Post wtorek, 4 listopada 2014, 13:53

Festiwal modelarski o puchar Złotego Trolla

Głowiłem się i głowiłem i nie za bardzo gdzie było to wrzucić, dlatego zapodam do tematu, który jest najczęściej odwiedzany.

W dniach 6-7 grudnia bieżącego roku, przy okazji challengera w 40k, w pięknym mieście Koszalinie odbędzie się festiwal modelarski o puchar Złotego Trolla. Jeżeli jesteś prosem, półprosem, amatorem, półamatorem albo chociaż uważasz, że Twoje figurki są pomalowane przyzwoicie- nie zastanawiaj się. Odwiedź piękne miasto Koszalin, wystaw swoje w pocie czoła malowane pacynki, pochwal się światu swoimi dokonaniami :!:

Szczegóły i zgłoszenia na

Rozumiem, że uroda pięknego miasta Koszalina mogłaby przyprawić o zawał serca co bardziej słabszych osobników ;) Ale w swojej wspaniałości główny organizator (a także moja skromna osoba) pozostawił furtkę. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na powyższy adres i przekazać mi swoje dzieła i starania. Jestem uchwytny w Koszalinie (ale bez sensu by było, będąc tam, nie zjawić się na popijawę), ale przede wszystkim w Gdańsku. W poniedziałki (i w weekendy turniejowe) można mnie spotkać w Gdyni. Od biedy mogę pojawić się w Sopocie (ale to jak małżonce mojej cudownej będzie się chciało ze mną jechać).

Serdecznie zapraszam wszystkich w imieniu koszalińskich Trolli.

Aha, zapomniałem dodać, że jednym ze sponsorów jest Privateer Press, dlatego warto przynajmniej spróbować :)