FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Szkło powiększające lampka day light

<<

Mcdevil

Avatar użytkownika

Posty: 123

Dołączył(a): niedziela, 3 listopada 2013, 10:54

Lokalizacja: Leicester

Frakcja: Cryx

Post wtorek, 5 listopada 2013, 09:31

Szkło powiększające lampka day light

Co do tego ustrojstwa w tytule. Używał ktoś? Sprawdzi się przy figsach i aero? Nie mogę za bardzo wykombinować w jakiej odłegłości ustawia się atakowany przedmiot od szkła. przez to nie wiem czy da się pracować pendzelkiem a tym bardziej aero :shock: . I jak coś to jaki mniej więcej model łapać. Czy może olać.
Pozdro
<<

Ice-T

Avatar użytkownika

Posty: 4622

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:10

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post wtorek, 5 listopada 2013, 09:54

Re: Szkło powiększające lampka day light

Lampka typu daylight czyli mocne zimne swiatlo padajace na duzy obszar czyli okolo 50cm kwadratowych to rzecz ktora warto miec warto zainwestowac w taka te 250pln bo roznica jest ogromna zwlaszcza gdy ktos maluje duzo. Warto dbac o swoje oczy mowie bardzo powaznie kiedys nawet slyszalem o specjalnych okularach dla modelarzy.

Co do szkla powiekszajacego osobiscie nie polecam bo tracisz odniesienie do rzeczywistych gabarytow jednak oko przyzwyczaja sie do pracy w naturalnym odniesieniu skali. Z lupa to mozna mikroprocesor lutowac jak ktos juz slepnie
<<

Mcdevil

Avatar użytkownika

Posty: 123

Dołączył(a): niedziela, 3 listopada 2013, 10:54

Lokalizacja: Leicester

Frakcja: Cryx

Post piątek, 8 listopada 2013, 07:53

Re: Szkło powiększające lampka day light

Dzięki stary za odpowiedź. Od jakiegoś czasu się przymierzałem. Coś tam knuje w 2D i powrót do figsów miał być ostateczną wymówką by to ustrojstwo dorwać.
Pozdro
<<

Adije

Avatar użytkownika

Posty: 248

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 04:33

Frakcja: Khador

Post piątek, 8 listopada 2013, 09:51

Re: Szkło powiększające lampka day light

Dobra lampka kosztuje niestety ale jesli nie masz kasy proponuje lampki kosmetyczne na allegro jest tego sporo cena od 100zl.
<<

Mcdevil

Avatar użytkownika

Posty: 123

Dołączył(a): niedziela, 3 listopada 2013, 10:54

Lokalizacja: Leicester

Frakcja: Cryx

Post piątek, 8 listopada 2013, 12:27

Re: Szkło powiększające lampka day light

Siema, światło jako takie w miarę mam. Używam starej lampki kreślarskiej. A żarówka day light. Można tutaj taniej dorwać w zoologicznym. Te Lupy mnie ciekawiły. Jest od groma, różne rozmiary, stopnie powiększenia x3, x5 i warianty.
Tak knułem że można tym sobie ułatwić parę spraw. Ale nie... wiem :( :)
Pozdro

Powrót do Tutoriale i poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości