FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Kozia galeria

<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 12 lutego 2018, 23:38

Re: Kozia galeria

Dobry schemat jest dobry ; )
<<

doctorkoza

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 12 lutego 2018, 23:54

No właśnie im dłużej patrzę, to faktycznie jest to bardziej do siebie podobne niż (nie)zamierzałem... :D
Prawda jest taka, że Khador wykańczam Glacier Blue - więc na żywca wpada w delikatny błękit. Na Yu Jing'u robotę robi Bastion Grey.
A na zdjęciach chuja widać i faktycznie wygląda to niemal idento :lol:
Dobrze, że się powstrzymałem - znaczy nie chciało mi się i nie zacząłem jeszcze battle demejdżu robić - bo wtedy to już w ogóle było by pojechane.
Na usprawiedliwienie dodam tylko tyle, że w zamierzeniu miało być beżowo-pustynnie... ale plan wziął w łeb i nie poszło w opór :D
ObrazekObrazek
yaro napisał(a):Imo dajmy czas i gra bedzie dobra i zrownowazona :) z wieloma wyborami.

Ice-T napisał(a):...ale spoko będziemy się z Koza zabijać przy stole.
<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 13 lutego 2018, 08:33

oj bez przesady technicznie super, duzy progres zrobiles, a co do kolorystyki to mi tez zawsze fiolet jakis wejdzie i koniec koncow mniej wiecej podobnie mi wychodzi :P nie wazne czy GB czy Legion, prawda jest taka ze jesli nie postawisz jednego modelu obok drugiego takich subtelnych roznic nie bedzie widać.

podbijam te kablo coś to NMM?
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

doctorkoza

Post wtorek, 13 lutego 2018, 09:25

Wut, no co Ty opowiadasz ;) jakbym tak się chciał bawić to by mi życia nie starczyło z moim obecnym tempem.
Na czarny poszło nieco szarego z pędzla, a później punktowałem białym - jako, że z efektu nie byłem do końca zadowolony - to <tutaj wstyd> poprawiłem nieco drybrushem - plus taki, że figsa wygląda na taką z już pewnym przebiegiem, a ja nie przepadam za malowaniem niby to nówka sztuka z fabryki.
ObrazekObrazek
yaro napisał(a):Imo dajmy czas i gra bedzie dobra i zrownowazona :) z wieloma wyborami.

Ice-T napisał(a):...ale spoko będziemy się z Koza zabijać przy stole.
<<

Karpiu

Post wtorek, 13 lutego 2018, 13:11

Wow Koza wrocil do Paciania Modeli :D Fajnie fajnie :D
Khador fajny jak zwykle na propsie :D
Poprzednia strona

Powrót do Galerie użytkowników