FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Rahera rospiska / theme

<<

Pablitto

Avatar użytkownika

Posty: 146

Dołączył(a): sobota, 4 listopada 2017, 13:42

Frakcja: Mercenaries

Post poniedziałek, 8 lipca 2019, 14:49

Rahera rospiska / theme

Pod mercami spoko się wydaje ale pod cryxem jeszcze lepsza ? mimo małego foca ma tu ark noda do rzucenia Black spota . I moje pytanie ... Chce mieć jacki bo jest MD chce też mieć piechotę , i fajnie jak by jacki też sobie dobrze strzelały . - 4 do ataków dystansowych + Black industries wydaje się gięte mocno , ale też nowy theme piratów dający ganga dla Jacków + manifest są extra . Jakie macie pomysły ? Na rospe ? Nawet Kraken daje radę z umiarem dającym mu eysess site + Black spot + feat rahery . Czy leviatany sprawdza się tutaj ? Pod deny 1 nie dają rady ... Piraci z cryxu czy piraci z mercow a może 1 i 2 , stalkery czy slayery ?
ObrazekObrazekObrazek
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 8 lipca 2019, 18:00

Re: Rahera rospiska / theme

Wydaje mi się, że ma feata dobrego przeciw piechocie. Można nim puścić X dodatkowych sprejów na przykład z jacków i żywej piechoty. Dalej niż sprejami i tak bezpiecznie nie sięgniesz, bo cel strzału musi być w twojej 12'' kontroli.
Na cięższe cele moim zdaniem słabiej, bo cryxowe jacki strzelają tak sobie. Tu dobry będzie ten tier z gangiem do rozbicia pancerzy wręcz, gdy wyczyścisz przeciwnikowi piechotę.

Co do Leviathanów to akurat właśnie z Denny1 on działa świetnie :) Tzn. pod warunkiem rzucania średnio 2 na RoF, bo jak zaczynasz rzucać jedynki tak jak ja to pozamiatane. Jak zrobią mu stałe rof2 (albo marzenie - rof d3+1) to chyba wrócę do wystawiania tam 4-5 sztuk. :)

Wracającając do Rahery - [edit] przypomniałem sobie, że MD działa tylko na melee, więc Leviathanów bym z nią nie brał (black spot to za mało).

Stalkery czy slayery? Dwa skrajnie różne jacki - weź tego, którego potrzebujesz. Slayer tani do bicia, dobrze się sprawdza gdy osłania go piechota.
Na stalkera musisz mieć konkretny pomysł po co ci on, bo to jest taki bardzo drogi papierowy solos do melee. Jeden strzał i koniec, straciłeś 8 punktów - więc ta jego szarża musi się opłacać. Jeśli nie masz na niego pomysłu to na razie bym sobie darował i wziął co innego.

Kraken - meh. :( To nie jest jego edycja. Za drogi, za słabo strzela a spłacalność w melee jest w przypadku kolosów sytuacyjna.

Czyli podsumowując w BG brałbym chyba slayery + jacki ze sprejami (kurczaki i charybda, jeśli można).
<<

Pablitto

Avatar użytkownika

Posty: 146

Dołączył(a): sobota, 4 listopada 2017, 13:42

Frakcja: Mercenaries

Post wtorek, 9 lipca 2019, 12:13

Re: Rahera rospiska / theme

Dzięki za fajna wyczerpująca odpowiedz :)
ObrazekObrazekObrazek

Powrót do Cryx

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron