FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Farby Valejo (?)

<<

Hakakken

Avatar użytkownika

Posty: 216

Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2016, 19:27

Frakcja: Cygnar

Post środa, 5 października 2016, 02:57

Farby Valejo (?)

Witam
Czy wszyskie farby Valeyonadaja się do malowania figurek Warmachine?

Pytanie może głupie lecz nie mialem z tymi farbami doczynienia jeszcze. Bardzo dawno nic juz nie malowalem. Większość moich farbek citadel wyschła w cholerę i nie wiem czy tym razem uda się coś zreanimować. Farby w tych plexiglassowych pojemikach zmieniły stan skupienia na stały, starsze w miękkich opakowaniach nie wyschły choć mają blisko 20lat.
Jestem również pod wielkim wrażeniem podkladu w sprayu citadela...nadal działa mimo że ma kilkanascie lat i została go końcówka :P
<<

Booxi

Posty: 81

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2014, 14:39

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Khador

Post środa, 5 października 2016, 10:29

Re: Farby Valejo (?)

Wszystkie się nadają. To zwykle farby tylko w innych pudeleczkach. Jak każde w zależności od koloru i linii jedne kryją lepiej inne gorzej. Metaliki natomiast mają boskie...
<<

Markow

Avatar użytkownika

Posty: 428

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:12

Lokalizacja: Wrocław

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 5 października 2016, 15:21

Re: Farby Valejo (?)

Ja akurat najgorzej wspominam citadelki :) mam jeszcze p3, ale to vallejo (model/game) air najbardziej przypadło mi do gustu. :) Jest to linia czysto dedykowana do areo, ale dzięki temu prawie nie trzeba jej rozcieńczać.
<<

Kruker

Avatar użytkownika

Posty: 993

Dołączył(a): poniedziałek, 4 marca 2013, 00:01

Lokalizacja: Rzeszów

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 5 października 2016, 16:52

Re: Farby Valejo (?)

Ja farby Valejo źle wspominam. Malowałem nimi na początku swojej zabawy z figurkami, ale ciągły problem rozwarstwiania się i kiepskiego krycia modele mnie zniechęcił. Później przerzuciłem się na citadelki i przy nich zostałem do dziś.

Pomijając moje negatywne opinie o tych farbkach, imho każda farbka modelarska nadaje się również do malowania modeli WMH. Kwestia które farbki komu podpasują.

Powrót do Tutoriale i poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości