FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

<<

Tyrael Timura

Posty: 148

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 22:01

Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Frakcja: -

Post sobota, 17 listopada 2018, 22:16

Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

Witam

Na początek witam wszystkich użytkowników forum. Jestem tu nowy, tak samo jak jestem nowym i całkiem świeżym graczem w WARMACHINE. Dosłownie 3 dni temu dotarły do mnie figurki i dzisiaj pierwsze bitwy... No ale do rzeczy. Mam zasadniczo dwa pytania odnośnie oddziałów Cryx'u. Zanim dotarły do mnie figurki przeglądałm stronę WARMACHINE UNIVERSITY i widzę że na kartach zdolności specjalne niektórych modeli różnią się od tego co przeczytałem wcześniej na WARMACHINE UNIVERSITY. Chodzi mi o dwie sprawy:

1. CRYX BANE LORD TARTARUS nie ma umiejętności Veteran Leader [Bane] - While in this model's CMD range, other friendly Bane models gain +1 to attack rolls a zamiast tego ma umiejętność CURSE

2. CRYX BANE WARRIORS nie mają zdolności WEAPON MASTERY.

Domyślam się że jest to kwestia aktualizacji zasad czy coś takiego ale pytanie które zasady i specyfikacje modeli są aktualne i jak je zweryfikować na przyszłość. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Obrazek
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post sobota, 17 listopada 2018, 23:16

Re: Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

Najnowsze zasady są w aplikacji Warroom (płatne) + ze strony producenta można za darmo ściągnąć dowolne karty do wydruku.

Do figurek już nie dodają kart a te co się ostały są często nieaktualne.

Warmachine university też jest zwykle aktualny - tartarus i bane warriorzy są tacy jak tam przeczytałeś.
Ostatnio edytowano sobota, 17 listopada 2018, 23:16 przez Shonsu, łącznie edytowano 1 raz
<<

Tantal

Avatar użytkownika

Posty: 582

Dołączył(a): piątek, 15 lipca 2016, 23:26

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Khador

Post sobota, 17 listopada 2018, 23:16

Re: Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

http://cards.privateerpress.com/

Tutaj masz aktualnie karty to wszystkich modeli w grze.
Obrazek
<<

Tyrael Timura

Posty: 148

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 22:01

Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Frakcja: -

Post niedziela, 18 listopada 2018, 01:19

Re: Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

Hmmm to już niewiem bo Shonsu pisze że karty które daje PP do figurek są zwykle nie aktualne i to co przeczytałem na warmachine university jest poprawne.

Natomiast Tantal daje linka do aktualnych kart które mówią coś innego niż specyfikację z warmachine university.

Tak więc mam totalnie sprzeczne informacje apropo Weapon Mastery u bane warriorow i nadal nie wiem jak powinno być. Nadal proszę kogoś doświadczonego o opinię.
Czy aktualnie Bane Warriorzy maja Weapon Mastery?
Obrazek
<<

Vampaj

Posty: 1309

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2014, 07:38

Frakcja: Cryx

Post niedziela, 18 listopada 2018, 01:30

Re: Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

Hej z tego co ja widze to nie tyle oni maja co ich bron ma taka ikonke, wiec stad moze ta roznica.
ObrazekObrazekObrazek
<<

Tyrael Timura

Posty: 148

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 22:01

Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Frakcja: -

Post niedziela, 18 listopada 2018, 09:17

Re: Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

Vampaj, dziękuję. Mam jasność. Dokładnie o to mi chodziło. Tak jak pisałem wczoraj pierwsza bitwa dopiero rozegrana była i nie skumałem tego.
Pozdrawiam
Obrazek
<<

necromanter

Avatar użytkownika

Posty: 185

Dołączył(a): sobota, 18 lipca 2015, 15:35

Lokalizacja: Gdańsk

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 19 listopada 2018, 00:12

Re: Cryx - Bane Warriors / Bane Thralls

Początki bywają trudne, szczególnie że WMH to dość skomplikowana gra. Z drugiej strony w tym tkwi jej urok :)

Powrót do Cryx

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron