta zawsze jest w tym duża doza ironii więc tym bardziej nie należy się przejmować ;) zresztą co on tam wie jako uzalezniony od Legionu!
<<

RiV

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post piątek, 22 marca 2013, 10:25

RafiK napisał(a):Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?

To się - niestety - przyzwyczaj :/ Grasz frakcją taką samą jak każda inna, na obecnej scenie turniejowej widać wyraźnie, że nawet o nieco niższym power levelu (albo zbyt wyraźnych kontrach) niż kilka innych. Ale i tak będzie słychać ciągle to samo pieprzenie ;) Taki nasz folklor.

Nie wiem skąd wyciągnąłeś zdanie o niższym power levelu? Topy w Polsce nie są zbyt miarodajne, bo po prostu Cryxów jest ostatnio bardzo mało na naszych turniejach. Na zachodzie jednak dość regularnie pojawia się w topach. Fakt, że bardzo popularny ostatnio na turniejach Stormwall na spółkę ze Stormbringerami mocno karci Cryx. Nie jest to nie do przejścia, ale wyjście kolosów wymusza na graczach Cryxu zmianę spodobu myślenia i budowania rozpisek. Trochę czasu pewnie to zajmie.
ObrazekObrazek
<<

Simon99

Press Ganger

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 22 marca 2013, 16:33

RiV : akurat zmiana mety bardzo zabolała Cryx i z frakcji wygrywającej turnieje stała się frakcją, która raz na jakiś czas może wygrać turniej. Jeżeli Cryx nie trafi na jakąś twardą kontrę to jest w stanie coś ugrać. Niestety jest coraz więcej rozpisek, dla których wysoki def na modelach to nie problem - problemem jest to jak ktoś ma dużo arma i dużo kratek - w Cryxie takich rzeczy po prostu nie ma.

To że Cryx wygrywa turnieje gdzieś to jeszcze nie argument, bo nadal z tymi największymi ma problem i nie są już tak częste jak kiedyś ;)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

RiV

Post piątek, 22 marca 2013, 17:01

Ciekawe.
- w topie MayhamCup było 4 Cryxy
- na Mastersie Templecon 3 Cryxy w topie
- Cryx wygrał też turniej standard issue na templeconie i był 4
- Cryx pojawił się też w top WMWeekend: Invitional

Jak dla mnie jest go wciąż dość dużo i radzi sobie nieźle.

O ile graczy narzekających, że cryx jest zbyt mocny jestem jeszcze w stanie zrozumieć (nie zgadzam się, ale rozumiem - gra przeciw cryxowi bywa czasami dość frustrująca) to graczy narzekających że Cryx jest za słaby nie rozumiem.
pzdr
ObrazekObrazek
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post piątek, 22 marca 2013, 17:06

Jakby ktoś raczył też śledzić chain attack to wiedziałby że Scott wygrał intermuntain cup i zakwalifikował się do invitionala. Na stronie chain attacku wiszą wyniki i drugie miejsce ma kolejny cryx i to chyba z największymi zadanymi zniszczeniami. Turniej miał wymóg 3 list. Wieszczenie słabości cryxu jest mocno przesadzone.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Simon99

Press Ganger

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 22 marca 2013, 17:45

No to po kolei :
- gdzie napisałem, że Cryx jest słaby ? Napisałem :
akurat zmiana mety bardzo zabolała Cryx i z frakcji wygrywającej turnieje stała się frakcją, która raz na jakiś czas może wygrać turniej.

Nie napisałem nic o tym, że nie może wygrywać jakichkolwiek turniejów - przynajmniej ja tak to widzę ;)

RiV :
- w topie MayhamCup było 4 Cryxy
żeby się dostać do top 4 mayhemcup wystarczyło wygrać 3 pierwsze rundy na turnieju, który miał około 100 graczy - potrzeba 7 rund wg SRa by wyłonić zwycięzcę.

do mastera kwalifikują się zazwyczaj pierwsze 4 miejsca z 4 różnych turniejów - znalezienie się w top 4 to jeszcze nie koniecznie oznacza wygranie turnieju ;) Tym bardziej, że na masterze nie masz konieczności grania tą frakcją, którą się dostałeś do mastera.

Był 4ty znaczy nie wygrał, a jeden turniej wiosny nie czyni ;)

nie chce mi się dokładnie szukać, ale z tego co kojarzę to na WMW:I część osób kwalifikuje się nie z konwentów, a większych lokali. Ameryka to dość wielki kraj i nie wszędzie topowi gracze będą się pojawiać zawsze. Tym bardziej, że nadal pozostaje kwestia - nie musiał koleś grać Cryxem by się zakwalifikować :)

Yaro :
Akurat chain-attacka słucham i czytam co oni wrzucają. Wiem także, że równolegle do IMC odbył się mayhem cup w którym to było 2 razy więcej ludzi i znajdowały się tam osoby, które będą reprezentować USA na WTC. Mam nadzieje, że zrozumiesz w takim wypadku, że IMC będę traktował jako przypadkowy turniej, gdzie możliwość trafienia na kolesia, który ma ograny MU z Cryxem jest troszkę mniejszy niż na takim mayhem cupie ;)

Swoją drogą ja Cryxem grałem (i grać zamierzam) i wiem, że ma parę MU na które nie ma co zrobić, bo ogarnięty przeciwnik spokojnie jest w stanie wyczyścić ten swarm piechoty :) Przykładem może w tym wypadku JVM, który biorąc searyn z Cryxem raczej nie przegrywa :)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post piątek, 22 marca 2013, 17:54

No cóż, jak w polsce będą przypadkowe turnieje na 46 osób gdzie wygrana daje ci przepustkę na invitional to wtedy przyznam Ci rację. Z reszta to się nagle w połączeniu z tym co napisał RiV robią conajmniej 2 turnieje wygrane... Co do MU- każda frakcja takowe słabe ma.
Jeśli chcesz pogadać kto ostatnimi releaseami dostaje po dupie to radziłbym się zwrócić w stronę khadoru.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

RiV

Post piątek, 22 marca 2013, 18:19

Simon99 napisał(a):- w topie MayhamCup było 4 Cryxy
żeby się dostać do top 4 mayhemcup wystarczyło wygrać 3 pierwsze rundy na turnieju, który miał około 100 graczy - potrzeba 7 rund wg SRa by wyłonić zwycięzcę.

Jasne, ale tak czy siak musieli mieć te 3-0 żeby się tam znaleźć. :)

do mastera kwalifikują się zazwyczaj pierwsze 4 miejsca z 4 różnych turniejów - znalezienie się w top 4 to jeszcze nie koniecznie oznacza wygranie turnieju ;) Tym bardziej, że na masterze nie masz konieczności grania tą frakcją, którą się dostałeś do mastera.

Tutaj nie wiem, więc nie będę się wymądrzał :)

Był 4ty znaczy nie wygrał, a jeden turniej wiosny nie czyni ;)

Były dwa Cryxy. Jeden był pierwszy a drugi czwarty. Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem.

nie chce mi się dokładnie szukać, ale z tego co kojarzę to na WMW:I część osób kwalifikuje się nie z konwentów, a większych lokali. Ameryka to dość wielki kraj i nie wszędzie topowi gracze będą się pojawiać zawsze. Tym bardziej, że nadal pozostaje kwestia - nie musiał koleś grać Cryxem by się zakwalifikować :)

Gość który grał Cryxem był 5 i zakwalifikował się z turnieju last chance na WMW grając właśnie Cryxem.

Z tą Saeryn to trochę przesadziłeś. To że JVM to wygrywa to nie znaczy, że jest to dobry MU. Nie jest też specjalnie zły, ale autowinem to bym go nie nazwał. Z taką p/eDenny np. to wojna featów, kto pierwszy odpali ten zazwyczaj przegrywa.
ObrazekObrazek
<<

RafiK

Post piątek, 22 marca 2013, 18:49

RiV napisał(a):O ile graczy narzekających, że cryx jest zbyt mocny jestem jeszcze w stanie zrozumieć (nie zgadzam się, ale rozumiem - gra przeciw cryxowi bywa czasami dość frustrująca) to graczy narzekających że Cryx jest za słaby nie rozumiem.
pzdr

Tego z kolei ja nie rozumiem ;) I już nie offtopuję więcej.
Chciałem tylko, żeby kolega się nie przejmował za bardzo - bo nowy i szkoda chłopa! A tu się jakaś dyskusja ciekawa wywiązuje :)
Następna strona

Powrót do Cryx