FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Szybkie pytania odnośnie modelarstwa

<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post środa, 31 stycznia 2018, 21:49

Re: Szybkie pytania odnośnie modelarstwa

imo jesli by robili byl byresculpt ich, wydaje mi sie ze to blad, co do zasady modele w wiekszych paczkach po 10 co do zasady powinny byc nieco tansze takie prawa rynku
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

Tantal

Frakcja: Khador

Post sobota, 24 marca 2018, 15:29

Czy jest jakaś metoda naprostowania plastikowych włóczni/toporów? Nie wiem podgrzewanie tego czy coś?
Obrazek
<<

Encaitar

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 24 marca 2018, 16:06

Dokładnie, podgrzewanie na to działa. Do gorącej wody na chwilę i można prostować. Nie jest to jakieś super łatwe i może po jakimś czasie skolioza wrócić, ale generalnie działa.
<<

Shonsu

Post sobota, 31 marca 2018, 10:25

Takie podstawowe pytania bo nigdy nie używałem:

Skąd najlepiej wziąć taki korek z którego ludzie wycinają skały na podstawkach? Jeśli z castoramy itp. to czego konkretnie szukać (nazwa sklepowa tego czegoś, grubość).

Czy do tego korka da się przykleić plastikowy model za pomocą super glue czy trzeba np. vikolu albo jeszcze innych zabiegów?
<<

doctorkoza

Post sobota, 31 marca 2018, 10:30

ObrazekObrazek
yaro napisał(a):Imo dajmy czas i gra bedzie dobra i zrownowazona :) z wieloma wyborami.

Ice-T napisał(a):...ale spoko będziemy się z Koza zabijać przy stole.
<<

Karpiu

Post sobota, 31 marca 2018, 23:58

Jedna wada tego to to ze masz postrzępione boki a górą jest płaska .Osobiście mnie to nie leży. Wole wziac cazki i powoli rozkrawac korek z butelki wina.

Obrazek

Tutej masz foto Trollkinow ktorych kiedys popełniłem. i widzisz juz o co mi chodzi i co mnie osobiscie nie lezy.
<<

Tantal

Post niedziela, 1 kwietnia 2018, 00:21

Karpiu twoi wyglądają z kolei jakby każdy znalazł i okupował swój własny kopiec na kretowisku :lol:
Obrazek
<<

Whydak

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 1 kwietnia 2018, 07:37

Shonsu napisał(a):Takie podstawowe pytania bo nigdy nie używałem:

Skąd najlepiej wziąć taki korek z którego ludzie wycinają skały na podstawkach? Jeśli z castoramy itp. to czego konkretnie szukać (nazwa sklepowa tego czegoś, grubość).

Czy do tego korka da się przykleić plastikowy model za pomocą super glue czy trzeba np. vikolu albo jeszcze innych zabiegów?

Ja ostatnio znalazłem w Ikei jako podstawke na odkładanie gorących garnków. 3 okrągłe placki średnica około 15cm i grubość z 3 cm za 15 pln.

Super glue trzyma ale model może odejść z kawałkiem korka więc jak jest ciężki a powierzchnia kontaktu mała to lepiej piny dodać.
Blak napisał(a):Naszą scenę trzymają nie zasady, nie modele, tylko forumowy flejm. xD
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 1 kwietnia 2018, 09:12

Whydak napisał(a):Ja ostatnio znalazłem w Ikei jako podstawke na odkładanie gorących garnków. 3 okrągłe placki średnica około 15cm i grubość z 3 cm za 15 pln.

Też używam :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Karpiu

Post niedziela, 1 kwietnia 2018, 15:03

Tantal napisał(a):Karpiu twoi wyglądają z kolei jakby każdy znalazł i okupował swój własny kopiec na kretowisku :lol:

Heheh dobra uwaga :D troche za wysokie to zrobilem ale kazdy troll ma swoja gorke ktorej nie odda :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tutoriale i poradniki